Zranění předčasně ukončilo sezonu Pudlovi
sidecarcross

Do zástupu zraněných jezdců v letošní sezoně se bohužel řadí i sajdkárkrosař Lukáš Pudlo, jehož neustávající problémy s koleny si vyžádají podstoupení plastiky vazů. Předčasně tak pro jeho tým končí slušně rozjetá sezona.

VÍCE
Čmeláčí rodina hlásí dalšího člena!
sidecarcross

Velice rádi zvěstujeme dobré zprávy a hned jednu takovou vám přinášíme! Dnes 12. 7. 2017 se rozrostla „Čmeláčí“ rodina o dalšího člena! Našemu top sajdkárkrosaři Tomáši Čermákovi a jeho ženě Monice Čermákové se narodil syn Tomáš!

VÍCE
MMČR SIDE: Čermákové v Jiníně znovu triumfují!
sidecarcross

Za tropického vedra se odehrával 5. díl seriálu MMČR side a quad v Jiníně u Strakonic v sobotu 24. 6. 2017. Čermákové znovu potvrdili svou extra třídu a po nepovedeném Stříbře si spravili chuť suverénními vítězstvími. Druzí skončili Vejchoda-Zatloukal a třetí pódiové umístění obsadila letošní kometa Kolenčí-Hejhal.

VÍCE
Živý TV přenos z MMČR side a quad z Jinína!
sidecarcross

Jak jsme již avizovali v pozvánce na pátý podnik MMČR side a quad v jihočeském Jiníně u Strakonic, bude tento závod vysílán živě na internetu společností VISTASPORT TV. Jedná se o velkou novinku. Přinášíme odkazy, kde můžete závod sledovat...

VÍCE
Pozvánka na 5. závod MMČR side a quad do Jinína!
sidecarcross

Příjměte pozvání na pátý díl seriálu MMČR side a quad do Jinína u Strakonic, který se pojede již tuto sobotu 24. 6. 2017. Připravený je bohatý doprovodný program i soutěž o přilbu Cassida od firmy Autoprofi Příbram.

VÍCE
VIDEO: Pozávodní rozhovory s jezdci MMČR side ve Stříbře
sidecarcross

Z mistrovského závodu sajdkár ve Stříbře přinášíme ještě krátké video-rozhovory se třemi týmy, které si vybral na konci dne náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Dva z nich patří do Přeboru ČR a jeden z republiky. Jejich fantastické výkony tak musely mít sprvánou mediální odezvu...

VÍCE
MMČR SIDE: Janouškové vyhráli ve Stříbře!
sidecarcross

V pořadí čtvrtý závod MMČR side a quad přivítal motoareál Terén Sv. Petra ve Stříbře v neděli 18. 6. 2017. Nečekanými vítězi se stali Janouškové před Čermáky a na pódiu je doprovodil nováčci Kolenčík-Hejhal. Ve Stříbře se tak konalo jedno překvapení za druhým!

VÍCE
Pozvánka na 3. MMČR side a quad do Březové nad Svitavou!
sidecarcross

Přijměte pozvání na v pořadí třetí závod MMČR sajdkár a čtyřkolek do Březové nad Svitavou, kde se pojede tuto sobotu 27. 5. 2017 na přírodní trati zvané Březovské stráně.

VÍCE
Martin Králíček: Sajdy jsou nepopsatelný zážitek!
sidecarcross

Jestliže se jednou rozhodnete pro sajdkárkrosu, pak následně se vám natolik vryje pod kůži, že už neznáte jinou závislost. Podobnou zkušenost má i letitý matador republikových závodů Martin Králíček, který si svou kariéru vyšperkoval i pár starty na MS v Kramolíně. Jako jeden z mála a dalo by se říci i proti českým obyčejům, jede sajdkáru levostrannou, kterou můžeme spatřit spíše u Angličanů a Švýcarů. Na závodech toho leccos zažil a v interview s naším reportérem Zdeňkem Růžičkou pár veselých příhod nadhodil.

VÍCE
MMČR SIDE: Pudlo-Hotový si odvážejí z Opatova stříbro!
sidecarcross

Druhým dílem pokračoval seriál MMČR side a quad v Opatově u Svitav v sobotu 22.4.2017 a opět nám přinesl zajímavé a napínavé závody. Bratři Čermákové potvrdili roli současných jasných jedniček a obě jízdy vyhráli. Ve velkém stylu se předvedli Pudlo-Hotový, když po vynikajících výkonech získali stříbro. Na pódium je doplnili bratři Janouškové. Kvůli defektu sajdového kola přišli Vejchoda-Zatloukal o stupně vítězů.

VÍCE