BAM MMČR 2017: Opatov přivítá světovou špičku!
motocross

V neděli 2. července zavítá seriál Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR do Opatova u Svitav, kde se pojede již čtvrtý závod z osmidílné série MM ČR. Do Opatova se sjede kompletní česká špička a těšit se můžeme i na světovou špičku ženského motokrosu Larissu Pappenmeier (DE).

VÍCE
Report z MMČR Junior, Kaplice, 10.6.2017
motocross

Čtvrtý díl sedmidílného seriálu „Lorenc – Logistic“ MMČR Junior v motokrosu hostila v sobotu, 10. června náročná trať Blanská Kotlina v Kaplici. Na startu se sešlo 108 závodníků z Rakouska, Slovinska, Maďarska, Polska, Slovenska a samozřejmě z celé České republiky. Vládlo příjemné jarní počasí, divácká kulisa ale bohužel víceméně chyběla. Závodilo se ve třídách 50ccm, 65ccm, 85ccm, 125ccm 2T a MX2 Junior.

VÍCE
Pozvánka MMČR Junior, Kaplice, 10.6.2017
motocross

Čtvrtým podnikem bude v sobotu, 10. června pokračovat v jihočeské Kaplici seriál „Lorenc – Logistic 2017“ MMČR v motokrosu Junior.

VÍCE
TZ: Richardovi Šikyňovi ušlo pódium v Pacove len o vlások.
motocross

Osemdielne medzinárodné majstrovstvá v motokrose u našich západných susedov pokračovali v nedeľu 4.6.2017 tretím podujatím na krásnej, ale zradnej trati v Pacove. Aj napriek prehánkam mohli diváci sledovať fascinujúce súboje do posledných pretekov. Seriálu sa pravidelne zúčastňuje aj Richard Šikyňa (#102) z tímu MX Slovakia, jazdiaci na motocykli KTM 250 SXF. Celý český seriál však jazdí vo farbách partnerského tímu JD 191 KTM Racing Team, pod vedením Jirka Jankovského.

VÍCE
TZ: MM ČR Motokros: Emotivní Pacov
motocross

V neděli 4. června se již potřetí sešli motokrosaři na dalším pokračování seriálu Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR. Tentokrát se na startu Pacovské trati sešlo 184 jezdců, což je nejvyšší počet za poslední roky MM ČR. Přivítat je přišel i starosta města Pacov Ing. Lukáš Vlček.

VÍCE
Buksa Ados Motokros MMČR: Pacov přivítá třetí díl domácího mistráku!
motocross

V neděli 4. června se v Pacově pojede třetí díl seriálu Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR. Dosavadní průběh sezóny vypadá velmi jednoznačně, ale jak je tomu zvykem, Pacov pořadím hodně zamíchá! Pacovští pořadatelé si pro diváky nachystali spoustu doprovodného programu pro celou rodinu. Online můžete sledovat výsledky na svém chytrém telefonu, se svými ratolestmi využít skákací hrad či fotbalovou arénu, nebo si dokonce děti mohou vyzkoušet motokros zcela zdarma. K dispozici bude k zapůjčení motocykl o objemu 50ccm i s veškerou výbavou a instruktorem! Vstupné je pro děti do deseti let zdarma, dospělí zaplatí 150 Kč.

VÍCE
TZ: Report MMČR Junior v motokrosu, Mohelnice, 8.5.2017
motocross

Reportáž Evžena Zadražila a Petra Kováře z třetího juniorského MX mistráku.

VÍCE
TZ: Report MMČR Junior Krásná Lípa a pozvánka do Mohelnice
motocross

V článku najdete oficiální report Evžena Zadražila z druhého podniku motokrosového MMČR juniorů, které se jelo v Krásné Lípě u Chomutova. Součástí jsou i tři fotogalerie, a také pozvánka na třetí závod seriálu, který se jede už v pondělí 8. 5. 2017 na trati v Mohelnici.

VÍCE
Další juniorský MX mistrák přivítá Krásná Lípa (1. 5. 2017)
motocross

Druhým závodem bude pokračovat v Krásné Lípě u Chomutova ve sváteční pondělí, 1. 5. 2017 Mezinárodní mistrovství ČR v motokrosu juniorů „Lorenc – Logistic 2017“. Startovní rošty opět očekávají zaplnění v podobě kvalitních mladých motokrosařů ze sedmi evropských zemí včetně české juniorské špičky. Jedná se o druhý závod sedmidílného seriálu a startovat se bude ve třídách 50 ccm, 65 ccm, 85 ccm, 125 2T a MX2 Junior.

VÍCE
MMČR motokros 2017: Nefalšovaný aprílový Dalečín
motocross

V neděli 23. dubna se po čtyřech letech vrátil seriál Buksa/Ados Motokros 2017 MM ČR na krásnou trať v Dalečíně na Vysočině. I když předpověď počasí zrovna neslibovala slunečné závody, sešlo se na startu celkem 140 jezdců z devíti zemí. Závod v Dalečíně se opět zapíše do historie motokrosu. Naposledy v roce 2013 na trati panovaly extrémní teploty kolem 40°C a letos? Sníh, vítr, déšť a slunce. I přes veškeré nástrahy přírody se však povedlo uspořádat kvalitní závody, které přinesly několik překvapení.

VÍCE