Montáže Brož Racing team po závodním víkendu v Barceloně
silnice

O uplynulém víkendu se na španělském okruhu Barcelona-Catalunya konalo již třetí klání Mistrovství světa juniorů FIM CEV Repsol, kde je stálým účastníkem kategorie Moto3 s českým týmem Montáže Brož Racing team jezdec Filip Salač.

VÍCE
FIM EWC na Slovensku už tento víkend!
silnice

Pretekársky okruh SLOVAKIA RING zažije tento víkend (22.-25.6.) jedno z najvýznamnejších športových podujatí roka: Majstrovstvá sveta vo vytrvalostných pretekoch motocyklov (FIM EWC) prichádzajú na Slovensko po prvýkrát v histórii.

VÍCE
„Každý rok si splním minimálně jeden sen“, říká fotograf V. Duška ml.
silnice

Mladý, avšak úspěšný dvaadvacetiletý fotograf Václav Duška mladší se zaměřuje převážně na focení motorsportu, hlavně pak na MotoGP a WorldSBK. Během závodního víkendu se sice pořádně naběhá, ročně zvládne kolem třicítky letů, což v součtu dává přibližně osmdesát tisíc kilometrů, ale na svůj náročný a dobrodružný život si v žádném případě nestěžuje. Spíše naopak...

VÍCE
WSBK 2017 - Misano (Itálie)
silnice

Na území Itálie se konal tento víkend (16.-18. 6. 2017) v pořadí již sedmý podnik šampionátu WSBK.

VÍCE
Motorkářem hned s Yamaha Pemm Brno!
silnice

Ve spolupráci s partnerem pro finanční služby společností UniCredit Leasing a dodavateli příslušenství společnostmi 4SR a Shark, pro vás v showroomu Yamaha Pemm Brno připravili výjimečnou akci na modely Yamaha MT-07, TRACER700 a TRACER900.

VÍCE
Moto GP 2017 - Katalánsko (Španělsko)
silnice

Sedmý podnik sezony seriálu Moto GP přivítala španělská Barcelona.

VÍCE
První kola týmu K2 moto na TT 2017
silnice

Michal Dokoupil má za sebou spolu se svým týmem K2 moto první treninková kola na letošní TT.

VÍCE
Valentino Rossi bude v Mugellu startovat
silnice

Italská motocyklová legenda Valentino Rossi je po pádu na motokrosové motorce připraven startovat na domácím závodě MotoGP v Mugellu.

VÍCE
Michal Dokoupil odcestoval na Man
silnice

Z Hořic rovnou na Man! Asi tak nějak by se dal popsat poslední týden, protože času jsme měli fakt málo a všechno bylo dost hektický. To je už je sice takovej kolorit, ale tentokrát to bylo ještě o fous náročnější ještě před samotným víkendem v Hořicích.

VÍCE
WSBK - Donington Park (Velká Británie)
silnice

V britském Donington Parku pokračoval seriál WSBK šestým závodem sezony.

VÍCE