KONTAKTNÍ OSOBY
OSTATNÍ SPOLUPRACOVNÍCI

Martin Plesník
Jakub Frühauf - www.jakubfruhauf.com 
Rico Schneller (CH) - Facebook
Richard Temel (rt)
Patrik Procházka
Martin Lukeš 
Ondřej Šohaj
Petra Srnská (pes)
Tomáš Brázdil (brk)
Richard Vitásek
Ondra Krajča
Kamil Mach

 

 

EDITORIAL

Motoristický portál MOTOLEVEL.COM servíruje informace z motoristické scény. Nezaměřujeme se pouze na Českou republiku, neboť přebíráme zahraniční texty z ověřených zdrojů, abychom poskytovali komplexní zpravodajství. Na našem serveru naleznete původní i převzaté  FOTOGALERIE, REPORTÁŽE a ROZHOVORY z  motokrosových, silničních a automobilových závodů. Zveřejňujeme databáze poutavých ODKAZŮ ze všech odvětví.

 

Nechybí ani novinky z oblasti TECHNIKY a motoristického vybavení. Na své si přijdou příznivci internetové komunikace, kteří mohou přidávat rozličné komentáře k aktualitám a fotografiím na našem FACEBOOKu. Soupeřivé tipy se mohou zapojit do široké škály SOUTĚŽÍ o zajímavé ceny.  Pravidelně  rozšiřujeme VIDEO archiv, který je přehledně rozdělený do kategorií. Portál nabízí prostor ke zveřejnění inzerátů REGISTROVANÝCH UŽIVATELŮ v BAZARU.

 

Máme nachystané atraktivní pozice pro umístění BANNERŮ, které nabízíme ke komerčním i propagačním účelům.

 

Věříme, že se nestanete pouze pasivními návštěvníky stránek, nýbrž nám pomůžete s hledáním přitažlivých témat a budete určovat směr, kterým bude náš web kráčet.

 

MOTOLEVEL.COM je zapsán jako on-line magazín v Českém národním středisku pod ISSN 1805-3696.

 

 

ADRESA REDAKCE:
Motolevel s.r.o.
Vojtěch Brumla
Cacovická 28
614 00  Brno
Czech Republic