08.04.2014
Třemošnice, 6. 4. 2014 - Úvodní závod letošní motokrosové série Inter mistrovství České republiky MX CAMS vyhrál ve třídě MX2 suverénně Rudolf Weschta, který zajel nejrychlejší kvalifikační jízdu a následně vyhrál obě rozjížďky.

Kvalifikační výsledky jezdců BV Racing teamu:
1. Rudolf Weschta, 10. David Soldát, 31. Filip Müller

MX2 - triumf suverénního Rudolfa Weschty!

1. jízda MX2

Jako první vystartoval Martin Finěk, ale v čele se moc dlouho nezdržel. V půlce kola ho předjel náš jezdec Rudolf Weschta, kterého se dlouho držel Polák Tomasz Wysocki. Nakonec R. Weschta své 1. místo uhájil a udržel až do cíle.

David Soldát
dojel v první jízdě na 9. místě a Filip Müller na 27. místě.

2. jízda MX2

Jako první vystartoval Milan Špičák na Hondě, kterého po chvíli předjel Tomáš Šimko na KTM. Oba jezdci však zanedlouho podlehli tlaku Rudolfa Weschty, který si do konce závodu vybudoval za svými zády slušnou díru, která mu pojistila vítězství. Na další závod Inter mistrovství České republiky MX CAMS vyjede Rudolf Weschta s červenou tabulkou.

se oproti první jízdě propadl o dvě místa a dojel na místě 11. Filip Müller po špatném startu dokončil na 31. místě.

Celkové výsledky BV Racing Teamu - třída MX2:

1. Rudolf Weschta
9. David Soldát
31. Filip Müller

VIDEO rekapitulace BV RACING - Inter Mistrovství ČR Motokros - TŘEMOŠNICE 6. 4. 2014:

1. jízda Open

Ve třídě Open závodil za BV Racing Dušan Tichý, který v první jízdě dojel na 24. místě. Michal Bárta se závodu nezúčastnil z důvodu zranění z německého seriálu Wintercross.

2. jízda Open

Ve druhé jízdě Dušan Tichý rozjížďku nedokončil a celkově tak skončil na 25. místě.

Text a video: Michal Müller