Masaryk Racing Days 2015 v obrazech
23.09.2015

Brněnský Masarykův okruh hostil o minulém víkendu 17. - 19. září 2015 finále MMČR v automobilových okruhových závodech. Motolevel byl samozřejmě na  místě a přínáší vám fotogalerii z této velmi vydařené akce.

autaAuta

Novinkou Podzimní ceny byly závody vozů bývalého "Poháru Míru a přátelství" s názvem HAIGO - Historische Automobilrennsport InteressenGemeinschaft Ostdeutschland, které jsme mohli spatřit na brněnském okruhu například vloni při GP Revival. Na trati se tak proháněly upravené Žigulíky či Škoda Favorit a nechyběly ani formulové monoposty značek SEG, MT, MTX nebo Estoniua. Dalším obohacením Masaryk Racing Days byl VW Castrol Cup - původem polský pohár upravených vozů Volkswagen Golf. Pořadatelé rovněž připravili i bohatý doprovodný program: závody motokár, soutěže RC autíček či simulátor F1, aby si na své přišli malí i velcí příznivci motorismu.