Konečné výsledky MČR CAMS 2014 včetně fotogalerií
motocross

V článku je kompletní přehled konečných výsledků MČR CAMS 2014 v motokrosu, tourist trophy, enduru a cross country. Nechybí ani odkazy na fotogalerie.

VÍCE
Elektrická kroska – Zero FX Stealthfighter 2015
motocross

O tom, že elektromobilita hlasitě bouchá na dveře, není pochyb. Dokonce i u nás v Čechách je už možné na ulicích potkat nějaká ta elektro auta – ale motorky? To je zatím země neprobádaná. Dnes si představíme jednoho z pionýrů v oblasti motorkářské elektro mobility. Tím je americká firma Zero motorcycles z Kalifornie, která už vyvíjí elektrické biky úctyhodných 8 let.

VÍCE
ISDE Argentina 2014 - rychlé ohlédnutí
motocross

Jsou zprávy, které by nám na webu neměly chybět... Jednou z nich je rychlé shrnutí letošního 89. ročníku Šestidenní - ISDE, která se jela ve dnech 3. - 8. 11. 2014 v Argentině. World Trophy se stala kořistí Francie a Junior Trophy získal americký tým. Do Jižní Ameriky se vypravili také Češi, přičemž z klubových týmů se nejlépe umístil EnC Racing CZ a ve třídě C1 skončil na třetím místě Jakub Horák.

VÍCE
Listovačka magazínem OTOR listopad 2014
motocross

Listopad se nám přehoupl do své druhé poloviny a to znamená, že je tu nové číslo magazínu OTOR. Pokud alespoň trochu ovládáte angličtinu, není nic lepšího než si za sychravých podzimních dnů otevřít motoristický časopis a přečíst si zajímavosti nejen o motokrosu.

VÍCE
Výsledkový MX servis 2014
motocross

Tentokrát jsem výsledkový servis záměrně nedefinovala datumem, neboť dle průvodní legendy v článku najdete v příloze výsledky Burianka cupu v Cítově (8. 11.), dále celkové výsledky Šumavského poháru a kompletní výsledky seriálu MMČR a AMŠ Oneal 2014.

VÍCE
Razzo má připravenou širokou nabídku nových produktů!
motocross

V Razzu jsou skladem nové kolekce 2015 od FOX, ONE, TLD, SHOEI! Vše je ihned k dodání. Objednávky odesílá Razzo obratem. Není to jen e-shop, ale hlavně super prodejna, kde si vše můžete vyzkoušet.

VÍCE
Sedmička na víkend... Matěj ČESÁK
motocross

Svoji sedmičku nejoblíbenějších songů na následující víkend nám nepředstavil nikdo jiný, než jeden z nejmladších a nejperspektivnějších freestyle motokrosařů nejen v Česku - všem jistě dobře známý Máťa Česák!

VÍCE
Kvalitní řetězy a jejich příslušenství? To je 2HMOTO.cz!
motocross

Sekundární řetěz – relativně nenápadná, avšak zcela nezbytná součást většiny motocyklů, která musí přesně odpovídat typu vašeho stroje a o níž je třeba se starat a udržovat ji v perfektním stavu. Jak na to nám dnes poradí expert z firmy 2HMoto.cz pan Vladimír Havlík.

VÍCE
Sedmička na víkend... Bára Laňková
motocross

Předchozí týden nám svoji sedmičku diktoval Filip Neugebauer. Od krosových motorek se tedy neodkloníme, ale vyměníme DJ za DJane. Dnešní "Sedmičku na víkend" vám představuje zástupkyně něžného pohlaví - mistryně ČR v motokrosu žen pro rok 2014 - Barbora Laňková. Tato mladá závodnice se letos účastnila i závodů seriálu Motolevel MX Cup, ve kterém se celkově umístila na 4. místě v kategorii MX2 HOBBY.

VÍCE
Listovačka novými magazíny MXGP Mag #14 a OTOR říjen 2014
motocross

Jste zastánci papírových verzí časopisů nebo si pomalu zvykáte na pohodlné listování elektronickými verzemi dostupnými na internetu a ještě většinou zdarma? Připravili jsme pro vás odreagování v podobě nových čísel magazínů MXGP Mag #14 a On Track Off Road (OTOR) říjen 2014.

VÍCE