FIM MS Superenduro 2016: Světové hvězdy v březnu zazáří v Praze
motocross

Mistrovství světa v halovém Superenduru si podmaní druhý březnový víkend Prahu! Cílem středeční tiskové konference bylo představit plánovaný, v pořadí pátý, závod Mistrovství světa v superenduru 2015/2016, který je na programu v sobotu 12. 3. 2016. Německá společnost Auerswald Event po úspěšných dvou závodech v německé Riese vyhledávala nové lokace a rozhodla se představit poměrně mladou disciplínu superendura v České republice, kde se motoristický sport těší velké popularitě.

VÍCE
Praha premiérově hostí Mistrovství světa v superenduru!
motocross

Motorističtí fanoušci v České republice mohli být přítomni konání téměř všech disciplín, které vás vůbec napadnou. Mistrovství světa v superenduru ovšem zavítá do ČR poprvé a odbude si tak svoji premiéru v sobotu 12. března 2016 v Tipsport areně v Praze-Holešovicích, která je domácím stadionem hokejového týmu Sparta Praha. Závodníky zde čeká v pořadí pátý závod celkově šestidílného seriálu FIM MS Superenduro 2015/2016.

VÍCE
Tony Cairoli si zlomil dvě žebra a mine úvodní kola italského mistráku
motocross

Tovární jezdec Red Bull KTM Factory Teamu se na začátku týdne odporoučel během tréninku k zemi a zlomil si dvě žebra. Z tohoto důvodu bohužel mine úvodní dvě kola Mezinárodního mistrovství Itálie 2016.

VÍCE
1. závod MČR v motoskijöringu 2016 kořistí Mňuka s Langerem!
motocross

Úvodní závod seriálu Mistrovství ČR „ORION – SHIVA KTM CUP 2016“ se podařilo uskutečnit v neděli 24. 1. 2016 na trati v Chotčinách členům Motosportu Chýnov v AČR ve spolupráci s místními dobrovolnými hasiči. V elitní kategorii MČR se více jak tisícovce spokojených diváků představilo celkem 16 dvojic. I když byla obleva, podařilo se odjet regulérní závody. Jezdci a hlavně pak jejich lyžaři si ale užili své.

VÍCE
KYT - nová značka šampionů
motocross

Na náš trh přichází novinka mezi přilbami. Jedná se o novou italskou značku KYT. Ona to zase taková novinka není. Kdo sledoval uplynulý ročník Mistrovství světa v motocrossu, možná si všiml,  že přilba šampiona třídy MXGP Romaina Febvra nese stejné logo.

VÍCE
Tisková informace k MČR motoskijöringu 2016
motocross

Po dvouleté pauze opět zavítá mistrovský motoskijöring do Jižních Čech. Úvodní závod seriálu Mistrovství ČR „ORION – SHIVA KTM CUP 2016“ se pojede tuto neděli 24. 1. 2016 na trati v Chotčinách u Chýnova. Závod pořádá aktivní Motosport Chýnov v AČR ve spolupráci s dobrovolnými hasiči SDH Chotčiny.

VÍCE
Motocross International Valence 2016 odkrývá startovní listiny
motocross

Blíží se jeden z "prověrkových" mezinárodních závodů, za který lze označit Motocross International Valence, konající se v termínu 13. - 14. února 2016 ve Španělsku. Jezdci i týmy berou přípravu na tento předsezónní race opravdu zodpovědně.

VÍCE
Kalendář FIM enduro GP 2016
motocross

Baví vás vyjma motokrosu a superkrosu třeba také enduro, nebo ho upřednostňujete výhradně? Pak by pro vás mohlo být zajímavé poznačit si do diáře termíny letošního Maxxis FIM MS v enduru 2016. Výraznou změnou jsou nové kategorie, kterými FIM vychází vstříc mladým závodníkům. Termíny závodů a více informací máte níže.

VÍCE
Pozvánka na besedu zlaté generace českého motokrosu
motocross

Město motorizmu zaslíbené, kterým rozhodně Nová Paka je, se stane dalším svědkem besedy zlaté generace československého motokrosu. Do Nové Paky přijedou v pátek 19. února 2016 Antonín Baborovský, Jiří Churavý, Jarda Falta, Mirek Halm a Zdeněk Velký.

VÍCE
Nová limitovaná teamová kolekce TroyLeeDesigns skladem v RAZZO!
motocross

Minulou sobotu byla na prvním závodě AMA SX představena nová teamová kolekce oblečení TroyLeeDesigns SE LE Team 2016. Tato kolekce v atraktivních barvách teamu TLD GoPro KTM je již dostupná u prodejce RAZZO.

VÍCE