Pozvánka na dětské motokrosové soustředění SMS Morava
motocross

Přijměte pozvání na motokrosové soustředění kategorií 50, 65 a 85 ccm, které pořádá SMS Morava.

VÍCE
Výsledkový MX servis od 8. 5. do 11. 6. 2016
motocross

A zase ty výsledky, které jste si možná hned po závodech nestačili stáhnout do svých archivů, nebo jste je ještě vůbec neviděli. Dnešní mišmaš zahrnuje listiny z regionálních motokrosových závodů, které se konaly v období od 8. 5. do 11. 6. 2016 a nějakou cestou k nám doputovaly do redakce. Pořadí výsledků je od datumově nejnovějších po nejstarší.

VÍCE
Skončí závodění v areálu Přerovské rokle?
motocross

Chytili jsme v tisku: Na webových stránkách přerovského Autoklubu se objevila strohá informace o tom, že byl nucen zrušit až do odvolání tréninky v Přerovské rokli. Pořadatel republikových a evropských šampionátů má k tomu svůj důvod. Kvůli stížnostem občanů na zvýšenou prašnost, kterými se už zabývali i radní, se obává o svou další existenci.

VÍCE
Yamaha ukázala světu modely 2017
motocross

Tři ladičky z Iwaty představily své nové terénní nářadí. Nejvíc pozornosti dostal model YZ250F, ale nečekejme žádné radikální změny, Yamaha se soustředila na detail a snažila se vylepšit už tak výborné stroje. Jakých změn se modré mašiny dočkaly, se dozvíte v našem článku.

VÍCE
Výsledkový MX, quad a side servis od 9. 4. do 22. 5. 2016!
motocross

Tentokrát jsme hromadné publikování výsledků trošku prodloužili, a tak si v pestrém mixu můžete stahovat do svých soukromých archivů především "hobby" závody z víkendů od soboty 9. 4. do neděle 22. 5. 2016. Pořadí výsledků je od nejnovějších po nejstarší.

VÍCE
Pozvánka na MČR Amatérů Crossracing Cup 2016 do Březové
motocross

Zveme všechny příznivce motocrossu a quadcrossu na třetí závod MČR Amatérů Crossracing Cup 2016 v neděli 29. května 2016 do Březové nad Svitavou.

VÍCE
Enduro modely KTM 2017
motocross

Pokud je vaší krevní skupinou spíše enduro než motokros a článek s novými MX modely v oranžové barvě vás tolik nezaujal, nezoufejte, KTM myslí na všechny své zákazníky a pro enduráře má kompletně novou modelovou řadu!

VÍCE
Motokrosy Kawasaki 2017 ve znamení zbrusu nové KX250F!
motocross

Po evropské konkurenci je Kawasaki prvním japonským výrobcem, který představil svoje nové modely. Konečně se dostavil dlouho očekávaný update oblíbeného modelu KX250F. Zamíchá tahle novinka pořadím ve třídě MX2? Menší změny se odehrály i na silnějším modelu KX450F, více v našem článku.

VÍCE
MX modely 2017 od KTM
motocross

Očekávané se stalo skutečností a KTM odhalila svoje nové zbraně pro nadcházející sezónu. Po nedávném představení modelové MX řady Husky se žádné velké změny u KTM neočekávaly, což se také potvrdilo. Zcela nový je tedy model 250 SX, zatímco čtyřtakty dostaly kontrolu trakce. Všechny modely pak disponují novými tlumiči WP.

VÍCE
MM MX Rakousko 2016 - Petr Smítka odjel z Weyeru se zlatem
motocross

Jezdec Motosportu Chýnov Matyáš Chlum se v neděli 15. května 2016 účastnil Mezinárodního mistrovství Rakouska v motokrosu ve Weyeru. Z devětadvaceti jezdců z pěti zemí skončil na pěkném 8. místě. Druhým Čechem byl ve startovní listině Petr Smítka, specialista na bláto, který v barvách domácího Cofain Racing teamu celkově zvítězil ve třídě OPEN.

VÍCE