Výsledkový MX servis (13. - 14. 9. a 20. - 21. 9. 2014)
motocross

Dlužíme vám výsledky hned ze dvou uplynulých víkendů (viz nadpis). Není to tak, že bychom se na vás vykašlali, ale tentokrát se toho nejelo tolik, abychom dávali každý den zvlášť. (A pak přišel odjezd na MXoN...) Takže mrkněte níže a do příloh, jestli jste doposud nenašli výsledky motokrosových podniků, které jste hledali.

VÍCE
Report z XXXII. ročníku Strmého vrchu v Chýnově
motocross

Dvaatřicátý ročník závodu motocyklů do Strmého vrchu v Chýnově začal letním počasím. Sjelo se více jak 2.500 diváků a na start se postavila zhruba stovka závodníků. A nechyběla mezi nimi ani zajímavá jména.

VÍCE
Nedělní listovačka magazínem OTOR #89
motocross

V novém čísle elektronického magazínu ON-TRACK OFF-ROAD #89 (zkráceně OTOR) si můžete přečíst interview s Gautier Paulinem, vydat se po stopách Arnauda Tonuse a značky Scott 2015 a nahlédnout nejen do zákulisí MXGP, ale také MotoGP a SBK.

VÍCE
Pozvánka na oblíbený Strmý vrch Chýnov 2014
motocross

Dvaatřicátý ročník populárního závodu motocyklů do Strmého vrchu v Chýnově u Tábora bude pořádat Motosport Chýnov již tuto sobotu 20. září 2014.

VÍCE
Ve Stříbře se rozhodne BUELL CUP 2014
motocross

V neděli 21. 9. 2014 na klasický Terén sv. Petra v západočeském Stříbře zavítá BUELL CUP, sdružený přebor středisek motokrosu středních, severních a západních Čech. Tentokrát ovšem nepůjde jen o řadový krajský přebor, ale rovnou o finálový závod celého seriálu. Diváci se tak mohou těšit na kvalitní motokrosovou podívanou okořeněnou napínavou zápletkou bojů o celkové umístění.

VÍCE
Lumart Cup a Slovenský pohár v Žaškove 2014 - foto a rozhovor
motocross

Dňa 7. 9. 2014 v nedeľu sa konal predposledný pretek seriálu Lumart cup +SP, tentokrát však na trati v Žaškove, ktorú nám osobne pripravil Štefan Svitko #142. Príchod jazdcov nebolo možné prehliadnuť na vyčlenenom priestore pre depo už v sobotu vo večerných hodinách dňa, keďže účasť jazdcov nebola len zo Slovenskej republiky ale aj tej zahraničnej.

VÍCE
Výsledkový MX, side, quad a enduro servis (6. - 7. 9. 2014)
motocross

Podívejte se na výsledkový příděl z rozličných závodů, které se jely minulý víkend 6. - 7. září 2014.

VÍCE
Sobotní závod Meteorit Cupu zrušen!
motocross

Závod seriálu Motosport HT Group Meteorit Cup 2014, který se měl jet tuto sobotu 13. 9. 2014 v Žamberku, se kvůli nepřízni počasí ruší.

VÍCE
Víkendová listovačka ONLINE magazíny MXGP a OTOR
motocross

Připravili jsme si pro vás na odreagování víkendovou listovačku, během níž se můžete seznámit s nejnovějšími čísly magazínu MXGP Mag a On Track Off Road. A i když třeba neumíte anglicky, ty fotky za prohlédnutí prostě stojí!

VÍCE
MM Slovenskej republiky v MX Beckov 2014 - foto a report
motocross

A je to tu! Posledný závod Medzinárodných majstrovstiev Slovenska sa odohral na trati Beckov 30. 8. - 31. 8. 2014 v sobotu i nedeľu. Skvelo upravená trať, zrovnaný povrch, pokropená ako aj prerobená čakala už na netrpezlivých jazdcov, kedy si zrovnajú sily na svojich dvojkolesových „tátošoch“. Na Slovensko zavítalo veľmi veľa nie len tých domácich, ale aj zahraničných ľudí už v sobotu.

VÍCE