Report ze Strmého vrchu v Chýnově 2016
motocross

Tři tisícovky nadšených diváků sledovaly v sobotu 24. září 2016 v Chýnově závodníky z nejrůznějších motocyklových disciplín v rámci závodu do Strmého vrchu. Ten psal již XXXIV. ročník a pořadatelem akce byl Motosport Chýnov.

VÍCE
Pozvánka na poslední závod MMSR v motokrosu 2016 do Šenkvic
motocross

Přijměte pozvání na poslední závod slovenského mezinárodního mistrovství v motokrosu, který se pojede v neděli 16. 10. 2016 na známé trati v Šenkvicích.

VÍCE
Red Bull Get on Top sa blíži, nekompromisne rýchlo
motocross

Ešte sa párkrát vyspíte a prebudíte sa do adrenalínovej akcie tejto jesene. Red Bull Get on Top sa nekompromisne blíži a nastal čas, zverejniť aj nekompromisný sprievodný program. V Porúbke pri Žiline to síce bude hlavne o cross a enduro motorkách, extrémnom výjazde a prekážkach, veľkých jazdeckých menách a nádejných talentoch. No okrem vyžitia športového ponúkne toto podujatie všetkým návštevníkom aj vyžitie kultúrne.

VÍCE
TZ: Ďalšie pódium pre Richarda Šikyňu na ADAC
motocross

Slovenský jezdec Richard Šikyňa má za sebou poslední závod německého seriálu ADAC MX Masters, kde obsadil vynikající 3. místo v kategorii Youngster (MX2)! Přečtěte si tiskovou zprávu jak s vyjádřením samotného Richarda, tak manažera týmu MX Slovakia Petera Kolka.

VÍCE
Ken Roczen podepsal s HRC Hondou tříletý kontrakt
motocross

Konečně je to oficiální – Ken Roczen bude po následující tři roky sedlat CRF450R! Ken už novou Hondu testoval a při té příležitosti vzniklo spolu s fotkami i velice povedené video, které najdete uvnitř článku. Americká HRC Honda má skvěle nakročeno k návratu na vrchol!

VÍCE
Matyáš Chlum na rakouském mistráku v Oberdorfu
motocross

Jezdec Motosportu Chýnov Matyáš Chlum se jako jediný Čech účastnil o víkendu rakouského mistráku třídy 85ccm v Oberdorfu a nevedl si vůbec špatně, skončil na pěkném pátém místě!

VÍCE
 Red Bull Get on Top sa vracia do Porúbky pri Žiline
motocross

Legendárny a nekompromisne vertikálny súboj na motorkách, Red Bull Get on Top, sa vracia po trinástich rokoch, aby nielen jazdcom, ale aj divákom, priniesol poriadnu dávku adrenalínu. Na kopci v Porúbke pri Žiline sa 24. septembra 2016 ukáže, kto má natrénované, kto zvolil najlepšiu techniku, a či diváci budú odchádzať so spadnutou sánkou.

VÍCE
Pozvánka na MČR Amatérů Crossracing Cup 2016 do Dalečína
motocross

Zveme všechny příznivce motocrossu a quadcrossu na poslední závod MČR Amatérů Crossracing Cup 2016 v neděli 18. 9. 2016 v Dalečíně. Tímto závodem seriál MČR Amatérů Crossracing Cup pro rok 2016 končí. Nekončí však offroadové závody! Poslední dvouhodinový závod CRC Offroad Cupu se pojede 8. 10. 2016 v Bělé u Jevíčka.

VÍCE
Český mistrák na rakouské stráni aneb Starcross Keffermarkt 2016
motocross

Pětice předních českých jezdců třídy MX1 byla ozdobou víkendového (10. - 11. 9. 2016) mezinárodního motokrosu v Kefermarktu, městečku nedaleko hornorakouského Freistadtu. Závod nazvaný Starcross byl sice bohatě dotován finančními odměnami za umístění, přesto jeho hvězdné mezinárodní obsazení zůstalo zřejmě trochu za očekáváním pořadatelů. Ti však mohli být spokojeni s výkony našich závodníků, kteří předvedli sport vysoké úrovně a ve všech třech jízdách hlavní třídy MX OPEN byli strůjci zajímavé motokrosové podívané, kterou diváci vděčně přijali.

VÍCE
Pozvánka do Rudníka na společný trénink s reprezentací MXoN 2016!
motocross

Zveme všechny jezdce, příznivce motokrosu a širokou veřejnost na otevřený trénink české motokrosové reprezentace, který se koná ve středu 14. 9. 2016 od 12.00 v Rudnické rokli. Přijďte podpořit naše reprezentanty na poslední přípravu před odjezdem na závod MXoN 2016 (Motokros národů), který se koná 24. - 25. 9. v Maggioře (Itálie).

VÍCE