Listovačka magazínem OTOR listopad 2014
motocross

Listopad se nám přehoupl do své druhé poloviny a to znamená, že je tu nové číslo magazínu OTOR. Pokud alespoň trochu ovládáte angličtinu, není nic lepšího než si za sychravých podzimních dnů otevřít motoristický časopis a přečíst si zajímavosti nejen o motokrosu.

VÍCE
Výsledkový MX servis 2014
motocross

Tentokrát jsem výsledkový servis záměrně nedefinovala datumem, neboť dle průvodní legendy v článku najdete v příloze výsledky Burianka cupu v Cítově (8. 11.), dále celkové výsledky Šumavského poháru a kompletní výsledky seriálu MMČR a AMŠ Oneal 2014.

VÍCE
Razzo má připravenou širokou nabídku nových produktů!
motocross

V Razzu jsou skladem nové kolekce 2015 od FOX, ONE, TLD, SHOEI! Vše je ihned k dodání. Objednávky odesílá Razzo obratem. Není to jen e-shop, ale hlavně super prodejna, kde si vše můžete vyzkoušet.

VÍCE
Sedmička na víkend... Matěj ČESÁK
motocross

Svoji sedmičku nejoblíbenějších songů na následující víkend nám nepředstavil nikdo jiný, než jeden z nejmladších a nejperspektivnějších freestyle motokrosařů nejen v Česku - všem jistě dobře známý Máťa Česák!

VÍCE
Kvalitní řetězy a jejich příslušenství? To je 2HMOTO.cz!
motocross

Sekundární řetěz – relativně nenápadná, avšak zcela nezbytná součást většiny motocyklů, která musí přesně odpovídat typu vašeho stroje a o níž je třeba se starat a udržovat ji v perfektním stavu. Jak na to nám dnes poradí expert z firmy 2HMoto.cz pan Vladimír Havlík.

VÍCE
Sedmička na víkend... Bára Laňková
motocross

Předchozí týden nám svoji sedmičku diktoval Filip Neugebauer. Od krosových motorek se tedy neodkloníme, ale vyměníme DJ za DJane. Dnešní "Sedmičku na víkend" vám představuje zástupkyně něžného pohlaví - mistryně ČR v motokrosu žen pro rok 2014 - Barbora Laňková. Tato mladá závodnice se letos účastnila i závodů seriálu Motolevel MX Cup, ve kterém se celkově umístila na 4. místě v kategorii MX2 HOBBY.

VÍCE
Listovačka novými magazíny MXGP Mag #14 a OTOR říjen 2014
motocross

Jste zastánci papírových verzí časopisů nebo si pomalu zvykáte na pohodlné listování elektronickými verzemi dostupnými na internetu a ještě většinou zdarma? Připravili jsme pro vás odreagování v podobě nových čísel magazínů MXGP Mag #14 a On Track Off Road (OTOR) říjen 2014.

VÍCE
Výsledkový servis (1. - 2. 11. 2014)
motocross

V článku najdete výsledková shrnutí tříhodinovky družstev, která se jela v Nové Pace a také výsledky, první videa a odkaz na fotky z 16. ročníku Memoriálu Libora Podmola, jehož se v Brankách na Moravě zúčastnilo více než 200 jezdců.

VÍCE
Rychlý pokec s dánským motokrosařem Stefanem Kjer Olsenem
motocross

Dvaadvacetiletý závodník Stefan Kjer Olsen není pro fanoušky seriálu ADAC MX Masters rozhodně neznámou tváří. Když měl na začátku října Buksa/Ados KTM Team problém (díky zranění několika vlastních jezdců) se skladbou alespoň jednoho tříčlenného týmu pro MMČR v motokrosu družstev v Lokti nad Ohří, rozhodl se manažer a spolumajitel týmu Aleš Buksa zalovit v království nejmenší severské země – v Dánsku. A jak všichni víte, tento "risk" se jednoznačně vyplatil a Buksa/Ados KTM Team v sestavě Stefan Kjer Olsen, Sulivan Jaulin a Martin Michek obhájil titul. Pokud se chcete dozvědět o Stefanovi něco víc, pokračujte ve čtení.

VÍCE
Výsledkový MX servis a VIDEO bonusy
motocross

Níže najdete výsledky několika posledních závodů, které se jely v sobotu 25. 10. a také 28. 10. 2014. Přidali jsme jako bonus odkaz na Svět motorů, ve kterém byla 28. 10. 2014 vysílaná reportáž z MMČR MX Challenge v Kaplici. A bonbonkem na konec je část 18. dílu lifestylového pořadu Drive, ve kterém byl hostem freestyle motocrossový floutek Filip Podmol.

VÍCE