Zrušení dalších závodů MČR v motoskijöringu 2015
motocross

Vážení přátelé, podle motoristického kalendáře jsme měli na tento víkend naplánovány další 2 závody MČR v motoskijöringu „ORION-SHIVA KTM CUP 2015“. Závody se měly jet v sobotu 31. 1. 2015 v Letohradě a v neděli 1. 2. 2015 v Martinicích v Krkonoších. Mám informace od funkcionářů obou závodů, že nedostatek sněhu neumožňuje pořádání motoskijöringů.

VÍCE
Cesta do historie motokrosu - rok 1983
motocross

Tak jsem po čase znovu zalistoval v historii časopisu Motocross. Tentokráte jsem čerpal z čísla 1/1983, které vyšlo jako premiérové. Hned na první straně uvnitř vydání je úvodník, ve kterém redakce vysvětluje, co ji vedlo k vydání tohoto časopisu. Důvodem byl nedostatek informací o motokrosu v odborných časopisech a v denním tisku v ČR. Cílem bylo podávat podrobné informace o dění kolem motokrosu v tehdejším ČSSR i ve světě. Čtenáři byli nabádáni, aby do redakce při ZO Svazarmu Dlouhá Loučka zasílali i své postřehy, nápady, fotky, atd. Tisklo se v nákladu 2000 kusů v Moravských tiskařských závodech v Olomouci.

VÍCE
Zápis ze schůze SMS Jižní Čechy leden 2015
motocross

V pondělí 26. ledna 2015 se uskutečnila v hotelu Budweis v Českých Budějovicích první schůze Sportovní komise SMS Jižní Čechy. Účastnili se všichni její členové - Jaroslav Vrchota, Zdeněk Blábolil, Milan Heřman, Erich Pour, Jiří Teplý, Martin Němec a Evžen Zadražil. Přísedící hosté: Jan Chromý a Petr Starý. Zápis obsahuje užitečné informace i pro jezdce jiných středisek a může být třeba také inspirací pro ostatní střediskáře.

VÍCE
Kalendář SMS Morava - Přebor Moravy 2015
motocross

S ukrojením každého dalšího zimního dne se pozvolna blíží další sezóna. Seznamte se s termíny závodů Přeboru SMS Morava 2015.

VÍCE
Motosport HT Group Meteorit cup 2015 - kalendář a info
motocross

Ahoj kamarádi Meteoriťáci a všichni příznivci motokrosu, náš oblíbený Motosport HT Group Meteorit cup vstupuje rokem 2015 již do své dvanácté sezóny. A co na váš letos čeká nového? Spousta věcí, takže jdeme na to.

VÍCE
Pozvánka na kondiční soustředění do Vrchlabí
motocross

AMK ZEJAX MOTOKLUB CHRUDIM pořádá, nejen pro své závodníky, ve dnech 21. - 25. 1. 2015 ( středa - neděle) kondiční trénink ve Vrchlabí. Trénink bude zaměřen na všeobecnou přípravu se specifickými potřebami motokrosaře.

VÍCE
Zimní soutěž s MOTOLEVEL.com
motocross

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili zimní soutěž o ceny v hodnotě více než 13.000 Kč. Soutěž probíhá od 13. 1. do 31. 1. 2015 (do 23.59 hod). Soutěžní formulář a přehled cen je v článku.

VÍCE
Nedělní listovačka motoristickými magazíny
motocross

Je tu nový rok, a tak ani vydavatelé online magazínů nezahálí a máme tu hned 3 nová aktuální čísla těch nejčtenějších. Můžete si prolistovat nejnovější čísla MX Illustrated, MXGP magazínu a OTOR magazínu.

VÍCE
Opustil nás pan Miroslav Štaud
motocross

S bolestí v srdci vám oznamujeme, že nás po krátké nemoci navždy opustil dne 6. ledna 2015 pan Miroslav Štaud. Jeho jméno je spjato s motorismem, a to například z dob, kdy sám závodil, trénoval jezdce a spoluzakládal sportovní areál Vranovský žleb.

VÍCE
Závod MČR v motoskijöringu v Želči je zrušen!
motocross

V sobotu, 10. ledna 2015, byl v původním kalendáři MČR v motoskijöringu naplánován druhý závod seriálu v Želči u Tábora. Stejně jako pořadatelé úvodního podniku v Klášterci nad Orlicí minulý víkend, byl i organizátor želečského klání, Motosport Chýnov ve spolupráci s obcí Želeč, bohužel nucen tento podnik zrušit.

VÍCE