Pozvánka na Green Racing Motocross Cup do Vílance
motocross

A je to tady vážení, v sobotu 25. října 2014 proběhne další ročník Green Racing Motocross Cupu ve Vílanci u Jihlavy. Při větší účasti budou kategorie Superhobby MX1 a MX2, Hobby MX1 a MX2, Veterán a OPEN. Přijet můžou i závodníci 85 ccm, ale podle jejich účasti pojedou samostatně nebo společně s jinou třídou (loni závodili s veterány a docela si na trati rozuměli).

VÍCE
Čtvrteční listovačka MXGP magem #13
motocross

Nemáte nebo nechcete číst? Inu, nevadí... Aspoň si MXGP Mag s pořadovým číslem 13 prolistujte, protože je věnovaný Motokrosu národů 2014, který hostil lotyšský Kegums.

VÍCE
60 let od reprezentační premiéry
motocross

Poslední zářijový víkend nepřinesl jen reprezentační vrchol sezóny v podobě Motokrosu národů (MXoN) v lotyšském Kegums, ale také kulaté výročí zcela zapomenuté premiéry. Dlouhá řada 60 let nás dělí od prvního startu československé reprezentace v zahraničním mezinárodním motokrosu.

VÍCE
Výsledkový MX servis (11. - 12. 10. 2014)
motocross

Motoristická sezóna směřuje k odmávnutí šachovnicovým praporem, avšak závodů se druhý říjnový víkend odehrálo opět několik. Co se jelo a jak to dopadlo, najdete níže.

VÍCE
Pozvánka na 16. ročník Memoriálu Libora Podmola
motocross

V pořadí 16. ročník extrémního maratonu dvojic tento rok pořadatelé naplánovali na sobotu 1. 11. 2014. Pojede se tradičně v Brankách na Moravě. Jako předzávod se nově uskuteční souboje motocyklů klasik (veteráni) motokros a enduro do roku výroby 1985 na zkrácené trati. Více informací vyčtete z přiloženého plakátu.

VÍCE
Výsledkový MX a side servis (4. - 5. 10. 2014)
motocross

Máme pro vás čísla - přesněji výsledková čísla. Podívejte se, jaké závody a s jakými závěry se odjely minulý víkend 4. - 5. 10. 2014.

VÍCE
Listovačka motoristickými časopisy OTOR a MX Illustrated
motocross

O minulém víkendu se v lotyšském Kegums konal vrchol letošní MX sezóny. Tím byl jako každý rok závod Mistrovství světa národů – MXON. U této příležitosti vyšla nová čísla Časopisů OTOR a MX Illustrated.

VÍCE
Výsledkový MX a side servis (26. - 28. 9. 2014)
motocross

Před víkendem jsme připravili další přehled výsledků, které jsou ze dnů 27. - 28. 9. 2014. Protože má však letošní sezóna výrazně nakročeno k samotnému závěru, množí se výsledkové listiny s konečným pořadím také v jednotlivých seriálech.

VÍCE
Výsledkový MX servis (13. - 14. 9. a 20. - 21. 9. 2014)
motocross

Dlužíme vám výsledky hned ze dvou uplynulých víkendů (viz nadpis). Není to tak, že bychom se na vás vykašlali, ale tentokrát se toho nejelo tolik, abychom dávali každý den zvlášť. (A pak přišel odjezd na MXoN...) Takže mrkněte níže a do příloh, jestli jste doposud nenašli výsledky motokrosových podniků, které jste hledali.

VÍCE
Report z XXXII. ročníku Strmého vrchu v Chýnově
motocross

Dvaatřicátý ročník závodu motocyklů do Strmého vrchu v Chýnově začal letním počasím. Sjelo se více jak 2.500 diváků a na start se postavila zhruba stovka závodníků. A nechyběla mezi nimi ani zajímavá jména.

VÍCE