Pozvánka na finále JČ KP v MX - Kluky u Písku (22. 10. 2016)
motocross

Finálový závod jihočeského KP v motokrosu budou hostit tuto sobotu 22. října 2016 Kluky u Písku. Trať „Kloucká Hořice“ je na přání jezdců naorána, provedena byla i určitá bezpečnostní opatření prostorů okolo trati. Po závodě budou vyhlášeny nejen výsledky samotného závodu, ale též celkové výsledky seriálu 2016. Poté bude na programu kulturní zábava. Celou akci pořádá MS Kluky.

VÍCE
Výsledkový MX servis (10. 9. - 15. 10. 2016)
motocross

Je tu podzim a pomalu jdeme do finále, pokud jde o naše pravidelné výsledkové servisy. Další přehled zahrnuje závody, které se konaly v rozmezí od 10. 9. do 15. 10. 2016. Řazení je jako obvykle dle data od nejnovějších po nejstarší.

VÍCE
Pozvánka na 18. ročník Memoriálu Libora Podmola
motocross

Přijměte pozvání na tradiční podzimní akci, kterou je již XVIII. ročník Memoriálu Libora Podmola v Brankách na Moravě. Extrémní tříhodinový maraton dvojic je naplánovaný na sobotu 29. 10. 2016. Součástí programu je mj. závod historických motocyklů, dále beseda s tzv. zlatou generací československého motokrosu a bohatá tombola. Více informací se dozvíte níže.

VÍCE
Je to oficiální – JGR mění Yamahu za Suzuki
motocross

Tým JGR sportovního magnáta Joe Gibbse je od začátku svého působení v AMA v roce 2007 spojován se značkou Yamaha a na dlouhou dobu šlo také o jediný továrnou podporovaný tým v nejsilnější třídě. Po deseti letech spolupráce ale přichází drastická změna, JGR bude sedlat stroje Suzuki! Pojďme se pokusit lehce nakouknout za oponu nového kontraktu.

VÍCE
91. šestidenní ve Španělsku za účasti české reprezentace
motocross

V úterý 11.10.2016 startuje 91. Mezinárodní motocyklová šestidenní ve Španělsku v Circuo de Navarra a končí v neděli 16.10.2016 a Česká republika bude u toho.

VÍCE
Pozvánka na poslední letošní trénink ve Vranově
motocross

Vážení přátelé motokrosu, čas je neúprosný a kvapem se blíží konec letošní sezóny. Proto si vás dovolujeme pozvat na poslední trénování ve Vranově v letošním roce, a to v sobotu 22. října 2016.

VÍCE
Barcia OUT pro SMX – přechází JGR tým k Suzuki?
motocross

S blížícím se závodem SMX Cup tu máme špatnou zprávu pro tým Yamahy. Jedna z hlavních hvězd Justin Barcia se nezúčastní kvůli „konfliktu se smlouvami týmu“. To by mohlo signalizovat možný přestup týmu JGR na Suzuki, o kterém už se delší dobu spekuluje! Další ranou pro tři ladičky je neúčast Benoita Paturela. Více v článku.

VÍCE
Pozvánka na Crossracing Offroad - Bělá u Jevíčka
motocross

Přijměte pozvání na poslední závod třídílného seriálu Crossracing Offroad, který se pojede v sobotu 8.10.2016 na trati v Bělé u Jevíčka.

VÍCE
Trey Canard míří do Red Bull KTM Factory Racing týmu
motocross

S Kenem Roczenem v týmu HRC jde ruku v ruce přestup Treye Canarda do jiného týmu. Již dlouho není žádným tajemstvím, že jeho nové působiště bude tovární Red Bull KTM tým, kde zaujme místo po Deanu Wilsonovi. Dokáže se Trey vymanit z prokletí častých pádů a zranění?

VÍCE
SMX Cup – představení a Filip Neugebauer v týmu Kawasaki!
motocross

Na našem webu už několikrát padla zmínka o SMX Cupu, takže o co vlastně jde? Tento jednorázový závod se letos jede úplně poprvé a účastní se ho všichni hlavní výrobci motocyklů, kteří do něj dosadili svoje jezdce. Jezdci tak budou soupeřit nejen mezi sebou, ale především za svoji stáj. Skvělou zprávou pro české fanoušky je účast Filipa Neugebauera! Filip má šanci postavit se na start s takovými jmény jako Dungey, Gajser, Barcia, Febvre, Herlings nebo Musquin. Pojďme se na tento mix superkrosu a motokrosu podívat podrobněji.

VÍCE