Zimní motokros ve Frankenbachu zná vítěze! Max Nagl
motocross

Minulou neděli byl u našich německých sousedů na programu zimní motokros - v pořadí 45. Internationales Winter-Moto-Cross 2015, který se jel na trati Frankenbach. Vítězem kvalifikace MX1 a celkovým vítězem superfinále se stal Němec ve službách továrního Husqvarna teamu - Max Nagl. Stříbro si domů odvezl Jeremy Seewer a bronz Nathan Watson. Závodu se zúčastnili také čeští závodníci a nám v ČR dobře známá další jména zahraničních jezdců (Bence Szvoboda, Boris Maillard a další). Výsledky najdete v článku.

VÍCE
Kalendář SMS Morava - Přebor Moravy 2015
motocross

S ukrojením každého dalšího zimního dne se pozvolna blíží další motokrosová sezóna. Seznamte se s konečnou podobou termínů závodů Přeboru SMS Morava 2015.

VÍCE
Nedělní listovačka - 18. MXGP Mag je venku!
motocross

V pořadí osmnácté číslo elektronického magazínu MXGP Mag přiletělo do naší schránky. Máte-li naordinovaný relaxační den, dejte si nohy nahoru a prolistujte, co je nového ve světovém motokrosu. Nechybí nahlédnutí do zákulisí Red Bull IceOne Husqvarna Factory Racing teamu, ohlédnutí za MXGP v Kataru a Thajsku...

VÍCE
Informace o zítřejším tréninku ve Vranově
motocross

Vážení přátelé a příznivci motokrosu, zasíláme několik fotografií z trati ve Vranovském žlebu, kam jste zítra 14. 3. 2015 od 10.00 do 16.00 hodin všichni srdečně zváni.

VÍCE
Rakouská KTM Junior 65 ccm Challenge 2015
motocross

Kolegové z Rakouska poslali Evženu Zadražilovi zajímavou nabídku, která by mohla oslovit i české jezdce třídy 65 ccm. Protože v Rakousku nemají svůj mistrák, zastřešený federací Oeamtc, zaštítila značka KTM pro rok 2015 tzv. KTM Junior 65 ccm Challenge.

VÍCE
Tréninky ve Vranovském žlebu začínají už v sobotu!
motocross

Dostala se k nám informace, že se ve Vranově u Brna - v motokrosovém areálu HT Group Vranov začíná trénovat již od soboty 14. 3. 2015.

VÍCE
Pozvánka na besedu se zlatou generací československého MX
motocross

Po úspěšné besedě v Blatničce zavítá zlatá generace československého motokrosu, zastoupená A. Baborovským, J. Faltou a M. Halmem opět na Moravu v sobotu 18. 4. 2015. Tentokrát jsou místem konání Kudlovice, kde všichni tři jezdci v minulosti závodili.

VÍCE
Listovačka motoristickými magazíny OTOR
motocross

Magazín OTOR - On-Track Off-Road má venku další dvě čísla - únor 2015 #99 a březen 2015 #100. Pokud se potřebujete trochu odreagovat a rádi listujete elektronickými časopisy, v článku najdete prokliky. A kdo nerad čte, může se podívat na působivé fotografie.

VÍCE
Mantova Starcross International 2015 - bleskové ohlédnutí
motocross

V pořadí 32. Supercross v Mantově ovládli po dvou dnech závodění (21. - 22. 2. 2015) Clement Desalle a Jordi Tixier, kteří tak poměřili s dalšími jezdci své síly před vypuknutím sezóny mistrovství světa.

VÍCE
Zápisky ze školení sportovních komisařů a ředitelů závodů
motocross

V sobotu 21. února 2015 se na AČR konalo školení sportovních komisařů a ředitelů závodů. Školilo se dle Národních sportovních řádů pro motokros, které jsou příslušně upravovány na základě aktuálních předpisů FIM. Školiteli byli Jiří Šitina a David Novotný. Evžen Zadražil si dovolil heslovitý výtažek nejdůležitějších částí ze zápisků. Informuje o tom, co je letos nového v řádech a nemělo by uniknout pozornosti jezdce ani pořadatele závodů.

VÍCE