Kalendář SMS Morava - Přebor Moravy 2015
motocross

S ukrojením každého dalšího zimního dne se pozvolna blíží další sezóna. Seznamte se s termíny závodů Přeboru SMS Morava 2015.

VÍCE
Motosport HT Group Meteorit cup 2015 - kalendář a info
motocross

Ahoj kamarádi Meteoriťáci a všichni příznivci motokrosu, náš oblíbený Motosport HT Group Meteorit cup vstupuje rokem 2015 již do své dvanácté sezóny. A co na váš letos čeká nového? Spousta věcí, takže jdeme na to.

VÍCE
Pozvánka na kondiční soustředění do Vrchlabí
motocross

AMK ZEJAX MOTOKLUB CHRUDIM pořádá, nejen pro své závodníky, ve dnech 21. - 25. 1. 2015 ( středa - neděle) kondiční trénink ve Vrchlabí. Trénink bude zaměřen na všeobecnou přípravu se specifickými potřebami motokrosaře.

VÍCE
Zimní soutěž s MOTOLEVEL.com
motocross

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili zimní soutěž o ceny v hodnotě více než 13.000 Kč. Soutěž probíhá od 13. 1. do 31. 1. 2015 (do 23.59 hod). Soutěžní formulář a přehled cen je v článku.

VÍCE
Nedělní listovačka motoristickými magazíny
motocross

Je tu nový rok, a tak ani vydavatelé online magazínů nezahálí a máme tu hned 3 nová aktuální čísla těch nejčtenějších. Můžete si prolistovat nejnovější čísla MX Illustrated, MXGP magazínu a OTOR magazínu.

VÍCE
Opustil nás pan Miroslav Štaud
motocross

S bolestí v srdci vám oznamujeme, že nás po krátké nemoci navždy opustil dne 6. ledna 2015 pan Miroslav Štaud. Jeho jméno je spjato s motorismem, a to například z dob, kdy sám závodil, trénoval jezdce a spoluzakládal sportovní areál Vranovský žleb.

VÍCE
Závod MČR v motoskijöringu v Želči je zrušen!
motocross

V sobotu, 10. ledna 2015, byl v původním kalendáři MČR v motoskijöringu naplánován druhý závod seriálu v Želči u Tábora. Stejně jako pořadatelé úvodního podniku v Klášterci nad Orlicí minulý víkend, byl i organizátor želečského klání, Motosport Chýnov ve spolupráci s obcí Želeč, bohužel nucen tento podnik zrušit.

VÍCE
Interview s Rastislavom Hornáčkom #10 počas zimnej prípravy
motocross

Rastislav Hornáček má 16 rokov. Žije v Starej Turej a závodne motocross trénuje tretí rok. I cez to sa snaží naplno trénovať a na motocrossovom poli len zlepšovať. Počas zimnej prípravy sme sa ho opýtali na jeho sezóny.

VÍCE
MOTOLEVEL.com PF 2015
motocross

V našem časovém pásmu zbývá několik málo hodin do konce roku 2014. Jaký byl ten váš, víte jen vy sami. Přejeme všem aktivním i pasivním závodníkům, abyste se udržovali v příznivé zdravotní kondici, vyhýbali se vám pády, během nichž poškodíte sebe nebo i svoji výbavu v takovém rozsahu, aby došlo ke stopce v rozjeté sezóně. Mějte štěstí, radujte se z maličkostí, na trati se rvěte o každý metr, ale v depu se chovejte přátelsky, s úctou a respektem k těm, kteří si to kolikrát dle vás ani třeba nezaslouží, ovšem mnohdy je to tak, že jen nepotřebují ukazovat, co všechno dokázali a kam až sahají jejich "prsty". Zkrátka a dobře posuňme všichni dál společně znovu to, co sem tam každý z nás vychrlí: "Jsme přece rodina." Dokazujte to, ale neztrácejte přitom sami sebe. Všem ostatním z vás přejeme zdánlivě otřepané zdraví a štěstí, protože zbytek je na každém z nás. Všichni jsme přece přišli na...

VÍCE
Pozvánka na zimní kondiční soustředění do Harrachova!
motocross

Zveme vás tímto na zimní kondiční soustředění do Harrachova v Krkonoších, které se koná pod taktovkou zkušeného trenéra Aleše Doležala. Veškeré informace jsou níže.

VÍCE