Víkendová listovačka elektronickými magy
motocross

V uplynulých dnech vyšlo hned několik elektronických magazínů, které jsme se rozhodli shromáždit a dát vám je touto cestou všanc hezky pohromadě. Neváhejte a minimálně tři čísla OTORu a dva MX Illustrated prolistujte :-).

VÍCE
2. rakouský mistrák Sittendorf - report Evžena Zadražila
motocross

Hned několik českých reprezentantů se účastnilo druhého závodu rakouského mistráku na známé trati v Sittendorfu, kde se skoro 40 let jezdily závody MS. Nejlépe si tentokrát vedl Petr Bartoš (na snímku), kterému patřilo celkové výborné čtvrté místo ve třídě OPEN, když za sebou nechal i úřadujícícho mistra Rakouska Güntera Schmidingera.

VÍCE
Milovníci motoriek a štvorkoliek v Šaštíne odštartovali už piatu sezónu
motocross

Po dlhých zimných a studených večeroch je tu opäť jar a tá sa v rámci motokrosu na Slovensku spája s úspešným podujatím Slovakia MX&QUAD chamionships - MotoCorse CUP.

VÍCE
Report z rekordního KP SMS Jižní Čechy v Pacově
motocross

Úvodní závod jihočeského Krajského přeboru v motokrosu (SMS Jižní Čechy) se uskutečnil v sobotu, 18. dubna 2015 v Pacově. I navzdory poměrně chladnému počasí (během dne dokonce jednou i sněžilo) se sešel na krajský přebor zřejmě rekordní počet jezdců, kterých bylo celkem 265!

VÍCE
Pozvánka na Jihočeský krajský přebor do Pacova (18. 4. 2015)
motocross

Na mistrovské trati v Pacově odstartuje v sobotu 18. dubna 2015 úvodní závod Jihočeského krajského přeboru (JČ KP) v motokrosu. Zkušenými pořadateli tradičně dobře připravená trať přivítá jezdce ve třídách 65 + 85 ccm, MX2, OPEN, Veterán, Amatér MX2 a Amatér OPEN.

VÍCE
International motocross race in Piliscsév
motocross

Ďalší motokrosový pretek sa konal v Maďarsku na skvele pripravenej trati dňa 4. 4. 2015 (v sobotu). Skvelá účasť pretekárov nie len z domácej pôdy, ale aj zo zahraničia sa nelíšila od ostatných závodov. No predsa to nebol závod ako každý iní. Konal sa na počesť a pamiatku zosnulého Kökényesi György. Taktiež sa tento pretek nesie pod názvom id.Kökényesi György Emlékverseny.

VÍCE
Pozvánka na besedu se zlatou generací československého MX
motocross

Po úspěšné besedě v Blatničce zavítá zlatá generace československého motokrosu, zastoupená A. Baborovským, J. Faltou a M. Halmem opět na Moravu v sobotu 18. 4. 2015. Tentokrát jsou místem konání Kudlovice, kde všichni tři jezdci v minulosti závodili.

VÍCE
Pozvánka na SLOVAKIA MX & QUAD CHAMPIONSHIPS
motocross

Už túto nedeľu 19. apríla 2015 sa na trati Šaštín - Stráže na novo zrekonštruovanej trati uskutoční prvý pretek seriálu SLOVAKIA MX & QUAD CHAMPIONSHIPS – MotoCorse cup.

VÍCE
Výsledkový MX servis - duben 2015 (1. část)
motocross

Odjelo se vícero závodů, ze kterých pro vás máme připravené výsledky přímo z časomíry nebo minimálně odkazy, prostřednictvím nichž se dozvíte, kdo posbíral kolik bodů.

VÍCE
Pozvánka na motokrosové soustředění v Pacově!
motocross

AMK ZEJAX MOTOKLUB CHRUDIM pořádá motokrosové soustředění na mistrovské trati v Pacově ve dnech 23. – 25. 4. 2015 pro 15 motokrosových jezdců s chutí se zlepšovat.

VÍCE