Pozvánka na oblíbený Strmý vrch Chýnov 2014
motocross

Dvaatřicátý ročník populárního závodu motocyklů do Strmého vrchu v Chýnově u Tábora bude pořádat Motosport Chýnov již tuto sobotu 20. září 2014.

VÍCE
Ve Stříbře se rozhodne BUELL CUP 2014
motocross

V neděli 21. 9. 2014 na klasický Terén sv. Petra v západočeském Stříbře zavítá BUELL CUP, sdružený přebor středisek motokrosu středních, severních a západních Čech. Tentokrát ovšem nepůjde jen o řadový krajský přebor, ale rovnou o finálový závod celého seriálu. Diváci se tak mohou těšit na kvalitní motokrosovou podívanou okořeněnou napínavou zápletkou bojů o celkové umístění.

VÍCE
Lumart Cup a Slovenský pohár v Žaškove 2014 - foto a rozhovor
motocross

Dňa 7. 9. 2014 v nedeľu sa konal predposledný pretek seriálu Lumart cup +SP, tentokrát však na trati v Žaškove, ktorú nám osobne pripravil Štefan Svitko #142. Príchod jazdcov nebolo možné prehliadnuť na vyčlenenom priestore pre depo už v sobotu vo večerných hodinách dňa, keďže účasť jazdcov nebola len zo Slovenskej republiky ale aj tej zahraničnej.

VÍCE
Výsledkový MX, side, quad a enduro servis (6. - 7. 9. 2014)
motocross

Podívejte se na výsledkový příděl z rozličných závodů, které se jely minulý víkend 6. - 7. září 2014.

VÍCE
Sobotní závod Meteorit Cupu zrušen!
motocross

Závod seriálu Motosport HT Group Meteorit Cup 2014, který se měl jet tuto sobotu 13. 9. 2014 v Žamberku, se kvůli nepřízni počasí ruší.

VÍCE
Víkendová listovačka ONLINE magazíny MXGP a OTOR
motocross

Připravili jsme si pro vás na odreagování víkendovou listovačku, během níž se můžete seznámit s nejnovějšími čísly magazínu MXGP Mag a On Track Off Road. A i když třeba neumíte anglicky, ty fotky za prohlédnutí prostě stojí!

VÍCE
MM Slovenskej republiky v MX Beckov 2014 - foto a report
motocross

A je to tu! Posledný závod Medzinárodných majstrovstiev Slovenska sa odohral na trati Beckov 30. 8. - 31. 8. 2014 v sobotu i nedeľu. Skvelo upravená trať, zrovnaný povrch, pokropená ako aj prerobená čakala už na netrpezlivých jazdcov, kedy si zrovnajú sily na svojich dvojkolesových „tátošoch“. Na Slovensko zavítalo veľmi veľa nie len tých domácich, ale aj zahraničných ľudí už v sobotu.

VÍCE
Pozvánka na finále ME v enduru do Uhlířských Janovic
motocross

V termínu 6. - 7. 9. 2014 se koná dvoudenní závod Mistrovství Evropy v enduru v České republice v Uhlířských Janovicích. Pořadatelem je Enduro klub Uhlířské Janovice v AČR, který má dlouholetou tradici v pořádání klasického endura pod vedením české legendy v enduru pana Jiřího Pošíka, který je zárukou kvalitních a velmi dobře připravených závodů.

VÍCE
Výsledkový MX, side a quad servis (30. - 31. 8. 2014)
motocross

Zajímá vás, jak vaši soupeři dopadli při závodě v seriálu, který jste nemohli třeba absolvovat? Nebo jste prostě jen fanoušky některé z terénních disciplín a chcete vědět, kdo si jak o víkendu vedl? Pak se podívejte na přehled výsledků z uplynulého víkendu (30. - 31. srpna 2014). Níže najdete: MMČR juniorů v Horním Újezdě, Meteorit Cup v Mohelnici, družstva sidecarcrossu a quadů v Ředhošti, MMSR MX v Beckově...

VÍCE
Výsledkový MX servis (23. - 24. 8. 2014)
motocross

Určitě máte přehled o tom, jaké jste odjeli závody a držíte v paměti také výsledky posledního proběhlého podniku. Kolikrát se však stává, že průběžná pořadí se pořádně zamíchají. Z tohoto bludiště vás může vymotat náš výsledkový servis, který informuje nejen o dílčích výsledcích, ale také o průběžných pozicích závodníků. Podívejte se, co a kde se jelo minulý víkend 23. - 24. srpna 2014.

VÍCE