Pozvánka na I. Memoriál bratří Štaudů do Vranova (30. 7. 2016)
motocross

Srdečně zveme všechny příznivce motokrosu na I. memoriál bratří Štaudů do Vranovského žlebu. Událost se koná v sobotu 30. července 2016 a začátek je stanovený na 8. hodinu ranní.

VÍCE
Pozvánka na zářijový Memoriál Jaroslava Kuklíka
motocross

Každému v České republice, kdo se aspoň trochu zajímá o motorizmus, není neznámé jméno Kuklík. Ať už jde o bratry, nositele tohoto jména, kteří v enduru dosáhli na velikou spoustu vynikajících umístění nejen na domácí scéně, ale hlavně všichni známe jméno Jaroslav Kuklík. Byl to otec závodníků a byl majitelem firmy prodávající závodní motocykly KTM. Kdokoli se na něj obrátil s jakýmkoli problémem, prosbou nebo přišel jenom pro radu, nikdy neodešel s prázdnou. Jaroslav Kuklík bohužel před několika lety odešel do bikerského nebe a jeho synové si pohrávali s myšlenkou uspořádat vzpomínkový závod na svého otce.

VÍCE
Češi zvítězili na MX MASTERKIDS 2016 ve Francii!
motocross

Ve dnech 15. - 17. července 2016 se ve francouzském Verdun konal již čtrnáctý ročník významného mezinárodního závodu MX Masterkids. Přes 800 jezdců z 25 zemí se během pátečních a sobotních rozjížděk popralo o postup do nedělního zlatého finále. Nejlepších šest výsledků potom po sečtení určilo celkového vítěze mezi národy.

VÍCE
Motokrosový návrat ČZ v Lokti
motocross

Tým italsko-české společnosti M.C.F.cz, s.r.o. ze Slušovic (vlastníka ochranné známky ČZ pro motocykly, jež má propůjčenou od ČZ Strakonice), soustředěný okolo majitele a velkého fanouška motokrosu Alessandra Ferrariho, připravil pro vložené závody třídy EMX300, jež se pojedou v rámci MXGP České republiky v Lokti nad Ohří 23.-24.7.2016, motocykl na bázi techniky italské TM s označením M.C.F ČZ - Projekt EMX300.

VÍCE
Report z pacovského ŠAC a premiéry KTM Junior Challenge 2016
motocross

Přinášíme report z víkendového motokrosového závodu Šumavského Amater Cupu a KTM Junior Challenge 65 ccm. Tato událost se konala v sobotu 16. 7. 2016 na trati v Pacově, na které startovalo 301 jezdců ze šesti států.

VÍCE
Nová kolekce FOX ProCircuit Monster Energy skladem v RAZZO!
motocross

Do pražské prodejny RAZZO právě dorazila nová atraktivní kolekce oblečení pro volný čas FOX. V nabídce jsou trička, čepice a mikiny v atraktivním designu.

VÍCE
Americká značka ANSWER Racing je zpátky v ČR!
motocross

RAZZO přináší jednu z nejstarších amerických značek ANSWER Racing zpět na náš trh. ANSWER Racing nabízí atraktivní kolekci vybavení pro motokros ve skvělé kvalitě za velmi příznivé ceny.

VÍCE
Enduro modely Sherco 2017
motocross

O francouzském výrobci Sherco je stále více slyšet a je jen dobře, že modrožlutí nezahálejí a neustále vyvíjí své motocykly. Enduro řada pro rok 2017 dostala nový vizuál, ale citelné změny se odehrály i pod kapotou jak dvoutaktů, tak čtyřtaktů. Přinášíme vám kompletní seznam změn doplněný povedenými fotkami a videem!

VÍCE
Pozvánka na Šumavský Amater Cup a KTM Junior Challenge - Pacov
motocross

V sobotu 16. července 2016 pořádá Motosport Chýnov na známé a oblíbené motokrosové trati v Pacově čtvrtý závod motokrosového seriálu Šumavský Amater Cup (ŠAC) 2016. Součástí tohoto závodu bude i soutěž amatérských družstev. Novinkou v rámci tohoto tradičního závodu bude Mezinárodní mistrovství Rakouska ve třídě 65ccm „KTM Junior Challenge 2016“.

VÍCE
Pozvánka na motokrosové soustředění s PROFIDRIVING
motocross

Začínají prázdniny a s nimi se blíží termín již 12. ročníku motokrosových soustředění s PROFIDRIVING. Tentokrát pořádá Aleš Doležal soustředění ve dvou termínech. V motokrosovém areálu ve Stříbře (21. - 24. 7., zahájení 20. 7. ve 20 hod.) a v motokrosovém areálu Pacov (18. - 21. 8., zahájení 17. 8. ve 20.00 hod.).

VÍCE