Vyhraj výlet s Monster Energy na GP Katalánska 2017!
silnice

Přitahuje Tě svět MotoGP, nebo jsi mu dočista propadl/-a a chtěl/-a by ses podívat dál, než na tradiční Velkou cenu Brna? Využij jedinečnou šanci a vyhraj výlet na Grand Prix Katalánska (11. 6. 2017), kde se můžeš nechat vyfotit mj. také s Monster Girls. A co víc, můžeš získat i oblečení z edice VR46!

VÍCE
MotoGP - Losail (Katar)
silnice

V Katarském Losail se naplno rozjel světový šampionát Moto GP.

VÍCE
Představení týmu Peugeot MC Saxo Print 2017
silnice

V německých Drážďanech a sídle generálního partnera týmu – tiskárnách Saxo Print jediný český zástupce ve třídě Moto3 Jakub Kornfeil oficiálně představil svou stáj.

VÍCE
Podium MotoGP 2016
silnice

Sezona 2016 mistrovství světa MotoGP je již minulostí. Pojďme si ještě připomenout ty, kteří skončili na podiovém umístění v celkovém pořadí.

VÍCE
Jakub Kornfeil poprvé s Peugeotem
silnice

Je to teprve pár dnů, co skončila sezóna 2016 a týmy Moto3 už testují na další ročník. Mezi nimi také Peugeot Motorcycles Saxoprint Team s naším Jakubem Kornfeilem.

VÍCE
Jakub Kornfeil po Velké ceně Valencie
silnice

MotoGP je pro rok 2016 definitivně u konce. Velká cena Valencie uzavřela letošní šampionát a náš Jakub Kornfeil předvedl krásný výkon, kterým se loučí se svou stájí Drive M7 SIC Racing Team.

VÍCE
Jakub Kornfeil senzačně na pódiu při Velké ceně Malajsie 2016!
silnice

Kdo si dnes ráno přivstal, aby nezmeškal výkon Jakuba Kornfeila ve třídě Moto3, ten rozhodně nemusí litovat. Poprvé v sezóně si totiž náš jezdec dojel pro pódiové umístění. Do Velké ceny Malajsie měl Jakub skvělý start. Z patnácté pozice se během jednoho kola dostal na osmou příčku a celkem komfortně budoval své postavení v první skupině.

VÍCE
Kornfeil míří k Peugeotu
silnice

Závodníky MotoGP čekají v sezóně 2016 už jen čtyři podniky. Už další týden se piloti utkají při první ze tří zámořských Velkých cen a jediný český reprezentant ve třídě Moto3 Jakub Kornfeil si před odletem do Motegi stihl vyřídit jednu důležitou záležitost – angažmá na rok 2017.

VÍCE
MotoGP Brno 2016: Nejatraktivnější závody dekády sledovalo méně lidí
silnice

Silný déšť zásadně poznamenal závodní neděli Grand Prix České republiky 2016. Na závod dorazilo méně diváků než v předchozích letech, na dráze ale viděli nejatraktivnější závod za poslední roky. V královské kubatuře si nakonec pro své premiérové vítězství v MotoGP dojel britský závodník Cal Crutchlow. Jakub Kornfeil v Moto3 skončil šestý, jen jedno místo za svým dosavadním brněnským maximem.

VÍCE
GPČR 2016: Marquez posunul rekord okruhu, Češi na hranici desítky
silnice

Hned třikrát se během soboty přepisovaly historické tabulky Masarykova okruhu. Jezdci MotoGP Jorge Lorenzo a Marc Marquez totiž postupně posouvali absolutní rekord Masarykova okruhu až na konečnou hodnotu 1:54,596. Čeští jezdci v Moto3 zůstávají na prahu první desítky – Jakub Kornfeil odstartuje do závodu z desátého místa, Karel Hanika startující na divokou kartu zajel 13. nejrychlejší čas.

VÍCE