Tovární tým Škoda Motorsport míří do Krumlova!
auta

Skvělá zpráva dorazila v těchto dnech pořadatelům Rallye Český Krumlov. Velkým tahákem 42. ročníku oblíbené soutěže bude start kompletního týmu Škoda Motorsport. Na jihu Čech se tedy o prvním květnovém víkendu představí hned dva tovární speciály Škoda Fabia Super 2000.

VÍCE
Rally Akropolis: Lappi skončil na čtvrtém místě
auta

Tovární posádka ŠKODA Motorsportu Esapekka Lappi/Janne Ferm skončila s vozem Fabia Super 2000 v 60. ročníku Akropolis rally na čtvrtém místě.

VÍCE
Dakar 2015: Start i cíl budou v Buenos Aires
auta

Maratónské etapy, odlišné odpočinkové dny pro jednotlivé kategorie a více než 9 000 kilometrů napříč třemi jihoamerickými zeměmi. To vše čeká tým Bonver Dakar Project v rámci Rallye Dakar 2015.

VÍCE
Akropolis Rally: ŠKODA startuje na světové klasice
auta

Plna očekávání a s úspěchem v zádech startuje ŠKODA na třetím podniku letošního šampionátu FIA ERC v Řecku. Po vítězství na rally v Lotyšsku počátkem února startuje tovární posádka Esapekka Lappi/Janne Ferm od 28. do 30. března jako bodově nejlepší (39 b.) na legendární Akropolis Rally.

VÍCE
Hudec s Pickou se představí na Acropolis Rally
auta

Acropolis Rally přezdívána také rally bohů je třetím podnikem letošního mistrovství Evropy. Po rakouském Jänneru a lotyšské Liepaji se posádka MH Racingu Martin Hudec – Petr Picka představí i v Řecku.

VÍCE
Regulace diváků na rychlostních zkouškách valašky
auta

Pořadatelé Valašské rally, úvodního podniku sedmidílného seriálu Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally 2014 přistoupili k výběru vstupného na rychlostních zkouškách a do servisní zóny.

VÍCE
Máme možnost volby
auta

V posledních dnech se nám v té zemi opět vyrojila do morálnosti a mravnosti oděná kritika všeho spojeného s rally. A člověk, který je na podobné útoky zvyklý, si přesto klade otázku proč. A kupodivu poměrně chápu i proč.

VÍCE
Prokop s Tománkem před závěrečnou etapou Rally Mexico pátí
auta

Mexická rally pokračovala v sobotu svou druhou etapou a česká posádka Jipocar Czech National Teamu do ní vstupovala z šestého místa celkové klasifikace. Očekávalo se, že zejména první čtyři dlouhé rychlostní zkoušky přinesou dramatické momenty a tomu se také stalo.

VÍCE
Hustopečská rally slaví premiérové kulatiny
auta

Příprava AGROTEC Petronas Syntium rally Hustopeče 2014 je v plném proudu. Letos se mezi vinohrady uskuteční jubilejní desátý ročník. Soutěž je datována na 20. – 21. června 2014.

VÍCE
Martin Hudec v Pobaltí pátý
auta

Premiérový start v Lotyšsku, skvěle rozjetý závod, který nakonec zkazila jen závada za 5 Kč. I takhle vypadala Rally Liepāja 2014 v podání Martina Hudce a Petra Picky.

VÍCE