Orion - Taurus Trans 2018
motocross

V neděli 10. 6. 2018 se po desetileté pauze uskutečnil dříve tradiční Orion Cup. Závod se konal na trati v Horním Újezdě u Litomyšle. V závodě startovaly tři kategorie. HOBBY, ženy, kterých jsme na startu bohužel viděli pouze sedm, a kategorie licence, kde se zvlášť vyhlašovaly kubatury MX1 a MX2.

VÍCE
Kůta MM ČR 2018 - Pacov - foto Jirka Šplíchal
motocross

Druhý podnik MMČR v motokrosu 2018 se konal v Pacově jako Memoriál Luďka Kůty. Jak je již v Pacově tradicí, trať lemovalo několik tisíc fanoušků, kteří si užívali souboje na trati. Ty vyvrcholily ve druhé rozjížďce kubatury MX1, kde bojoval o vítězství Martin Michek s Vaškem Kovářem. Jak vše po heroickém výkonu obou závodníků dopadlo, můžete vidět v naší galerii.

VÍCE
MX Open Myjava 2018 - foto Peter Ruža
motocross

Motokrosový sviatok práce bolo možné zažiť na Myjave, kde sa práve 1. mája konalo už druhé kolo veľmi prestížneho seriálu MX Open - Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v motokrose.

VÍCE
1. ADAC MX Masters 2018: Fürstlich Drehna by Gravitymag
motocross

O víkendu 21. a 22. dubna 2018 se opět početné houfy jezdců ve všech kategoriích pokusily kvalifikovat do 1. závodu populární německé série ADAC MX Masters. Úvodní podnik hostila jako již tradičně Fürstlich Drehna, která je proslulá svým pískovým povrchem, který dává zabrat i zkušeným GP jezdcům. V sobotu byl výčet česko-slovenských jezdců opravdu nařachaný, ale v neděli se startovky trošku pročistily. 

VÍCE

MX OPEN Gbely 15. 4. 2018 - foto Peter Ruža
motocross

Prohlédněte si povedenou fotogalerii z prvního kola slovenského mistráku MX OPEN, kterou pořídila naše nová posila Peter Ruža. 

VÍCE
100 minut countrycross jenotlivců - foto R. Kubala
motocross

Více jak stovka závodníků přijela v neděli 25. března 2018 otestovat své schopnosti a stroje před startem sezóny do Boršic. Enduro Team Slovácko pořádal v místní pískovně 2. ročník 100 minut countrycross jednotlivců.

VÍCE
Kůta MM ČR 2018 - Kaplice - foto Jirka Kružík
motocross

Mrkněte na menší galerii z prvního motokrosového mistráku, který se odjel na aprílovou neděli v jihočeské Kaplici.

VÍCE
AUS-X Open Sydney 2017: Nedělní atmosférická Pit Party by D. Novotný
motocross

Legendární akce AUS-X Open Sydney 2017 se zapsala do historie celou řadou napínavých situací, vzrušujících chvil a taky několika pádů, z nichž ne vždy všichni jezdci odešli po svých. Z celého mumraje odehrávajícího se, netradičně s ohledem na australskou sérii, uvnitř vzešli samozřejmě také tak trošku podle očekávání američtí vítězové, jimiž jsou ve třídě SX1 Jason Anderson a  v kategorii SX2 Chris Blose. Protože jsme měli v hale zakázané fotit, dostal fotograf Dalibor Novotný nelehký úkol pořídit galerii snímků z venkovního dění v okolí Qudos Bank Areny. A zhostil se této úlohy opravdu úžasně, přestože byl prestižní závod v podstatě jeho první...

VÍCE
AUS-X Open Sydney 2017: Sobotní Pit Party by Dalibor Novotný
motocross

AUS-X Open Sydney 2017 - největší superkrosové halové závody s freestyle motokrosovými exhibicemi "down under" s celou řadu doprovodného programu nabírají na obrátkách. Včerejší Pit Party byla smáčená proudy Monster Energy drinku, který je letos opět oficiálním partnerem. Přestože může náš spolupracující fotograf Dalibor Novotný pořizovat záběry pouze všude mimo halu, připravil pro vás vydatnou ochutnávku sobotní atmosféry. 

VÍCE
Gladiator Games 2017 - fotogalerie
motocross

17. ročník tradičního pražského svátku freestyle motokrosu je již bohužel minulostí. Motolevel samozřejmě nemohl u tohoto jedinečného eventu chybět a přináší vám fotogalerii. 

VÍCE