AUS-X Open Sydney 2017: Nedělní atmosférická Pit Party by D. Novotný
motocross

Legendární akce AUS-X Open Sydney 2017 se zapsala do historie celou řadou napínavých situací, vzrušujících chvil a taky několika pádů, z nichž ne vždy všichni jezdci odešli po svých. Z celého mumraje odehrávajícího se, netradičně s ohledem na australskou sérii, uvnitř vzešli samozřejmě také tak trošku podle očekávání američtí vítězové, jimiž jsou ve třídě SX1 Jason Anderson a  v kategorii SX2 Chris Blose. Protože jsme měli v hale zakázané fotit, dostal fotograf Dalibor Novotný nelehký úkol pořídit galerii snímků z venkovního dění v okolí Qudos Bank Areny. A zhostil se této úlohy opravdu úžasně, přestože byl prestižní závod v podstatě jeho první...

VÍCE
AUS-X Open Sydney 2017: Sobotní Pit Party by Dalibor Novotný
motocross

AUS-X Open Sydney 2017 - největší superkrosové halové závody s freestyle motokrosovými exhibicemi "down under" s celou řadu doprovodného programu nabírají na obrátkách. Včerejší Pit Party byla smáčená proudy Monster Energy drinku, který je letos opět oficiálním partnerem. Přestože může náš spolupracující fotograf Dalibor Novotný pořizovat záběry pouze všude mimo halu, připravil pro vás vydatnou ochutnávku sobotní atmosféry. 

VÍCE
Gladiator Games 2017 - fotogalerie
motocross

17. ročník tradičního pražského svátku freestyle motokrosu je již bohužel minulostí. Motolevel samozřejmě nemohl u tohoto jedinečného eventu chybět a přináší vám fotogalerii. 

VÍCE
ADAC MX Masters Holzgerlingen 2017 2. část - foto Gravitymag
motocross

Mezinárodní motokrosová série ADAC MX Masters skončila o víkendu 23. - 24. 9. 2017 v německém Holzgerlingenu. Jednu galerii už jsme vám naservírovali, nyní máte možnost dalšího přídavku. 

VÍCE

Finále ADAC MX Masters Holzgerlingen 2017 - foto Gravitymag
motocross

O víkendu 23. - 24. září 2016 zakončil svoji sezónu sedmým závodem prestižní mezinárodní seriál ADAC MX Masters u našich německých sousedů. Finále hostil jako tradičně Holzgerlingen, kam se vypravila rovněž početná česká výprava. Přinášíme vám výběr fotografií, jejichž autorem je Patrik Procházka/Gravitymag. 

VÍCE
MXGP Francie 2017 - foto Anthony Brebant
motocross

Na den přesně s koncem našeho českého BAM MMČR 2017 došlo na finále FIM Mistrovství světa v motokrosu (MXGP) 2017, které hostila trať Villars sous Ecot. Podmínky byly naneštěstí shodné v ČR i ve Francii, a tak nebyla nouze o pořádné dešťové přívaly a taky bahenní lázně. Přímo v dějišti jsme měli celý víkend našeho externího spolupracovníka "Frantíka" Anthony Brebanta, který pro vás připravil pestrý výběr snímků.   

VÍCE
8. Buksa Ados Motokros 2017 - Vranov
motocross

Poslední letošní závod MMČR v motokrosu se konal v neděli 17.9.2017 ve Vranově u Brna. Ani v závěru sezóny závodníkům počasí nepřálo, a tak se museli vyrovnat se všudypřítomným bahnem. O titulech ve třídách MX1, MX2 i třídě žen se rozhodlo již v minulém závodě ve Stříbře. Ve třídě veterán se o titulu rozhodlo po první jízdě této kategorie ve Vranově. Titul si zajistil suverén Martin Žerava. Déšť nad Vranovem, bohužel, s každou další rozjížďkou sílil, a tak se pořadatelé rozhodli v polovině druhé jízdy žen závody ukončit. Ostatní kubatury tak odjely pouze jednu závodní jízdu.

VÍCE
BAM MM ČR 2017 Vranov - foto Jirka Kružík
motocross

Užijte si hardcore motokros z posledního závodu Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu 2017 ve Vranově u Brna na několika fotkách nebo se u nás na webu začtěte do oficiální tiskové zprávy. 

VÍCE
7. Buksa Ados Motokros 2017 - Stříbro
motocross

Předposlední letošní závod MMČR v motokrosu se konal na trati Terén sv. Petra v západočeském Stříbře. Na této trati se konal nejvyšší český šampionát naposledy před pěti lety. Pořadatelé ukázali, že i po tak dlouhé pauze, dokáží trať připravit na špičkové úrovni. Ve většině tříd již tento závod rozhodl o mistru ČR. V kategorii žen zvítězila Němka Steffi Laier. Bence Szvoboda získal titul ve třídě MX2. Úspěšnost týmu Buksa Ados KTM potvrdil Martin Michek, který získal titul v nejprestižnější kubatuře MX1. Ve třídě veterán se o titulu rozhodně na posledním závodě ve Vranově u Brna.

VÍCE
BAM MM ČR 2017 Stříbro - foto Jirka Kružík
motocross

Seriál Buksa/Ados motokros 2017 se přestěhoval na nejdelší trať seriálu - do Stříbra. Tady na jezdce čekal klasický motokros, trať byla krásně připravená a do karet hrálo i počasí, které se vyvedlo na jedničku. Koukněte na výběr fotek Jirky Kružíka zde v galerii, kde najdete i odkaz na oficiální report Petra Záruby. V následucících dnech se můžete těšit na další naši galerii, tentokrát od Jirky Šplíchala. 

VÍCE