Křenek Motorsport oznamuje pokračování ve FIA ETCC
auta

Český tým Křenek Motorsport oznamuje třetí sezónu v šampionátu FIA ETCC. Vítězný tým z loňské sezóny bude i v letošním roce nasazovat v šampionátu ETCC dva vozy kategorie S2000 BMW 320si.

VÍCE
Brno Grand Prix Revival – Formule 1 v Brně
auta

Do historie se Masarykův okruh ponoří v sezoně 2014 hned dvakrát. V květnu se koná rakouský klubový závod Histo CUP, na rozdíl od loňského roku se u něj ale neuskuteční přehlídka českých historických formulí a motocyklů. Ta se přesune na první červencový víkend, kdy se koná první Brno Grand Prix Revival.

VÍCE
Racing ADS Teamu vybral 12.500 Kč pro Chovánek
auta

V neděli 29. října se na brněnském Masarykově Automotodromu uskutečnil tradiční Den otevřené dráhy.

VÍCE
 Slavnostní vyhlášení výsledků ESET V4 CUPu 2013
auta

V sobotu 19. října se na Slovakia Ringu v Hotelu Ring uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků ESET V4 CUPu za právě skončenou sezónu.

VÍCE
Josef Záruba si ze Zandvoortu přivezl další body a zkušenosti
auta

Sedmnáctiletý Josef Záruba z jihomoravských Hrušovan absolvoval o uplynulém víkendu svůj druhý závodní podnik Northern European Cupu, jehož dějištěm byl nizozemský Zandvoort.

VÍCE
Nabitý víkend na Masarykově okruhu navštívilo víc jak 16 tisíc diváků
auta

Desítky napínavých soubojů, kolizí, vítězství českých jezdců a další skvělé zážitky - to vše si užili návštěvníci letošního závěrečného automobilového víkendu na Masarykově okruhu. ETCC Epilog navštívilo za tři dny 16 312 diváků, nejvíc jich přišlo na nedělní závody.

VÍCE
Titul Mistra Evropy a k tomu domácí double
auta

Petr Fulín s přehledem ovládnul oba brněnské závody šampionátu FIA ETCC a stal se tak prvním českým jezdcem, který dokázal vyhrát tento prestižní evropský šampionát. K titulu Mistra Evropy přidali čeští jezdci také vítězství v Poháru národů.

VÍCE
ETCC Epilog uzavře sezonu na Masarykově okruhu
auta

Titul mistra Evropy. Titul 2. vicemistra. A k tomu Pohár národů. Tři trofeje, které můžou mít v rukou čeští jezdci po prvním říjnovém víkendu na Masarykově okruhu. Evropský šampionát cestovních vozů ETCC se uzavře právě v Brně. Cesťákům budou dělat společnost formule AutoGP, tradiční šestihodinovka Epilog a dvojice značkových pohárů Renault Clio Cup Bohemia a Porsche GT3 CCCE.

VÍCE
Perla střídá perlu, aneb ze Spa rovnou na Epilog
auta

Racing ADS team se připravuje na velké finále letošní okruhové sezony. To již tento víkendu obstará na brněnském autodromu závěrečný šestihodinový závod Epilog.

VÍCE
Čerstvé šampioni FIA Zóny Střední Evropy Marcela Kusína a Petra Válka čeká velké finále letošní okruhové sezony
auta

Po Podzimní ceně, kde se povedlo dvojici týmu K&K Racing Válek Autosport získat ve vytrvalostním závodě druhé místo a definitivně tak potvrdit zónový titul, čeká Kusína s Válkem ještě poslední závod letošní sezóny, který se uskuteční opět na brněnském autodromu.

VÍCE