Big Boy nové specifikace poprvé na okruhu!
auta

Již na konci dubna se roztočí evropský šampionát tahačů, a proto se na mosteckém autodromu sešlo hned několik předních jezdců letošní startovní listiny FIA ETRC. Nechyběl ani domácí tým Buggyra s modifikovaným Big Boyem a Adamem Lackem.

VÍCE
Okruhové tahače nespí. Přes zimu prošly odtučňovací kúrou
auta

Veškerá pozornost fanoušků se v posledních týdnech upírala na TATRU 815 Fat Boy. V technologickém centru Buggyry se ale část týmu věnuje Big Boyům a přípravám na novou okruhovou sezónu. Jak bude vypadat letošní jezdecké obsazení českého týmu?

VÍCE
Auta na Masarykově okruhu v sezoně 2015
auta

Masarykův okruh vyhradil v roce 2015 čtyři závodní víkendy automobilovým závodům. Po roční pauze se vrátí ETCC v atraktivnějším termínu a s bohatým doprovodným programem, výrazné změny čekají i tradiční Epilog.

VÍCE
Masarykův okruh uzavře okruhovou sezónu
auta

V tradičním podzimním termínu (3. - 5. 10. 2014) se uzavře česká okruhová sezóna. Na brněnském Automotodromu proběhnou hned dvě zajímavé akce - MMČR Endurance 2H (dříve EPILOG 6H) a také Czech Drift Series. Více informací o obou akcích si můžete přečíst níže.

VÍCE
Masarykův okruh možná přepíše rekord!
auta

Čas 1:43,260. Už čtyři roky odolává oficiální rekord Masarykova okruhu stanovený při závodu formulí AutoGP pokusům o překonání. To se může změnit o nadcházejícím víkendu. Tradiční závodní víkend Masaryk Racing Days totiž poprvé hostí sérii BOSS GP. V ní startují vozy z nejprestižnějších formulových sérií na světě – World Series by Renault, GP2 a také F1.

VÍCE
Brno o víkendu přivítá formule
auta

Masarykův okruh bude o nadházejícím víkendu (12. - 14. 9.) znovu patřit automobilovým a formulovým závodům. V rámci akce Masaryk Racing Days (bývalé Podzimní ceny) se zde v závodě BossGP představí mimo jiné také monoposty ze sérií F1, GP2, World Series by Renault či F3000.

VÍCE
EuroV8 Series a GT Sprint v Brně
auta

Již o tomto víkendu 20. - 22. června 2014 navštíví brněnský automotodrom silné cestovní vozy v šampionátu EuroV8 Series, ale k vidění bude i mnoho dalšího.

VÍCE
HistoCup 2014 v Brně - obrazem
auta

Tucet závodů ve dvou dnech a v několika závodních třídách. Přesně takový byl letošní HistoCup.

VÍCE
HistoCUP Austria 2014 - závodní neděle
auta

Závodní víkend HistoCUP na Masarykově okruhu ovládl legendární Ford Capri Turbo Zakspeed. Jeden z nejvíc kultovních závodních cestovních vozů v celé historii automobilového závodění doslova ukradl celý Masarykův okruh pro sebe. Legendární stroj postavený na základě sportovního coupé Ford Capri totiž přijel na závody nečekaně. Naopak zcela očekávatelně je ovládl.

VÍCE
HistoCUP Austria 2014
auta

Rakouský šampionát historických vozidel HistoCUP se na Masarykově okruhu rozrostl o několik atraktivních sérií. Návštěvníky závodního víkendu 26. a 27. dubna tak čeká atraktivní program, který připomene dřívější tradiční Jarní cenu Masarykova okruhu.

VÍCE