Setkání mistrů slibuje bohatý program
auta

Už tradičním zakončením autokrosové sezóny je Setkání mistrů v Humpolci. Nejinak tomu je letos a diváci budou mít možnost naposledy vidět své favority v akci před dlouhou zimní pauzou právě v RENOMIA Areně. Vedle závodů samotných připravují pořadatelé bohatý doprovodný program a po skončení závodu též Společenský večer.

VÍCE
Autosalon představuje originální soutěž – bowling s MINI Coopery
auta

Pořad Autosalon, který zná snad každý český motofanda, vyjíždí do českých měst s neotřelou roadshow Autosalon Bowling Cup 2015. Všichni bowlingoví i automobiloví příznivci si mohou zasoutěžit v legendárním MINI Cooperu a snažit se během jízdy srazit co nejvíce kuželek. Show startovala dnes v pražském nákupním Centru Černý Most, což jsme si nemohli nechat ujít. Celkem organizátoři plánují osm zastávek po celé ČR.

VÍCE
RENOMIA Arena ožije autokrosem
auta

Již jen několik dní zbývá do okamžiku, kdy se v humpolecké RENOMIA Areně odehraje úvodní dějství nového ročníku autokrosového domácího šampionátu. Ten je zároveň součástí Zóny Střední Evropy a pro mnoho pilotů možností poladit formu svoji i techniky před startem evropského šampionátu. Není proto divu, že pořadatelé obdrželi více než sto přihlášek a očekávají exkluzivní podívanou.

VÍCE
Tuning Show poprvé s večerním programem
auta

Sezona Masarykova okruhu startuje už v sobotu 11. dubna. Poté co po závodní dráze proběhne už podruhé běžecký závod Masaryk RUN, bude dráha patřit milovníkům aut. A to hned od sobotního odpoledne, přestože hlavní program je tradičně naplánovaný na neděli.

VÍCE
Zvládneš tolik koní pod kapotou nebo na to nemáš?
auta

Pokud jsi fanda aut a motorek, tak bys určitě měl vyzkoušet nějaký zážitek z této oblasti! Zažít můžeš opravdu rychlou jízdu, offroad nebo projížďku luxusním vozem.

VÍCE
Na GP Revival si našlo cestu 16 tisíc lidí
auta

Povedenou premiéru má za sebou závodní víkend Brno Grand Prix Revival na Masarykově okruhu. Na souboje historických vozů se přišlo za dva dny podívat víc jak šestnáct tisíc lidí. Spolu s historickými stroji se na Masarykův okruh po letech vrátila i řada slavných jezdců.

VÍCE
AMD Brno přivítá Farinovo Maserati i zachránce Nikiho Laudy
auta

Masarykův okruh se připravuje na zcela nový závodní víkend pojmenovaný Brno Grand Prix Revival. 4. – 6. července se do Brna sjedou legendární vozy napříč automobilovou historií a s nimi i žijící legendy - piloti, kteří ve zlaté éře závodění patřili mezi světovou elitu.

VÍCE
FUNWAY Tuning Show otevře sezonu na AMD
auta

Dokonalý asfalt a nablýskané vozy předních českých úpravců dostanou v neděli 6. dubna na Masarykově okruhu „špinavou“ konkurenci. Tradiční Tuning Show, veřejný závod do vrchu a sprinty na ¼ míle totiž o víkendu doplní trialový závod terénních vozů Extreme Offroad Show.

VÍCE
Ken Block představuje zbrusu novou uniformu
auta

Pokud jste si mysleli, že máte jasně naplánováno co v roce 2014 pozorně sledovat, jste na omylu. Vrchní „spalovač pneumatik“ a hlavní představitel Hoonigan racing Ken Block právě vyjel s našláplým kalendářem projektů a závodů, které jdou ruku v ruce s novými designy!

VÍCE
Masaryk Racing Days  - automobilová zábava pro celou rodinu
ostatní

Pro celé rodiny je určen Masaryk Racing Days, který se koná na Masarykově okruhu o víkendu 14. – 15. září. Zatímco na dráze se představí kompletní česká autmotobilová špička, kterou doplní atraktivní závody v jízdě řízeným smykem, v paddocku bude připravena řada atrakcí i pro nejmenší.

VÍCE