VIDEO: Rekapitulace sezony bratrů Rozehnalových na ČT SPORT
motocross

V televizním pořadu Svět motorů na veřejnoprávní televizi ČT SPORT se 23. 12. 2014 objevilo pěkné video s bratry Rozehnalovými s ukázkami závodů z jejich letošní sezony. Zajímavá rekapitulace, rozhovory i bilancování, to vše nabídl zmíněný pořad. Kdo jste toto vysílání promeškali, můžete se na něj podívat ze záznamu. Níže přidáváme odkaz na video.

VÍCE
Sajdkárkrosová přání a PF 2015
motocross

Na Facebooku se objevilo nesčetné množství různých vánočních přání a PF 2015 se sajdkárkrosovou tématikou. Jelikož mnoho z nich je velice povedených, zveřejňujeme je u nás na webu. Podívejte se proto, jaká přání vytvořily jednotlivé sajdkárkrosové týmy z celé Evropy.

VÍCE
Pomáhejme společně
motocross

Občanské sdružení LOVI, z. s. (se sídlem v Praze 5, IČO: 2464187) se rozhodlo o těchto Vánocích finančně pomoci bývalému závodníkovi Miloši Černému z okresu Příbram, který je po vážné nehodě z přípravy na závody v motokrosovém areálu Jinín od roku 2004 upoután na invalidní vozík, a dnes navíc statečně bojuje o život (více si přečtěte níže), ve prospěch jeho léčby a jeho rodiny.

VÍCE
Vejchoda si nadělil pod stromeček novou sajdkáru!
motocross

U Vejchodových si letos Ježíšek pospíšil a den před štědrovečerní večeří jim nadělil jeden velký dárek pod vánoční stromeček. Až z holandského Lochem jim totiž přivezl nový model sajdkáry WSP 2015, aby na ní příští rok vyletěli ke světlým zítřkům!

VÍCE
Na návštěvě u Jiřího Požára, prvního mistra ČSSR v sajdkárkrosu...
motocross

Na začátku roku jsme publikovali zajímavé interview s prvním mistrem v sajdkárkrosu, Janem Všetečkou. V něm prásknul na svého spolujezdce, že ho při závodech mlátil, aby přidal plyn... To v nás podnítilo zájem vydat se za tímto dřívějším „rabiátem“, aby nám k tomu také něco řekl...

VÍCE
Tip na vánoční dárek: KALENDÁŘ z ME družstev side Markelo na rok 2015!
motocross

Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička si letos máknul a před Vánoci přichází se svým novým, nástěnným kalendářem se sajdkárkrosovou tématikou pro rok 2015! Tentokráte vybíral nejlepší úlovky ze Sidecarcross of Nations, které se jelo letos v nizozemském Markelu. Cena 1 kusu je 250 Kč.

VÍCE
Navštívili jsme zabijačkové hody u Pokorných
motocross

Další sajdkárkrosový tým Pokorný-Vitoň připravil posezónní večírek pro své příznivce a přátele v místě svého bydliště v Lovčici u Kosové Hory v pátek 12. 12. 2014. Pozvání jsme obdrželi i my z redakce Motolevel.com, proto jsme se vypravili na místo činu a udělali pro vás pár snímků, abyste věděli, jakými štědrými hostiteli Pokorní jsou.

VÍCE
Okénko do historie SIDE: Ve Kbelu aktivně
motocross

Na zimní přestávku jsme připravili seriál na pokračování s názvem „Okénko do historie SIDE“, kde se budeme snažit trochu oprášit slavné jezdce minulosti, kluby, významné události v sajdkárkrosu nebo zajímavé dobové materiály a fotografie. V prvém okénku se můžete začíst do historie AMK Benátky nad Jizerou - Kbel.

VÍCE
Předběžný kalendář MMČR sajdkár 2015!
motocross

Aktuálně vyšel předběžný kalendář MMČR sajdkár pro rok 2015! A znovu je mnoho změn! Začínat se bude v Kaplici a končit v Horním Újezdě. Zařazena je i jezdci oblíbená trať v Jiníně. Celkem se pojede sedm závodů a k nim družstva. Jejich pořádání se premiérově přesune do Dlouhé Loučky.

VÍCE
OBRAZEM: Sidecarcross párty ve stylu Starověkého Říma
motocross

Po náročné sajdkárkrosové sezoně je také důvod si vyrazit z kopýtka a trochu upustit páru. Každý tým tak pořádá různé večírky a zve na ně své příznivce. Takový podobný, který je vždy nevšední událostí, jsme navštívili v sobotu 29. 11. 2014 na Rybníkách. Každoročně se totiž pořádá v maskách v nějakém stylu. Letos padlo téma „Starověký Řím“. Podívejte se na slušnou porci fotografií a zajímavé video.

VÍCE