Pozvánka na 9. závod MMČR side a quad do Březové nad Svitavou
motocross

Sajdkárkrosová a quadcrossová sezona se chýlí ke svému zdárnému konci. Nyní seriál MMČR side a quad stojí před posledním závodem v Březové nad Svitavou, který se pojede tuto sobotu 1. 10. 2016. Chtěli bychom vás tímto nálakat k účasti, protože v závěrečném podniku půjde o všechno a každý se bude snažit dosáhnout na co nejvíce bodů, aby ještě poskočil v konečném pořadí seriálu.

VÍCE
Ledečský zázrak! Vrátný-Vitoň urvali premiérovou bednu!
motocross

LEDEČ N/S., 24.9.2016: Na předposledním podniku MMČR sajdkár v Ledči nad Sázavou v sobotu 24.9.2016 se děly zázraky! Podceňovaná dvojice Vrátný-Vitoň si totiž premiérově vyjela pódiové bronzové umístění, když se několikrát blýskla velmi dobrými starty na špici. Ostatně ty zůstávaly doménou dvojice Vejchoda-Zatloukal, na něž se konečně usmálo štěstí - po dvou druhých místech si odnášejí stříbro. Závody ovšem znovu ovládli bratři Čermákové, když se ke kýženému prvnímu místu vždy ze zadu propracovávali. Nakonec tak v jejich táboře mohlo už bouchat šampaňské, jelikož plný bodový přísun jim před posledním podnikem v Březové nad Svitavou zaručil v pořadí druhý domácí mistrovský titul v jednotlivcích! Blahopřejeme!!!

VÍCE
OBRAZEM: 11. GP Německa Rudersberg 2016 – fotogalerie 1.
motocross

Jelikož fotografií není nikdo dost, přinášíme slušnou porci z posledního závodu MS sajdkár, který se jel v německém Rudersbergu o víkendu 17.-18.9.2016. Tato první publikovaná galerie z GP Německa je poskládána z momentek a záběrů z kvalifikační soboty. Nechybí snímky z paddocku, z páteční přejímky a ani ze zákulisí...

VÍCE
Pozvánka na 8. závod MMČR side a quad do Ledče nad Sázavou
motocross

Přijměte pozvání na předposlední závod Mezinárodního mistrovství ČR sajdkár a čtyřkolek, který se pojede na trati v Ledči nad Sázavou v sobotu 24.9.2016. Apelujeme na jezdce, aby si předposlední závod sezony nenechali ujít, ale také na všechny příznivce těchto sportů, nadšence do motorek, rodiny či zvědavce, aby přijeli se na tento adrenalinový zážitek podívat na vlastní oči a povzbudili tak závodníky k co nejlepším výkonům!

VÍCE
OBRAZEM: Jak Čermákové slavili stříbro a TOP5 v MS 2016!
motocross

Nesmazatelnou stopu v historických análech českého sajdkárkrosu píší bratři Čermákové. Málokdo očekával, že se jim až tolik povede. A přeci! Po dvou bronzových umístěních na GP Lotyšska a GP Švýcarska si na posledním závodě světového šampionátu připsali i celkové druhé místo! Jejich letošní životní forma jim navíc v konečném pořadí seriálu MS zajistila 5. příčku! Přímo tak navázali na veleúspěšnou kariéru několikanásobných mistrů republiky a vítězů GP Estonska - bratrů Rozehnalových. Pojďme se podívat, jak slavili stříbro a top5 v německém Rudersbergu.

VÍCE
GP NĚMECKA: Čermákové z bahnivého pekla vezou stříbro!
motocross

RUDERSBERG (Německo), 18.9.2016: Letos Čermákové mají životní formu! Po dvou bronzových umístěních z MS Lotyšska a Švýcarska si po posledním závodě v německém Rudersbergu připsali také stříbro! Přes ztížené deštivé a zejména bahnité podmínky se dokázali prosadit a skončit v absolutní špičce! Asi největší oslavy pak propukli u týmu Hendrickx-van den Bogaart, protože ti si zajistili titul mistra světa!

VÍCE
KVALIFIKACE na GP Německa: Hroch se krále nezalekl!
motocross

RUDERSBERG (Německo), 17.9.2016: Výraznou příchuť měla pro české barvy kvalifikace o hlavní závod, jelikož nejenže do ní naskočila čtveřice našich, ale u desetinásobného mistra světa Willemsena jel náš Martin Hroch! Jeho misa započala velice úspěšně! Také druzí Čermákové i osmí Černý-Musil si mohou gratulovat! Z poslední šance se pak k nim prodral i Vejchoda-Zatloukal.

VÍCE
HOT NEWS: Martin Hroch jede s desetinásobným mistrem světa!
motocross

RUDERSBERG (Německo), 17.9.2016: Senzace v sajdkárkrosu! Informace, která unikla ze sociální sítě a které málokdo věřil, se stává skutečností! Nejmladšího českého mitfáru Martina Hrocha si desetinásobný mistr světa Daniel Willemsen vytáhl do svého týmu na poslední závod MS! Uvidíme tak našeho zástupce s nejúspěšnějším jezdce všech dob!

VÍCE
VIDEO-ROZHOVORY: Jak se líbilo reprezentační soustředění?
motocross

Jak už jsme informovali, o víkendu se konalo reprezentační soustředění sajdkárkrosařů a quadcrossařů, kteří nás budou zastupovat na „Družstvech národů“ ve francouzském Dardon-Gueugnon 8.-9.10.2016. Dostalo se jim nejlepší péče od profesionálů, a tak jsme se jich zeptali, jak s ní byli spokojeni. Dále jsme dali slovo i kondičnímu trenérovi a fyzioterapeutce.

VÍCE
Reprezentační soustředění side a quad v Jiníně
motocross

V sobotu 10. 9. 2016 se v Jiníně konalo reprezentační soustředění sajdkárkrosařů a čtyřkolkářů před říjnovým ME družstev ve francouzském Dardon-Gueugnon, kde nás budou zastupovat bratři Čermákové, Vejchoda-Zatloukal a Černý-Musil, v případě quadů pak Kostelecký, Sůsa a Poláček. Pro tento reprezentační výběr zorganizoval Motosport Side & Quad klub ve spolupráci s Autoklubem ČR rozmanitý celodenní program klasicky zaměřený na fyzickou kondici i trénink na trati. Všem se dostalo péče od kondičního trenéra, fyzioterapeutky a dále i rad od několikanásobného mistra ČR v sajdkárkrosu a vítěze GP Estonska, Václava Rozehnala.

VÍCE