MMČR: V Kaplici zvítězili Černý-Musil, ale mistry se stali Rozehnalové!
motocross

V sobotu 27. 9. 2014 pokračoval seriál MMČR sajdkár svým předposledním dílem v Kaplici, která přivítala hojnou účast posádek, včetně jedné z Austrálie. Celkového vítězství se po fantastickém výkonu dočkali podruhé v sezoně Černý-Musil! Rozehnalové zase slavili 13. titul mistra republiky! Gratulujeme!!!

VÍCE
Pozvánka na MMČR side a quad do Kaplice!
motocross

Předposlední závod MMČR sajdkár zavítá na jih Čech do Kaplice v sobotu 27. 9. 2014! Vyhraďte si volno a přijměte srdečné pozvání na tento podnik! Soupeření sajdkár je interesantní podíváná, při které tuhne krev v žilách!

VÍCE
GP Německa: Bahenní lázeň vystavila stop druhé jízdě!
motocross

Katastrofální scénář z minulého roku se naplnil i letos. V Rudersbergu se v neděli 21. 9. 2014 odjela pouze necelá jedna jízda MS sajdkár a pro neregulérní stav trati se v další nepokračovalo. V bahenním pekle se nejvíce dařilo dvojici Bax-Stupelis, která pošilhávala po titulu a po prvním závodě stáhla náskok rivala Adriaenssena na deset bodů! Ale…

VÍCE
Vrátný-Šnévajs sahali po postupu na GP Německa!
motocross

Poslední podnik MS sajdkár hostí tradiční bašta sajdkárkrosu, německý Rudersberg. V sobotu 20. 9. 2014 se odehrávala těžká kvalifikace na rozbahněné jílovité trati. Ze čtveřice českých posádek se z postupu radovalo hned trio – Rozehnalové, Vejchodové a Černý-Musil, ač na dosah ho měli i Vrátný-Hotový.

VÍCE
Předběžná soupiska týmů na ME družstev side Markelo 2014!
motocross

Aktuálně byla zveřejněna na webových stránkách nizozemské motocyklové federace předběžná startovní listina na Mistrovství Evropy v družstvech sajdkár a čtyřkolek, které se pojedou 11. - 12. 10. 2014 v holandském Markelo. Podívejte se, jaké je složení týmů a kdo nás bude reprezentovat.

VÍCE
GP Francie ovládli Bax Stupelis!
motocross

Za teplého počasí zavítalo v neděli 14. 9. 2014 do francouzského Vesoul velké množství příznivců sidecarcrossu, protože právě tam se odehrávala další GP. V ní kralovala holandsko-lotyšská dvojice Bax-Stupelis a o něco tak stáhla bodovou ztrátu na vedoucího Adriaenssena s van den Bogaartem.

VÍCE
Kvalifikace na GP: Odvážný Hermans a neuvěřitelná van Calster!
motocross

Tak na mě zapůsobila sobotní kvalifikace 13. 9. 2014 ve francouzském Vesoul, kde se koná předposlední závod MS side. Do zdejšího letoviska dorazilo 43 posádek s největšími esy, kromě několikanásobného mistra světa Willemsena, který se lečí po operaci nohy.

VÍCE
Drtivá převaha Rozehnalů v Kramolíně!
motocross

Ani na dalším podniku MMČR side v Kramolíně nenašli Rozehnalové přemožitele. V neděli 7. 9. 2014 předvedli divákům hotovou smršť start-cíl. Smůla si znovu sedla na jejich letošní rivaly Černý-Musil, že na stupních se objevili Diblík-Gábor a Vejchodové.

VÍCE
STR team Rozehnal obhájil titul v MMČR družstev side!
motocross

Poslední srpnový víkend se konal další podnik MMČR side v Ředhošti v sobotu 30. 8. 2014. Tentokráte se jel závod družstev, který se nezapočítává do celkového pořadí mistrovství, ale rovnou se zde vyhlásí mistři za tento závod. Vítězství po roce znovu slavilo družstvo ve složení Rozehnalové, Vejchodové a Diblík-Gábor.

VÍCE
Pozvánka na MMČR družstev side a quad do Ředhoště!
motocross

Po roce je tu znovu ojedinělý závod družstev ČR! V jeden den bude znám mistr za celý rok! Přijďte se podívat na atraktivní zápolení družstev v sajdkárkrosu a quadcrossu do Ředhoště v sobotu 30. 8. 2014! Nenechte si ujít tyto nevyzpytatelné závody, při nichž dopředu nikdo nemá nic jistého!

VÍCE