Ohlasy Rozehnalů ke včerejší GP Francie...
motocross

Po náročném závodě MS sajdkár ve francouzském Castelnau de Levis nám poslal krátkou SMS zprávu Václav Rozehnal. Přečtěte si, jak se jim včera jelo a jak se vypořádávali s těžkými podmínkami...

VÍCE
Francouzi Giraud-Musset opanovali domácí Velkou cenu!
motocross

Domácí prostředí velmi svědčilo francouzské dvojici Giraud-Musset, když v nedělním závodě GP Francie v Castelnau de Levis zvítězila před úřadujícími mistry Adriaenssen-van den Bogaart. Desítku nejlepších pak uzavírala česká posádka Rozehnal-Rozehnal.

VÍCE
Rozehnalové obsadili 4.místo v kvalifikaci GP Francie!
motocross

Ze Švýcarska se celá sajdkárkrosová kolona přesunula do dějiště druhé Grand Prix ve francouzském Castelnau de Levis. V dnešní sobotní kvalifikaci se nejvíce dařilo dvojicím Adriaenssen-van den Bogaart a Giraud-Musset. Jediní čeští zástupci, bratři Rozehnalové, obsadili ve skupině B čtvrté místo!

VÍCE
V prodeji nový SIDECARCROSS KALENDÁŘ 2015-16!
motocross

Kupte si nový sajdkárkrosový kalendář 2015-16, který vydává náš redakční fotograf Zdeněk Růžička ze svých nejlepších snímků ze sezony 2014! Cena jednoho kusu vás vyjde na 200 Kč, proto si ho neváhejte pořídit, ať už vám visí na stěně v práci či doma!

VÍCE
Úchvatný začátek MS sajdkár zažil švýcarský Frauenfeld!
motocross

Na Velikonoční pondělí 6. 4. 2015 se ve švýcarském Frauenfeldu proháněla světová špička v sajdkárkrosu. Úřadující mistři světa Adriaenssen-van den Bogaart ukázali, že přes zimu nezaháleli a na konci se tak radovali z prvního místa na stupních vítězů. Z českých posádek se nejvíce dařilo Rozehnalům, ale i Černý-Musil dokázali vydolovat první body!

VÍCE
Rozehnalové a Černý-Musil postoupili do finále GP Švýcarska!
motocross

Světová sezona sajdkár právě odstartovala ve švýcarském Frauenfeldu svou první GP! V brzkých ranních hodinách probíhala neúprosná bitva o 30 vstupenek do hlavního závodu. Z pěti českých posádek proklouzly do něj pouze dvě, Rozehnalové a Černý-Musil! Loňští zahraniční favorité potvrdili formu a výbornou připravenost, že všechny taktéž odpoledne uvidíme.

VÍCE
MS sajdkár ve Švýcarsku začne na Velikonoční pondělí!
motocross

Sobotní kvalifikace na MS sajdkár ve švýcarském Frauenfeldu byla pro průtrž mračen odsunuta na pondělí 6. 4. 2015! Dva dny čekání tak každý ze 46 týmů z 12 států vyplnil po svém. Podívejte se alespoň na pár snímků z páteční technické přejímky a na sobotní představení českého týmu ve fest stanu.

VÍCE
Český šampionát sajdkár odstartován v Kaplici!
motocross

První body do seriálu MMČR sajdkár 2015 se rozdávaly v neděli 29. 3. 2015 v Kaplici. Rozehnalové zde potvrdili svou dominanci v české kotlině a výbornou připravenost na sezonu. Od kvalifikace nedali nikomu šanci. Vejchodům zase dvojka přirostla k srdci, že si odváželi stříbro! Bronz si po skvělých jízdách odvezli Diblík-Gábor. Ovšem závod závodem dělali Vrátný-Hotový a Kříž-Chereau. Naopak vážné konkurenty na titul, Černý-Musil, postihla nevídaná smůla…

VÍCE
VIDEO: Pokec s amatérskými posádkami – 2. díl
motocross

Další amatérské dvojice, které jsme v depu v Benátkách nad Jizerou navštívili, byli Herclíkové, Janákové, Boubínové a Kocourek-Ric. Z nich taktéž sálalo to správné nadšení pro sajdkárkros, proto na soustředění nemohli chybět. Níže naleznete jejich stručné představení a něco o jejich výkonu v Benátkách nad Jizerou.

VÍCE
VIDEO: Pokec s amatérskými posádkami sajdkár – 1. díl
motocross

Na soustředění sajdkár v Benátkách nad Jizerou o uplynulé sobotě 21. 3. 2015 jsme zavítali do tábora amatérských posádek v sajdkárkrosu, které sice na republice ještě nestartovali, ale rozhodně jim nechybí chuť a nadšení do tohoto sportu. V prvním díle bychom vám chtěli představit dvojice: Rejholec-Fiala, Heran-Heran, Pech-Zoubek a Janeček-Obermajer.

VÍCE