Pozvánka na MMČR družstev side a quad do Ředhoště!
motocross

Po roce je tu znovu ojedinělý závod družstev ČR! V jeden den bude znám mistr za celý rok! Přijďte se podívat na atraktivní zápolení družstev v sajdkárkrosu a quadcrossu do Ředhoště v sobotu 30. 8. 2014! Nenechte si ujít tyto nevyzpytatelné závody, při nichž dopředu nikdo nemá nic jistého!

VÍCE
GP Švýcarsko: Černý-Musil nejlepší z Čechů!
motocross

V Roggenburgu se v neděli 24. 8. 2014 rozdávaly světové body do seriálu MS sajdkár. Po dominantních vystoupeních si jich nejvíce odvezli Bax-Stupelis, jež se konečně dočkali celkového prvenství, a to na GP Švýcarska. I česká trojice si jich dost vybojovala. Černý-Musil se v součtu obou jízd dokonce ocitli na desátém místě.

VÍCE
Australané debutovali v kvalifikaci na GP Švýcarska!
motocross

V sobotu 23. 8. 2014 začala kvalifikace na další Velkou cenu v sajdkárkrosu, která probíhala ve švýcarských Alpách u Roggenburgu. Papírové předpoklady v ní jasně potvrdili favorité, svou sílu ukázali také jezdci na levostranné sajdkáře a z českých posádek si postup zajistili Rozehnal-Kälin, Černý-Musil a Vejchodové.

VÍCE
MMČR side: Rozehnalové v plné síle nedávají nikomu šanci!
motocross

Rozehnalové na dalším podniku MMČR side v Dlouhé Loučce v sobotu 16. 8. 2014 předvedli, že jestliže jedou spolu, nemá nikdo šanci se s nimi rovnat. Obě jízdy totiž vyhráli stylem start-cíl. Souboje se tak sváděly spíše o další pódiová umístění mezi Diblíkem, Vejchodou a Pudlem…

VÍCE
VIDEO: Rozhovory s jezdci po Dlouhé Loučce, část 2.
motocross

Na první díl video-rozhovorů ze světa sajdkárkrosu navazujeme dalším, který pochází opět z dílny našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky. Interviews pořídil v depu na MMČR sajdkár v Dlouhé Loučce v sobotu 16. 8. 2014. Ve druhém sledu uvidíte a uslyšíte bratry Boukalovy, Tomáše Čermáka a absentující bratry Hrochovy.

VÍCE
VIDEO: Rozhovory s jezdci po Dlouhé Loučce, část 1.
motocross

Po fotogalerii jsme přichystali i videa s některými jezdci sajdkárkrosu. Videa pořídil náš redakční fotograf Zdeněk Růžička během pochůzek v depu na MMČR sajdkár v Dlouhé Loučce. V prvním sledu uvidíte a uslyšíte navrátivšího Marka Rozehnala, Lukáše Černého, Martina Vrátného a bratry Vejchodovy.

VÍCE
Pozvánka na MMČR side a quad do Dlouhé Loučky
motocross

Přijměte pozvání na další podnik Mezinárodního mistrovství ČR čtyřkolek a sajdkár, které se pojede v sobotu 16. 8. 2014 v Dlouhé Loučce. Přijďte se podívat na atraktivní závod s pořádným adrenalinovým nábojem a dramatičností! V pozvánce naleznete veškeré informace k závodu i s průběžným pořadím mistrovství.

VÍCE
VIDEO z MS sajdkár Kivioli a Kegums 2014
motocross

Podívejte se na úžasná videa ze závodů GP Estonska v Kivioli a GP Lotyšska v Kegums, která se jela v předcházejícím týdnu. Úchvatné záběry vás vtáhnout do děje a dostanou do kolen! Nabízí se neobvyklý náhled do světa sajdkárkrosu! Klikni níže!

VÍCE
Kivioli, jak ho neznáte – foto Zdeněk Růžička
motocross

Závody a vše okolo nich vám podáváme na našem webu neustále. Přemýšleli jsme, s čím přijít novým, proto následující série fotografií bude patřit přímo městu a okolí Kivioli, kde se odehrával další díl MS sajdkár.

VÍCE
GP Lotyšska: Stíhací jízdy vynesly dvojici Bax-Stupelis bronz!
motocross

V neděli 10. 8. 2014 se uskutečnily další závody MS sajdkár. V lotyšském Kegumsu potvrdil svou dominanci belgicko-nizozemský pár Adriaenssen-van den Bogaart a znovu suverénně zvítězil. Do varu všechny přítomné přitom přiváděla nizozemsko-lotyšská posádka Bax-Stupelis svou stíhací jízdou na hraně rizika.

VÍCE