Martin Hudec se nakonec v Pačejově neobjeví
auta

Martin Hudec se nakonec nezúčastní Agropa Rally Pačejov 2014. Důvodem je vykloubená klíční kost, kterou si způsobil při tréninku na kole.

VÍCE
Kopecký korunuje trojitý úspěch na domácí Rally Bohemia
auta

Mistr Evropy Jan Kopecký před Umbertem Scandolou a Seppem Wiegandem: Rodina ŠKODA korunuje na domácí Rally Bohemia trojitý triumf.

VÍCE
Pech s Uhlem o nedokončené Rally Bohemia
auta

Václav Pech jun. s Petrem Uhlem ukazovali na Rally Bohemia, že jsou vedoucí posádkou Mezinárodního mistrovství České republiky zcela oprávněně. Jejich MINI John Cooper Works S2000 1,6 turbo se už po druhé rychlostní zkoušce dostalo do čela a v následujících zkouškách svůj náskok na nejbližší pronásledovatele ještě postupně navyšovalo.

VÍCE
Pech s Uhlem vítězně na Rallye Hustopeče
auta

Vedoucí posádka Mezinárodního mistrovství České republiky v rallye Václav Pech jun. – Petr Uhel udělala další podstatný krok v obhajobě mistrovského titulu z loňského roku. Jihomoravská rallye Hustopeče tentokrát divákům i závodníkům ukázala přívětivou tvář a po oba závodní dny vládlo příjemné letní počasí.

VÍCE
Václav Pech s Petrem Uhlem potřetí vítězí v Hustopečích
auta

AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2014 zdá své vítěze. Absolutní prvenství si z jihu Moravy odváží plzeňská dvojice Václav Pech – Petr Uhel s vozem Mini John Cooper Works S2000.

VÍCE
Hustopečská rally finišuje, Pech nadále v čele
auta

AGROTEC PETRONAS Syntium rally zdárně míří do závěru. Posádky absolvovaly dopolední sekci tří zkoušek, po které nadále vede plzeňský Václav Pech před Miroslavem Jakešem. Jezdec Citroënu DS3 R5 byl dopoledne dvakrát nejrychlejší, ale Pechovi se výrazně nepřiblížil.

VÍCE
Václav Pech navýšil svůj náskok v čele hustopečské soutěže
auta

AGROTEC PETRONAS Syntium rally má za sebou úvodní etapu. V ní dominovala plzeňská dvojice Václav Pech – Petr Uhel na voze Mini John Cooper Works S2000. Na druhé pozici figuruje se ztrátou necelé půlminuty Miroslav Jakeš, na třetí příčku se posunul Jan Jelínek. Mezi produkčními auty převzal vedení pátý Vojtěch Štajf, sedmý je lídr „dvoukolek“ Adam Kobliha.

VÍCE
Orsák Rallysport o víkendu na dvou frontách
auta

Nabitý program má před sebou závodní tým Jarka Orsáka neboť se v jeden víkend zúčastní belgické Ypres Rally a českého mistráku v Hustopečích.

VÍCE
Do Hustopečí míří téměř devadesátka posádek
auta

S mírnými obavami čekali pořadatelé jubilejního desátého ročníku AGROTEC PETRONAS Syntium rally na termín uzávěrky přihlášek. Ale po zpracování došlých přihlášek je možné konstatovat, že popularita hustopečské soutěže, podle počtu startujících, pozvolna roste ...

VÍCE
Roman Kresta: Moc lépe už to na Kopné nešlo
auta

Roman Kresta s Petrem Starým obsadili ve XXII. ročníku Rallysprintu Kopná druhé místo absolutní klasifikace. Nad jejich síly byl pouze speciál WRC v rukou Tomáše Kostky. Test vozu Škoda Fabia Super 2000 pro srpnovou Barum rally tak byl jednoznačně úspěšný.

VÍCE