Jak jsou na tom Cooper Webb a Justin Bogle po Minneapolis
motocross

Cooper Webb i Justin Bogle šli tvrdě k zemi během večerního programu sedmého kola AMA SX 2017 na stadionu v Minneapolis a do hlavního závodu tak nemohli nastoupit. Jak jsou na tom po svých pádech + videa jejich pádů najdete v tomto článku.

VÍCE
7. Monster Energy AMA SX 2017 – Minneapolis
motocross

Tomac dominantním výkonem ovládl sedmý závod šampionátu AMA SX 2017 a spolu s Marvinem Musquinem stáhli bodový náskok Ryana Dungeyho v celkovém pořadí třídy 450SX. První závod východního pobřeží třídy 250SX ovládl Joey Savatgy. Sedmý závod byl opět plný pádů! Podrobnosti včetně videozáznamů najdete v naší reportáži.

VÍCE
Jezdci východní divize třídy 250SX
motocross

Dnes v Minneapolis odstartuje východní divize třídy 250SX a my vám přinášíme přehled jezdců a týmů, které uvidíme na startu. Představí se jezdci jako Savatgy, Cianciarulo, Craig, Alex Martin nebo Dylan Ferrandis, kterého známe ze třídy MX2 světového šampionátu MXGP.

VÍCE
Justin Barcia se vrací zpět na trať už tento víkend!
motocross

Jezdec týmu AutoTrader.com/Monster Energy/JGR Suzuki Justin Barcia zmeškal prvních šest závodů AMA SX 2017 kvůli poranění zápěstí, které utrpěl v prosinci, ale nyní se konečně znovu postaví na start prestižní série AMA SX. Jak se mu jeho první letošní závod povede, se dozvíme už tuto sobotu na trati v Minneapolis.

VÍCE
Dean Wilson mluví o svém nejlepším výsledku v kariéře
motocross

V minulém kole seriálu AMA SX 2017 jel Dean Wilson teprve svůj druhý závod na tovární Husqvarně FC450 za tým Rockstar Energy Husqvarna a hned zaznamenal nejlepší výsledek v celé své kariéře v královské třídě! Páté místo je o to cennější, že se o něj skoro celý závod přetahoval s úřadujícím šampionem Ryanem Dungeyem.

VÍCE
6. Monster Energy AMA SX 2017 – Arlington
motocross

V šestém závodě šampionátu Monster Energy AMA SX 2017 zvítězil Marvin Musquin před Colem Seelym a Jasonem Andersonem. Ryan Dungey byl po špatném startu až čtvrtý. Tento závod byl ovšem totální bizarnost, která začala už třídou 250SX! Tam po nepochopitelném odstoupení vedoucího Shane McElratha vyhrál Justin Hill. Podrobnosti včetně video záznamů najdete v reportáži!

VÍCE
AMA SX 2017 Arlington: lavička zraněných
motocross

Je tu šestý závod oblíbené AMA SX série 2017 a s ním i tradiční soupiska zraněných jezdců. Dle nejnovějších zpráv by se do závodního kolotoče měl vrátit Trey Canard! Naopak stopku má Josh Grant kvůli poranění palce a ve třídě 250SX bude chybět Phil Nicoletti.

VÍCE
5. Monster Energy AMA SX 2017 – Oakland
motocross

Kawasaki brala dvě první místa! Pátý závod americké SX série byl ve znamení excelentního výkonu Eli Tomaca, který si skvělou stahovací jízdou připsal druhé vítězství v řadě. Také Cooper Webb celý den dokazoval, že má skvělou rychlost. Ryan Dungey byl Ryan Dungey – přesně věděl, kdy má zatáhnout za plyn, aby neztratil cenné body. Slabší třídu zcela ovládl Justin Hill a zvítězil i přes pád v hlavním závodě. + HD VIDEO záznamy

VÍCE
Sledujte AMA SX 2017 Oakland živě!
motocross

Sledujte AMA SX 2017 v HD živě přímo u nás na webu! POZOR ZMĚNA ČASU - hlavní závody startují už ve 3 hodiny ráno!

VÍCE
Oficiálně: Dean Wilson míří k týmu Rockstar Energy Husqvarna
motocross

Už před pár dny se objevily zvěsti, že by Dean Wilson měl zamířit k továrnímu týmu Husqvarny, což se nyní potvrdilo. Dean získal kontrakt na celou SX a MX sezónu a v týmu tak nahradí Christophe Pourcela, který nyní míří závodit do Kanady.

VÍCE