Ken Roczen má zlomenou ruku
motocross

Jezdec HRC Hondy Ken Roczen – vítěz prvních dvou kol šampionátu AMA SX 2017 – si ve třetí zastávce v Anaheimu 2 zlomil ruku při svém nepěkném pádu. Dřív jak v motokrosové sérii ho zřejmě neuvidíme!

VÍCE
3. Monster Energy AMA SX 2017 – Anaheim 2
motocross

Ken Roczen šel tvrdě k zemi! Třetí závod AMA SX 2017 šampionátu znamenal zásadní zvrat v boji o titul třídy 450SX, Ken Roczen měl totiž škaredý pád a Ryan Dungey si tak svým vítězstvím zajistil červenou tabulku. Ve slabší třídě to byl Justin Hill, který přesvědčivě zvítězil před Plessingerem. Záznamy v HD jako vždy uvnitř článku!

VÍCE
Sledujte AMA SX 2017 Anaheim 2 živě!
motocross

Sledujte AMA SX 2017 v HD živě přímo u nás na webu! Dnes v noci se jede další kolo AMA SX šampionátu a troufám si tvrdit, že mnoho z vás chce závody sledovat živě. V článku najdete vše potřebné pro sledování zdarma a v HD kvalitě! Letos poprvé si můžete také předplatit HD kvalitu na každý závod.

VÍCE
Malcolm Stewart: Na závody jedu téměř bez testování!
motocross

Malcolm Stewart poskytl serveru MXvice.com rozhovor o své situaci, proč nejel už v Anaheimu 1, jaké má plány a mimo jiné se dozvíme, kdy by se za startovním žebříkem mohl objevit i JS7!

VÍCE
Malcolm Stewart vyjede už tento víkend!
motocross

Jméno mladšího z bratrů Stewartových se konečně objevilo na startovní listině seriálu AMA SX 2017. Malcolm si svůj debut na vlastní Suzuki odbude v Anaheimu už tento víkend!

VÍCE
Jak to vidí Ken Roczen
motocross

Přečtěte si rozhovor s Kenem Roczenem o jeho souboji s Ryanem Dungeyem v San Diegu nebo o jeho potvrzené účasti na MXoN 2017, který poskytl serveru MXvice.com.

VÍCE
2. Monster Energy AMA SX 2017 – San Diego
motocross

Druhý závod letošní AMA SX sezóny je za námi a otázka, kdo by mohl zastavit Roczena, je zodpovězena – Ryan Dungey byl jediný, kdo se Kena udržel! Ve slabší třídě to byl opět Shane McElrath, kdo zvítězil, i když velmi těsně. Záznamy hlavních závodů najdete v naší reportáži.

VÍCE
Otazníky před San Diegem
motocross

Tento víkend se jede druhé kolo AMA SX šampionátu 2017 a po prvním odjetém závodě visí ve vzduchu několik otazníků. Co můžeme čekat od jezdců jako Eli Tomac, Ken Roczen, Chad Reed, Jeremy Martin nebo Cooper Webb v jejich dalším vystoupení?

VÍCE
Trey Canard nebude startovat v San Diegu
motocross

Po svém pádu ve druhém kole tréninku v Anaheimu se Trey sice kvalifikoval do hlavního závodu večera, ale už do něj nenastoupil. Důvodem bylo bolavé rameno, které ho nyní poslalo na lavičku zraněných i pro další kolo AMA SX šampionátu 2017.

VÍCE
V čem jezdí hvězdy AMA SX?
motocross

Server TWMX.com přišel se zajímavou statistikou, které značky oblečení a vybavení měly nejpočetnější zastoupení v hlavních závodech v Anaheimu. Které značky měly nejpočetnější zastoupení a v čem jezdí jednotlivý jezdci, se dozvíte zde.

VÍCE