Cianciarulo si zlomil zápěstí a vyřadil se z úvodu East Coast Lites SX
motocross

Ajaj, to je nemilé! Mladíček Adam Cianciarulo, talentovaná hvězda Monster Energy Pro Circuit Kawasaki týmu si stejně jako v loňském roce zkomplikovala vstup do závodní sezóny.

VÍCE
Supercross Herning 2016 ovládl francouzský král Thomas Ramette
motocross

Dánská hala ve městě Herning hostila stejně jako v předchozích letech mezinárodní superkros, který se jel ve dnech 5. - 6. února 2016. Pro titul si do dánského království přijel Francouz Thomas Ramette, kterému se podařilo vyhrát oba hlavní eventy. Výsledky, video highlights a fotky si zobrazíte po vstupu do článku.

VÍCE
5. Monster Energy AMA SX 2016 Glendale
motocross

V pátém závodě série AMA SX 2016 jsme viděli dva nové vítěze. Ve slabší třídě to bylo dokonce první životní vítězství! Prozatímní suveréni špatně startovali, takže o stíhací jízdy nebyla nouze. Kdo vypadl z boje o titul a koho potrápila zrádná roleta?

VÍCE
Supercross Slovakia 13. 2. 2016! Blesková soutěž o 2 x 2 vstupenky!!
motocross

Blíží se další motoristická událost, která bude zpestřením téhle podivné zimy. Tentokrát jsme si pro vás připravili soutěž o 2 x 2 vstupenky na EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT 2016, který se jede u našich slovenských sousedů v košické Steel Aréně v sobotu 13. února 2016.

VÍCE
Jak jsou na tom jezdci po AMA SX v Oaklandu?
motocross

Poslední kolo AMA SX 2016 hostila hodně náročná a technická trať v Oaklandu. K vidění byla spousta pádů a bohužel ne všichni jezdci z nich vyvázli pouze s odřeninami. Kdo to odnesl nejhůř, se dozvíte v tomto shrnutí.

VÍCE
4. Monster Energy AMA SX 2016 Oakland
motocross

Před čtvrtým závodem AMA SX se proslýchalo, že se má za žebřík vrátit James Stewart a Blake Baggett. Opravdu se postavili na start? Pokud ano, dojeli závod anebo v jeho průběhu odstoupili? A co třída 250? Najde konečně někdo recept na Coopera Webba a porazí ho? Christian Craig s ním v minulém závodě předvedl krásný souboj a dnes by ho chtěl dotáhnout do vítězného konce. Jak vše dopadlo? To se dozvíte v naší reportáži.

VÍCE
Jake Weimer se připojil k týmu RCH Suzuki
motocross

Na startu posledního závodu AMA SX chyběl Broc Tickle kvůli zlomenině předloktí, kterou utrpěl při tréninku. Na jeho místo se tedy na Suzuki RM-Z450 s číslem 12 postaví Jake Weimer. Jaká jsou očekávání týmu a samotného Jakea?

VÍCE
3. Monster Energy AMA SX 2016 Anaheim 2
motocross

Třetí kolo AMA SX nám začalo jasně ukazovat, kdo bude diktovat tuto sezónu v obou třídách. Ale hlavně Cooper Webb to měl v tomto závodě extra těžké! Svoje fanoušky opět potěšil Chad Reed a Ken Roczen zase jednou předvedl, že starty nejsou jeho parketa. To vše a mnohem víc našem reportu z Anaheimu 2!

VÍCE
4. a 5. kolo UK Arenacrossu 2016: V Belfastu diktovali Francouzi
motocross

Britský Monster Energy Arenacross ani minulý pátek a sobotu (15. - 16. 1. 2016) nedopřál pauzu jezdcům, kteří se ho pravidelně účastní. Čtvrté kolo v irském Belfastu ovládl v kategorii PRO Francouz Thomas Ramette, kterého na podium doprovodili jeho další dva krajánci Cedric Soubeyras a Fabien Izoird. Horký favorit Josh Hansen skončil nakonec po problémech až na místě osmém. V sobotu v noci byli všichni zvědaví, jestli francouzský trojlístek svoji krasojízdu zopakuje, nebo ji někdo překazí. Nakonec se tak nestalo a vítězství si připsal Izoird před Soubeyrasem a Cedricem Coulonem. Hanny se v sobotu musel spokojit s pátou příčkou.

VÍCE
Jak jsou na tom James Stewart a Blake Baggett? Fakta a spekulace!
motocross

Přinášíme několik novinek ze stáje Yoshimura Suzuki Factory Racing! Oficiální prohlášení týmu, Blake Baggett a jeho aktuální stav, plus pár řádek spekulací.

VÍCE