06.05.2013
V sobotu 4. května jsme se konečně sešli při prvním závodě seriálu Silesian cup 2013 na trati v Budišově nad Budišovkou. Původně se měl jet první závod ve Velkých Heralticích, ale pro nepřízeň počasí byl odvolán bez náhradního termínu.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Do závodu se přihlásilo přes 70 jezdců a jelo se v kategoriích MX 50, MX 65, MX 85, MX A-amater, MX B-expert, MX Junior, Open a Veteran senior a junior. Nejpočetnější kategorií byla opět třída Veterán. Bohužel dětí rok od roku ubývá…

Pořadatelé začali trať připravovat již počátkem týdne a i počasí vypadalo nadějně. Bohužel se v pátek zatáhlo a začalo pršet, což dalo terénu zabrat. Trať se v „údolí“ podmáčela a stála v ní voda.
V sobotu bylo sice zataženo, ale pršet nezačalo, takže se bláto pomalu rozjíždělo. Problémy byly ve výjezdech, kde to celkem kopalo.

Celý den byl dobře rozplánován a dařilo se plnit harmonogram. Kategorie nejmenších byly vyhlášeny hned po rozjížďkách, takže to malí závodníci měli rychle za sebou a odpadlo jim pro ně tak nepříjemné čekání.

Výsledky si můžete prohlédnout níže.

Celá fotogalerie:
http://klara-bubu.rajce.idnes.cz/Silesian_cup_4._5._2013-_Budisov_nad_Budisovkou/

Oficiální stránky seriálu:
http://www.msk-motor.cz/


Text a foto: Klára Bubelová

6. 5. 2013

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.