rolex datejust rolex calibre 2836 2813 mens 116200ssj silver tone for men.asia grade 最高の Cbd 電子タバコ カートリッジ.
Chceš MOTO GALA NIGHT kalendář 2024?
motocross

Organizátoři Moto Gala Night (dále MGN) spustili online prodej limitované edice 50 ks kalendářů. Naleznete v něm "The best of" fotografie z 1. ročníku Moto Gala Night. Hosté si jej měli možnost zakoupit na 2. ročníku MGN, nicméně neprodaly se všechny kusy.

VÍCE
UPDATE zranění Kade Tinkler Walkera
motocross

Kade Tinkler Walker se v brzkém věku přesunul z motokrosu na enduro. Ve čtvrtek 16. listopadu 2023 utrpěl vážné zranění po pádu na závodě 56. SCORE Baja 1000 v Kalifornii. Letecky byl transportován do nemocnice v San Diegu, kde podstupuje léčbu traumatického poranění mozku. Tým SLR Honda vydal prostřednictvím Road 2 Recovery prohlášení o aktualizaci stavu zranění.

VÍCE
Potvrzení jezdci na Hawkstone International 2024
motocross

Britský motokrosový otvírák – Hawkstone International – zná už delší dobu svůj termín. V neděli 25. února se na trati potká hned několik výborných závodníků, kteří předsezónní závod využijí jako dobrou průpravu do sezóny MXGP a dalších mezinárodních závodů. Mezi potvrzenými závodníky už teď najdeme slušná jména.

VÍCE
Rakouský KTM Zauner Racing Team končí
motocross

Po osmi úspěšných sezónách končí rakouský motokrosový tým KTM Zauner Racing. Tým byl v roce 2015 založen Rolandem Auerem, majitelem dealerství KTM a Gas Gas Zweirad Zauner. V posledních letech patřil mezi nejúspěšnější rakouské týmy v motokrosu, enduru i supermotu. Za zmínku stojí šest národních titulů, šest titulů vicemistra a nespočet vítězství v závodech. Závodníci týmu se pravidelně účastnili závodů MMČR juniorů i seniorů.

VÍCE
Report z vyhlášení sezóny Jihočeského KP v motokrosu 2023
motocross

V sobotu 25. listopadu se v Kulturním domě Chýnov uskutečnilo slavnostní vyhlášení jihočeského KP v motokrosu za sezónu 2023. Zúčastnilo se ho 170 lidí. Nejprve proběhlo přivítání jezdců, mechaniků, sponzorů, zástupců týmů, rodin jezdců, zástupců pořadatelů, činovníků a vůbec fanoušků jihočeského KP. Celkem se v sezóně 2023 odjelo šest z původně sedmi plánovaných závodů (Kluky, Pacov, Netolice, Votice, Nihošovice a Horažďovice). Původně plánované závody v Jiníně a v Kaplici se letos nejely.

VÍCE
Šestidenní motocyklová soutěž (ISDE) příští rok ve Španělsku
motocross

FIM nám nedávno v oficiální tiskovce prozradila, kde se pojede šestidenní motocyklová soutěž (dále ISDE) v roce 2024. Endurovou olympiádu bude v termínu 14. - 19. října 2024 hostit Silleda v Galícii (Španělsko).

VÍCE
Závěr a vyhlášení MMČR a PČR enduro & endurosprint 2023
motocross

V sobotu 18. listopadu 2023 se odjel závěrečný motokros, který byl posledním závodem celého seriálu Beta – Fabián MMČR a PČR enduro & endurosprint 2023. A proč právě motokros? Komise endura se letos inspirovala touto formou podle šestidenní neboli olympiády endura, která takto vždy uzavírá právě klasickou soutěž šestým dnem.

VÍCE
Pozvánka na vyhlášení JČ KP 2023
motocross

V sobotu, 25. listopadu se od 18 hod. uskuteční v sále KD Chýnov slavnostní vyhlášení jihočeského KP v motokrosu za sezónu 2023. Bude se vyhlašovat deset nejlepších jezdců konečného pořadí ve všech hlavních kategoriích (85ccm, Hobby MX2, Hobby MX1, Veterán 40 , Veterán 50 , MX2 a MX1) a pět nejlepších jezdců ve vedlejších kategoriích (65ccm, Veterán 60 a 125ccm Junior).

VÍCE
KBS Team po vyhlášení mistrů ČR v enduru a endurosprintu 2023
motocross

Vyhlášení BETA-FABIÁN Mezinárodní mistrovství ČR Enduro a Endurosprint za sezónu 2023. Matěj Škuta (KBS TEAM) si ze sobotního vyhlášení v Kozojedech (Plzeň sever) odváží ocenění za tituly mezinárodního mistra ČR v kategoriích seriálu Endura (5 dvoudenních podniků) i seriálu Endurosprint (4 dvoudenní podniky), které byly pro letošní rok vypsány...

VÍCE
Karlos Vémola a Refew zahájili 2. ročník Moto Gala Night
motocross

Celkem 390 lidí navštívilo 11.11.2023 druhý ročník Moto Gala Night v pražské Restauraci Columna. Tématem večera bylo tentokrát MMA jako symbol bojovnosti a tvrdé práce motokrosařů. V rámci zahajovací show vystoupil rapper Erik Gábor alias Refew se svojí motivační písní Než světla zhasnou, za kterou získal platinovou desku. Píseň je o pádech a vzestupech, které nejen motokrosaři, ale i my všichni, dobře známe. Součástí byl také Karlos Terminátor Vémola s Goldfingers Ring Girl.

VÍCE