4.MMČR QUAD: Vedro i prach zakusili jezdci v Březové
motocross

4. podnik MMČR SIDE a QUAD se jel tento víkend v Březové nad Svitavou, 230 km od Příbrami. Počasí moc jezdcům nepomohlo, protože ve stínu jsme mohli naměřit 35°C. Bylo velké dusno po celý den. To zavinilo i menší účást diváků, kterých nepřišlo moc a raději si jeli odpočinout k vodě.

VÍCE
MUSCLE DOCTOR: Plnohodnotné doplňky pro každého krosáka
motocross

Poohlížíte se v průběhu letošní sezóny po nových doplňcích výživy? Máme pro vás tip na MUSCLE DOCTOR, který vám pomůže s nastartováním výkonnosti a zároveň s regenerací.

VÍCE
Update o zranění jezdců během MXGP v Rusku 2019
motocross

Letošní MXGP Ruska vytrestala pár špičkových jezdců, z nichž se zaměřme na jména Clement Desalle, Alessandro Lupino a Evgeny Bobryshev, kteří se nyní zotavují s podporou rodiny ze svých zranění.

VÍCE
Neprošvihni vyhlášené PROFIDRIVING MX soustředění 2019
motocross

PROFIDRIVING je motokrosová a enduro škola, která působí na českém trhu již 16 let. Její hlavní tváří a trenérem je Aleš Doležal, dlouholetý účastník MMČR v motokrosu a enduru, a jako jeden z mála motokrosových trenérů i absolvent pedagogické fakulty UK, obor tělesná výchova.

VÍCE
Pozvánka na jihočeský KP v MX do Votic (sobota 15. 6. 2019)
motocross

Třetí závod sedmidílné série jihočeského KP v motokrosu 2019 se pojede v sobotu 15. června ve Voticích. Pořadatelem akce je AMK Votice a je dnes již nedílnou součástí tohoto přeboru. Trať se nachází na pomezí Jihočeského a Středočeského kraje s krásným výhledem na město Votice.

VÍCE
Vo Sverepci sa preklopila MX sezóna 2019 do druhej polovice
motocross

Záplavu divákov prilákalo 9. 6. 2019 do Národného kros centra vo Sverepci hneď niekoľko vecí: skvelo pripravené zázemie pre jazdcov aj divákov, katalógové počasie a luxusná „štartovka“, ktorá sľubovala skvelú motokrosovú show.

VÍCE
Pozvánka: MX motory rozbouří Jiráskovo údolí
motocross

Už v sobotu 15. června 2019 na trati v Čisté u Litomyšle, dříve známo jako Benátky u Litomyšle, se odjede čtvrtý závod Krajského přeboru – SMS Pardubice. Start závodu je umožněn všem jezdcům, kteří mají příslušné licence ke startu. Po tomto závodě bude mít Krajský přebor – SMS Pardubice přibližně dvouměsíční pauzu, při které se však bude konat soustředění. Také na trati v Čisté.

VÍCE
Thomas Covington se potýká s Epstein-Barr virem
motocross

Jezdec Thomas Covington z Rockstar Energy Husqvarna Teamu na svém Instagramu informoval, že mu byl diagnostikovaný Epstein-Barr Virus. Mezi nejtypičtější příznaky tohoto onemocnění patří vyčerpanost, přičemž Covington v postu uvedl, že byl extrémně unavený a docházely mu v průběhu uplynulého měsíce síly. Celý fond totálně vysosnul minulý týden v Thunder Valley, kde si dle jeho slov sáhl na samotné dno.

VÍCE
ADAC MX Masters Möggers: Souboj Herlingse a Seewera, Mikula na bedně!
motocross

Více než jedenáct tisíc fanoušků přišlo na rakouské závodiště Möggers na druhý závod seriálu ADAC MX Masters 2019. Závod v Möggers je jediným závodem Mezinárodního mistrovství Německa, který se koná na cizím území. Stejně jako v prvním závodě, doprovázela i tento krásně modrá obloha a teplé počasí. Největším lákadlem však byla účast hvězd MXGP. Jeffrey Herlings a Jeremy Seewer byli těmi hlavními. Na startu závodu nechyběla spousta českých zástupců. Kromě startu se české barvy dostaly i na stupně vítězů!

VÍCE
Reportáž z MMČR quad ve Stříbře!
motocross

Vůně benzínu a rachot motorek se dne 26. května nesly celým městem. Na trati sv. Petra ve Stříbře u Plzně, kde proběhl 3. podnik MMČR, jak sidecar, tak čtyřkolek, samozřejmě nesměli chybět, ani čtyřkolky junior, sidecar veterán a přebor.

VÍCE