Pozvánka na jihočeský KP v motokrosu Pacov, 21.4.2018
motocross

V sobotu, 21. dubna odstartuje v Pacově úvodní závod sedmidílného seriálu Jihočeského Krajského přeboru v motokrosu. Na trati „Pacovský Propad“ už letos proběhlo jarní soustředění jezdců SMS Jižní Čechy a SMS Pardubice. Trať je nyní kompletně připravena a počasí na víkend hlásí pěkné, takže by měly být podmínky pro závodění přímo ideální.

VÍCE
Pozvánka na mezinárodní motokros ORION - TAURUS TRANS 2018 2018
motocross

Mezinárodní motokros ORION - TAURUS TRANS 2018 se uskuteční 10. června na trati v Horním Újezdě - motoshow bude o den dříve na náměstí v Litomyšli. Podrobnosti o akci najdete v pozvánce od Petra Kováře.

VÍCE
Na piesku v Gbeloch sa predviedol Krč, Antalič, Smola a Venhoda
motocross

Report ze slovenského mistráku MX OPEN v Gbelech najdete spolu s výsledky, fotkami a videem u nás na webu!

VÍCE
Broc Tickle suspendován
motocross

Jezdec týmu Red Bull KTM Broc Tickle byl kvůli výsledkům dopingového testu dočasně suspendován z jakékoliv závodní činnosti!

VÍCE
Probuzení jara v rakouském motokrosu
motocross

Přinášíme poutavé shrnutí prvních dvou závodů rakouského motokrosového mistráku, na kterém startovali i naši zástupci, z klávesnice Petra Starého.

VÍCE
Malé motokrosy Husqvarna pro rok 2019
motocross

Husqvarna letos jako první odhalila novinky pro příští sezónu. Ty se týkají motokrosového potěru, pro který jsou v nabídce dvoutaktní modely TC 50, TC 65 a TC 85.

VÍCE
Nová kolekce oblečení Circuit C84 2018 právě v prodeji!
motocross

Hledáte ještě pořád tu správnou kolekci oblečení, ve kterém budete v nejbližší době konečně řádit na tratích v rámci tréninků a závodů? Máme pro vás tip na nové moto oblečení od značky Circuit C84 2018. Jedná se o stejnou kvalitu a kolekci, v níž brázdí tratě jezdci MXGP a endura, z nichž jmenujme například Maxe Nagla a Samuele Bernardiniho.

VÍCE
Nejvyšší motokrosová liga na Slovensku? MX OPEN 2018!
motocross

Seriál medzinárodných majstrovstiev Slovenska v motokrose, MX OPEN, sa bude v sezóne 2018 odohrávať na šiestich tratiach po celom Slovensku. Začiatok sa nezadržateľne blíži, pretože prvý motokros sa odohrá už v polovici apríla v Gbeloch. Pokračovať sa bude v Myjave, tradične na sviatok práce, 1.mája. Jediné preteky na východnom Slovensku budú v Mníšku nad Hnilcom, nováčikom v kalendári je podujatie vo Veľkých Uherciach a veľké finále sa odohrá v Šenkviciach.

VÍCE
Pozvánka na MX soustředění ve Vílanci u Jihlavy
motocross

Na konec března je naplánované motokrosové soustředění v Green Racing Parku ve Vílanci u Jihlavy. Veškeré informace najdete v článku, a to včetně videopozvánky.

VÍCE
Souhrnný MX kalendář 2018
motocross

Zpracovali jsme pro vás dosud známé kalendáře především moravských MX podniků do jedné tabulky a nechybí i oba seriály MMČR.

VÍCE