Red Bull Get on Top 2018 - registrace jsou spuštěny!
motocross

Po šiesty raz a zase o niečo extrémnejšie! Red Bull Get on Top si aj tento rok zaistil svoje miesto v kalendári slovenských motocyklových podujatí. Predposledný septembrový víkend sa žilinská Porúbka na dva dni zmení na enduro-motokrosový raj. Na nekompromisný vertikálny duel zvolávame jazdcov zo všetkých kútov Slovenska! Od 22. do 23. septembra 2018, jediný víkend v roku, bude sprístupnená legendárna ostrá trať s prudkým stúpaním.

VÍCE
Jihočeský KP v motokrosu v Jiníně v sobotu 18. 8. 2018
motocross

Po třech letech přestávky bude legendární trať v Jiníně opět hostit závod jihočeského Krajského přeboru v motokrosu. Pátý závod letošního sedmidílného seriálu přivádí na tuto oblíbenou trať v sobotu 18. srpna nový nájemce tohoto areálu Autoklubu ČR Jaroslav Kalný z MX-Enduro parku Jinín. Tento bývalý mistr Evropy v rallycrossu se s partou nadšenců kolem sebe naplno obul do práce a jeho cílem je přivést do Jinína opět kvalitní motokros.

VÍCE
Jeďte na US Motokros národů 2018 spolu s českým týmem!
motocross

Chcete se zúčastnit největšího motokrosového svátku - Motokrosu národů (MXoN) i v roce 2018? Nabízíme možnost připojit se k české výpravě na tento závod a zažít tak atmosféru největšího podniku, jaký motokrosový svět nabízí.

VÍCE
TZ: Na ROCK'N'RIDE dorazí 200 závodníků
motocross

Freestyle motokrosaři, jezdci endura nebo motokrosaři. Kolem 200 závodníků dorazí na ojedinělou motorkářskou událost ROCK\'N\'RIDE, která se uskuteční v areálu KBS UAMK u Benešova od pátku 10. srpna. Kromě speciálního mixu sportů se mohou návštěvníci těšit na pořádnou motorkářskou afterparty. „Tohle je konečně festival pro motorkáře a závodníky. Máme pro ně připravenou zábavnou trať a diváci uvidí nejlepší freestyle motokros s parádním večerním programem,“ lákal Martin Koreň, freestyle motokrosová legenda a jeden z pořadatelů.

VÍCE
Tréninková sobota 4. 8. 2018 v Dalečíně
motocross

Pokud si v těchto horkých dnech chcete \"zchladit hlavu\" na kropeném motokrosovém tréninku, máme pro vás jeden tip na sobotu 4. 8. 2018.

VÍCE
Najrýchlejší pretekár odíde z Mníška na novom aute!!!
motocross

V nedelu 26. augusta sa odohrá štvrté kolo Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v motokrose - MX OPEN 2018, v Mníšku nad Hnilcom.

VÍCE
Memoriál tří Štaudů 2018
motocross

Závod memoriál tří Štaudů se koná dne 28. července 2018 ve Vranovském žlebu. Začátek tréninku bude cca od 8 hodin, závody cca od 13 hodin. Jedná se o volný závod a je vypsán pro všechny věkové kategorie, náborový závod je pro jezdce bez licence, pro všechny druhy a typy motokrosových motocyklů.

VÍCE
Husqvarna FE 250 vs TE 250i 2019
motocross

Díky slavkovskému dealerovi Dypree jsem měl možnost protáhnout dvě endura z modelové řady 2019. Jaké jízdní dojmy budí živelný dvoutakt v porovnání s klidným čtyřtaktem a co nového u Dypree, se dočtete v článku.

VÍCE
Pozvánka na GreenRacing-AngelsWheels Cup 2018
motocross

Na trati ve Vílanci u Jihlavy se letos odjede dvoudílný seriál závodů. První z nich se bude konat 28. července a pořadatel slibuje skvěle připravenou trať a několik extra překvapení. Bližší info v článku.

VÍCE
Pozvánka na závod ŠAC v Pacově
motocross

V sobotu, 14. července 2018 pořádá Motosport Chýnov na známé motokrosové trati v Pacově pátý podnik motokrosového seriálu Šumavský Amater Cup (ŠAC) 2018. Tradiční součástí tohoto závodu jednotlivců bude i oblíbená soutěž amatérských družstev, do níž je letos přihlášen rekordní počet týmů.

VÍCE