Maďarský tým HTS KTM potvrdil svou sestavu
motocross

Maďarský tým HTS KTM vstupuje do sezóny 2023 s výraznými změnami. Po delší době přivítá do svých řad i jezdce ze zahraničí. Tým získal v letošní sezóně desátý mistrovský titul družstev a jednotliví závodníci se můžou pyšnit individuálními úspěchy. Letos však končí jedna éra týmu a od příštího roku se chceme zaměřit na mezinárodní závody. Právě z toho důvodu nastala v týmu restrukturalizace.

VÍCE
Na návštěvě v enduro muzeu Zschopau
motocross

I když nám motocyklová sportovní sezóna 2022 prakticky skončila, je možné se věnovat našemu milovanému sportu i jinak. Když mi zavolal Michal Griger, že pořádá pro své spolupracovníky Classic Endura Přelouč zájezd do muzea MZ, neváhal jsem ani vteřinu. A udělal jsem dobře.

VÍCE
Stefan Everts 50
motocross

Životní jubileum 50 let dnes slaví legendární belgický motokrosař Stefan Everts. Stefan má na svém kontě 10 titulů mistra světa v motokrosu a 101 vítězství v závodech Grand Prix! Jeho výsledky z něj udělali nejúspěšnějšího závodníka světa. Pojďme si prostřednictvím fotografií od Míry Jirečka připomenout některé momenty jeho kariéry.

VÍCE
Hobby Cross-Country 3hodinovka ve Vílanci (26.11.2022)
motocross

Pokud máš zájem zúčastnit se 26. listopadu Hobby Cross-Country 3hodinovky ve Vílanci u Jihlavy, přihlas se co nejdříve podle pokynů v článku.

VÍCE
Terešák míří na zimu do Ameriky
motocross

Sezóna 2022 se neobešla bez nutných lékařských oprav, kdy došlo k novému napnutí křížového vazu a k demontáži lešení z kličky, kvůli čemu se Kubovi prodloužila zimní příprava a dostal se až na pátý závod seriálu MXGP. Jeho chuť závodit s nejlepšími jezdci světa ho vynesla dokonce na 10. místo v jednom z nejtěžších závodů v belgickém Lommelu, kde se projevila hlavně zimní příprava, která probíhala na Mosteckých pískách.

VÍCE
Polák pojede ADAC za SHR Motorsports
motocross

O týmu, ve kterém pojede Petr Polák závody třídy MX2 na mistrovství světa, jsme vás již informovali. Nyní byl představen tým, se kterým Petr spojí síly a společně se vydají na závody ADAC MX Masters. Petr Polák je prvním představeným jezdcem týmu SHR Motorsports pro sezónu 2023. Tiskovou zprávu týmu najdete níže.

VÍCE
Ken Roczen a elektrický Stark VARG
motocross

Elektrické motocykly vyvolávají stále větší a větší diskuze. Dalším, který rozproudil diskuzní fóra po celém světě, je Ken Roczen, který motocykl ve Španělsku otestoval. Jaký máte na tento motocykl názor vy? Názor Kena Roczena a fotografie z testu hledejte níže.

VÍCE
MOTO GALA NIGHT 2023
motocross

Motokrosový komentátor Josef Gažúr společně s Martinem Gilem, kterému patří Youtube kanál MX Interview, připravili slibovaný motokrosový ples, na který se můžeme těšit už 7. ledna 2023! Pořadatelé připravili pro všechny bohatý a nabitý program. Doporučujeme si pospíšit s koupí lístku, protože sezení je už vyprodáno!

VÍCE
Max Nagl podepsal s KMP Honda
motocross

Po fantastické sezóně 2022 se Max Nagl rozhodl udělat změnu a pro sezónu 2023 se dohodl na spolupráci s novým týmem. Německý reprezentant vymění svůj motocykl Husqvarna za Hondu, poté co podepsal novou dohodu s týmem KMP HONDA RACING Powered by KRETTEK. Děkujeme českému týmu Haas Racing Team, že nám tak skvělého jezdce, kterým Max je, přivedl v uplynulých sezónách na české tratě!

VÍCE
Nový MX magazín letos i s kalendářem!
motocross

Podle zpráv, které nám v posledních týdnech od čtenářů chodí, víme, že se nemůžete dočkat dalšího vydání CZECH MOTOCROSS magazínu! Letošní dvojka (02/2022) je znovu na všech 160 stranách nabitá k prasknutí a její vydání je naplánováno na 1. prosince 2022! Už nyní si můžete magazín předobjednat a být tak mezi prvními, komu přiletí do schránky. Společně s časopisem jsme letos připravili i nástěnný kalendář na rok 2023! Věříme, že bude dělat parádu v nejedné garáži či domácnosti.

VÍCE