Italské mistrovství #1 – Riola Sardo
motocross

První kolo italského šampionátu se konalo na náročné trati Riola Sardo. Dle předpokladů se o nejvyšší příčky v celkovém hodnocení poprali tovární jezdci. Loňský mistr světa Tim Gajser dokázal celou trať a startovní pole ovládnout. Jak si vedli další závodníci, naleznete zde.

VÍCE
Romain Febvre o svém návratu
motocross

Francouzský reprezentant se vrátil na závodní trať po pěti měsících, poté co si zlomil stehenní kost, což ukončilo jeho sezónu 2019. Tento rok a nová sezóna 2020 je pro Romaina plná změn. Již delší dobu je známo, že podepsal s týmem Monster Energy Factory Kawasaki a tento víkend se vrátil na závodní trať.

VÍCE
Startovní listiny prvního italského mistráku
motocross

GP jezdci jsou zpět v akci! Už za týden se představí pěkná řada jezdců na prvním předsezónním závodě v Itálii. První díl italského mistráku odjedou závodníci na trati Riola Sardo už za týden 26. ledna 2020. Na koho se v jakých kategoriích můžete těšit?

VÍCE
MČR v motoskijöringu zatím počasí nedovoluje pořádat!
motocross

Vážení přátelé, jak vidíme kolem sebe, počasí nám zatím vůbec nepřeje. Ani o tomto víkendu není možné uspořádat u žádného z pořadatelů MČR v motoskijöringu.

VÍCE
Startovní listiny pro závod Hawkstone International
motocross

Do zahájení předsezónního závodu ASHBTOOK Congleton-Hazport-Tysers Hawkstone International zbývá necelý měsíc. Na start závodu se ve Velké Británii postaví zajímaví jezdci. Nebude chybět ani český tým JD Gunnex KTM Racing Team se svými zástupci nebo Jeffrey Herlings, Thomas Covington, Kevin Strijbos, Shaun Simpson a další.

VÍCE
Strijbos potvrdil spolupráci s Johannes-Bikes
motocross

Minulý měsíc bylo potvrzeno, že si Kevin Strijbos založí svůj vlastní závodní tým pro sezónu 2020. Nejprve jsme se dozvěděli, že bude závodit opět na Suzuki a že ho uvidíme na závodech MXGP a ADAC.

VÍCE
Motoskijöring v Rudníku snad příští týden
motocross

Sněhové podmínky nepřejí lyžařům, ani fanouškům a jezdcům motoskijöringu. První závod letošní sezóny MČR v motoskijöringu musí být odložen. Kdy je naplánován náhradní termín?

VÍCE
Kalendář enduro závodů 2020
motocross

Enduráci už termíny svých závodů znají. Kam se vypraví jezdci v letošní sezóně 2020 na závody AČR a kam je můžete jet podpořit?

VÍCE
Libor Podmol se začíná připravovat na Dakar a spouští workout
motocross

Vyhlásil účast na Dakarské rallye a myslí to vážně. Libor Podmol už má doma motocykl pro dálkové soutěže a začíná se naplno připravovat na příští ročník nejtěžší pouštní rallye. Ten aktuální bude bedlivě sledovat – na svých sociálních sítí plánuje navíc dění pravidelně komentovat.

VÍCE
Tradiční značka Fox obouvá tým GEICO Honda
motocross

Fox Racing, světový lídr v oblasti motokrosového oblečení a chráničů, s hrdostí oznamuje, že dalším týmem, který bude nosit jejich osvědčené boty Fox Instinct bude GEICO Honda. Od svého uvedení do prodeje boty obouvá a obouvalo několik mistrů světa – Ryan Dungey, Ken Roczen, Tim Gajser nebo Manuel Lettenbichler.

VÍCE