Další závod slovenského MXOPEN se konal v Gbelech
motocross

Predposledné body v sezóne v seriály MX OPEN, si jazdci prišli ukoristiť na Záhorie do Gbelov. Počasie bolo katalógové, trať pripravená profesionálne a výkony na nej dych vyrážajúce. Trať bola obsypaná divákmi a každý kto sem meral cestu, iste neľutoval. Česká aj slovenská motokrosová špička si na trati nič nedarovala. Tento krát to v MX OPEN Filip Neugebauer spočítal Lukasovi Neurauterovi, Martin Krč znova potvrdil svoju dominanciu v MX2, tak ako Samuel Struk v MX2 Junior a Martin Venhoda v MX Junior 125. Pred nami je už len jediné podujatie a to v Šenkviciach 5.10.2019. Bude po posledná šanca získať maximálnu hodnotu, teda 50 bodov na svoj účet.

VÍCE
Tip na originální dárek: Dekorativní nástěnné moto hodiny
motocross

Máš svoje místo mezi motorkáři nebo motorkářkami, nebo jsi prostě jen zapáleným fanouškem motorek? Hledáš dárek pro někoho blízkého? Máme pro tebe tip, kterým jsou dekorativní hodiny v moderním designu brzdového kotouče, které můžeš ozvláštnit svojí vlastní fotkou nebo třeba i startovní tabulkou.

VÍCE
ADAC MX Masters Gaildorf: Seewer ovládl Gaildorf
motocross

Pátý závod seriálu ADAC MX Masters se konal na trati v Gaildorfu. Závodu se zúčastnilo 17 českých zástupců, jak si naši vedli v mezinárodní konkurenci, jsme pro vás připravili v krátkém shrnutí. Závodu se zúčastníli i jezdci z mistrovství světa, nejrychlejším mužem víkendu byl Jeremy Seewer.

VÍCE
5. Classic Enduro Přelouč 2019
motocross

Pátý ročník, již tradičního, srazu příznivců terénních a enduro motocyklů se konal v areálu Tank Power v Přelouči první srpnovou sobotu. Na programu byly jízdy Enduro-Cross Country nebo jízdy pravidelnosti. Akce se mohli zúčastnit nadšenci s motocykly do roku výroby 1993. Nechyběla výstava motocyklů a setkání s jezdci.

VÍCE
Jihočeský krajský přebor v sobotu v Pacově
motocross

Pátým podnikem bude v sobotu, 10. srpna pokračovat sedmidílná série jihočeského KP v motokrosu 2019. na trati světového formátu v Pacově. Zkušený pořadatel AMK Pacov v AČR opět chystá závody na vysoké úrovni. Na jezdecky oblíbené a divácky přehledné trati Pacovský Propad se bude závodit ve třídách 65 85ccm, Hobby MX1, Hobby MX2, Veterán 40 , MX1 a MX2. Na startu se objeví také jezdci z prestižního MMČR.

VÍCE
SMS PCE: Dosavadní průběh sezóny
motocross

Dostáváme se za polovinu sezóny a na čase je rekapitulace a shrnutí toho, co bylo a co nás bude čekat. Připravili jsme pro vás zprávu, rozhovor o činnostech minulých a nadcházejících.

VÍCE
Hola hola, sobotní kropený trénink v Dalečíně volá!
motocross

Hledáte kvalitně připravenou trať, na které si v sobotu 27. července 2019 parádně zatrénujete a nebudete se muset strachovat, že skrz prach neuvidíte více než pár metrů před sebe? Máme pro vás doporučení, které je sázkou na jistotu - Dalečín! Více info je níže.

VÍCE
Zwarte Cross: Bláznivá MX show
motocross

Festival Zwarte Cross je již tradiční akcí pořádanou v Holandsku. Tento kulturní zážitek plný bláznivých věcí, motocrossu, freestylu, hudby, stunt riderů, divadla, humoru a spousty dalších vylomenin láká tisíce diváků. Však v loňském roce navštívilo akci 220 tisíc fanoušků zábavy a motocrossu. Své freestyle umění předvedli jezdci z České republiky, kteří skákali přes pódium. Jak dopadly výsledky závodu.

VÍCE
ADAC MX Masters Tensfeld: Opět kvalitní závody
motocross

Čtvrtý závod oblíbeného seriálu ADAC MX Masters se odjel uplynulý víkend na trati ve vzdáleném Tensfeldu. Tohoto klání se neúčastnila kategorie 85ccm. Na startu nechybělo ani 8 závodníků z České republiky. Jak si naši vedli v konkurenci jezdců z mistrovství světa, se dočtete níže.

VÍCE
Pozvánka na víkendové kropené tréninky do Dalečína
motocross

O víkendu 20. - 21. července 2019 o vás bude skvěle postaráno v Dalečíně, kde se budete mít možnost povozit na kropené dráze. Šanci na kvalitní poježdění mají nejen motokrosaři a motokrosařky, ale také všichni jezdci holdující čtyřkolkám.

VÍCE