MM Rakouska 2019: Dva naši na bedně v Paldau
motocross

Velikonoční pondělí je ve štýrském Paldau tradičně svátkem motokrosu. Zdejší závod obvykle zahajuje rakouskou mistrovskou sezónu, letošní Velikonoce si ale daly načas, a tak se ocitl až uprostřed rozjeté sezóny a odjel se jako druhý v mistrovském kalendáři. Jezdilo se naplno a tempo, které udávali špičkoví mladí domácí jezdci, se úspěšně snažili stíhat i dva vyslanci českého motokrosu – Martin Krč a Rudolf Plch.

VÍCE
Filip Neugebauer marodí se zády
motocross

Taky jste hledali marně Filipa Neugebauera o víkendu ve výsledcích, nebo přímo v depu či na trati Fürstlich Drehna během ADAC MX Masters? Pak pro vás máme informace přímo od Filipa, co nešťastného se mu přihodilo...

VÍCE
TIP: Velikonoční svezení máte jisté v Dalečíně!
motocross

Přemýšlíte, kam vyrazíte potrénovat během Velikonoc? Máme pro vás tip - zamiřte do Dalečína. Bude na vás čekat připravená republiková trať - dalečínská jednička. Tréninky budou kropené.

VÍCE
1. ADAC MX Masters – report z Fürstlich Drehna
motocross

Druhý dubnový víkend se odjel první závod mezinárodně oblíbeného seriálu ADAC MX Masters. Seriál zahájil sezónu na náročné německé trati Fürstlich Drehna nedaleko Drážďan. V plných startovních listinách jsme nalezli také spoustu českých jezdců. Jak si s písčitou tratí poradili nejen oni, ale i ostatní jezdci, se dozvíte v článku.

VÍCE
ROZHOVOR: Produkt STOP-DIRT byl vyvinut ridery pro ridery!
motocross

Přinášíme vám rozhovor s projektovým manažerem Martinem Průšou o ryze českém a ekologicky šetrném produktu STOP-DIRT proti blátu, který využijí všichni milovníci extrémních sportů, jimž není cizí péče o jejich stroje. Nezáleží na tom, jestli drtíte Motocross, Enduro, Cross Country, Quad, Speedway, Trial, Mountainbiking, Cyklokros, Bikros nebo Biketrial. Jakmile se s produktem prakticky seznámíte, nedopustíte, aby vám došel.

VÍCE
MX OPEN Velké Uherce 2019 - dramatické počasí a nabité startovky
motocross

Veľké Uherce 6.-7.4.2019: Majstrovstvá Slovenska v motokrose - MX OPEN 2019 aj Európske Majstrovstvá detských tried MX65 a MX85, sa konali na vynovenej trati MX Vinohrad vo Veľkých Uherciach. Keďže aprílové počasie si neodpustilo dážď a krupobitie v sobotu, poobedňajší program musel byť presunutý na nedeľu. Tí, čo prišli fandiť v druhej polovici víkendu teda videli aj kvalifikácie, aj dve ostré jazdy každej kategórie a na záver Superfinále – novinku tejto sezóny, kde sa v jednej jazde stretli najlepší jazdci zo všetkých kategórii.

VÍCE
Report z JČ KP v motokrosu - Horažďovice 2019
motocross

V neděli 7. dubna 2019 odstartoval sedmidílný seriál Jihočeského KP v motokrosu. Na výborně připravené trati se sešlo cekem 177 závodníků v sedmi kategoriích. Časový harmonogram byl poměrně našlapaný, ale vše se naštěstí stihlo i navzdory časové komplikaci odjet včas. Tento podnik se jel společně se seriálem VVL Cup a bude se také do obou seriálů počítat.

VÍCE
Nové MX a enduro komplety CIRCUIT v prodeji!
motocross

Značka Circuit Equipment C84 byla založena v roce 1984 dynamickým majitelem Renato Breda, který v minulosti rovněž závodil. Společnost Moto Performance je výhradním dealerem pro Českou a Slovenskou republiku. Ale dost už bylo historie, podívejte se sami, jaké modely vznikají při spojení jedinečného italského designu a know-how.

VÍCE
První svěťák FIM E-XBIKE 2019 bude hostit Itálie
motocross

YouthStream se domnívá, že před pár dny zveřejnil termín zbrusu nové přelomové události, která je vizí budoucnosti. FIM společně s výrobci elektronických kol budou hostit historicky první závod FIM E-XBike světového poháru, který si odbyde svůj debut během srpna v Itálii.

VÍCE
Pozvánka na JČ KP v motokrosu v Horažďovicích (7. 4. 2019)
motocross

Úvodní závod sedmidílného jihočeského KP v motokrosu odstartuje na mistrovské trati v Horažďovicích tuto neděli 7. dubna 2019. Tento podnik se pojede společně se závodem seriálu VVL Cup a bude se bodově počítat do obou seriálů. Jihočeský šampionát se na tuto oblíbenou trať vrací po pěti letech. Závodit se bude v celkem sedmi kategoriích – 50ccm, 65+85ccm, Hobby MX2, Hobby MX1, Veterán 40+, MX2 a MX1. Hlavním partnerem seriálu je firma HR Technik.

VÍCE