Monster Energy Kawasaki Racing Team 2020
motocross

Jezdecké duo Romain Febvre a Clement Desalle nafotilo krásné předsezónní promo fotky. Jak vypadají jezdci továrního týmu Kawasaki, můžete shlédnout zde.

VÍCE
Yamaha odhalila svůj vzhled
motocross

Oficiální fotogalerii představily i týmy Monster Energy Yamaha Factory MXGP a Monster Energy Yamaha Factory MX2. Reprezentanti týmu – Jeremy Seewer, Gautier Paulin, Arnaud Tonus, Jago Geerts a Ben Watson jsou připraveni bojovat a značku tří ladiček dostat co nejvíce do popředí v celkovém hodnocení.

VÍCE
MXGP se vrací do Španělska
motocross

Po jednoleté přestávce v kalendáři MXGP je španělská Grand Prix zpět! Společnost Youthstream s nadšením oznamuje, že ve dnech 18. – 19. dubna 2020 bude hostit nová španělská trať Xanadú in Arroyomolinos světový šampionát motocrossu.

VÍCE
Tým HRC je připraven na sezónu 2020
motocross

Úřadující šampion třídy MXGP Tim Gajser bude opět v čele týmu HRC. Gajser bude usilovat o zopakování loňské sezóny a zisk dalšího motokrosového titulu. Letos bude pod červeným stanem Honda vedle jeho zbrusu nové motorky CRF450RW s číslem #243 stát i motorka s číslem #43. Tu bude prohánět po tratích a na závodech MS Mitch Evans. Nechybí ani týmové fotografie.

VÍCE
KTM potvrdila, kdy se Cairoli vrátí k závodění
motocross

Tým Red Bull KTM Factory Racing odhalil, kdy se jeho legendární závodník Antonio Cairoli vrátí na závodní tratě. Bohužel to nebude tento víkend, kdy se koná první kolo italského šampionátu.

VÍCE
Pauls Jonass a Arminas Jasikonis v letošních barvách
motocross

Oficiální fotografie týmu Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MXGP 2020 ve složení Pauls Jonass a Arminas Jasikonis byly představeny. V současnosti se jezdecké duo připravuje na tréninkovém campu na Sardinii, kde probíhají přípravy na první závod FIM Mistrovství světa, který se bude konat 1. března ve Velké Británii.

VÍCE
Galerie týmu Gebben Van Venrooy Yamaha
motocross

Tým Gebben Van Venrooy Yamaha se představí v letošním roce s trojicí závodníků v královské kubatuře MXGP. Týmová stálice Alessandro Lupino a dva nováčci Calvin Vlaanderen a Thomas Covington budou těmi, kteří budou hájit barvy týmu. Jak dopadlo týmové focení, můžete vidět zde.

VÍCE
Jorge Prado o svém zranění
motocross

Španělský závodník týmu Red Bull KTM Factory, Jorge Prado, dostal od ošetřujícího doktora svolení pokročit se svým tréninkem a přípravami. Jorge se i nadále léčí s levou nohou, kterou si zlomil v Itálii. Dvojnásobný mistr světa třídy MX2 prozatím nestanovil datum svého návratu na motocykl KTM 450 SX-F, ale díky možnosti zvýšení tréninku se čas pomalu přibližuje.

VÍCE
Galerie továrního týmu Husqvarny MX2
motocross

Společnost Husqvarna Motorcycles s potěšením představuje oficiální fotografie týmu Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MX2 pro sezónu 2020. V rámci mistrovství světa se představí Thomas Kjer Olsen a Jed Beaton. Ve třídě EMX250 bude tým zastupovat Husqvarnu Kay de Wolf.

VÍCE
MXGP Velké Británie: Startovní listiny
motocross

Youthstream s nadšením oznamuje oficiální startovní listiny na zahajovací závod FIM Mistrovství světa v motokrosu 2020, který se bude konat 29. února a 1. března na trati Matterley Basin ve Velké Británii. Kdo se na trati ze závodníků představí? Nabité startovní listiny hledejte v článku.

VÍCE