Update kalendáře MXGP 2021
motocross

Infront Moto Racing společně s FIM oznamuje některé změny v kalendáři FIM Mistrovství světa v motokrosu 2021, spolu s několika novinkami z FIM Mistrovství světa juniorů v motokrosu a FIM evropského motokrosu národů.

VÍCE
MXGP v Lokti dalších 5 let!
motocross

Dnes byla prostřednictvím videokonference stvrzena smlouva mezi společností Infront Moto Racing, promotérem světového šampionátu v motokrosu MXGP a Autoklubem ČR o pořadatelství MXGP of Czech Republic. Kontrakt byl uzavřen na roky 2021 – 2025.

VÍCE
Mým největším snem je být mistryní světa, říká Elena Kapsamer
motocross

Osmnáctiletá rakouská závodnice Elena Kapsamer na svých sociálních sítích nedávno informovala, že Mistrovství světa v motokrosu žen 2021 odjede na novém stroji červené barvy. Jakých dalších závodů se zúčastní a proč došlo ke změně, se dozvíte z připraveného rozhovoru.

VÍCE
Coldenhoff je zpátky na motorce!
motocross

Glenn Coldenhoff zažíval skvělou sezónu s týmem Standing Construct Factory GasGas. Během jednoho závodu v Lommelu však holandský závodník upadl a zlomil si dva obratle. Nyní je zpět na motorce a testuje ve svém novém týmu. Jak mu to sluší na modré?

VÍCE
Projekt Kevina Strijbose a Suzuki nebude pokračovat
motocross

Koncem loňského roku představil Kevin Strijbos jeho tým KSRTMX pro sezónu 2020. Motocykly měla dodávat společnost Johannes-Bikes. Pro fanoušky Suzuki to byla výborná zpráva, protože to znamenalo účast alespoň jednoho motocyklu Suzuki ve startovním poli MXGP.

VÍCE
Brent van Doninck bude týmovým kolegou Vlaanderena
motocross

Poté, co nedávno tým potvrdil prodloužení smlouvy s Calvinem Vlaanderenem, přichází Gebben Van Venrooy Racing s dalším podepsaným jezdcem pro nadcházející sezónu. Bude jim belgický talent Brent van Doninck.

VÍCE
JWR Honda nabízí volné místo v MXGP
motocross

Tým JWR Honda oznámil, že má stále jedno volné místo pro závodníka do třídy MXGP pro následující sezónu 2021. Sám tým chce, aby ho jezdci oslovili. Tak proč to nezkusit?

VÍCE
Jeremy Van Horebeek se stal otcem!
motocross

Partnerka belgického závodníka Jeremy Van Horebeeka porodila dvojčata! Závodník je ze svých ratolestí nadšený a říká, že je to nejúžasnější věc, která ho v dosavadním životě potkala.

VÍCE
Jezdecké duo týmu SR Honda
motocross

Tým Honda France SR Motoblouz bude již třetím rokem účastníkem celé sezóny FIM Mistrovství světa MXGP a představil novou sestavu, jejíž členy budou Nathan Watson a Benoit Paturel.

VÍCE
Mattia Guadagnini podepsal s tovární KTM!
motocross

Red Bull KTM Factory Racing bude v další sezóně 2021 závodit se třemi jezdci ve třídě MX2. Pro příští sezónu podepsali nováčka a nadějného Itala Mattia Guadagniniho.

VÍCE