Petr Polák - 2021
motocross

V pátek jsme vám představili nové oblečení iXS, ve kterém se náš reprezentant Petr Polák zúčastní závodů mistrovství světa ve třídě MX2. Dneska se podíváme na fotografie z týmového focení hostettler Yamaha Racing, které měl na starosti fotograf Jey Crunch!

VÍCE
Představení dresů týmu hostettler Yamaha Racing
motocross

Švýcarský tým hostettler Yamaha Racing představil nové oblečení iXS Trigger 2.0 ve kterém se zúčastní závodů mistrovství světa. Jako modelové posloužili týmoví jezdci Arnaud Tonus, Petr Polák, Valentin Guillod a Joel Elsener. Více fotek níže!

VÍCE
Potvrzeno! Lupino se zúčastní prvních závodů AMA Nations
motocross

Předběžné spekulace byly potvrzeny! Italský závodník Alessandro Lupino se zúčastní společně s týmem MRT Racing KTM dvou úvodních podniků Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship 2021. Účast Lupina na závodech v Americe je možná díky podpoře KTM, Just 1 a Forma.

VÍCE
Honda CRF450RW - Tim Gajser
motocross

Motokrosový speciál Honda CRF450RW je vyvinut ve spolupráci s týmem HRC a s oddělením výzkumu a vývoje v japonské Hondě. Dalo by se říct, že se jedná o mistrovské dílo, protože byl motocykl kompletně vyvinut po zisku mistrovského titulu v roce 2019. Potvrdilo se, že šli konstruktéři správnou cestou, protože se povedlo získat titul i v roce následujícím. Technickou specifikaci, použité díly a foto detaily hledejte níže.

VÍCE
MXGP – Store
motocross

Během března byl znovu obnoven internetový e-shop MXGP-Store, který přináší fanouškům možnost získat oficiální produkty FIM Mistrovství světa. Zcela nové kolekce obsahují doplňky a oblečení pro muže, ženy i děti. Nabídka je pravidelně doplňována a obměňována.

VÍCE
Na další úspěšnou sezónu se těší tým HRC
motocross

Až v červnu odstartuje letošní MXGP sezóna, Tim Gajser bude chtít ulovit další světový titul. Pokud by se tak podařilo, bylo by to již popáté za posledních sedm let. Slovinský jezdec vyhrál poslední dvě sezóny v řadě a je přesvědčen, že ho motocykl Honda CRF450RW může dovézt k dalšímu titulu. Týmovým kolegou Tima Gajsera bude australský závodník Mitch Evans, který se v loňské sezóně přesunul do MXGP a po několika dobrých výkonech dokázal, že do této třídy patří!

VÍCE
GASGAS MC 450F – Pauls Jonass
motocross

Pauls Jonass, bývalý mistr světa MX2, ukázal, že dokáže soupeřit o pódiová umístění. V letošním roce bude závodit v týmu Standing Construct GASGAS MXGP, který je plně továrně podporován. Pojďme se podívat na detaily jeho motocyklu GASGAS MC 450F. Někdo může říct, že se jedná o KTM, ale tyto červené novinky okouzlily mnoho motokrosařů po celém světě.

VÍCE
Alberto Forato pojede nakonec v MXGP!
motocross

Ital Alberto Forato oznámil, že společně s týmem SM-Action GasGas bude závodit na mistrovství svět třídy MX2. Nyní došlo ke změně! Na svém Instagramu potvrdil, že ho uvidíme v královské třídě MXGP.

VÍCE
Prohlášení Davida Luonga – duben
motocross

David Luongo ze společnosti Infront Moto Racing vydal tradiční zprávu o tom, jaká je současná situace s MXGP. Všechno se aktuálně připravuje na start ruské GP, která se očekává za dva měsíce.

VÍCE
Jezdci GasGas k sezóně 2021
motocross

Na sezónu musíme počkat déle, než se očekávalo, ale jezdci GasGas jsou připraveni! Značku bude reprezentovat v MXGP Pauls Jonass a Brian Bogers. Ve třídě MX2 to bude Isak Gifting a Simon Langenfelder. Jak jsou jezdci připraveni na sezónu?

VÍCE