Gas Gas bude mít tým i ve třídě MX2
motocross

Přítomnost továrny Gas Gas v mistrovství světa v motokrosu byla rozšířena i do třídy MX2. V menší kubatuře bude továrním týmem Diga Procross GasGas Factory Juniors, který budou v následující sezóně 2020 reprezentovat jezdci Simon Längenfelder a Jeremy Sydow.

VÍCE
Febvre je zpátky na motorce
motocross

Francouzský závodník Romain Febvre je zpátky v sedle poté, co jeho sezónu 2019 přerušilo zranění. Tentokrát však už v nových barvách a v novém týmu

VÍCE
Zach Pichon má už jasno o své budoucnosti
motocross

Mladý Francouz zvažoval přechod na enduro pro nadcházející sezónu 2020, ale oznámil, že zůstane věrný motocrossu.

VÍCE
Rockstar Energy Husqvarna team 2020 s podporou FOX
motocross

Značka FOX Racing navázala pro rok 2020 spolupráci s továrním Rockstar Energy Husqvarna týmem, v němž budou startovat dánský jezdec Thomas Kjer Olsen (TKO) a Australan Jed Beaton. Dalším členem crew je Holanďan Kay De Wolf, který pojede sérii EMX250. Všichni jezdci budou oháknuti do FOXu, přičemž jim nebude chybět vhodné obutí - FOX Instinct a hledět budou skrze brýle FOX VUE.

VÍCE
Adam Sterry se naplno připravuje na sezónu
motocross

Britský reprezentant a člen českého týmu Adam Sterry se již naplno připravuje na svou nováčkovskou sezónu v nejsilnější kubatuře MXGP. Jak to Adamovi na KTMce jede a jak vypadá v novém oblečení, hledejte zde.

VÍCE
Guiseppe Luongo se rozpovídal o datu konání MXoN
motocross

Datum závěrečného a velice oblíbeného Motokrosu národů je v posledních letech velkou debatou, kterou většinou vyvolají americká média. Jak to s MXoN je a bude?

VÍCE
Jacobi se při své premiéře v MXGP představí na Yamaze
motocross

Tým SM-Action yamaha konečně potvrdil, s kým podepsali smlouvu pro nadcházející sezónu 2020. Novým členem týmu se stává německý talentovaný závodník Henry Jacobi.

VÍCE
Tým Honda 114 Motorsports potvrdil svou jezdeckou sestavu
motocross

Motocrossový tým, který vlastní bývalá a úspěšná závodnice Livia Lancelot, představil své jezdecké složení pro sezónu 2020. Jak je již tradicí u Livie, opět přivede do mistrovství světa nováčky, v které věří a dokáže je silně posunout ve své kariéře.

VÍCE
Pessoa odchází z mistrovství světa
motocross

Gustavo Pessoa, mladý brazilský talent, strávil poslední sezónu a půl v paddocku závodů mistrovství světa s týmem DRT Kawasaki. Od příští sezóny ho už na roštu neuvidíme.

VÍCE
Smets s Evertsem se rozpovídali o stavu motocrossu v Belgii
motocross

V minulosti byla Belgie jednou z hlavních motocrossových zemí na světě. Největší hvězdy Belgie i světového motocrossu Joël Smets a Stefan Everts svou kariéru dávno ukončily. Jeremy Van Horebeek, Kevin Strijbos nebo Clément Dessale jsou na sklonku vlastní kariéry. Kdo bude dalším belgickým talentem?

VÍCE