Jeremy Van Horebeek našel nový tým
motocross

Belgičan Jeremy Van Horebeek byl po odchodu od tovární Yamahy dlouhou dobu bez týmu. Až nyní přichází oficiální oznámení jeho nového působiště.

VÍCE
Zraněný loket vyřadil Kevina Strijbose!
motocross

Tým JWR Yamaha Racing se nedávno podělil o nepříjemnou novinku, kterou je obnovené zranění Kevina Strijbose, jenž bude kvůli "porouchanému" lokti vyřazený na šest až osm týdnů. Po úraze nemohl pokračovat podle plánu ani v přípravě a v době konání závěrečného závodu italského MX mistráku podstoupil operaci.

VÍCE
Jeffrey Herlings vynechá první závod MXGP
motocross

Že si Jeffrey Herligns zlomil nohu už jistě víte. Pořád tu ale byla naděje, že se stihne dát dokupy na první závod série MXGP. Podle posledních zpráv ho na startu neuvidíme, navíc se vyrojily divoké spekulace ohledně jeho startu na AMA MX!

VÍCE
Tým Itálie diskvalifikován z MXoN 2018!
motocross

FIM dodatečně penalizovala a pozměnila finální výsledky z Motokrosu národů 2018 konaném v USA. V úterý 29. ledna 2019, což je několik měsíců po konání akce. FIM spolu s MXGP uvedly, že došly výsledky vzorků paliv. Získané výsledky náhodných testů u různých jezdců, dle pravidel a norem řádů, nesplňoval italský závodník Michele Cervellin, který závodí v kategorii MX2. Trestem za toto porušení pravidel je úplná diskvalifikace ze závodu pro celý tým Itálie. Proti rozhodnutí nebylo podáno žádné odvolání, a tak se rozhodnutí stává právomocným.

VÍCE
Představení českého jezdce v kategorii MX2
motocross

Zítra 17. ledna 2019 proběhne v budově Autoklubu ČR oficiální tisková konference, kdy bude oficiálně představen jezdec Petr Polák z týmu JD GUNNEX KTM Racing Team, který v letošní sezóně pojede v kategorii MX2.

VÍCE
Startovky MXGP Patagonia-Argentina 2019
motocross

YouthStream představil startovní listiny úvodního závodu FIM MS v motokrosu (MXGP) 2019, který se pojede na trati Neuquen v Patagonia-Argentina ve dnech 2. a 3. března. Tento okruh patří mezi nejoblíbenější mezi jezdci a týmy celkově. A snad i proto startovky čítají celkem 62 jezdců ve třídách MXGP a MX2.

VÍCE
Petr Polák se v roce 2019 posouvá rovnou do třídy MX2!
motocross

V posledních třech sezónách se náš mladý talent Petr Polák soustředil na třídu EMX125. V letošním se však leccos mění a Petr namísto postupu do třídy 250cc tento krok přeskakuje a uvidíme ho rovnou ve třídě MX2 světového šampionátu.

VÍCE
MXGP magazíny 58-64
motocross

Zatímco YouthStream nepřetržitě chrlil nové MXGP magazíny, my jsme si dali s jejich podstrčením směrem k vám tentokrát načas. Níže jsou proto odkazy hned na sedm čísel, v nichž nechybí samozřejmě ani to nejnovější čtyřiašedesáté.

VÍCE
Liam Everts se na několik let upsal KTM
motocross

Talentovaný belgický mladíček Liam Everts se stane od roku 2019 oficiálně členem KTM závodní divize, která mu pomůže v jeho následovnické cestě vzhůru po motokrosovém žebříku do MXGP.

VÍCE
Provizorní přehled týmů MXGP a MX2 2019
motocross

YouthStream představil provizorní soupisku oficiálně potvrzených týmů, které mají svoje místo ve FIM Mistrovství světa v motokrosu (MXGP) 2019.

VÍCE