Jeffrey Herlings podstoupil další operaci
motocross

Holandský reprezentant a tovární jezdec KTM Jeffrey Herlings podstoupil další operaci, tentokrát z důvodu vytáhnutí kovu ze zlomeného kotníku.

VÍCE
Jeremy Van Horebeek zůstává v MXGP
motocross

Zkušený závodník s dlouhodobým setrváním v nejprestižnější třídě MXGP bude pokračovat i v nadcházející sezóně. Belgičan má na svém kontě spousty úspěchů a také spoustu reprezentačních úspěchů s týmem na závodech Motokros národů.

VÍCE
MXoN 2019: Ohlasy českých reprezentantů
motocross

Václav Kovář, Petr Polák a Filip Neugebauer, taková byla nominace českého výběru na Motokros národů v holandském Assenu. Klukům utekl přímý postup. V neděli jim příroda nachystala extrémní, náročné podmínky, které nám nepřihrály do karet. Kluci však naplno bojovali až do poslední chvíle! Jak se k závodu vyjádřili?

VÍCE
Febvre přestupuje ke Kawasaki
motocross

Tým Monster Energy Kawasaki Racing je pyšný a šťastný, že může oznámit příchod francouzského závodníka Romaina Febvreho do svého týmu. Spolupráce mezi Kawasaki a Romainem bude víceletá.

VÍCE
Tým JD GUNNEX ukončil spolupráci s Petrem Polákem
motocross

Jediný český motokrosový tým v mistrovství světa JD Gunnex KTM Racing Team ukončil po třech letech spolupráci s reprezentantem Petrem Polákem.

VÍCE
Letošní mistr světa Víťa Marek bude oblékat Yoko
motocross

Letošní král třídy 65 ccm Víťa Marek, který získal evropský i světový titul, míří mílovými kroky mezi elitu světového motokrosu. Dalším důležitým mezníkem je podpis se světoznámou značkou motocyklového oblečení Yoko.

VÍCE
Ocenění MXGP byla předána v Assenu
motocross

Po sobotních kvalifikačních rozjížďkách na okruhu TT Assen se do výstavní síně přesunuli jezdci, novináři, fotografové a spousty dalších, aby oslavili letošní úspěchy. Slavnostní předávání cen MXGP má za cíl oslavit úspěchy letošní sezóny z Paddocku MXGP. Mezi oceněnými nechyběl ani jezdec z České republiky.

VÍCE
MXoN 2019: Tým Holandska vítězí na domácí půdě
motocross

Většina fanoušků předpokládala vítězství domácího týmu, ti další měli jiného, svého favorita. Čeští závodníci dělali všechno pro to, aby se do závodu dostali, letos jim to však nevyšlo. Jaký byl průběh nedělních ostrých závodů a kdo vybojoval jaké místo pro svůj tým se dočtete ve shrnutí.

VÍCE
MXoN 2019: Irsko postupuje do hlavního závodu
motocross

Velice náročné podmínky čekaly na jezdce, kteří se zúčastnili B-Finále. Celý večer a dnešní den v Assenu nepřetržitě prší a na trať by mohli místy vyrazit závodníci na lodích. Někteří jezdci po pár kolech dolování motorky z mokrého písku svou snahu vzdali. Jak si vedli naši závodníci?

VÍCE
MXoN 2019: Jonass, Cooper a Seewer o jejich vítězství v kvalifikaci
motocross

Sobotní kvalifikační rozjížďky vyhráli 3 různí jezdci z různých zemí. Podívejte se, co bezprostředně po jízdě řekli o svém vítězství Američan, Švýcar a Lotyš.

VÍCE