Nová motorkářská hymna! Libor Podmol producentem motivační písně
motocross

Mistr světa ve freestyle motokrosu se kromě psaní knih vydal také do hudebního světa! Libor Podmol společně s mladým raperem Refewem a popovou hvězdou Jakubem Děkanem vytvořili song s názvem Přidej plyn. Jde o motivační píseň, která se natáčela během letošních FMX Gladiator Games a při tréninku.

VÍCE
Podmol přichystal fanouškům lahůdku k Vánocům - pokračování deníku
motocross

Chcete vědět, co dělá nejlepší český freestyle motokrosař ve svém volnu? Píše knihy. Libor Podmol od listopadu 2018 prodává druhý díl svého exkluzivního deníku. Více než 400 stran si kompletně připravil ve vlastní režii, pomáhala mu pouze profesionální korektorka.

VÍCE
FMX jezdec Taka Higashino obkroužil Auckland Sky Tower na motorce!
motocross

Japonský freestyle motokrosař Taka Higashino se po AUS-X Open v Sydney přesunul na Nový Zéland, kde bude součástí FMX party, která obšťastní tisíce návštěvníků v sobotu 24. listopadu 2018 na Mt Smart stadionu v Aucklandu. Ale bylo by něco špatně, kdyby si před samotným eventem pořadatelská banda AME Management nevymyslela zase nějakou lahůdku...

VÍCE
Plnoleté FMX Gladiator Games 2018 vyprodaly O2 arenu
motocross

Nejstarší freestyle motokrosová show v Evropě, FMX Gladiator Games má za sebou zřejmě svůj nejzdařilejší ročník! Jubilejní 18. ročník, který se konal v sobotu 2. listopadu ve vyprodané O2 areně, byl skutečně slavnostním po všech stránkách. Diváci měli šanci vidět nejpovedenější výkony a umění jezdců v celé historii show, nový koncept gladiátorských soubojů vyšel na jedničku, večeru kralovali Libor a Filip Podmolovi, ale i vítěz gladiátorského klání David Rinaldo nebo František Máca či Němec Luc Ackermann, kteří oslnili několika front flipy neboli salty vpřed. Nabitá O2 arena pak vzdala ve stoje hold padlým vojákům v Afghánistánu a pořadatelé předali šek na 100 000 Kč Vojenskému fondu solidarity.

VÍCE
NOVINKA: Deník Libora Podmola 2 uhrane čtenáře i nečtenáře!
motocross

Konečně se čtenáři i dřívější nečtenáři dočkali dalšího pokračování Deníku Libora Podmola. Dvojka se stala realitou a nám se podařilo ulovit na slovíčko přímo jejího autora a člověka, který všechno z knihy zažil a prožil, během X Games v Sydney, z čehož jako vždy koukalo příjemné povídání s Liborem Podmolem. Zajímá vás, v čem se druhý díl deníku liší, kolik má stran, kapitol, kdo se kvůli němu bude rozčilovat atd.? Vše se dozvíte…

VÍCE
X Games Sydney 2018: Libor Podmol v Best Trick 6., o medaile ho připravil déšť!
motocross

Freestyle motokrosař Libor Podmol skončil na šestém místě v disciplíně Best Trick na X-Games v Austrálii. V závodě Freestyle se pak český závodník umístil na osmé příčce. Dvě soutěže se kvůli bouřkám v Sydney nestihly pořádat. „Jel jsem pro medaili ze Step-upu a Doubles. Jenže obě tyhle disciplíny byly kvůli počasí zrušeny. Radost z toho nemám. Organizace byla fajn, ale ty bouřky to zničily," prohlásil Podmol, který v letošním roce na X-Games v Minneapolisu získal stříbrnou medaili.

VÍCE
FMX GG 2018: Světové hvězdy míří do Prahy
motocross

Už za necelé dva týdny se v Praze představí největší hvězdy české i světové FMX scény, aby na 18. ročníku FMX Gladiator Games společně rozzářily nabitou O2 arenu a českému publiku předvedly dechberoucí premiérové triky i další unikátní kousky až na samotné hranici možností. Diváci se tak 3. listopadu mohou těšit na slavná česká jmena jako jsou Libor Podmol, Filip Podmol, Petr Pilát, Martin Koreň, Matěj Česák nebo František Máca. A pozadu za nimi nezůstávají ani největší esa světové FMX scény, která budou ozdobou jubilejního 18. ročníku. Jsou jimi například Luc Ackermann, Pat Bowden, Ryan Brown, Daniel Bodin, Jason Cesco nebo Remi Bizouard.

VÍCE
ShowTime FMX 2018: Valčianska dolina ožila freestylem
motocross

V druhú októbrovú nedeľu (13. 10. 2018) sa areál lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina zmenil na nepoznanie. Zástupy návštevníkov sem tentokrát neprišli za turistikou či oddychom, ale zlákalo ich čosi úplne iné, a to najväčšia freestylová show na Slovensku – ShowTime FMX, ktorá si vo Valčianskej doline odbila svoju premiéru na výbornú.

VÍCE
Libor Podmol je na X Games v Sydney připravený, trať kvůli počasí zatím ne!
motocross

Premiérové X Games 2018 v australské Sydney před malou chvílí otevřely brány pro veřejnost. A protože snad budeme mít později „na place“ naše jediné české želízko v ohni – Libora Podmola, poslala jsem mu během jeho letu k protinožcům pár otázek, na které Libor coby profík takřka bezprostředně po přistání odpověděl.

VÍCE
Podmola na X-Games v Sydney trápí počasí a vyhozené rameno
motocross

Poprvé olympiáda extrémních sportů X-Games zavítala do Austrálie. A v Sydney u toho nechybí ani Libor Podmol, nejlepší český freestyle motokrosař. Populární akci, která je přenášena americkým kanálem ESPN, sužují lijáky a bouřky. Kvůli tomu se musela zrušit také první disciplína Step up, tedy skok do výšky. „To mě velice mrzí. Je to můj nejoblíbenější závod, věřil jsem si, že bych mohl vybojovat další medaili,“ prohlásil Podmol, který v letošním roce v Minneapolisu získal stříbrnou medaili.

VÍCE