Masters of Dirt 2024: nejšílenější freestyle opět ve Vídni – a rovnou čtyřikrát
motocross

Šílené triky snad se vším, co si jen člověk dokáže představit – motorky, sněžné skútry, kola, koloběžky, k tomu sexy fuel girls, DJs a řádná dávka adrenalinu – to je ve zkratce jedinečná freestylová show Masters of Dirt, která znovu zavítá do vídeňské Stadhalle, a to již za pár dní.

VÍCE
RIP Jayden Jayo Archer (1995-2024)
motocross

Neexistuje zpráva, jejíž začátek bych nepřepsala minimálně desetkrát, protože mi přijde jakýkoli úvod nevhodný nebo nezachycující emoce a vše, co se teď honí hlavou freestyle motokrosové komunitě na celém světě… a mně taky. Freestyle motokrosař Jayden „Jayo“ Archer - XGames medailista a první jezdec na světě, který v rámci soutěže zvládl trojitý backflip, tragicky zahynul během středečního tréninku v rodném městě Melbourne.

VÍCE
M.o.D. 2024: Nejšílenější freestyle show se vrací do Vídně... a nejen tam!
motocross

Po nezapomenutelném 20. výročí v roce 2023 zahajuje Masters of Dirt svoji novou éru a přináší svou nejvelkolepější freestyle show zpět do Vídně, Lince, Grazu, Innsbrucku, Salcburku a mnoha dalších evropských měst.

VÍCE
Rád dělám triky před fanoušky, říká Matyáš Novotný
motocross

Jedenáctiletý Matyáš Novotný, juniorský freestyle motokrosař, zažil svou halovou premiéru při letošních FMX Gladiator Games v Praze. První působení v O2 Aréně mu přineslo určitě mnoho zkušeností a Maty v rozhovoru mezi jednotlivými show potvrdil, že byl trochu nervózní. V zákulisí také zmínil, že je více nervózní z toho, jaké mu moderátor položí otázky než z toho, jaký tam vyslat trik. Pojďme se podívat na rozhovor, který nám poskytl. Fotografie pořídil náš redakční kolega Václav Volf.

VÍCE
21. FMX Gladiator Games - foto Vašek Volf
motocross

Největší freestyle-motocrossový event v Evropě, FMX Gladiator Games, má za sebou jedenadvacátý ročník. V sobotu 9. prosince si pražské O2 areně dali dostaveníčko ti nejlepší mistři řídítek a během hned dvou show předvedli své umění.

VÍCE
FMX Gladiator Games letos premiérově se dvěma show
motocross

FMX Gladiator Games se po roce a půl vrací do pražské O2 arény, a jak jinak než ve velkém stylu! Letošní 21. ročník nejstarší freestyle motokrosové show v Evropě se uskuteční již v sobotu 9. prosince, a to hned ve dvou show během jediného dne!

VÍCE
Čeští freestyle motokrosaři ovládli týmovou soutěž!
motocross

Opět prokázali, že patří ke světové špičce. Freestyle motokrosové bratrské duo Podmolů s Matějem Česákem se stali letošními šampiony v týmové soutěži v rámci seriálu Night of the Jumps. Vítězstvím v posledním letošním závodě ve švýcarském Curychu totiž dokázali bodově přeskočit tým World ve složení Luc Ackerman (Německo), Harry Bink (Austrálie) a Mat Rebeaud (Švýcarsko). „Je to velký úspěch pro naši freestyle scénu. Ukázali jsme, že tu máme hodně šikovných borců, co na sobě intenzivně pracují a sbírají úspěchy," prohlásil Libor Podmol, který se teď připravuje na Dakarskou rallye 2024.

VÍCE
Podmol ve Vlašimi ukázal nový trik před tisíci diváků!
motocross

O víkendu se uskutečnila největší PodmolBrothers SHOW letošního roku. A to přímo na domácí půdě ve Vlašimi. Poprvé tým slavného freestyle motokrosaře Libora Podmola postavil dva skoky, jezdci tak mohli létat v desetimetrové výšce vedle sebe a předvádět synchronizované triky. Oficiálně se také představil nový pump park a Podmol divákům ukázal zcela nový trik na dakarské motorce – „Backflip Navigation Tower Flip." V současné době zintenzivňuje přípravu na Dakarskou rallye 2024.

VÍCE
POZVÁNKA na All American Fest s FMX Gladiator Games pod širákem!
motocross

Máte už něco v plánu od pátku 1. do neděle 3. září 2023? Pokud ne, vyrazte na All American Fest na holešovické Výstaviště, který bude nejen oslavou konce léta, ale i volnosti, svobody, zábavy a životního stylu v duchu Ameriky. Festival na jednom místě propojuje zavedené akce Prague Harley Days s rodinným Burgerfestem a open-air podobou FMX Gladiator Games!

VÍCE
Srpnová PODMOLBROS HOMETOWN SHOW je za rohem!
motocross

Bratři Podmolové chystají s celou Podmolbrothers crew nové triky a nový formát adrenalinem nalité SHOW extrémních sportů, v jejímž čele bude samozřejmě Libor Podmol. Program bude zakončený rockovým večerem s koncertem legendární kapely KEKS a Jakub Děkan Band.

VÍCE