Podmol představil film, který je památkou na zesnulého tátu
motocross

Cesta je cíl. To je název nového dokumentárního filmu o motocyklistovi Liboru Podmolovi, jehož premiéra proběhla v pražském kině Aero. Ukazuje příběh mistra světa ve freestyle motokrosu od jeho začátků přes vážná zranění až po letošní dramatické závodění na Dakarské rallye. Snímek je částečně také vzpomínkou na Liborova zesnulého otce, který tragicky zahynul při autonehodě v roce 1999. „Když jsem viděl finální verze, rozbrečel jsem se jak malej kluk. Je to hodně osobní a emotivní,“ uvedl Podmol, který při této příležitosti zároveň oznámil, že pojede Dakar 2022 bez asistence.

VÍCE
Pilníkovo pozdní odpoledne bude!
motocross

Krátkou zprávu uvedl na svých sociálních sítích oblíbený freestyle motokrosař Petr Pilát. Na jeho hojně navštěvovanou akci můžeme do Čerčan vyrazil 4. září 2021! Další informace budou následovat.

VÍCE
FMX Gladiator Games až příští rok
motocross

Další oblíbenou akcí, která musela být přeložena, jsou již tradiční FMX Gladiator Games, které se měly znovu konat v pražské O2 Aréně. Prohlášení pořadatelů hledejte níže.

VÍCE
Libor Podmol už zase skáče doma na zahradě salta!
motocross

Loni na jaře to vypadlo, že bude po vážném zranění sotva chodit, teď už na motorce zase skáče salta. Někdejší mistr světa ve freestyle motokrosu Libor Podmol zlomeniny obou nohou rozchodil a chystá se na nový sportovní cíl, kterým je slavná Rallye Dakar. Nebezpečné triky ho ale stále přitahují, naposledy je předváděl o víkendu na vlastní zahradě. „Když se u nás dělá garden party, tak létají motorky ve vzduchu,“ prohlásil Podmol, který vše pojal jako dobročinnou akci na pomoc handicapovanému Davídkovi. V sobotu budou navíc jeho triky opět k vidění v rámci Podmol Brothers Show ve Vlašimi.

VÍCE
Podmol Bros zvou na svoji vlašimskou show
motocross

Léto je v plném proudu a spolu s ním po dlouhé koronavirové pauze i nejrůznější motoristické akce. Pozadu nezůstávají ani bratři Podmolovi, kteří si připravili skvělou open-air FMX show!

VÍCE
Pilníkovo pozdní odpoledne 2020
motocross

Je to tady! Oblíbené Pilníkovo pozdní odpoledne zná svůj termín. Už v létě se tak můžete těšit na ty nejlepší freestyle triky v areálu ŽPSV v Čerčanech. Termín a více informací hledejte zde.

VÍCE
Pilník ukázal svou KTM
motocross

Během včerejšího dne představil Petr Pilát svou milovanou KTM SX 250 ccm v nových barvách. Jak je rakouský stroj vyladěn pro jednoho z našich nejúspěšnějších FMX závodníků, se můžete podívat zde.

VÍCE
Pusťte Podmola domů! FMX šampion vytvořil kondiční program
motocross

Nezastavila ho vleklá zranění, po léčbě na nemocničním lůžku se vždycky dokázal vrátit zpátky a získávat medaile. Tajemství nezdolného Libora Podmola teď může odkrýt každý. Freestyle motokrosař dnešním dnem oficiálně spustil workoutový projekt Podmol Get Fit, se kterým se lze dostat do formy. „Program začíná 21 denní výzvou, kdy každý den pošlu email s motivačním vzkazem a videem, podle kterého se bude cvičit, posilovat, jógovat nebo meditovat.

VÍCE
Travis Pastrana mění Suzuki za KTM!
motocross

Na Štědrý den oznámil Travis Pastrana poměrně šokující novinku - po 28 letech opouští Suzuki! Tu vymění za KTM. Důvod je celkem prostý, ale více prozradíme v článku.

VÍCE
 TZ: Gladiátoři vyprodali O2 arenu a chystají se na dvacátý ročník
motocross

19. ročník FMX Gladiator Games je za námi a před námi jubilejní 20. výročí show. To se uskuteční 12. prosince 2020 od 18 hodin v pražské O2 areně a zcela po právu se stane velkolepou oslavou nejextrémnějšího sportu jakým freestyle motocross bezesporu je. Jedinečné výkony jezdců, dechberoucí triky, elektrizující atmosféra, vzduchem létající silné stroje, napětí adrenalin a dokonalá zábava – taková je už nyní pozvánka na 20. ročník FMX Gladiator Games, kde se bude slavit, vzpomínat i bilancovat. A hlavně, na motocykl se zde opět vrátí Libor Podmol a v plné síle se jistě představí i Petr Pilát nebo Martin Koreň.

VÍCE