FMX Gladiator Games letos premiérově se dvěma show
motocross

FMX Gladiator Games se po roce a půl vrací do pražské O2 arény, a jak jinak než ve velkém stylu! Letošní 21. ročník nejstarší freestyle motokrosové show v Evropě se uskuteční již v sobotu 9. prosince, a to hned ve dvou show během jediného dne!

VÍCE
Čeští freestyle motokrosaři ovládli týmovou soutěž!
motocross

Opět prokázali, že patří ke světové špičce. Freestyle motokrosové bratrské duo Podmolů s Matějem Česákem se stali letošními šampiony v týmové soutěži v rámci seriálu Night of the Jumps. Vítězstvím v posledním letošním závodě ve švýcarském Curychu totiž dokázali bodově přeskočit tým World ve složení Luc Ackerman (Německo), Harry Bink (Austrálie) a Mat Rebeaud (Švýcarsko). „Je to velký úspěch pro naši freestyle scénu. Ukázali jsme, že tu máme hodně šikovných borců, co na sobě intenzivně pracují a sbírají úspěchy," prohlásil Libor Podmol, který se teď připravuje na Dakarskou rallye 2024.

VÍCE
Podmol ve Vlašimi ukázal nový trik před tisíci diváků!
motocross

O víkendu se uskutečnila největší PodmolBrothers SHOW letošního roku. A to přímo na domácí půdě ve Vlašimi. Poprvé tým slavného freestyle motokrosaře Libora Podmola postavil dva skoky, jezdci tak mohli létat v desetimetrové výšce vedle sebe a předvádět synchronizované triky. Oficiálně se také představil nový pump park a Podmol divákům ukázal zcela nový trik na dakarské motorce – „Backflip Navigation Tower Flip." V současné době zintenzivňuje přípravu na Dakarskou rallye 2024.

VÍCE
POZVÁNKA na All American Fest s FMX Gladiator Games pod širákem!
motocross

Máte už něco v plánu od pátku 1. do neděle 3. září 2023? Pokud ne, vyrazte na All American Fest na holešovické Výstaviště, který bude nejen oslavou konce léta, ale i volnosti, svobody, zábavy a životního stylu v duchu Ameriky. Festival na jednom místě propojuje zavedené akce Prague Harley Days s rodinným Burgerfestem a open-air podobou FMX Gladiator Games!

VÍCE
Srpnová PODMOLBROS HOMETOWN SHOW je za rohem!
motocross

Bratři Podmolové chystají s celou Podmolbrothers crew nové triky a nový formát adrenalinem nalité SHOW extrémních sportů, v jejímž čele bude samozřejmě Libor Podmol. Program bude zakončený rockovým večerem s koncertem legendární kapely KEKS a Jakub Děkan Band.

VÍCE
Filip Podmol porazil největší hvězdy na XPilots v Mexiku!
motocross

Velký úspěch zaznamenal Filip Podmol na prestižním Xpilots. Český jezdec totiž triumfoval v závodě v Mexicali v rámci freestyle motokrosové série, která je jednou z nejznámějších a z nejstarších v Jižní Americe. Navíc se mu podařilo porazit hvězdy jako Australana Roba Adelberga nebo Japonce Taka Higashina, a to přesně na den jeho 27. narozenin. „Dopřál jsem si asi nejlepší narozky. Porazil jsem kluky, které odmalička obdivuji," prohlásil Filip Podmol po svém velkém triumfu. Závod se uskutečnil na slavném baseballovém stadionu. Série pokračuje o víkendu v mexickém v La Paz.

VÍCE
Bratři Podmolové a Česák stříbrní v soubojích národů v Mnichově
motocross

Vrátil se na místo, kde prodělal své největší bolesti. Právě v Mnichově si Libor Podmol v roce 2019 po pádu přivodil mnohačetné zlomeniny na nohách. O víkendu tu však soutěžil, opět v rámci série Night of the Jumps. „Trochu nervózní jsem byl, ale nějak zásadně jsem to neprožíval. Jsem rád, že se nám dařilo. Kdyby mi někdo v lednu po dvou rupnutých obratlech z Dakaru řekl, že budu v březnu mít v ruce pohár z mezinárodního FMX eventu, tak bych mu asi nevěřil,\" dodal Podmol, který společně se svým bratrem Filipem a Matějem Česákem skončil na druhém místě v souboji národů.

VÍCE
 Podmol s dakarskou motorkou předvedl salto a trénuje freestyle
motocross

Po bolestivé Dakar rallye je opět v akci! Libor Podmol na tradičním Masters of Dirt v Rakousku uchvátil diváky, když se speciálem na dálkové soutěže hodil salto. A k tomu pak ještě přidal další trik. Přitom před více než dvěma měsíci si po pádu v první etapě na Dakaru udělal kompresní zlomeninu dvou obratlů. A ještě před čtyřmi týdny si nechal vyndat veškeré kovové šrouby z levé nohy. „Zdravotně to ještě není na sto procent, ale už jsem zpět v práci," dodal s úsměvem Podmol, populární jezdec na motorce.

VÍCE
Podmol na NIGHT of the JUMPs nedotočil dvojité salto
motocross

Vítězství, potom pád. Tak se dá zhodnotit vystoupení Filipa Podmola na NIGHT of the JUMPs v Berlíně. V pátek totiž elitní český freestyle motokrosař triumfoval v soutěži o nejlepší trik a společně s Matějem Česákem a Petrem Pilátem vyhráli mezi reprezentačními týmy. Jenže v sobotu se mu nepovedlo dvojité salto a musel vyskočit z motorky. „Letěl jsem z jedenáctimetrové výšky a dopadl naštěstí do vzduchové rampy. I tak jsem byl pochroumaný a mám nateklý loket,“ popsal Podmol.

VÍCE
Češi ovládli páteční berlínskou NIGHT of the JUMPs
motocross

Letošní freestylová NIGHT of the JUMPs už nejede pod hlavičkou FIM, ale to nic nemění na tom, že diváci v Berlíně viděli skvělou mezinárodní FMX show! Český tým startoval ve složení Filip Podmol, Petr Pilát a Matěj Česák. Ani jeden ze závodníků si nevedl špatně, bodovali jsme v jednotlivých soutěžích Whip Contest, Synchro Contest i Best Trick. Celkově jsme však jako tým České republiky zvítězili!

VÍCE