Libor Podmol přeskočí pardubický Taxis
motocross

Nejlepší freestyle motocrossař z České republiky se rozhodně nebojí žádné výzvy. Libor Podmol již přeskočil dům a předvedl nespočet triků po celém světě. Společně s Motocentrem Barth představili na středeční Opening Party nové překvapení a show pro fanoušky freestylu. Libor v květnu přeskočí nejtěžší dostihovou překážku Taxisův příkop na dostihovém závodišti v Pardubicích.

VÍCE
X-Knights 2019 klepou v Costa Rice na dveře!
motocross

Každoroční světová freestylová akce s názvem X-Knights letos vypukne již tuto sobotu 9. března! Kolem sedmé hodiny večerní (kostarického času) se utkají ti nejlepší jezdci z celého světa, a to v disciplínách FMX a BMX.

VÍCE
Létající Podmol rozjel MS třetími místy. Trénink na surfu se vyplatil, říká
motocross

Nová sezona mistrovství světa ve freestyle motokrosu odstartovala úvodními dvěma závody v Berlíně. Libor Podmol v pátek a v sobotu v Mercedes aréně obsadil pokaždé třetí místo. Ze dvou vítězství se radoval Němec Luc Ackermann, který předváděl dvojitá salta. Druhé příčky si pohlídal Španěl Maikel Melero. „Šampionát se mi podařilo rozjet skvěle. Bylo důležité, že jsem pokaždé předvedl čisté jízdy a nedopustil žádnou chybu. Vím, že musím přidat další nové triky, abych v závodech vítězil," prohlásil Libor Podmol, který v loňském roce skončil celkově na třetí pozici. Další čeští závodníci Petr Pilát a Filip Podmol nepostoupili pokaždé z kvalifikace.

VÍCE
Podmol začal MS FMX 3. místem. Před sezonou surfoval na vlnách
motocross

Pátečním závodem v Berlíně odstartovala sezona mistrovství světa ve freestyle motokrosu. Libor Podmol vybojoval v úvodu třetí místo. Z vítězství se radoval Němec Luc Ackermann, na druhém místě skončil Španěl Maikel Melero. Další čeští závodníci Petr Pilát a Filip Podmol nepostoupili z kvalifikace. „Za bednu jsem velmi šťastný, popravdě jsem tento výsledek nečekal. V dopoledním tréninku jsem si lehce narazil rameno a málem zničil tetování mojí dcery na ruce. To mě trochu rozhodilo,“ dodal s úsměvem Podmol, který v minulém ročníku šampionátu skončil na celkovém třetím místě. Druhý závod v Berlíně se uskuteční dnes večer.

VÍCE
Nová motorkářská hymna! Libor Podmol producentem motivační písně
motocross

Mistr světa ve freestyle motokrosu se kromě psaní knih vydal také do hudebního světa! Libor Podmol společně s mladým raperem Refewem a popovou hvězdou Jakubem Děkanem vytvořili song s názvem Přidej plyn. Jde o motivační píseň, která se natáčela během letošních FMX Gladiator Games a při tréninku.

VÍCE
Podmol přichystal fanouškům lahůdku k Vánocům - pokračování deníku
motocross

Chcete vědět, co dělá nejlepší český freestyle motokrosař ve svém volnu? Píše knihy. Libor Podmol od listopadu 2018 prodává druhý díl svého exkluzivního deníku. Více než 400 stran si kompletně připravil ve vlastní režii, pomáhala mu pouze profesionální korektorka.

VÍCE
FMX jezdec Taka Higashino obkroužil Auckland Sky Tower na motorce!
motocross

Japonský freestyle motokrosař Taka Higashino se po AUS-X Open v Sydney přesunul na Nový Zéland, kde bude součástí FMX party, která obšťastní tisíce návštěvníků v sobotu 24. listopadu 2018 na Mt Smart stadionu v Aucklandu. Ale bylo by něco špatně, kdyby si před samotným eventem pořadatelská banda AME Management nevymyslela zase nějakou lahůdku...

VÍCE
Plnoleté FMX Gladiator Games 2018 vyprodaly O2 arenu
motocross

Nejstarší freestyle motokrosová show v Evropě, FMX Gladiator Games má za sebou zřejmě svůj nejzdařilejší ročník! Jubilejní 18. ročník, který se konal v sobotu 2. listopadu ve vyprodané O2 areně, byl skutečně slavnostním po všech stránkách. Diváci měli šanci vidět nejpovedenější výkony a umění jezdců v celé historii show, nový koncept gladiátorských soubojů vyšel na jedničku, večeru kralovali Libor a Filip Podmolovi, ale i vítěz gladiátorského klání David Rinaldo nebo František Máca či Němec Luc Ackermann, kteří oslnili několika front flipy neboli salty vpřed. Nabitá O2 arena pak vzdala ve stoje hold padlým vojákům v Afghánistánu a pořadatelé předali šek na 100 000 Kč Vojenskému fondu solidarity.

VÍCE
NOVINKA: Deník Libora Podmola 2 uhrane čtenáře i nečtenáře!
motocross

Konečně se čtenáři i dřívější nečtenáři dočkali dalšího pokračování Deníku Libora Podmola. Dvojka se stala realitou a nám se podařilo ulovit na slovíčko přímo jejího autora a člověka, který všechno z knihy zažil a prožil, během X Games v Sydney, z čehož jako vždy koukalo příjemné povídání s Liborem Podmolem. Zajímá vás, v čem se druhý díl deníku liší, kolik má stran, kapitol, kdo se kvůli němu bude rozčilovat atd.? Vše se dozvíte…

VÍCE
X Games Sydney 2018: Libor Podmol v Best Trick 6., o medaile ho připravil déšť!
motocross

Freestyle motokrosař Libor Podmol skončil na šestém místě v disciplíně Best Trick na X-Games v Austrálii. V závodě Freestyle se pak český závodník umístil na osmé příčce. Dvě soutěže se kvůli bouřkám v Sydney nestihly pořádat. „Jel jsem pro medaili ze Step-upu a Doubles. Jenže obě tyhle disciplíny byly kvůli počasí zrušeny. Radost z toho nemám. Organizace byla fajn, ale ty bouřky to zničily," prohlásil Podmol, který v letošním roce na X-Games v Minneapolisu získal stříbrnou medaili.

VÍCE