FMX jezdec Filip Podmol zahájil ve Španělsku sezónu bronzem!
motocross

Parádní úspěch zaznamenal Filip Podmol na akci X-Gravity. Ve španělském San Sebastianu získal třetí místo v náročné konkurenci. Vedle něho totiž startovali tři španělští závodníci Maikel Melero, Dany Torres, Edgar Torronteras a David Rinaldo z Francie. Parádní show sledovalo 8000 lidí.

VÍCE
Lístky na M.o.D. 2023? Perfektní dárek pro adrenalinové nadšence!
motocross

Rakouská adrenalinem nabitá show Masters of Dirt v příštím roce oslaví již dvacáté narozeniny. Vstupenka na tuto jedinečnou akci navíc může být perfektním dárkem „na poslední chvíli“ pro všechny milovníky FMX a obecně létání na všem, co má kola (nebo lyže).

VÍCE
Libor Podmol poprvé v hraném filmu! Zajděte na promítání!
motocross

Pořádnou dávku emocí slibují tvůrci nového českého filmu Adam a jeho poslední cesta. A také Libora Podmola v hlavní roli. Pro mistra světa ve freestyle motokrosu půjde o debut v hraném filmu. Stejně tak pro dokumentaristu Ladise Zemana, jenž se ujal režie. Oba pánové si zvolili nesnadné téma umírání. „Když viděla snímek moje paní, odběhla s pláčem z místnosti. Nedokázala se oprostit od toho, že jde o hraný příběh a ne o realitu,“ líčí Podmol. „Natočili jsme romantické drama, které by mělo diváky motivovat žít svůj život naplno,“ věří Zeman.

VÍCE
The Banger: Sraz létajících motorek a nadupaných aut se blíží!
motocross

Tahle show postaví celou Ostravu na nohy! Potkají se na ní totiž dvě partičky – PODMOL Brothers a FURT BOKEM. Tedy nejlepší freestyle motokrosaři společně s domácí elitou driftující scény. Spojili síly, aby vytvořili unikátní projekt The Banger. Druhý ročník se uskuteční v sobotu 23. července na ostravském Librosu. „Program bude hutný a neskutečně nadupaný. Vždyť v akci bude přes 90 exkluzivních aut. Vrcholem bude noční jízda osvětlených vytuněných vozů nebo dvojité salto na motorce,“ představil plány Podmol. Hlavní exhibice začne od 20.00 hodin, vstupenky budou k dostání na místě.

VÍCE
PB MOTIVATION SHOW nadchla diváky ve Varech!
motocross

Nezapomenutelné okamžiky byly k vidění na zcela první PODMOL Brothers MOTIVATION show, která se uskutečnila v sobotu v Karlových Varech. Diváky nadchly výkony na hraně, několik extrémně těžkých triků předvedli sportovci zcela poprvé. „Atmosféra byla nezapomenutelná. Myslím, že jsme přichystali nejemotivnější show v historii českých freestylových sportů," prohlásil Libor Podmol, který společně se svým bratrem Filipem akci vymyslel a produkoval. V KV aréně létali jezdci na motorkách, kolech nebo na koloběžkách. Další zastávka je v plánu v Ostravě 23. července 2022.

VÍCE
Koloběžkář Zelinka předvede v Karlových Varech speciální trik
motocross

Na neobyčejnou atmosféru plnou adrenalinu zvou organizátoři PODMOL Brothers MOTIVATION show. V hale KV Areny budou už v sobotu 18. června večer létat profesionálové na motorce, kole a také na koloběžce. A právě na ní vyrazí Richard Zelinka – světový šampion a influencer. Jeho triky s koloběžkou sledují na sociálních sítích desítky tisíc lidí. A nyní budou mít mimořádnou šanci vidět je naživo. „V Česku téměř nevystupuji. Už je to dva a půl roku, co se show plánuje. Očekávám, že bude skvělá," líčí nadšeně Zelinka. Poslední vstupenky najdete v obvyklých předprodejích na Ticketmasters.cz.

VÍCE
Hvězdy FMX přijedou na Pilníkovo pozdní odpoledne
motocross

Adrenalinová show spojená s dalším doprovodným programem, který vás nenechá v klidu. Takové je Pilníkovo pozdní odpoledne a letošní 16. ročník vypukne 2. července!

VÍCE
Filip Podmol míří do Varů s dvojitým saltem
motocross

Už v sobotu se v Karlových Varech uskuteční akce s parametry světové úrovně. A o jeden z vrcholů se postará Filip Podmol, který divákům ukáže proslulé dvojité salto na motorce. Jedná se o jeden z nejtěžších triků ve freestyle motokrosu. Zcela první PODMOL Brothers MOTIVATION show odstartuje od 18:00 v KV aréně. „Naposledy jsem ho dal před dvěma lety, pořád mám k tomu respekt a rozhodně to nebude nic lehkého. Ale uvidím, třeba mě lidé vyburcují k ještě větším bláznivinám,“ dodal s úsměvem Podmol. Lístky na akci jsou stále k sehnání přes Ticketportal.cz.

VÍCE
Blíží se našlapaná PODMOL Brothers MOTIVATION show 2022
motocross

Skoky na motorkách až v desetimetrové výšce, MTB, BMX, koloběžky a večer plný adrenalinu, na který se mohou těšit návštěvníci akce, která se uskuteční 18. června 2022 v KV aréně v Karlových Varech pod názvem PODMOL Brothers MOTIVATION show 2022, kde se představí světová elita extrémních sportů (FMX, MTB, BMX, koloběžky).

VÍCE
Podmol nadchl Prahu a připravuje show ve Varech
motocross

Diváci mu dvakrát tleskali ve stoje, nadchl publikum v pražské O2 arény. Libor Podmol na FMX Gladiator Games předvedl salto vpřed a otočil se ve vzduchu také s dakarským speciálem. „Předčilo to moje očekávání, freestyle motokros stále Čechy baví. Několikrát si hala stoupla a řvala, což se v dnešní době při jiných sportech také moc nevidí,“ prohlásil Podmol, který už vše připravuje společně s jeho bratrem Filipem na jejich akci. PODMOL Brothers MOTIVATION show se totiž uskuteční 18. června v KV aréně.

VÍCE