Závod IDM v Mostě předběžně zrušen
silnice

Promotér mezinárodního německého šampionátu silničních motocyklů (IDM) předběžně zrušil závod, který se měl jet na mosteckém autodromu začátkem července. Důvodem jsou dosud platná vládní nařízení v souvislosti s šířením pandemie nemoci covid-19, konkrétně omezení počtu účastníků akcí ve venkovních prostorech.

VÍCE
300 ZGH se pojede online
silnice

1. Závod virtuálních 300 zatáček Gustava Havla bude odjet online, díky nové hře Engine Evolution. Závod začíná už v neděli ve 13 hodin a zúčastní se ho hned několik českých roadracingových závodníků.

VÍCE
Bratři Marquezové si podmanili Misano
silnice

Dnes se na okruhu Marca Simoncelliho odjel již čtvrtý virtuální závod MotoGP. Díky koronavironé krizi si jezdci mohou poměřit síly aspoň u herních konzolí.

VÍCE
PEMM Yamaha Test Day 23.05.2020
silnice

Přemýšlíte nad koupí nové motorky či skútru a lákají vás kousky od značky YAMAHA? Pak pro vás máme tip na YAMAHA TEST DAY, který v sobotu 23. května 2020 hostí v čase 9.00 - 19.00 hodin PEMM Yamaha Centrum v Brně (Jihlavská 27)!

VÍCE
Rossi se vrátí o víkendu v Misanu
silnice

Mistrovství světa silničních motocyklů bude pokračovat v neděli již čtvrtým virtuálním závodem. Na dráze se tentokrát představí jezdci kubatury MotoGP a MotoE.

VÍCE
Yamaha YZF-R3: vstupenka do supersportovní třídy R
silnice

Model Yamaha YZF-R3 je dokonalý lehký supersport s radikálním stylem YZR-M1 s řadou nových vysokovýkonných technologií a broušenou ergonomií. Modely R představují nejucelenější řadu špičkových supersportovních motocyklů. Do této třídy patří rovněž YZF-R125, YZF-R6, YZF-R1 a YZF-R1M.

VÍCE
Brněnská doba temna skončila
silnice

Od zítra otevíráme brány areálu a těšíme se na vás. Autař nebo motorkář, každý si přijde na své. Tak si konečně přijďte užít to správné jaro vonící benzínem.

VÍCE
Čechy i nadále lákají silnější motorky
silnice

Zatímco před deseti lety si Češi pořizovali nejčastěji malý motocykl s objemem motoru do 50 kubických centimetrů, dnes se těchto maloobjemových motorek prodá minimum. Nahradily je stopětadvacítky s automatickou převodovkou, k jejichž řízení stačí řidičský průkaz na automobil.

VÍCE
Jerez ovládl Viňales s Yamahou
silnice

V neděli 3. května se měla odjet Grand Prix Jerezu, ovšem z důvodu situaci kolem koronaviru se tento závod mohl odjet pouze ve virtuální podobě.

VÍCE
Razali je připraven jednat s Rossim
silnice

Majitel stáje Yamaha Petronas v Mistrovství světa silničních motocyklů čeká na vyjádření ohledně budoucnosti Valentina Rossiho.

VÍCE