Prohlášení AMD Brno: Neporovnávejme neporovnatelné
silnice

Automotodrom Brno považuje za nutné uvést na pravou míru velmi zkreslující tvrzení, kterých se prostřednictvím tiskové zprávy dopustil majitel mosteckého Autodromu.

VÍCE
Odpovědi Saši Pelikánové na vaše otázky
silnice

Úspěšná česká závodnice Saša Pelikánová vybrala deset těch nejlepších otázek, které ji byly zaslány a odpověděla na ně. Kdo je jejím vzorem a jak se jako žena cítí v mužském sportu?

VÍCE
Filip Salač vynechá poslední závod sezóny
silnice

Patnáctým letošním podnikem seriálu MotoGP je o tomto víkendu Velká cena Portugalska. Nechybí zde ani kategorie Moto3 se stájí Rivacold Snipers Team, ta se bohužel bude muset obejít bez českého reprezentanta a člena ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filipa Salače. Zranění z posledního závodu ve Valencii mu neumožňuje do posledního závodu sezóny odstartovat.

VÍCE
GasGas míří do Moto3 a bude závodit na silnici
silnice

Španělská továrna GasGas bude od nadcházející sezóny působit kromě motokrosu, endura a trialu i v prostředí Mistrovství světa silničních motocyklů.

VÍCE
Mir slaví se Suzuki historicky první titul v MotoGP
silnice

Včera se na okruhu ve Valencii odjel předposlední závod šampionátu MS silničních motocyklů. Jako leader průběžného pořadí startoval do závodu Joan Mir se Suzuki, který na konci závodu mohl slavit historicky první titul mistra světa v MotoGP se čtyřtaktním strojem japonské továrny.

VÍCE
Cal Crutchlow novým testovacím jezdcem Yamahy
silnice

Během pátečního dne potvrdila Yamaha Motor Co., Ltd. a Yamaha Motor Racing, že se Cal Crutchlow stává novým testovacím jezdcem Yamaha Factory Racing Test Teamu pro sezónu 2021. Zkušený britský závodník se tak vrací k Yamaze, se kterou v MotoGP začínal. Na této pozici vystřídá Jorge Lorenza.

VÍCE
VC Valencie bez Filipa Salače
silnice

Čtrnáctým letošním podnikem seriálu MotoGP je o tomto víkendu Velká cena Valencie. Nechybí zde ani kategorie Moto3 se stájí Rivacold Snipers Team, jejímž jezdcem je také český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač. Ten zde bohužel loňský senzační výsledek nezopakuje. V tréninku upadl a závodní víkend pro něj skončil.

VÍCE
Sedm bodů si z Valencie odváží Filip Salač
silnice

V neděli 8. listopadu 2020 vyvrcholil třináctý letošní podnik světového šampionátu silničních motocyklů MotoGP na okruhu ve španělské Valencii. Program závodů zahájila kategorie Moto3 ve které startuje Filip Salač, jezdec Rivacold Snipers Teamu, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu ČR. Filipovi se ve Valencii daří, na skvělý loňský výsledek navázal pátým místem ve druhém volném tréninku a postupem přímo do Q2. Start z patnáctého místa proměnil v zisk devátého místa

VÍCE
Po pátku je Filip Salač pátý nejrychlejší
silnice

Třináctým letošním podnikem seriálu MotoGP je o tomto víkendu Velká cena Evropy na trati ve španělské Valencii. Nechybí zde ani kategorie Moto3 se stájí Rivacold Snipers Team, jejímž jezdcem je také český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač. Tomu se na této trati v loňském roce podařilo zajet životní a dosud nepřekonaný výsledek v podobě pátého místa. Čeští fanoušci tak s napětím očekávali, jak se Filipovi povede tentokrát.

VÍCE
Aragón přinesl 3 body pro Filipa Salače
silnice

V neděli 25. října 2020 vyvrcholil dvanáctý letošní podnik světového šampionátu silničních motocyklů MotoGP na okruhu ve španělském Aragónu. Program závodů zahájila kategorie Moto3 ve které startuje Filip Salač, jezdec Rivacold Snipers Teamu, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu ČR. Filipovi se podařila sobotní kvalifikace, suverénně ovládl Q1 a postoupil do Q2. V té vybojoval pěkné 11. místo a zajistil si tak start ze čtvrté řady. Ten se mu podařilo proměnit v další mistrovské body, dojel třináctý.

VÍCE