Iannone dostal 18 měsíců STOP
silnice

Italskému závodnímu jezdci, který je jezdcem továrního týmu Aprilia Gresini Racing, byla zastavena činnost na 18 měsíců. Aprilia tak bude muset hledat nového jezdce.

VÍCE
300 Zatáček Gustava Havla se odkládá
silnice

Vzhledem k současné situaci jsme nuceni odložit závod 300 Zatáček Gustava Havla, který se měl konat ve dnech 23. a 24. května 2020.

VÍCE
MotoGP virtuálně v televizi!
silnice

Už zítra se pojede historicky první závod, který budou pilotovat jezdci z domu. Profesionální jezdci teď nemohou na závodní okruh, a tak budou závodit alespoň u televize s ovladačem v ruce! Hlavním důvodem této akce je udržet zájem fanoušků o MotoGP a především je udržet doma. Kde bude závod vysílán?

VÍCE
Rossi a Lorenzo společně v sezóně 2021 v MotoGP?
silnice

Španělský motocyklový závodník a pětinásobný mistr světa Jorge Lorenzo nevyloučil, že by se v sezóně 2021 mohl vrátit do seriálu MS. Petronas Yamaha SRT by stála o jeho služby společně s Rossim.

VÍCE
Omezení provozu na brněnském okruhu
silnice

Automotodrom Brno dnes zveřejnil informaci o zrušení některých závodů a omezení provozu automotdromu z důvodu šířícího se koronaviru. Týká se to také oblíbené Jarní ceny Brna.

VÍCE
WSBK v Kataru odloženo!
silnice

O víkendu 13. až 15. března se měl konat na okruhu Losail již druhý závodní víkend Mistrovství světa superbiků. Covid-19 ovšem tomuto závodu vystavil stopku.

VÍCE
MS silničních motocyklů odstartovalo v Kataru
silnice

Na okruhu Losail se o tomto víkendu naplno rozběhl kolotoč Mistrovství světa. Na dráze jsme mohli pozorovat jezdce kategorií Moto3 a Moto2. V nejslabší kubatuře zajel obstojně i Filip Salač.

VÍCE
Filip Salač si z Kataru odváží 8. místo
silnice

Velká cena Kataru je minulostí. Dnes se odjely první závody letošní sezóny mistrovství světa silničních motocyklů. Filip Salač předvedl skvělou stíhací jízdu, když se během tří kol dostal do Top10. V cíli z toho nakonec bylo ještě lepší 8. místo.

VÍCE
Lorenzo se vrátí do kolotoče MotoGP
silnice

Španělský motocyklový závodník Jorge Lorenzo se vrátí v červnu do závodního režimu! Jako testovací jezdec Yamahy dostane možnost závodit na divokou kartu v Katalánsku.

VÍCE
Závěrečný test Moto3 a Moto2 ovládl Salač a Navarro
silnice

Od pátku do neděle probíhal na okruhu Losail finální test nejslabší a prostřední kubatury Mistrovství světa silničních motocyklů. V Moto3 předvedl fantastický výkon Filip Salač, který zajel nejrychlejší čas.

VÍCE