MotoGP Austrálie 2017: Kornfeil na Phillip Islandu dvanáctý
silnice

Velká cena Austrálie přinesla ve třídě Moto3 opravdu krásnou podívanou. Závod plný zvratů, pádů a předjížděcích manévrů nakonec skončil dobře i pro české barvy - Jakub Kornfeil si na své konto připsal další body.

VÍCE
Ondra Ježek zajel v Jerezu nejlepší závod sezóny 2017!
silnice

V prosluněném Jerezu pokračoval seriál MS Superbiků. V sobotním závodě se dařilo českému zástupci Ondřeji Ježkovi, když si připsal mistrovský bod za 15. místo.

VÍCE
Jakub Kornfeil veze z Japonska skvělé osmé místo
silnice

První závod pacifického turné v zemi vycházejícího slunce se jel v extrémně těžkých podmínkách. Třídu Moto3 provázel silný déšť a špatná viditelnost. S tím si ale skvěle poradil náš Jakub Kornfeil a přivezl cenný výsledek.

VÍCE
Jakub Kornfeil má své místo pro sezónu 2018
silnice

Pacifická tour před námi - nejvyšší čas mít rozhodnuto o budoucí sezoně. Naštěstí má v tomto ohledu jasno už i náš závodník ve třídě Moto3 Jakub Kornfeil. V roce 2016 byl osmý muž světa, letos se sezonou doslova trápí. S motocyklem Peugeot nasbíral zatím pouhých 14 bodů a nejlepším umístěním bylo sedmé místo v Misanu.

VÍCE
Ondra Ježek zajel své nejlepší umístění v sezoně
silnice

Nejlepší výsledek sezóny - 11. místo - dnes vybojoval Ondřej Ježek při závodě MS Superbike v Portimau. Přitom na jeho start málem nenastoupil.

VÍCE
WSBK - Lausitzring 2017 v obrazech
motocross silnice

Ještě než se přesune šampionát světových Superbiků po téměř měsíční přestávce do Portugalska na okruh Portimao, připomeňme si v naší fotogalerii atmosféru zatím posledního závodu, který se jel v Německu na okruhu Lausitzring.

VÍCE
Valentino Rossi se zranil při enduru
silnice

Jeden z nejlepších jezdců MotoGP a nestárnoucí italská legenda Valentino Rossi si při enduro vyjížďce zlomil nohu. Jde o jeho druhé letošní zranění na terénní motorce.

VÍCE
WSBK 2017 a Ondra Ježek: Nejcennější 16. místo kariéry!
silnice

I tak by se dal pro Ondřeje Ježka nazvat závod MS Superbike na německém Lausitzringu, kdy v přímém souboji porazil týmového kolegu Badoviniho a Davide Giugliana na tovární Hondě.

VÍCE
Abraham pojede za Pull&Bear Aspar Team i v roce 2018!
silnice

Partnerství Karel Abraham a Pull&Bear Aspar Team bude pokračovat i v roce 2018! Český jezdec vyrazí do následující sezóny opět v barvách španělského týmu poté, co se mu v letošním ročníku výkonnostně daří.

VÍCE
Kuba Kornfeil nevyjel body ani na MotoGP Rakouska 2017
silnice

Do Velké ceny Rakouska Jakub Kornfeil vyrazil až jako osmadvacátý. I když se z této zdánlivě bezvýchodné startovní pozice přiblížil bodům, na zisk bude muset ještě počkat.