Richard Šikyňa opäť bodoval na MXGP
motocross

V poradí 8. podujatie majstrovstiev sveta FIM Motocross World Championship sa tento víkend (19.-20.5.2018) konalo na trati v nemeckom Teutschenthale. Ako jediný opäť reprezentoval Slovensko len Richard Šikyňa (MX Slovakia) v triede MX2 na motocykli KTM 250 SX-F a to v drese českého partnerského tímu JD KTM GUNNEX Racing Team. Už v sobotu počas kvalifikačných pretekoch ukázal, že sa neprišiel podujatia len zúčastniť, keď do hlavných pretekov postúpil zo 17. miesta. V nedeľu po vydarenom štarte nakoniec v prvej jazde skončil 20. a prináša si tak z Nemecka ďalší cenný bod. Druhú jazdu potom dokončil na 26. mieste.

VÍCE
AMA MX Hangtown 2018 záznamy
motocross

Mrkněte na záznamy všech jízd z prvního závodu Lucas Oil Pro Motocross šampionátu 2018 z Hangtown.

VÍCE
1. Lucas Oil Pro Motocross 2018 – Hangtown
motocross

Po krátké přestávce od skončení AMA SX šampionátu spadl žebřík v Hangtownu, čímž odstartovala AMA MX série s názvem Lucas Oil Pro Motocross. Na konci reportu najdete přiložené záznamy všech čtyřech jízd.

VÍCE
MXGP Mag 56 a 57 ONLINE!
motocross

YouthStream nezahálí a nadále publikuje MXGP online magazíny. Tentokrát jsme počkali na vydání hned dvou s pořadovými čísly 56 a 57. Přinášíme vám stručný navnazovací souhrn, co v nich najdete.

VÍCE
Pozvánka na Jihočeský KP v motokrosu, Netolice, 19.5.2018
motocross

Druhý závod sedmidílného seriálu jihočeského Krajského přeboru v motokrosu přivítá tuto sobotu, 19. května, oblíbená trať Ingilinka v Netolicích. Přírodní trať s velkým převýšením, na které se letos opět pojede i juniorské MMČR, se mezi jihočeskými motokrosaři těší velké oblibě a láká i jezdce z jiných krajů.

VÍCE
AMA MX 2018 Hangtown preview
motocross

Zítra se v Hangtown jede první kolo AMA outdoorového šampionátu Lucas Oil Pro Motocross 2018. Jako před každým otvírákem sezóny je očekávání velké, pojďme si tedy shrnout, co na nás v prvním závodě čeká.

VÍCE
Víkendová MXGP Německa plná českých jmen
motocross

Teutschenthal bude hostit osmou zastávku světového šampionátu MXGP a navíc není daleko od českých hranic, čehož naši jezdci samozřejmě využili. Na start se postaví hned dva naši zástupci v královské třídě MXGP!

VÍCE
Broc Tickle a jeho dopingová aféra zná rozuzlení
motocross

V USA je teď hodně propíraná dopingová aféra, která se roztočila okolo jezdce Red Bull KTM Broc Tickla. Ta nyní zná své vyvrcholení, které ovšem pro oblíbeného jezdce nedopadlo zrovna nejlépe.

VÍCE
Todd Waters má za sebou operaci klíční kosti
motocross

Team HRC nadšeně angažoval pro MXGP šampionát Australana Todda Waterse. Týmová radost z nové posily však trvala jen chvíli, neboť si Todd při dalším kole MS v motokrosu v lotyšské Rize přivodil zlomeninu pravé klíční kosti už v průběhu sobotního kvalifikačního závodu.

VÍCE
Test Sherco Factory modelů 2018
motocross

Brodek u Prostějova se již potřetí v řadě stal dějištěm testování Factory modelů francouzské značky Sherco, kterou k nám dováží společnost Airmoto. Bez okolků mohu říct, že i potřetí jsem si Sherco užil! Jak inovované motorky jezdí, najdete v článku.

VÍCE