Počasí přeje, v Dalečíně se dál trénuje!
motocross

Vzhledem k přetrvávajícímu příznivému počasí jsou naplánované další tréninky v Dalečíně také o víkendu 19. - 20. října 2019. Upravené budou obě trati, na nichž si můžete zajezdit od 10. dopolední do 16. hodiny odpolední.

VÍCE
Startovní listiny Monster Energy CUPu
motocross

Letošní Monster Energy CUP se odjede už v sobotu 19. října v Las Vegas! Na startovní listině najdeme spousty zvučných jmen. Kdo se postaví na start závodu a vyhraje milion dolarů?

VÍCE
MMČR Junior report Kaplice 2019: Poslední závod sezóny
motocross

V Kaplici se odjel poslední závod MMČR v motokrosu junior 2019. Rozhodovalo se o mistrech, několikanásobných mistrech a v jedné třídě už jenom o vicemistrech republiky. Bylo to jednoduše mistrovské odpoledne. A jak celé dopadlo?

VÍCE
 Rd1 AUS SX 2019: Justin Brayton nakopl obhajobu titulu vítězstvím
motocross

V sobotu 12. října 2019 se stalo Brisbane Entertainment Centre svědkem odstartování obhajoby titulu Američana Justina Braytona v rámci Australského superkrosového šampionátu 2019. Zatímco Brayton jednoznačně dominoval v kategorii SX1, ve třídě SX2 to byl Amík Jacob Hayes, který dokázal povodit zbytek startovního pole. / The 2019 Australian Supercross Championship kicked off in emphatic fashion inside Brisbane’s Entertainment Centre tonight, with Justin Brayton notching a dominant win in the SX1 Class, and Jacob Hayes placing his Serco Yamaha atop the SX2 podium.

VÍCE
AUS SX 2019: První kolo hostí pod střechou Brisbane!
motocross

Všichni příznivci motoristického sportu, kteří žijí v australském Queenslandu, mají jedinečnou šanci být přítomni hlavním superkrosovým, vloženým pitbike závodům, freestyle motokrosové exhibici a dalšímu programu, které během deštivé soboty schová pod střechou Brisbane Entertainment Centre již tuto sobotu 12. října 2019 v rámci „Honda Round 1 Australian Supercross Championship presented by Dunlop & Motorex“. Více info je v článku! / Queenslanders are in for an incredible night of Supercross Racing and Freestyle Motocross action with the Australian Supercross Championship announcing today the series will be heading to the Brisbane Entertainment Centre on October 12 for the Honda Round 1 Australian Supercross Championship presented by Dunlop & Motorex. More info is below.

VÍCE
ADAC 2019: Výsledky českých závodníků
motocross

Sezóna oblíbeného seriálu ADAC skončila již 15. září na trati v německém Holzgerlingenu. Po celou dobu se letošní sezóny zúčastňovala početná skupina jezdců z České republiky. Jak si našich 25 zástupců vedlo ve velké mezinárodní konkurenci, jsme pro vás připravili ve shrnutí sezóny.

VÍCE
Představení tratí pro Monster Energy Supercross 2020
motocross

Grafické vizuály tratí byly představeny společnostmi Feld Entertainment a Daytona International Speedway. Minulý týden bylo oznámeno i několik podrobností o supercrossovém šampionátu. Podívejte se, jaké nástrahy na tratích čekají na jezdce.

VÍCE
Red Bull Straight Rhythm 2019
motocross

Všichni fanoušci dvoutaktních strojů určitě zaznamenat, že se konala minulý víkend tradiční akce s názvem Red Bull Straight Rhythm 2019. Akce, konaná v Americe, je určitou evolucí tradičního supercrossu, kdy jezdci závodí ve stylu head-to-head na rovné trati dlouhé půl míle.

VÍCE
Jeffrey Herlings podstoupil další operaci
motocross

Holandský reprezentant a tovární jezdec KTM Jeffrey Herlings podstoupil další operaci, tentokrát z důvodu vytáhnutí kovu ze zlomeného kotníku.

VÍCE
Finálový závod jihočeského krajského přeboru se konal v Klukách u Písku
motocross

Poslední závod jihočeského Krajského přeboru v motokrosu tradičně hostil agilní pořadatel MS Kluky v sobotu, 5. října v Klukách u Písku. Na trati i v jejím zázemí bylo oproti loňsku opět vidět mnoho práce na jejím zvelebení. I navzdory poměrně chladnému, zpočátku deštivému a odpoledne silně větrnému počasí se na startu sešel slušný počet 125 závodníků.

VÍCE