Pozvánka na XIX. ročník Memoriálu Libora Podmola
motocross

Tento víkend se už po devatenácté v Brankách na Moravě uskuteční Memoriál Libora Podmola. Více se dozvíte z přiloženého plakátu.

VÍCE
Startovní listiny Red Bull Straight Rhythm
motocross

Nejsledovanější akcí tohoto víkendu bude bezpochyby Red Bull Straight Rhythm, kde se bude závodit ve třídách Open, Lites a speciální třídě dvoutaktů. Proti sobě se navíc postaví legendy tohoto sportu – Chad Reed a Ryan Villopoto!

VÍCE
ADAC MX Masters Holzgerlingen 2017 2. část - foto Gravitymag
motocross motocross

Mezinárodní motokrosová série ADAC MX Masters skončila o víkendu 23. - 24. 9. 2017 v německém Holzgerlingenu. Jednu galerii už jsme vám naservírovali, nyní máte možnost dalšího přídavku. 

VÍCE
Jimmy Decotis pojede na JGR Suzuki
motocross

Justin Hill má v JGR Suzuki nového parťáka ve třídě 250. Druhým jezdcem do slabší třídy se totiž stal Jimmy Decotis, kterého jsme v tomto roce mohli vidět na Geico Hondě.

VÍCE
Jak je na tom Tim Gajser po pádu na MEC?
motocross

Na víkendovém Monster Energy Cupu měl Tim Gajser tvrdý pád během prvního závodu. Jestli je Tim v pořádku se dozvíte přímo z jeho vyjádření, které uzavřel větou „Příští rok budeme zpátky a silnější.“

VÍCE
Valentin Guillod přechází na KTM
motocross

Švýcarský závodník Valentin Guillod podepsal novou smlouvu pro rok 2018 s týmem Standing Construct KTM, v němž závodil už v minulosti. Podaří se mu navázat na své úspěchy ve třídě MX2?

VÍCE
Monster Energy Cup 2017 report + HD video
motocross

Svým pojetím a výší prize money unikátní Monster Energy Cup zná svého vítěze pro rok 2017 a zároveň druhého muže své sedmileté historie, který si odváží milion dolarů v kapse! Kdo se jím stal, se dozvíte v reportu nebo z přiložených videozáznamů.

VÍCE
Jak sledovat Monster Energy Cup 2017
motocross

O víkendu nás čeká jedna z nejostřeji sledovaných SX akcí každého roku – Monster Energy Cup, kde si to jezdci rozdají o Monster Milion. Tahákem pro evropské fanoušky bude mimo jiné i účast Tima Gajsera, takže pokud si tuto akci nechcete nechat ujít, máme pro vás vše potřebné!

VÍCE
Davi Millsaps se zranil při testování
motocross

Krátce po oficiálním podpisu smlouvy s tovární Yamahou se Davi Millsaps zranil při testování před Monster Energy Cupem, kde měl debutovat v novém týmu. Tovární Yamaha tedy nebude mít na startu ani jednoho jezdce.

VÍCE
Livia Lancelot jako manažerka MX2 týmu
motocross

Po skončení kariéry profesionální závodnice se Livia Lancelot přesune na pozici týmové manažerky nově vzniklého MX2 týmu. Překvapením je, že tím končí její dlouhodobá spolupráce s Kawasaki a neméně zajímavá je i informace o tom, kteří jezdci za její tým pojedou. Čtěte dále!

VÍCE