Pozvánka na druhou besedu o Rusku od Zdeňka Růžičky
sidecarcross

Přijměte naše pozvání na druhou besedu o Rusku od našeho redakčního fotografa a cestovatele Zdeňka Růžičky, který se v červnu letošního roku vydal sám na motocyklu na východ! Přijďte si poslechnout jeho dojmy z cestování po Rusku a návštěvy centra ruského sajdkárkrosu v Kamensk-Uralskyi!

VÍCE
Posezonní setkání „jawistů“ se povedlo!
sidecarcross

Sajdkárkrosové afterpárty snad nenachází své konce a dále i v menší míře pokračují. Závodníci se tímto chtějí ještě před startem plné zimní přípravy na další sezonu odvděčit svému realizačnímu týmu, fans, blízkým a sponzorům. V podobném duchu probíhalo i setkání sajdkárkrosařů vyznávající českou značku Jawa.

VÍCE
Na Racing a Classic Expo vystaveny side i quad!
sidecarcross

V pražských Letňanech se o tomto víkendu koná veletrh Racing a Classic Expo, který je zaměřen na závodní speciály v motorsportu. Mezi vystavenými exponáty nalezneme i sajdkárkrosový a quadcrossový speciál!

VÍCE
Tým Boukal se loučil se sezonou 2019
sidecarcross

Jakmile skončily všechny závody, pomalu každý víkend se koná nějaká sajdkárkrosová akce nebo párty k řádnému ukončení sezony. V sobotu 2.11.2019 ji uspořádal tým Boukal v restauraci ve Višňové, kam sezval všechny své fanoušky, příznivce, kamarády a sponzory.

VÍCE
Promotorsport ukončoval sezonu v Medlově!
sidecarcross

I na Moravě pokračovaly posezonní akce pro veřejnost. V sobotu 26.10.2019 ji pořádal Promotorsport bratrů Rozehnalových na domovské trati v Medlově. Návštěvníkům nabídl velmi sportovní odpoledne, kde si každý mohl zazávodit na kole, ale i se svézt na sajdkárkrosovém speciálu!

VÍCE
PROMOTORSPORT zve své fans a příznivce sportu!
sidecarcross

Sobota 26.10.2019 se nám zaplňuje akcemi k ukončení sezony. Dalším, kdo zve na svou rozlučku se sezonou, je tým Promotorsport bratrů Rozehnalových. Přijměte naše pozvání a určitě doražte! Můžete se těšit na den plný sportu i motorismu!

VÍCE
Pozvánka na „Ukončení sezony“ týmu Pudlo-Vitoň!
sidecarcross

Sajdkárkrosové akce nekončí ani tento víkend. Na sobotu 26.10.2019 si ji naplánoval tým Pudlo-Vitoň, který zve své příznivce, sponzory i ostatní zájemce na trať na Pichce u Příbrami. Můžete se těšit na svezení na sajdkáře, přátelskou a uvolněnou atmosfér, bohaté občerstvení a děti na skákací hrad. Vždy ji snoubí velmi dobrá organizace. Přijměte naše pozvání a přijďte za zážitkem!

VÍCE
Titul Mistra České Republiky v quadcrossu získal Zdeněk Poláček!
sidecarcross

Poslední podnik MMČR side a quad, který se jel 12.10.2019, zavítal na námi známou a oblíbenou trať v Horním Újezdě. Tam nám pravidelně sezóna končí. Po studeném týdnu jsme se mohli radovat z krásné a slunečné soboty.

VÍCE
Víkend nabitý rozlučkami se sezonou...
sidecarcross

Hned několik sajdkárkrosových týmů uspořádalo své veřejné akce na rozloučení se sezonou. O minulém víkendu se s nimi doslova roztrhl pytel. Napříč naší republikou se jich konalo celkem sedm a jejich návštěvníci si tak mohli naplno užít a vyzkoušet sajdkárkrosovou řeholi...

VÍCE
POZVÁNKA: Týmové ukončení sajdkárkrosové sezony 2019!
sidecarcross

Sajdkárkrosová sezona nám sice skončila, ale motory těchto speciálů ještě neutichají! V tomto období po závodech totiž některé týmy pořádají akce pro své věrné fanoušky, motoristické nadšence, podporovatele a sponzory. Všem se naskýtá ojedinělá možnost se ještě jednou setkat s jezdci a jejich týmy, kde jim je umožněno si vyzkoušet jízdu na sajdkárkrosovém speciálu! O následujícím víkendu je jich naplánováno opravdu hodně a my bychom vás chtěli na ně pozvat.

VÍCE