Quadcrossař Zdeněk Poláček je vícemistrem Evropy!
sidecarcross

Letošní podivná sezóna zrušila díky Covid-19 většinu závodů, včetně mistrovství Evropy u nás v Kramolíně a Jiníně. V chorvatské Mladině však uspořádali jediný závod ME, kterého se o víkendu 19-20.9.2020 účastnil Zdeněk Poláček jako jediný reprezentant ČR.

VÍCE
Sajdkárkrosová svatba v rodině Pečových!
sidecarcross

Velmi radostná zpráva se rozletěla do světa! V sajdkárkrosové rodiny Pečových se konala svatba. V pátek 17. 7. 2020 si na radnici v Uničově řekli své ANO Ladislav Peč a jeho dlouholetá partnerka Kristýna Šinclová.

VÍCE
POZVÁNKA: Volný závod v rakouském Nursch!
sidecarcross

Jestliže ti chybí závody sajdkár, pak máme pro tebe skvělou novinu. V Rakousku se pojede tradiční volný závod v Nursch. Přijměte naše srdečné pozvání na jeho další ročník, který se uskuteční 31.7.-1.8.2020.

VÍCE
Nizozemci otevřou sezonu v září!
sidecarcross

K zemím, které letos znovu zahájí svůj národní šampionát v sajdkárkrosu, můžeme počítat také Nizozemsko. Jejich federace vydala nově upravený kalendář, ve kterém se počítá s pěti závody!

VÍCE
Tříkolový víkend v Evropě
sidecarcross

V téměř celé Evropě se terénní sajdkáry vracejí na závodní tratě. Důkazem může být čilý ruch o uplynulém víkendu, kdy se již naplno trénovalo a dokonce již některé země zahájily sezonu prvními závody!

VÍCE
POZVÁNKA: Trénink s desetinásobným mistrem světa v Krásné Lípě!
sidecarcross

O tomto víkendu pořádá desetinásobný mistr světa Daniel Willemsen z Holandska tréninkový kemp v ČR na trati v Krásné Lípě u Chomutova! Spolu s ním i další české a zahraniční posádky. Přijměte pozvání a přijďte se podívat, jak trénují mistři!

VÍCE
Odešel průkopník českého sajdkárkrosu a jeho první mistr republiky...
sidecarcross

S lítostí Vám musíme oznámit, že v úterý 16. června 2020 zemřel jeden z prvních mitfáru českého sajdkárkrosu a mistr republiky, Jiří Požár.

VÍCE
Mistrovství Evropy IMBA v roce 2020 komplet zrušeno!
sidecarcross

Ke kompletnímu zrušení celé sezony 2020 se rozhodli pořadatelé Mistrovství Evropy IMBA, jelikož situace v zemích, kde se jednotlivé podniky konají, není příznivá.

VÍCE
Tragická autonehoda u Bučovic!
sidecarcross

Bohužel přinášíme další smutnou zprávu do naší side komunity. Ve čtvrtek 12.3.2020 došlo k tragické autonehodě u Bučovic, při které vyhasly dva lidské životy. Jedním z nich byl i ten Lenky Smisitelové, která neodmyslitelně patřila do naší sajdkárkrosové rodinky.

VÍCE
Zemřel dlouholetý člen AMK Březové stráně
sidecarcross

V pondělí 9.3.2020 zemřel ve věku nedožitých 77 let Jaroslav Kříž starší, dlouholetý člen Automotoklubu Březovské stráně a otec sajdkárkrosařů Jaroslava a Libora Křížových. O smutné události informoval na svých stránkách zmíněný klub.

VÍCE