ME side IMBA zná také své mistry 2018!
sidecarcross

Po Mistrovství světa v sajdkárkrosu i druhý nejvyšší šampionát tohoto sportu, tzv. IMBA, na starém kontinentu poznal své mistry. Stala se jím nizozemská posádka Mulders-Van de Wiel, která si ho vybojovala i díky smůle rivalů na posledním závodě v nizozemském Meijel v neděli 30.9.2018.

VÍCE
Ohlasy české reprezentace v sajdkárkrosu k ME Dánska
sidecarcross

Málokdo tipoval, že narychlo složená reprezentace v sajdkárkrosu bez výrazných hvězd dosáhne obhajoby předešlého umístění v italské Cingoli. A přeci! Velice mladí jezdci s minimem zkušeností a ve světě málo známí dokázali ze sebe vydat maximum a svým výkonem vlít do české krve pořádnou dávku pozitivních emocí! K senzačnímu 5. místu na ME družstev v dánském Slagelse se vyjádřili také samotní aktéři, včetně manažera Přemysla Hájka. Přečtěte si jejich pocity z úspěšné dánské mise!

VÍCE
Český výběr v sajdkárkrosu na ME družstev v Dánsku obhájil pětku!
sidecarcross

V dánském Slagelse se v neděli 23.9.2018 odehrávala tvrdá bitva o vítěze v jedinečném závodě národních družstev v sajdkárkrosu a quadcrossu. Nizozemští sajdkárkrosaři naplno potvrdili roli hlavních favoritů a po dominantních vítezstvích ve třech jízdách se radovali z triumfu a trofeje evropských národů! Český výběr bez výrazných hvězd mile překvapil! I bez zkušeností obstál v těžké konkurenci a může se zaslouženě radovat z 5. místa! Přispěly k němu hlavně nadstandardní výkony bratrů Boukalových, náhradníků, kteří plnili roli spíše tahounů, dále bojovnost a houževnatost Kolenčík-Hejhal a Hrochů.

VÍCE
ME družstev Dánsko: Těžká kvalifikace plná zvratů!
sidecarcross

Již sobotní kvalifikace „Sidecarcross and Quadcross of Nations“ v dánském Slagelse napověděla o rozložení sil, ale i potvrdila papírové předpoklady favoritů. V sajdkárkrosu se nejlépe vedlo týmům Belgie, Francie a Lotyšska. Se smůlou se potázali Nizozemci, kteří dva závody nedojeli. Českému výběru patřila 8. příčka. Bohužel náš quadcrossový tým neprošel těžkým kvalifikačním sítem...

VÍCE
OBRAZEM: Vylodění a utáboření evropských týmů v dánském Slagelse!
sidecarcross

Všechna přihlášená družstva na Sidecarcross and Quadcross of Nations 2018 už absolvovala delší cestu do dějiště tohoto atraktivního podniku, který se odehraje v dánském Slagelse o tomto víkendu. Za sebou už mají utáboření v paddocku i technické přejímky. Uvnitř článku naleznete pár aktuálních fotografií z pátečního dne!

VÍCE
VIDEO: Tisková konference české reprezentace před NÁRODY!
sidecarcross

Ve středu 19.9.2018 proběhla v Praze na ústředí Autoklubu ČR tisková konference českého reprezentačního výběrů v sidecarcrossu a quadcrossu před ME družstev v dánském Slagelse, které se koná již tento víkend! Sledovat ho můžete LIVE na www.sqmxon.live!

VÍCE
VIDEO: Upoutávka k ME družstev side a quad Dánsko 2018
sidecarcross

S velice pěknými video-upoutávkami na blížící se „Sidecarcross and Quadcross of Nations 2018“ přichází TV crew WSC! Podívejte se na moderní pohled do nitra těchto sportů ve fascinujícím sestřihu!

VÍCE
ME družstev v dánském Slagelse bude vysíláno ŽIVĚ!
sidecarcross

Poprvé za celou dobu konání ME družstev side a quad se dočkáme živého, televizního přenosu z tohoto atraktivního závodu evropských národů, na který hledí fanoušci z celého světa. Vysílání ze „Sidecarcross and Quadcross of Nation 2018“ v dánském Slagelse o tomto víkendu 22.-23.9.2018 se chopila česká společnost TV crew WSC! Níže naleznete veškeré informace s odkazy na stránky s televizním přenosem!

VÍCE
Soupiska na SMXoN v Dánsku je venku!
sidecarcross

Již jen několik dní zbývá do vypuknutí finále letošní sajdkárkrosové sezony! Před námi je ojedinělý a atraktivní závod národních družstev v sajdkárkrosu a quadcrossu, který se odehraje na dánské půdě v Slagelsi o víkendu 22.-23.9.2018. Pojďme se podívat, jaké posádky figurují v týmech jednotlivých států.

VÍCE
Ve Finsku a v Irsku už také korunovali nové národní mistry!
sidecarcross

I na poli národních šampionátů v sajdkárkrosu pomalu sezona končí a určuje také mistry jednotlivých zemí Evropy. Nedávno se uzavřely národní šampionáty v sajdkárkrosu ve Finsku a Irsku, kde na posledních závodech došlo na korunovaci nových mistrů. Ve Finsku se jimi stali bratři Kunnasové a v Irsku Moulds-Kirwin!

VÍCE