Kolenčík-Hejhal se stali mistry Německa!
sidecarcross

Poprvé v historii německého šampionátu v sajdkárkrosu získala titul mistra česká posádka! Povedlo se dvojici Kolenčík-Hejhal. Mistra stvrdili na posledním závodě v německém Gerstettenu, kde s nimi startovali i Diblík-Gábor a Peter-Zatloukal. Letos se naši mistři potkali s nebývalou formou, kdy bezkonkurenčně vítězí u nás i v Německu! První trofej už mají, nyní dodat už jen tu českou!

VÍCE
Kolenčík-Hejhal si podmaňují Německo!
sidecarcross

Kolenčík-Hejhal směřují k titulu nejen v Česku, ale také v Německu! Jejich spanilá jízda pokračovala i na další štaci německého mistrovství ADAC v německém Aichwaldu v neděli 21.7.2019. Obě jízdy s přehledem vyhráli a radovali se z celkového vítězství. Úspěch zaznamenal i německo-český tandem Peter-Zatloukal, který skončil na 2. místě.

VÍCE
Kolenčík-Hejhal se přiblížili k titulu mistra Německa!
sidecarcross

V neděli 30.6.2019 v německém Jaueru pokračoval dalším dílem seriál MM Německa v side a quad. Účastí ho poctilo několik českých posádek, které obsadily podium. Kolenčík-Hejhal zvítězili a druzí skončili bratři Hrochové.

VÍCE
Pozvánka na SIDE, MX a DODÁČE do Klášterce!
sidecarcross

Do e-mailu nám přistála pozvánka na volný závod sajdkár, MX, DODÁČE a Fichtl cup do Klášterce nad Orlicí, který se bude konat příští sobotu 8.6.2019. Nenechte si tento nevšední podnik ujít a zúčastněte se! Pořadatelé slibují, že to bude stát za to!

VÍCE
Nehoda, probdělá noc a přesto stříbro!
sidecarcross

Krušné chvíle zažil tým Kolenčík-Hejhal při cestě na další podnik MM Německa ADAC do Geisledenu dne 5.5.2019. Ve dvě hodiny v noci měli na dálnici defekt pneu u svého kamionu. Na místo závodiště dorazili k ránu. Se spánkovým deficitem nastoupili do závodů a nakonec si i přes všechny strasti vybojovali cenné stříbro a pódium!

VÍCE
Rozčarování panovalo u týmu Kolenčík-Hejhal z německého závodu!
sidecarcross

Na Svátek práce, 1.5.2019, pokračoval dalším dílem německý šampionát v sajdkárkrosu v německém Kamp-Lintfort. Svou účastí ho okořenila i světová esa – Bax-Stupelis, Sanders-Kunnas a Dierckens-Bax, která v závodech patřila ke špičce závodního pole. Mezi ně se podařilo protlačit i jediné české posádce Kolenčík-Hejhal. Závody dokončili na 3. a 2. místě, ale po nich došlo k nečekanému rozuzlení, které zvedlo vlnu emocí. Více si přečtěte níže!

VÍCE
Na německém mistráku dominovali Kolenčík-Hejhal!
sidecarcross

V neděli 28.4.2019 se v německém Dolle odehrával další díl německého mistrovství v sajdkárkrosu, kterého se úspěšně zúčastnili i čeští jezdci. Kolenčík-Hejhal zvítězili po dominantních jízdách! Druhé místo si pak odvážel německo-český tým Peter-Zatloukal!

VÍCE
V Benátkách probíhalo soustředění side a quad!
sidecarcross

Benátečtí jsou poslední dobou velmi aktivní. Po zorganizování 1. kola Bobeš cupu na své trati v Benátkách nad Jizerou uspořádali tentokráte soustředění pro disciplíny side a quad, které se konalo od 19. do 20.4.2019.

VÍCE
Bobeš Cup zahájil sezonu!
sidecarcross

I letos se mohou sajdkárkrosaři a quadcrossaři těšit na další seriál, kde mohou poměřit své jezdecké síly. Po 1. podniku MMČR side a quad v Mohelnici dne 30.3.2019 otevřel svou sezonu také Bobeš cup, kde jsou zmíněné disciplíny vítané. Zahájen byl na tradiční trati pořadatelů v Benátkách nad Jizerou. Jak probíhal tamní závod a kdo zvítězil, si můžete přečíst níže!

VÍCE
Náročný víkend měli Kolenčík-Hejhal!
sidecarcross

Po triumfu na prvním závodě českého mistráku v Mohelnici se tým Kolenčík-Hejhal přesunul do Německa na tamní druhý podnik v Hänchen. Na minulé vítězství v německém mistráku nenavázali, ač statečně bojovali s písčitým terénem, technikou i soupeři. Skončili nakonec jako desátí. Lépe se vedlo českému mitfárovi Zatloukalovi, který s německým týmem Adriana Petera obsadil vynikající 4. místo.

VÍCE