Závěr sidecarcrossové sezóny po moravsku
sidecarcross

Se závodní sezónou se o víkendu loučily posádky sdružené pod týmem STR-Promotorsport. Na bývalé tréninkové trati několikanásobných mistrů republiky Václava a Marka Rozehnalových v Medlově u Uničova od rána burácely motory sajd, čtyřkolek, ale i několika sólo motocyklů.

VÍCE
Spolujezdec Ondřej Čermák mistrem v „Národech“!
sidecarcross

Česká zástava se přece jen na ME družstev side ve francouzském Dardon Gueugnon třepetala na stupních vítězů! Zásluhu na tom měl spolujezdec Ondřej Čermák, který startoval v nizozemském týmu. Svou „troškou“ přispěl k jejich vítězství. Jako jediný Čech si tak pověsil na krk zlatou medaili!

VÍCE
Pár ohlasů českých posádek po „Národech“
sidecarcross

Krátce po ME družstev sajdkár ve francouzském Dardon Gueugnon se vyjádřili ke svým výkonům naši reprezentanti. S jakými náročnými podmínkami a problémy se museli vypořádat, popsali následujících řádcích...

VÍCE
Smolné „Národy“ pro český tým!
sidecarcross

Závady i diskvalifikace stály za lepším umístěním české reprezentace v sajdkárkrosu a quadcrossu na atraktivních „Národech“ ve francouzském Dardon-Gueugnon při hlavních jízdách v neděli 3.10.2021. Nepomohly ani skvělé výsledky česko-francouzské dvojice Černý-Chopin, která vyhrála první jízdu a v poslední skončila jako čtvrtá. V konečném pořadí jsme obsadili 7. místo v side a 10. místo v quad.

VÍCE
Kvalifikace „Národů“ vynesla českému týmu 4. a 10. místo
sidecarcross

V sobotu 2. října se ve francouzském Dardon-Gueugnon odehrála kvalifikační bitva ME družstev side a quad, ve které si český tým v sajdkárkrosu vyjel 4. místo a v quadech dosáhl na top10.

VÍCE
PREVIEW: Národy před námi a pár info k nim!
sidecarcross

Za několik hodin vypukne atraktivní klání národních družstev ve francouzském Dardon-Gueugnon. Česká reprezentace v sajdkárkrosu a quadcrossu je připravena a těší se do boje o evropského šampiona. V jakém složení nás budou zastupovat, ale i jak bude probíhat závodní sobota a neděle, naleznete níže!

VÍCE
Kostelecký dojel osmý v Estonsku
sidecarcross

Víkendového závodu Mistrovství Evropy čtyřkolek se na krásné trati v Estonsku zúčastnil český závodník Jakub Kostelecký. Jak se mu na závodě dařilo, shrnul ve své zprávě.

VÍCE
Finálový Buffler Quad Cup i s mini sajdkárami!
sidecarcross

České juniorské sajdkáry se představily při posledním závodě Buffler Quad Cupu. Jejich malí řidiči si s kolegy ze čtyřkolek mohli premiérově zkusit ostřejší závod se startem. Snad se blýská na lepší časy? Více si přečtěte v reportáži od pořadatelů Trojanových!

VÍCE
Přehled týmů na „Sidecarcross a Quadcross Nations“ 2021
sidecarcross

Atraktivní klání národních družstev sajdkár a čtyřkolek se neúprosně blíže. Již za týden je přivítá francouzský Dardon-Gueugnon na své motokrosové trati. Jaké posádky a jezdci budou členy jednotlivých reprezentací, nedávno odtajnil francouzský pořadatel.

VÍCE
Pozvánka na Buffler cup quad a side junior do Malešova!
sidecarcross

V minulých článcích jsme se věnovali dětským a juniorským sajdkárám, které měly premiéru na Motodni v Benátkách nad Jizerou. Nyní bychom vás chtěli pozvat na jejich oficiální závod do Malešova tuto sobotu!

VÍCE