PČR SIDE JUNIOR: Napínavé závody mladého výkvětu v Dobřanech!
sidecarcross

Předposlední závod seriálu Přebor ČR sajdkár junior před letní pauzou se konal v Dobřanech v sobotu 15. června. Po závodech v Krásné Lípě, kde byla druhá jízda zrušena, jsme mohli sledovat zajímavé souboje od začátku až do konce.

VÍCE
POZVÁNKA: Junioři vyhlížejí další závod v Dobřanech!
sidecarcross

V sobotu 15. června pokračuje seriál Open MČR 50 ccm, PČR 65 ccm, PČR side junior a Tomanon Mx Kids 2024 v Dobřanech. Program závodu začíná již v pátek, a to karnevalem na téma Havaj. Krásné počasí je objednáno. Těšíme se na Vás!

VÍCE
Italský šampion Patrick Turrini ovládl premiérové ME quad v Kramolíně!
sidecarcross

O uplynulém víkendu se poprvé na legendární trati v Kramolíně u Nepomuku utkala evropská špička v quadcrossu při svém nejvyšším šampionátu. Nejrychlejším ze všech byl úřadující šampion Ital Patrick Turrini, který zvítězil před Němcem Manfredem Zieneckerem a Angličanem Harrym Walkerem. Nejlépe postaveným českým jezdcem byl třináctý Jakub Kostelecký.

VÍCE
POZVÁNKA na 1. závod Junior czech sidecarcross cup do Slaného
sidecarcross

Dalším seriálem pro juniorské sajdkárkrosaře je JUNIOR CZECH SIDECARCROSS CUP, který se pojede v rámci Buffler Cupu. Mladé závodníky čeká první závod ve Slaném již tuto sobotu 25. května.

VÍCE
PČR SIDE JUN.: Bahenní lázeň v Krásné Lípě
sidecarcross

Třetí závod seriálu Přebor ČR sajdkár junior se konal v Krásné Lípě u Chomutova v sobotu 18. května a všem mladým jezdcům připravil velmi náročné, bahenní podmínky. Pro silnou průtrž mračen se nakonec nejela druhá jízda.

VÍCE
POZVÁNKA: Na 3. závod PČR junior side do Krásné Lípy!
sidecarcross

V sobotu 18. května pokračuje seriál OpenMČR 50ccm, PČR 65ccm, PČR side-junior a Tomanon Mx Kids 2024 v Krásné Lípě na nádherné trati s bohatým programem a je objednané i krásné počasí. Pořadatelé se na vás těší!

VÍCE
PČR junior side: V Dolních Heřmanicích zvítězili Široký-Chaloupka!
sidecarcross

Druhým dějstvím pokračoval Přebor ČR side junior v Dolních Heřmanicích v sobotu 27. dubna a přinesl nečekané výsledky. Favorité Kalinovský-Padevět se dostali do problémů, a tak v popředí se prosadili Široký-Chaloupka před bratry Nechanickými. Premiérové pódium pak patřilo nejmladší posádce Sedláček-Taška.

VÍCE
Zdeněk Poláček ukončil svou jezdeckou kariéru
sidecarcross

Zdeněk Poláček, český závodník na čtyřkolkách, měl při tréninku 14. 4. 2024 na písečné trati v Boxbergu těžký pád, po kterém byl letecky transportován do místní nemocnice Cottbus. V této nemocnici ještě tentýž večer podosoupil operaci tříštivé zlomeniny stehenní kosti a následně pak 18. 4. 2024 operaci tří obratlů. I přes tato vážná zranění a podstoupené operace se předpokládá, že bude Zdeněk v pořádku a neměl by mít vážné trvalé následky. Doba rekonvalescence je však odhadována minimálně na 12 měsíců.

VÍCE
Pozvánka na 2. závod PČR side junior do Dolních Heřmanic
sidecarcross

Juniorské sajdkárkrosaře čeká v pořadí druhý závod Přeboru ČR při seriálu Tomanon MX KIDS motocross, který se odehraje v Dolních Heřmanicích v sobotu 27. dubna. Přijměte naše pozvání a přijeďte se na náš mladý výkvět podívat!

VÍCE
Ve Stříbře odstartoval první Přebor ČR side junior
sidecarcross

Nejen dospělí sajdkárkrosaři, ale také budoucí naděje sportu zahájili sezonu prvním závodem. Ve Stříbře byl totiž odstartován první ročník Přeboru ČR side junior při šampionátu Open MČR 50 a PČR 65 motokrosu pod záštitou Tomanon MX Kids 2024.

VÍCE