Video: Česká juniorská sidecarcross série
sidecarcross

Sobotní závod juniorských sidecarů zaznamenal náš spolupracovník Karel Švéda a v článku se můžete podívat na záznam z obou rozjížděk.

VÍCE
Junioři jeli naposledy před prázdninami v Raškově
sidecarcross

Do krásného offroadového areálku v podhůří Jeseníků zamířilo šest juniorských posádek sidecarů, aby divákům v Raškově u Hanušovic předvedli letos už pošesté svoje umění.

VÍCE
Velká osobnost ze světa sajdkárkrosu, Jan Polívka, slaví významné výročí!
sidecarcross

Jedna z nejvýraznějších osobností českého sajdkárkrosu, nestor kramolínského závodiště, proslulý pořadatel světových závodů a konstruktér nesčetně závodních speciálů v jedné osobě slaví 75. narozeniny!

VÍCE
Kramolín prověřil i mladé sajdkáristy
sidecarcross

Náročná trať v Kramolíně, která vedla zhruba po třetině mistrovského okruhu, a obrovské vedro byly největšími soupeři juniorských sajdkáristů. Opravdovým prubířským kamenem byla závěrečná levá zatáčka s hlubokými kolejemi a následným výjezdem na cílovou rovinku, která dává zabrat i mnohem zkušenějším jezdcům.

VÍCE
Juniorská sajdkárová série počtvrté
sidecarcross

Česká juniorská sajdkárkrosová série pokračovala poslední květnovou sobotu už čtvrtým dílem v Dobřanech společně s MX MINI MOTO Tomanon Cupem. Opět pod taktovkou organizátorského týmu vedeného Emilem Končelem byla perfektně připravená trať pro závody malých sajdkárových nadějí.

VÍCE
Junior Side se jely v Podluhách
sidecarcross

Česká sajdkárová junior série pokračovala v sobotu 14. května. Tentokrát ve spojení s MX Mini Tomanon cupem v Podluhách. A opět se bylo na co dívat. Úchvatné souboje o každé umístění skvěle okomentovali známí motokrosoví spíkři Míra Šimek a Petr Maršálek.

VÍCE
Se stříbrným věncem odjíždějí Bax-Čermák z německého mistráku
sidecarcross

První květnovou neděli pokračoval německý šampionát v sajdkárkrosu v Kamp-Linfort, na němž startovala celá plejáda jezdců z mistrovství světa. O vítězství se přetahoval mistr s vicemistrem. Nakonec ho na svou stranu přiklonili Vanluchene-Bax před Bax-Čermák.

VÍCE
Buffler Quad Cup Malešov
sidecarcross

V sobotu 23. dubna se uskutečnil letošní první Buffler Quad Cup v Malešově.

VÍCE
Čtyřkolkáři také odstartovali sezónu v Mohelnici
sidecarcross

Vítězství stylem start cíl, ale i tvrdé souboje, efektní dlouhé skoky. To byl první závod letošního mezinárodního mistrovství republiky čtyřkolek, který se jel na velikonoční sobotu v Mohelnických lomech.

VÍCE
Junior SIDE se představily v Miroslavi
sidecarcross

Letos podruhé se divákům představila kategorie juniorských sidecarů. Opět to bylo formou ukázkových jízd, tentokrát v rámci série Pitbike Moravia, na dráze v Miroslavi.

VÍCE