Ledaři závodili v Holicích a Pavel Horák s foťákem nechyběl
ostatní

Na zamrzlé hladině rybníka Hluboký v Holicích se v letošním roce uskutečnil po dvouleté přestávce závod Mezinárodního mistrovství České republiky na ledové dráze. Pořadatelé místního Automotoklubu zvládli veškeré překážky, které jim postavilo do cesty počasí. Přestože se teplota blížila deseti stupňům, vydržela jimi připravená dráha až na jedinou jízdu celý program závodu. 

VÍCE
Czech Drift Series Brno 2018 by Lukáš Trtílek
ostatní

Poslední říjnový víkend se na Masarykově okruhu konal závěrečný závod podniku Czech Drift Series. Bojovalo se v kategoriích Semi-PRO a PRO, ve které se rozhodovalo o Mistru České Republiky mezi Michalem Vychodilem a Marco Zakouřilem.

VÍCE
Masaryk Racing Days 2018 - foto Lukáš Trtílek
ostatní

O uplynulém víkendu se na Masarykově okruhu jela podzimní akce Masaryk Racing Days. Během víkendu se odjelo 17 závodů a jedním z největších taháků byla doprovodná série BOSS GP s monoposty F1. 

VÍCE
Czech Stunt Day 2018 - foto Lukáš Staněk
ostatní

Rozžhavené pneumatiky, vůně benzínu a emotivní adrenalinový zážitek, který stojí za to vidět naživo. Světová špička motocyklových kaskadérů, bohatý doprovodný program a jedinečná show, která sahá na špici evropského měřítka - přesně takové byly Czech Stunt Days ve dnech 17. - 19. 8. 2018. 

VÍCE
 BRNO REVIVAL 2018 Festival rychlosti mezi pavilony
ostatní

Minulý víkend se na Brněnském výstavišti konal již třetí ročník akce s názvem Brno Revival, která navazuje na historickou tradici závodů, které se na Brněnském výstavišti konaly mezi lety 1935 až 1967. Akce se letos zúčastnilo 120 automobilů a 150 motorek a na místě byly také legendy českého a československého motorsportu... viz dále.

VÍCE
MotoSurf World Cup Brno ve fotogalerii
ostatní

Druhý červnový víkend se na Brněnské přehradě nesl ve znamení závodů motorových surfových prken – MotoSurf World Cup 2018.

VÍCE
Speedway GP ČR 2018: Markéta objektivy Monster Energy
ostatní

V sobotu 26. května 2018 byla pražská Markéta nařachaná fanoušky, kteří přihlíželi napínavým soubojům v rámci Mistrovství světa v ploché dráze - Speedway GP.  Fotograf jednoho z hlavních partnerů Monster Energy na této události nemohl chybět, a tak se nyní máte možnost podívat na fotografie těchto jezdců: Greg Hancock, Patrik Dudek, Tai Woffinden a Chris Holder. 

VÍCE
Motosalon 2018 - Brno
ostatní

Na brněnském výstavišti se o uplynulém víkendu (8.-11.3.2018) otevřely brány devátého ročníku veletrhu Motosalon, který se od roku 2010 koná střídavě v Brně a Praze. Na Veletrhu bylo k vidění početné zastoupení všech významných značek s aktuálními novinkami. Co si mohli návštěvníci výstavy prohlédnout ve dvou přeplněných pavilonech zdokumentoval náš fotograf Miloš Rejman.

VÍCE
Motocykl 2018 v Holešovicích podruhé – foto Zdeněk Růžička
ostatní

Přinášíme druhou fotogalerii z výstavy Motocykl 2018 v pražských Holešovicích, která se konala v termínu 1.-4.3. 2018. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se na ni vydal a nacvakal na ní několik fotografii. Z nich vytvořil dvě galerie. Na druhou se můžete podívat níže!

VÍCE
Motocykl 2018 v Holešovicích – foto Zdeněk Růžička
ostatní

V pražských Holešovicích se v termínu 1.-4.3. 2018 konala známá výstava Motocykl. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se na ni vydal a nacvakal na ní několik fotografii. Z nich vytvořil dvě galerie. Na první se můžete podívat níže!

VÍCE