BRNO REVIVAL 2018 Festival rychlosti mezi pavilony
ostatní

Minulý víkend se na Brněnském výstavišti konal již třetí ročník akce s názvem Brno Revival, která navazuje na historickou tradici závodů, které se na Brněnském výstavišti konaly mezi lety 1935 až 1967. Akce se letos zúčastnilo 120 automobilů a 150 motorek a na místě byly také legendy českého a československého motorsportu... viz dále.

VÍCE
MotoSurf World Cup Brno ve fotogalerii
ostatní

Druhý červnový víkend se na Brněnské přehradě nesl ve znamení závodů motorových surfových prken – MotoSurf World Cup 2018.

VÍCE
Speedway GP ČR 2018: Markéta objektivy Monster Energy
ostatní

V sobotu 26. května 2018 byla pražská Markéta nařachaná fanoušky, kteří přihlíželi napínavým soubojům v rámci Mistrovství světa v ploché dráze - Speedway GP.  Fotograf jednoho z hlavních partnerů Monster Energy na této události nemohl chybět, a tak se nyní máte možnost podívat na fotografie těchto jezdců: Greg Hancock, Patrik Dudek, Tai Woffinden a Chris Holder. 

VÍCE
Motosalon 2018 - Brno
ostatní

Na brněnském výstavišti se o uplynulém víkendu (8.-11.3.2018) otevřely brány devátého ročníku veletrhu Motosalon, který se od roku 2010 koná střídavě v Brně a Praze. Na Veletrhu bylo k vidění početné zastoupení všech významných značek s aktuálními novinkami. Co si mohli návštěvníci výstavy prohlédnout ve dvou přeplněných pavilonech zdokumentoval náš fotograf Miloš Rejman.

VÍCE
Motocykl 2018 v Holešovicích podruhé – foto Zdeněk Růžička
ostatní

Přinášíme druhou fotogalerii z výstavy Motocykl 2018 v pražských Holešovicích, která se konala v termínu 1.-4.3. 2018. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se na ni vydal a nacvakal na ní několik fotografii. Z nich vytvořil dvě galerie. Na druhou se můžete podívat níže!

VÍCE
Motocykl 2018 v Holešovicích – foto Zdeněk Růžička
ostatní

V pražských Holešovicích se v termínu 1.-4.3. 2018 konala známá výstava Motocykl. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se na ni vydal a nacvakal na ní několik fotografii. Z nich vytvořil dvě galerie. Na první se můžete podívat níže!

VÍCE
X Games Minneapolis 2017 - foto Gravitymag
ostatní

Letní olympiáda extrémních sportů - X Games byla v letošním roce na programu ve dnech 13. - 16. července 2017 v americkém Minneapolis. Přímo do dějiště se vydal společně s naším jediným českým reprezentantem Liborem Podmolem, který přidal do sbírky senzační bronz z disciplíny Step-Up, mj. také fotograf a kameraman Patrik Procházka/Gravitymag, díky němuž si nyní můžete vychutnat pořádně našlapanou galerii. Jedná se o směs hned několika disciplín - FMX, BMX, MTB, SK8... Příjemné pokoukání přejeme! 

VÍCE
Jarní burza Tchořovice 2017
ostatní

Po několika letech jsem se rozhodl navštívit pravou motoburzu. Vyhlédl jsem si tu, která se konala na bývalém vojenském letišti u Blatné. Měl jsem ale obavu, zda bude dostatečná účast prodejců a kupujících. Devátá ranní potvrdila, že bude plno a o zábavu postaráno. Na prodej zde bylo k sehnání snad vše od veteránů vraků, zrenovované modely až po hračky pro děti či sazenice do skleníku. V následující fotogalerii uvidíte, co vše bylo možné sehnat...

VÍCE
Snow Downhill Petrůvka 2017 - foto R. Kubala
ostatní

Na start letošního závodu Snow Downhillu se na lyžařském svahu v Petrůvce postavilo 49 jezdců, kteří byli rozděleni do dvou kategorií.

VÍCE
Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 - krátké review a fotky
ostatní

Ve dnech 1. - 3. července 2016 hostila pražská Štvanice 22. ročník nezaměnitelného skateboard závodu, který letos nesl název Excelent Mystic Sk8 Cup 2016. Jedinečný pohled do útrob závodu, kvůli kterému každý rok do Prahy přijede i přiletí hvězdná plejáda skejtových es od Evropanů přes Amíky až po Brazilany, kteří se promíchají s talenty zkoušejícími štěstí, vám částečně nabídne naše fotogalerie. Kvůli fotografickému omezení však nahlédnete pouze na tzv. street závody.   

VÍCE