Czech Drift Series Brno 2018 by Lukáš Trtílek
ostatní

Poslední říjnový víkend se na Masarykově okruhu konal závěrečný závod podniku Czech Drift Series. Bojovalo se v kategoriích Semi-PRO a PRO, ve které se rozhodovalo o Mistru České Republiky mezi Michalem Vychodilem a Marco Zakouřilem.

VÍCE
Masaryk Racing Days 2018 - foto Lukáš Trtílek
ostatní

O uplynulém víkendu se na Masarykově okruhu jela podzimní akce Masaryk Racing Days. Během víkendu se odjelo 17 závodů a jedním z největších taháků byla doprovodná série BOSS GP s monoposty F1. 

VÍCE
Czech Stunt Day 2018 - foto Lukáš Staněk
ostatní

Rozžhavené pneumatiky, vůně benzínu a emotivní adrenalinový zážitek, který stojí za to vidět naživo. Světová špička motocyklových kaskadérů, bohatý doprovodný program a jedinečná show, která sahá na špici evropského měřítka - přesně takové byly Czech Stunt Days ve dnech 17. - 19. 8. 2018. 

VÍCE
 BRNO REVIVAL 2018 Festival rychlosti mezi pavilony
ostatní

Minulý víkend se na Brněnském výstavišti konal již třetí ročník akce s názvem Brno Revival, která navazuje na historickou tradici závodů, které se na Brněnském výstavišti konaly mezi lety 1935 až 1967. Akce se letos zúčastnilo 120 automobilů a 150 motorek a na místě byly také legendy českého a československého motorsportu... viz dále.

VÍCE
MotoSurf World Cup Brno ve fotogalerii
ostatní

Druhý červnový víkend se na Brněnské přehradě nesl ve znamení závodů motorových surfových prken – MotoSurf World Cup 2018.

VÍCE
Speedway GP ČR 2018: Markéta objektivy Monster Energy
ostatní

V sobotu 26. května 2018 byla pražská Markéta nařachaná fanoušky, kteří přihlíželi napínavým soubojům v rámci Mistrovství světa v ploché dráze - Speedway GP.  Fotograf jednoho z hlavních partnerů Monster Energy na této události nemohl chybět, a tak se nyní máte možnost podívat na fotografie těchto jezdců: Greg Hancock, Patrik Dudek, Tai Woffinden a Chris Holder. 

VÍCE
Motosalon 2018 - Brno
ostatní

Na brněnském výstavišti se o uplynulém víkendu (8.-11.3.2018) otevřely brány devátého ročníku veletrhu Motosalon, který se od roku 2010 koná střídavě v Brně a Praze. Na Veletrhu bylo k vidění početné zastoupení všech významných značek s aktuálními novinkami. Co si mohli návštěvníci výstavy prohlédnout ve dvou přeplněných pavilonech zdokumentoval náš fotograf Miloš Rejman.

VÍCE
Motocykl 2018 v Holešovicích podruhé – foto Zdeněk Růžička
ostatní

Přinášíme druhou fotogalerii z výstavy Motocykl 2018 v pražských Holešovicích, která se konala v termínu 1.-4.3. 2018. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se na ni vydal a nacvakal na ní několik fotografii. Z nich vytvořil dvě galerie. Na druhou se můžete podívat níže!

VÍCE
Motocykl 2018 v Holešovicích – foto Zdeněk Růžička
ostatní

V pražských Holešovicích se v termínu 1.-4.3. 2018 konala známá výstava Motocykl. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se na ni vydal a nacvakal na ní několik fotografii. Z nich vytvořil dvě galerie. Na první se můžete podívat níže!

VÍCE
X Games Minneapolis 2017 - foto Gravitymag
ostatní

Letní olympiáda extrémních sportů - X Games byla v letošním roce na programu ve dnech 13. - 16. července 2017 v americkém Minneapolis. Přímo do dějiště se vydal společně s naším jediným českým reprezentantem Liborem Podmolem, který přidal do sbírky senzační bronz z disciplíny Step-Up, mj. také fotograf a kameraman Patrik Procházka/Gravitymag, díky němuž si nyní můžete vychutnat pořádně našlapanou galerii. Jedná se o směs hned několika disciplín - FMX, BMX, MTB, SK8... Příjemné pokoukání přejeme! 

VÍCE