X Games Minneapolis 2017 - foto Gravitymag
ostatní

Letní olympiáda extrémních sportů - X Games byla v letošním roce na programu ve dnech 13. - 16. července 2017 v americkém Minneapolis. Přímo do dějiště se vydal společně s naším jediným českým reprezentantem Liborem Podmolem, který přidal do sbírky senzační bronz z disciplíny Step-Up, mj. také fotograf a kameraman Patrik Procházka/Gravitymag, díky němuž si nyní můžete vychutnat pořádně našlapanou galerii. Jedná se o směs hned několika disciplín - FMX, BMX, MTB, SK8... Příjemné pokoukání přejeme! 

VÍCE
Jarní burza Tchořovice 2017
ostatní

Po několika letech jsem se rozhodl navštívit pravou motoburzu. Vyhlédl jsem si tu, která se konala na bývalém vojenském letišti u Blatné. Měl jsem ale obavu, zda bude dostatečná účast prodejců a kupujících. Devátá ranní potvrdila, že bude plno a o zábavu postaráno. Na prodej zde bylo k sehnání snad vše od veteránů vraků, zrenovované modely až po hračky pro děti či sazenice do skleníku. V následující fotogalerii uvidíte, co vše bylo možné sehnat...

VÍCE
Snow Downhill Petrůvka 2017 - foto R. Kubala
ostatní

Na start letošního závodu Snow Downhillu se na lyžařském svahu v Petrůvce postavilo 49 jezdců, kteří byli rozděleni do dvou kategorií.

VÍCE
Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 - krátké review a fotky
ostatní

Ve dnech 1. - 3. července 2016 hostila pražská Štvanice 22. ročník nezaměnitelného skateboard závodu, který letos nesl název Excelent Mystic Sk8 Cup 2016. Jedinečný pohled do útrob závodu, kvůli kterému každý rok do Prahy přijede i přiletí hvězdná plejáda skejtových es od Evropanů přes Amíky až po Brazilany, kteří se promíchají s talenty zkoušejícími štěstí, vám částečně nabídne naše fotogalerie. Kvůli fotografickému omezení však nahlédnete pouze na tzv. street závody.   

VÍCE
Czech Stunt Day 2016 - foto Lukáš Staněk
ostatní

Ve dnech 25. - 26. června 2016 se konal v Ostravě v pořadí 4. ročník divácky populárního tzv. českého kaskadérského dne - Czech Stunt Day. Letos poprvé nabyla akce mezinárodních rozměrů, protože na ní vystoupili exkluzivní špičkoví jezdci ze zahraničí. Zainteresovaní vědí, že se jedná o největší soutěž stunt riderů v České republice. Contest doprovázela zároveň také celodenní exhibiční show dalších zajímavých kaskadérů různých oborů - např. trial stunt, flatland, kaskadéři v autech nebo čtyřkolky.  

VÍCE
WBS 2016: BIKECORE Otrokovice - foto R. Kubala
ostatní

Druhým závodem pokračoval v neděli 3. dubna 2016 seriál RPM Stav Woodbike Series na legendárních tratích v Otrokovicích.  

VÍCE
Březnové MM dvojic na ploché dráze optikou Martina Lukeše
ostatní

V úterý 29. 3. 2016 se konal na ovále pražského stadionu Markéta závod Mezinárodního mistrovství dvojic plochodrážních motocyklů. Počasí přálo jezdcům i divákům, a tak se bylo rozhodně na co koukat. 

VÍCE
Krakonošovo moto muzeum – foto Zdeněk Růžička
ostatní

Po publikovaném článku o Krakonošově muzeu motocyklů v Dolních Štěpanicích a rozhovoru s jeho majitelem Pavlem Pochopem jsme připravili malou fotogalerii z tohoto magického místa pro motorkáře. Budeme jen rádi, když vás snímky navnadí k jeho návštěvě!

VÍCE
BIKERALLY Zlín 2015 - foto Radim Kubala
ostatní

Předposledním bodovaným závodem pokračovala v neděli 13. září RPM Stav Wood Bike Series 2015. Tentokrát bikeři zápolili o body do downhillového seriálu ve Zlíně na "Lesňáku".

VÍCE
Czech Stunt Day 2015 na ostravském Librosu
ostatní

Uplynulou sobotu se stal areál Libros místem konání Czech Stunt Day 2015 - Mistrovství České republiky ve stuntridingu. Dvacítka českých a slovenských jezdců sem přijela poměřit svoje schopnosti a mimo to byl pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program.

VÍCE