Kalendář MMČR Supermoto 2024
motocross

Zahlédli jsme na sociálních sítích, že je venku nový kalendář MMČR supermoto 2024, a tak se s vámi o něj chceme podělit. Promotér slibuje, že se máme (jezdci a doufejme i diváci) na co těšit. Šestidílný seriál se pojede na tratích v Písku, ve Vysokém Mýtě, ve Fuglau, v Chebu, v Melk a ve Vysokém Mýtě. Termínově to máte přehledně v ofiko grafice níže.

VÍCE
Supermoto Moravský Krumlov 2023 – videosestřih
motocross

Letošní městské závody Supermoto Moravský Krumlov jsou již více než čtvrt roku minulostí. Je tedy nejvyšší čas, si tento jedinečný motoristický event připomenout prostřednictvím videosestřihu.

VÍCE
SUPERMOTO Moravský Krumlov 2023 ve fotografiích Vaška Volfa
motocross

Uplynulý víkend se v Moravském Krumlově nesl již podruhé ve znamení městských závodů supermotardů a čtyřkolek. Podívejte se na obsáhlou galerii z této jedinečné motoristické akce, kterou navštívily tisíce nadšených fanoušků rychlých kol.

VÍCE
Jihomoravské Monte Carlo přilákalo do Krumlova tisíce fanoušků motorsportu
motocross

Druhý ročník jedinečné show s vůni benzinu s názvem Supermoto Moravský Krumlov přilákal o uplynulém slunečném víkendu do města na řece Rokytné tisíce nadšených fanoušků rychlých kol.

VÍCE
Supermoto M. Krumlov: Rozhovory s vítězi prvního závodního dne
motocross

Moravskokrumlovské Supermoto má za sebou první den, jehož součástí byla i první ostrá závodní rozjížďka. Vyzpovídali jsme vítěze všech tří kategorií – tedy čtyřkolek, S2 i S1, jaké jsou jejich dojmy z dnešního závodění.

VÍCE
Moravský Krumlov přivítá druhý ročník Supermota
motocross

Již jen necelý týden zbývá do startu jedné z nejvýznamnějších motoristických událostí na jižní Moravě – moravskokrumlovských závodů Supermoto. Ty se uskuteční o nadcházejícím víkendu 22. – 23. července a opět nabídnou jedinečnou show s vůní benzínu pro celou rodinu.

VÍCE
Supermoto Moravský Krumlov se vrátí v červenci, přihlašování jezdců začalo
motocross

Další ročník jedinečného městského závodu SUPERMOTO je potvrzen, a to včetně data i místa konání. Jihomoravským Monte Carlem, jak se této unikátní motoristické události již léta přezdívá, se během třetího červencového víkendu 22. - 23. července 2023 stane stejně jako vloni město Moravský Krumlov.

VÍCE
Předběžný kalendář českého supermota
motocross

Předběžný kalendář MMČR SUPERMOTO pro rok 2023 a opětovné spojení několika závodů s rakouskými závodníky. V roce 2023 se MMČR SUPERMOTO pojedou opět dva závody na území Rakouska, ale zbylé podniky zůstávají doma. Poslední závod se opět pojede ve znamení dvojnásobného počtu bodů.

VÍCE
Marc Reiner Schmidt mistrem světa S1GP
motocross

Sezóna mistrovství světa v supermotu uzavřela ve francouzském Carole letošní závodní rok pro italský tým L30 Racing. Marc Reiner Schmidt nastupoval do posledního závodu jako lídr a svou zvolenou závodní taktikou si zajistil mistrovský titul. Italský šampion Elia Sammartin skončil v seriálu S1GP na čtvrtém místě a Estonec Patrick Pals skončil v šampionátu třináctý.

VÍCE
Matěj Kokeš je novým evropským šampionem
motocross

Poslední závod FIM Mistrovství Evropy juniorů v supermotu hostila trať ve francouzském Carole. Na startu nechyběl ani český závodník Matěj Kokeš (Husqvarna), který byl na konci dne korunován novým evropským šampionem. Společně s ním se do nejlepší evropské trojice dostali Mathias Vatkin (TM) a Ramon Godino (Yamaha).

VÍCE