Supermoto Hrušovany - výsledky a galerie
motocross

Zvuk našlapaných motorů a tisíce adrenalinu chtivých návštěvníků. Tak by se dala charakterizovat víkendová atmosféra v ulicích jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou. Ve třítisícovém městečku nedaleko rakouských hranic se totiž znovu konaly unikátní městské závody supermotardů, čtyřkolek a motokár.

VÍCE
Moravské Monte Carlo ožije již tento víkend
motocross

Roční čekání je u konce – už tuto sobotu a neděli opanují ulice jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou legendární a jedinečné závody supermota, čtyřkolek a motokár! A na co vše se návštěvníci mohou těšit?

VÍCE
Supermoto se opět vrací do ulic Hrušovan
motocross

O víkendu 10. a 11. srpna bude unikátní městský okruh v ulicích jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou znovu patřit již tradičním letním závodům supermotardů, čtyřkolek a motokár.

VÍCE
Pavel Kejmar odešel z týmu Degasoline Motorsport
motocross

I v motoristickém sportu se dějí přestupy. Jezdec italského týmu Degasoline Motorsport Pavel Kejmar po dohodě s týmem opouští své nynější působiště. Co vedlo Kejmara k tomuto rozhodnutí a jaké budou jeho další kroky?

VÍCE
MMČR supermoto 2019 - novinky a změny v řádech
motocross

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři, někteří nedočkavci již pilně trénují, přestože do prvního závodu zbývá ještě 81 dnů, nicméně ani činovníci nezahálejí, a tak můžeme představit změny a novinky ve Sportovních řádech a Soutěžním systému Supermota pro rok 2019.

VÍCE
SM talent Jan Ulman říká: Ještě musím hodně makat, než ze mě bude profík…
motocross

Nedávno se stal juniorským supermotardovým Mistrem Evropy 2018 třídy 85cc a dokonce vyhrál v Belgii nesmírně populární městský závod v Mettet. Jeho trenérem je Pavel Kejmar, který mu od roku 2019 zajistil přeskok ze zelené motorky na modrou TM od Moto Performance. Řeč je o vzrůstem sice ještě menším, ale velkými úspěchy již ověnčenému Honzovi Ulmanovi (10 let) s nadějnou budoucností.

VÍCE
FB petice  za nevinu odsouzeného Tomáše Travexe Trávníčka
motocross

Pamatují si někteří z vás na úspěšného a zábavného supermotardového závodníka, který měl poměrně značnou část těla pokrytou tetováním, na němž si ujíždí? Už je tomu rok, co byl talentovaný jezdec Tomáš „Travex“ Trávníček #16 obviněný a odsouzený k pěti letům ve věznici s ostrahou. Vinařice se tak naprosto nečekaně staly jeho přechodným „domovem“. Jeho rodina i další blízcí přátelé se dlouhodobě snaží o udělení milosti a také o znovuotevření a prošetření celé kauzy.

VÍCE
Supermoto přivítá novou kategorii elektro motorek pro děti
motocross

Pro letošní rok dala česká firma Kuberg k dispozici za exkluzivních podmínek 10 elektrických motorek typu CROSS, které budou v modifikaci pro supermoto a budou se za stanovených podmínek zapůjčovat zájemcům na celou sezónu 2017.

VÍCE
Nečekaně otevřený rozhovor s Pavlem Kejmarem – 2. část
motocross

V první části rozhovoru s Pavlem "Kejmim" Kejmarem došlo mj. také na nějaký ten lifestyle. Druhá část se věnuje více závodům samotným. Koho považuje Pavel za největšího soupeře, kam se v sezóně 2017 chystá, jaké je srovnání nákladů motokros versus supermoto... atd. Pokud vás povídání Kejmiho minule zaujalo, nezklame ani pokračování. Neotálejte a pusťte se do čtení.

VÍCE
Nečekaně otevřený rozhovor s Pavlem Kejmarem – 1. část
motocross

V průběhu prosince jsem si chvilku psala s Pavlem "Kejmim" Kejmarem a tahala z něj rozumy, jak vidí zpětně sezónu 2016 a co očekává od té následující. Jak jsme se tak "rozchatovali", dohodli jsme se, že těch otázek připravím přece jen více... A je z toho pořádně otevřený rozhovor, který vám musíme naservírovat na dvě části, aby se zvýšila šance, že ho dočtete až do konce. Nudit se rozhodně nebudete, protože Kejmi si nebere servítky a říká například: "Opravdu mě ženou dopředu a pomáhají věci, které vlastně nejdříve udělat ani nechci. Vy*rat se na cokoli můžeš přece vždycky."

VÍCE