Sitnianský veze body a pohár z prvního MS
motocross

Prvního závodu FIM Mistrovství světa v supermotu se zúčastnil český reprezentant Milan Sitnianský. Závod nesoucí název GP of Piemonte přivítal 26 závodníků z devíti zemí v nejsilnější třídě S1GP.

VÍCE
 Jan Ulman úspěšný na závodě v Itálii
motocross

O uplynulém víkendu závodil Jan Ulman, juniorský reprezentant v supermotu a člen ACCR Czech Talent Teamu, na prvním závodě italského Mezinárodního mistrovství v supermotu, odkud nám Jenda poslal report a fotografie.

VÍCE
Štěpán Zuda míří na supermoto!
motocross

Dalším českým závodníkem, který usedne za řídítka italského stroje TM je šestnáctiletý Štěpán Zuda. Štěpána známe hlavně ze závodů silničních motocyklů, kdy jeho poslední štací byla účast na Northern Talent Cupu. Situace se vyvinula tak, že závodník neměl jistou budoucnost. Přeskočil do nové disciplíny, kterou však zná moc dobře, a stane se týmovým parťákem Jana Ulmana.

VÍCE
Novinky před supermoto sezónou 2022
motocross

Pořadatelé českého supermota představili novinky před sezónou. Jezdci se mohou těšit na nové kategorie, ale i na mistrovství světa ve Vysokém Mýtě. Veškeré novinky hledejte níže.

VÍCE
Jan Ulman má nové angažmá
motocross

Jenom několik hodin zbývá do konce letošního roku a náš úspěšný juniorský reprezentant v supermotu se může těšit z nového angažmá. Třináctiletého Honzu Ulmana čeká nová výzva v Itálii!

VÍCE
Mistrovské supermoto se vrátí do Mýta
motocross

Na veřejnost se dostal nový kalendář FIM Supermoto Mistrovství světa, Mistrovství Evropy Supermoto a Supermoto národů. V nadcházející sezóně je naplánováno 6 Grand Prix včetně jedné české ve Vysokém Mýtě. Nově přibude třída S4 v Evropském šampionátu a S1 Rookie Cup v rámci S1GP. Nové třídy budou určeny pro závodníky, kteří budou v příští sezóně debutovat v šampionátu.

VÍCE
Slovák Solík se stal českým mistrem ve třídě S3
motocross

Cez víkend 9.-10. októbra sa v českom Chebe uskutočnilo finálové podujatie 6-dielneho seriálu Medzinárodných majstrovstiev Supermoto Českej republiky. Tohto šampionátu sa pravidelne zúčastňovali i jazdci SMF a to konkrétne Michal Solík, Marián Nejedlík, Ján Mikulák, Marek Novotný a Stephan Wyckoff. Michal Solík si v silnej medzinárodnej konkurencii dokázal poradiť a vo svojej kategórii S3 si vybojoval titul majstra ČR! Gratulujeme!

VÍCE
Supermoto Hrušovany 2021 ve fotografiích
motocross

Uplynulý víkend patřil v jihomoravských Hrušovanech opět závodění - do místních ulic znovu vtrhli ti nejlepší jezdci supermota, čtyřkolek a motokár, aby poměřili své síly v jedinečném městském závodě, který v Česku nemá obdoby.

VÍCE
Supermoto Hrušovany: Adrenalinová show v ulicích města již tento víkend
motocross

Hrušovany nad Jevišovkou, přezdívané jihomoravské monte carlo, se již o nadcházejícím víkendu znovu stanou dějištěm jedinečných závodů supermota, motokár a čtyřkolek přímo v ulicích města, kde se představí elitní jezdci nejen z Česka, ale i ze zahraničí.

VÍCE
Jan Ulman závodil ve francouzském Mirecout
motocross

O uplynulém víkendu se konal další závod německého mistrovství ADAC v supermotu. Tento závod se jel netradičně ve Francii na dráze Mirecout. Na tyto závody dorazil i český juniorský reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Jan Ulman, který dokázal ve své kategorii zvítězit! Zde je Jendy vyjádření k závodům.

VÍCE