Jan Ulman je ADAC supermoto mistrem třídy 85 ccm!
motocross

Sdílíme s vámi report čerstvého mistra Německa Honzy Ulmana z finále ADAC supermoto třídy 85 ccm. "Jak už se v poslední době stává samozřejmostí, tak jsme se do poslední chvíle báli, abychom se do německého Schleizer Dreiecku kvůli Covid opatřením vůbec dostali. Dokonce jsme už byli ve čtvrtek ráno objednaní na Covid testy, abychom se mohli šampionátu zúčastnit. Ve středu večer ale dostal Ústecký kraj výjimku pro cestování do Německa a my mohli vyrazit. Když jsme dorazili na místo závodů, tak jsme zjistili, že Německo zavřelo hranice pro celou ČR úplně, takže jsme měli neskutečně velkou kliku..."

VÍCE
Honza Ulman je v čele německého supermoto mistráku!
motocross

Talentovaný dříč Jan Ulman zavítal na německý supermotardový mistrák v Oscherslebenu, kde zcela jednoznačně dominoval třdě ADAC SMX 85 Junior a díky tomuto výsledku je momentálně v čele průběžného pořadí. O tom, jak závody probíhaly a co ho čeká dál, se dozvíte z jeho reportu.

VÍCE
Hrušovanské Supermoto nabídlo jedinečnou adrenalinovou podívanou
motocross

Vůně benzínu, zvuk našlapaných závodních mašin a všudypřítomný adrenalin. Tak by se ve stručnosti dal shrnout uplynulý víkend v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde si dali dostaveníčko nejlepší čeští jezdci supermota,...

VÍCE
Do startu hrušovanského Supermota zbývá týden
motocross

To, co ve světě F1 znamená legendární městský okruh v Monte Carlu, jsou pro české a moravské fanoušky závodů supermotardů, motokár a čtyřkolek ulice jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou. Ty se již za necelý týden znovu promění v závodní trať a přivítají elitní republikové jezdce.

VÍCE
Do ulic Hrušovan se znovu vrátí Supermoto
motocross

Jihomoravské Monte Carlo. Tak se přezdívá městečku Hrušovany nad Jevišovkou, které bude o víkendu 15. a 16. srpna opět hostit již tradiční závodní show, na níž se představí ti nejlepší republikoví jezdci supermotardů, čtyřkolek a motokár.

VÍCE
První supermoto mistrák 2020 vyhrál v Písku Milan Sitnianský
motocross

První velký závod letošní sezony mají úspěšně za sebou. Na automotodromu na Hradišti odstartovalo letošní mezinárodní mistrovství republiky v supermotu, hlavní třídu S1 ovládl Milan Sitnianský.

VÍCE
Petr Vorlíček je stále těžko k poražení i jako tatínek
motocross

Je legendou českého supermota, lepší závodník u nás tuto disciplínu nikdy nejezdil. Někdejší mistr Evropy Petr Vorlíček i ve čtyřiceti letech dokazuje, že stále dokáže stačit svým výrazně mladším soupeřům. Na úvodním závodě mezinárodního mistrovství republiky skončil v Písku na Hradišti v elitní třídě S1 druhý, když první jízdu dokonce vyhrál.

VÍCE
Supermoto Hrušovany - výsledky a galerie
motocross

Zvuk našlapaných motorů a tisíce adrenalinu chtivých návštěvníků. Tak by se dala charakterizovat víkendová atmosféra v ulicích jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou. Ve třítisícovém městečku nedaleko rakouských hranic se totiž znovu konaly unikátní městské závody supermotardů, čtyřkolek a motokár.

VÍCE
Moravské Monte Carlo ožije již tento víkend
motocross

Roční čekání je u konce – už tuto sobotu a neděli opanují ulice jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou legendární a jedinečné závody supermota, čtyřkolek a motokár! A na co vše se návštěvníci mohou těšit?

VÍCE
Supermoto se opět vrací do ulic Hrušovan
motocross

O víkendu 10. a 11. srpna bude unikátní městský okruh v ulicích jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou znovu patřit již tradičním letním závodům supermotardů, čtyřkolek a motokár.

VÍCE