Honza Ulman je v čele německého supermoto mistráku!
motocross

Talentovaný dříč Jan Ulman zavítal na německý supermotardový mistrák v Oscherslebenu, kde zcela jednoznačně dominoval třdě ADAC SMX 85 Junior a díky tomuto výsledku je momentálně v čele průběžného pořadí. O tom, jak závody probíhaly a co ho čeká dál, se dozvíte z jeho reportu.

VÍCE
Hrušovanské Supermoto nabídlo jedinečnou adrenalinovou podívanou
motocross

Vůně benzínu, zvuk našlapaných závodních mašin a všudypřítomný adrenalin. Tak by se ve stručnosti dal shrnout uplynulý víkend v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde si dali dostaveníčko nejlepší čeští jezdci supermota,...

VÍCE
Do startu hrušovanského Supermota zbývá týden
motocross

To, co ve světě F1 znamená legendární městský okruh v Monte Carlu, jsou pro české a moravské fanoušky závodů supermotardů, motokár a čtyřkolek ulice jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou. Ty se již za necelý týden znovu promění v závodní trať a přivítají elitní republikové jezdce.

VÍCE
Do ulic Hrušovan se znovu vrátí Supermoto
motocross

Jihomoravské Monte Carlo. Tak se přezdívá městečku Hrušovany nad Jevišovkou, které bude o víkendu 15. a 16. srpna opět hostit již tradiční závodní show, na níž se představí ti nejlepší republikoví jezdci supermotardů, čtyřkolek a motokár.

VÍCE
První supermoto mistrák 2020 vyhrál v Písku Milan Sitnianský
motocross

První velký závod letošní sezony mají úspěšně za sebou. Na automotodromu na Hradišti odstartovalo letošní mezinárodní mistrovství republiky v supermotu, hlavní třídu S1 ovládl Milan Sitnianský.

VÍCE
Petr Vorlíček je stále těžko k poražení i jako tatínek
motocross

Je legendou českého supermota, lepší závodník u nás tuto disciplínu nikdy nejezdil. Někdejší mistr Evropy Petr Vorlíček i ve čtyřiceti letech dokazuje, že stále dokáže stačit svým výrazně mladším soupeřům. Na úvodním závodě mezinárodního mistrovství republiky skončil v Písku na Hradišti v elitní třídě S1 druhý, když první jízdu dokonce vyhrál.

VÍCE
Supermoto Hrušovany - výsledky a galerie
motocross

Zvuk našlapaných motorů a tisíce adrenalinu chtivých návštěvníků. Tak by se dala charakterizovat víkendová atmosféra v ulicích jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou. Ve třítisícovém městečku nedaleko rakouských hranic se totiž znovu konaly unikátní městské závody supermotardů, čtyřkolek a motokár.

VÍCE
Moravské Monte Carlo ožije již tento víkend
motocross

Roční čekání je u konce – už tuto sobotu a neděli opanují ulice jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou legendární a jedinečné závody supermota, čtyřkolek a motokár! A na co vše se návštěvníci mohou těšit?

VÍCE
Supermoto se opět vrací do ulic Hrušovan
motocross

O víkendu 10. a 11. srpna bude unikátní městský okruh v ulicích jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou znovu patřit již tradičním letním závodům supermotardů, čtyřkolek a motokár.

VÍCE
Pavel Kejmar odešel z týmu Degasoline Motorsport
motocross

I v motoristickém sportu se dějí přestupy. Jezdec italského týmu Degasoline Motorsport Pavel Kejmar po dohodě s týmem opouští své nynější působiště. Co vedlo Kejmara k tomuto rozhodnutí a jaké budou jeho další kroky?

VÍCE