MS Supermoto zažilo premiéru ve Vysokém Mýtě
motocross

O víkendu 24. a 25. července 2021 se ve Vysokém Mýtě konal letošní druhý závod FIM Mistrovství světa v supermotu. Bylo to vůbec poprvé, kdy sem světová supermoto elita zavítala. Na startu v areálu vysokomýtského autodromu nechybělo ani početné zastoupení českých závodníků v čele se stálým účastníkem světového šampionátu Milanem Sitnianským. Z českých pilotů nechyběl ani Erik Provazník, Aleš Cikánek, Tomáš Trávníček nebo Miroslav Řihák.

VÍCE
Startovní listina S1GP
motocross

Druhý závod FIM Mistrovství světa v supermotu je na programu o víkendu 24. a 25. července ve Vysokém Mýtě. Poslední mistrovství světa se v Čechách konalo před několika lety v Sosnové. Na startu neprestižnější kubatury S1 se objeví i čtyři čeští zástupci.

VÍCE
Hrušovany se znovu stanou hlavním městem jihomoravského motorsportu
motocross

Již za měsíc (7. - 8. srpna) bude unikátní městský okruh v Hrušovanech nad Jevišovkou, kterým se přezdívá jihomoravské Monte Carlo, opět hostit tradiční závody supermotardů, čtyřkolek a motokár.

VÍCE
Jan Ulman získává další supermoto zkušenosti
motocross

O víkendu se Jan Ulman zúčastnil německého mezinárodního šampionátu ADAC na trati Wittgenborn, odkud si odvezl stříbrný pohár. Jak se mu při závodě dařilo?

VÍCE
Jan Ulman je nadšený z velké motorky
motocross

Jan Ulman, talentovaný závodník disciplíny supermoto, přestoupil na velkou motorku. O této skutečnosti jsme vás již informovali. Nyní jsme se Honzy zeptali, jak se mu na ní daří a kde ho vlastně uvidíme. Podle slov mladého závodníka mu velká motorka z italské továrny TM naprosto vyhovuje a výška ho prozatím nelimituje.

VÍCE
Novou motorku mám v pokojíčku, říka Honza Ulman
motocross

Před Vánoci jsme se zeptali na několik otázek trojnásobného mistra Evropy Honzy Ulmana. Nadějný jezdec disciplíny supermoto přestupuje na velký motocykl a nyní začíná s tréninkem a přípravami. Jak probíhá jeho příprava a jak zvládá přechod na silnější dvěstěpadesátku?

VÍCE
Ve Vysokém Mýtě se pojede MS Supermoto
motocross

Promotér MMČR Supermoto představil informace na nadcházející sezónu 2021. Společně s informacemi přináší také kalendář MMČR a datum MS Supermoto, které se bude konat v červenci!

VÍCE
Disciplínu supermoto vyzkoušeli noví jezdci
motocross

V sobotu 3. října měla možnost vyzkoušet široká veřejnost i jednotliví závodníci motocykl TM Racing 85 ccm dvojnásobného mistra Evropy Jana Ulmana. Stalo se tak v rámci posledního podniku MMČR Supermoto ve Vysokém Mýtě. Možnost využili zejména mladí závodníci miniracingu. Jak jim motorka vyhovovala?

VÍCE
Jan Ulman je ADAC supermoto mistrem třídy 85 ccm!
motocross

Sdílíme s vámi report čerstvého mistra Německa Honzy Ulmana z finále ADAC supermoto třídy 85 ccm. "Jak už se v poslední době stává samozřejmostí, tak jsme se do poslední chvíle báli, abychom se do německého Schleizer Dreiecku kvůli Covid opatřením vůbec dostali. Dokonce jsme už byli ve čtvrtek ráno objednaní na Covid testy, abychom se mohli šampionátu zúčastnit. Ve středu večer ale dostal Ústecký kraj výjimku pro cestování do Německa a my mohli vyrazit. Když jsme dorazili na místo závodů, tak jsme zjistili, že Německo zavřelo hranice pro celou ČR úplně, takže jsme měli neskutečně velkou kliku..."

VÍCE
Honza Ulman je v čele německého supermoto mistráku!
motocross

Talentovaný dříč Jan Ulman zavítal na německý supermotardový mistrák v Oscherslebenu, kde zcela jednoznačně dominoval třdě ADAC SMX 85 Junior a díky tomuto výsledku je momentálně v čele průběžného pořadí. O tom, jak závody probíhaly a co ho čeká dál, se dozvíte z jeho reportu.

VÍCE