První poločas letošního OPEN MČR Supermoto se uzavřel ve Fuglau
motocross

Během třetího červnového víkendu se na okruhu MJP Arena v dolnorakouském Fuglau odjel poslední závod jarní části OPEN MČR Supermoto, a to navíc ve spojení s rakouským národním šampionátem.

VÍCE
OPEN MČR Supermoto: poslední jarní závod se pojede v Rakousku
motocross

České mistrovství v supermotu má před sebou poslední závod svojí jarní části, který se o víkendu 15. – 16. června uskuteční za hranicemi ČR – konkrétně pak na okruhu MJP Arena Nordring ve Fuglau, a to i jako součást rakouského mistrovství.

VÍCE
Open MČR Supermoto Vysoké Mýto 2024 - fotogalerie
motocross

O víkendu 1. - 2. června se na Autodromu Karosa ve Vysokém Mýtě konal druhý letošní závod šampionátu Open MČR SUPERMOTO 2024. Při závodě, který byl velkou měrou ovlivněn nevyzpytatelným počasím, nechyběl ani náš fotograf Vašek Volf.

VÍCE
OPEN MČR Supermoto: Mýto přineslo náročné závody plné deště a pádů
motocross

Druhý letošní závod OPEN MČR Supermoto byl poznamenán skutečně vrtkavým počasím. Nad vysokomýtským autodromem se během celého víkendu střídaly bouřky a vydatný déšť s občasnými slunečnými chvílemi, což ztížilo nejen závody samotné, ale především volbu správného obutí před jejich startem.

VÍCE
Nedvěd v nejlepší desítce S1GP
motocross

Jonáš Nedvěd se v letošní sezóně obul do supermota a nová disciplína mu poměrně sedí! O víkendu absolvoval druhá podnik mistrovství světa, kde skončil na celkovém osmém místě. Fanoušci budou moci vidět Jonáše i v Česku, o víkendu se zúčastní závodu Open MČR ve Vysokém Mýtě.

VÍCE
OPEN MČR Supermoto se přesouvá do Vysokého Mýta
motocross

Druhý závod sezony šampionátu OPEN MČR Supermoto se nezadržitelně blíží. Už 1. a 2. června 2024 se na startovní rošt Autodromu Karosa Vysoké Mýto opět postaví ti nejlepší jezdci českého supermota.

VÍCE
OPEN MČR Supermoto Písek 2024 - fotogalerie
motocross

O víkendu 18. - 19. května se na píseckém autodromu odjel první letošní závod šampionátu Open MČR SUPERMOTO 2024, při kterém nechyběl ani náš fotograf Vašek Volf.

VÍCE
Mistrovství ČR v supermotu má za sebou první závod sezony
motocross

Víkend 18. – 19. května patřil na okruhu v jihočeském Písku opět supermotu – konal se zde úvodní podnik šampionátu Open MČR.

VÍCE
OPEN MČR Supermoto odstartuje sezonu v Písku
motocross

Okruh Písek-Hradiště bude o víkendu 18.-19. května hostit první letošní závod OPEN MČR Supermoto.

VÍCE
Open MČR Supermoto startuje již za necelý měsíc
motocross

Je to tak – další ročník Open MČR Supermoto nezadržitelně klepe na dveře. Nová sezona bude zahájena již za necelý měsíc, přičemž v plánu je pro letošek celkem 6 podniků, a to na pěti okruzích v České republice a u našich jižních sousedů v Rakousku.

VÍCE