Motocyklový závodník Filip Salač skončil ve Velké ceně České republiky v kategorii Moto 2 na třetím místě a připsal si první pódiové umístění v Brně v kariéře. V letošní sezoně se dostal po druhém místě v minulém závodu v Maďarsku podruhé na stupně vítězů.



.jpg)



.jpg)


