Pudlo a spol končili sezonu s fanoušky – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Po sezoně se sajdkárkrosaři odvděčují svým fanouškům, sponzorům a všem těm, co je jakkoliv podporují, atraktivními akcemi. Sobota 14. 10. 2017 byla takovými na různých částech republiky plodná. Zavítali jsme se podívat na tu, kterou pořádal tým Pudlo se spřátelenými posádkami na trati v Kramolíně a následně na jejich afterparty.

VÍCE
Přebor ČR side a veterán Horní Újezd 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Abychom neochudili také další kategorie při MMČR side a quad, dáváme prostor také sajdkárkrosovému přeboru, který se po celou sezonu pyšnil slušným počtem posádek na startovním roštu. Ani poslední závod sezony v Horním Újezdě nebyl u této kategorie výjimkou. Podívejte se na zajímavou směs fotografií, kterou pro vás připravil Zdeněk Růžička.

VÍCE
MMČR quad Horní Újezd 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Poslední štaci v Horním Újezdě uzavřeme fotogalerií věnovanou quadcrossu, kde se bojovalo do posledních metrů o titul vícemistra republiky, suverénní jízdy Poláčka nebo srdnaté zápolení juniorů. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička si tak poslední závody sezony pořádně užil. Neopomněl žádnou kategorii řádně nacvakat. Podívejte se, jak se čtyřkolky praly s bahnem!

VÍCE
Zákulisí vyhlášení MMČR side a quad 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k povedenému vyhlášení účastníků seriálu MMČR side a quad 2017. Náš fotograf Zdeněk Růžička se také zaměřil na zákulisí slavnostní ceremonie a na přítomné v sále. Podívejte se na různé momentky z něj.

VÍCE

Vyhlášení MMČR quad 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Přidáváme druhou fotogalerii z vyhlášení MMČR side a quad. Tentokráte zaměřenou na jezdce quadcrossu. Účast na něm ale byla v této disciplíně skromná. Na pódiu se ukázalo velmi málo jezdců. Všichni, co byli dekorováni, zachytil náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Nejvíce si ovace publika a titul vícemistra užíval Marián Klíč, který si na převzetí cen vzal selfie tyč a vše si pro sebe zdokumentoval. Podrobnosti o tom, jaké pořadí bylo v této disciplíně, jsme již psali v předešlém článku. Nyní si vychutnejte všechny závodníky na quadu, kteří se objevili na jevišti.

VÍCE
Vyhlášení MMČR side 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po článku ze slavnostního vyhlášení všech závodníků seriálu MMČR side a quad 2017, které se konalo v Horním Újezdě ve večerních hodinách v sobotu 7. 10. 2017, přicházíme s fotogalerii zaměřenou na disciplínu sajdkárkros. Podívejte se, jak to slušelo sajdkárkrosařům na pódiu v záři reflektorů a blesků v zajetí krásných hostesek z Autoprofi Přibram a BO Motor-Oil! V další galerii se už můžete těšit také na borce z quadcrossu!

VÍCE
MMČR side Horní Újezd 2017 -  foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Podívejte se na jedinečné a nevšední fotografie z posledního zavodu MMČR side v Horním Újezdě, které pro vás nacvakal a připravil náš známý redakční fotograf Zdeněk Růžička! Užijte si znovu z pohodlí a tepla domova blátivý race! A s fotogaleriemi nekončíme! Dále budeme pokračovat snímky zaměřené na quady, přebor a zákulisí vyhlášení, takže sledujte nás! Bude to opravdová smršť!

VÍCE
ME družstev side a quad Cingoli pátek – foto Hejnal a Ploc
sidecarcross

Následující víkend vypukne očekávaná bitva Evropy v sajdkárkrosu a quadcrossu v italské Cingoli. Celý český reprezentační tým má již za sebou přes 1000 km dlouhou cestu, utáboření a nyní i technické přejímky. Podívejte se na fotogalerii ze čtvrteční cesty od Ondřeje Ploce a pátečního dne od Josefa Hejnala níže.

VÍCE
Fotogalerie k tiskové konferenci před SMXoN Cingoli Itálie 2017
sidecarcross

Ve středu 13. 9. 2017 se konala v prostorách Autoklubu ČR v Praze tisková konference reprezentačního družstva v sajdkárkrosu před ME družstev, které se pojede v italském Cingoli o víkendu 23.-24.9.2017. Podívejte se na rozsáhlou fotogalerii věnovanou představením celého českého týmu v sajdkárkrosu, kde nás budou zastupovat posádky bratři Čermákové, Černý-Vitoň a Vejchoda-Zatloukal. Zmíněná trojice bude obhajovat bronz z předešlých "národů"! Dále uvidíte nové reprezentační kolekce a také představení hlavních sponzorů.

VÍCE
Přebor ČR side a veterán Kramolín 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

V poslední galerii z mistráku side a quad v Kramolíně se zaměříme na přebor sajdkár, který čítal až nezvykle nabušený startovní rošt. V jízdách si to o vítězství pak rozdali rivalové Peták-Lundák a Procházka-Ochtábec. Podívejte se tak na skvělé fotografie od Zdeňka Růžičky!

VÍCE