Velkolepá párty k oslavě tří titulů posádky Kolenčík-Hejhal!
sidecarcross

Dvojnásobní mistři republiky Kolenčík-Hejhal teprve nyní pořádně oslavili své letošní úspěchy na velkolepé párty ve své domovině v Havrani v pátek 15.11.2019. Z ní přinášíme bohatou fotogalerii. Podívejte se, jak slaví mistři!

VÍCE
Sidecarcross of Nations 2019, 2.část - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Další slušná porce fotografií z atraktivního vrcholu světové sezony - Sidecarcross of Nations 2019! Podívejte se na poslední fotogalerii z tohoto závodu v německém Schwedt, kde český tým ve složení Černý-Musil, Kolenčík-Hejhal a bratři Hrochové vybojoval 4. místo!

VÍCE
Sidecarcross of Nations 2019, 1.část - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k říjnovému vrcholu světové sezony - Sidecarcross of Nations, které hostil německý Schwedt. Písečné peklo dalo všem zabrat. Česká reprezentace v sajdkárkrosu v něm obsadila 4. místo. Zavzpomínejte si ještě jednou na působivou atmosféru "národů" ve formě fotogalerie. Publikujeme první část...

VÍCE
Vyhlášení MMČR side a quad Horní Újezd 2019 - Zdeněk Růžička
sidecarcross

Přinášíme slíbenou fotogalerii ze slavnostního vyhlášení seriálu MMČR side a quad, které se uskutečnilo v kulturním domě v Horním Újezdě v sobotu 12.10. 2019. Připravil ji náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Podívejte se, kdo se zúčastnil letošního ročníku a kdo stál na pódiu v záři reflektorů!

VÍCE
Rozlučka se sezonou týmu Pudlo-Vitoň – foto Josef Hejnal
sidecarcross

I o uplynulém víkendu uspořádaly další sajdkárkrosové týmy rozlučky se sezonou pro své příznivce. Ve stejném termínu probíhaly v Příbrami pod taktovkou dvojice Pudlo-Vitoň a druhá v Medlově, kterou organizoval Promotorsport tým. A právě na první akci, kterou jsme osobně navštívili, se zaměříme.

VÍCE
Ukončení sezony JJD Jawa racing týmu na Strupině – foto Josef Hejnal
sidecarcross

V neděli 20.10.2019 Vrátný-Kadečka a Černý-Musil zakončili sezonu se svými příznivci a nadšenci do motorismu na trati Strupina u Nečíně. Pro ně připravili nejen adrenalinový zážitek se svezením na své sajdkáře, ale také velmi bohaté občerstvení s lahodným gulášem. Počasí jim přálo, takže návštěvníků jen přibývalo. Celá akce se nesla ve velmi dobré a uvolněné atmosféře, kdy si všichni mohli ještě jednou letos naposledy užít sajdkárkrosové i quadcrossové speciály na trati!

VÍCE
Sajdkáry v Sedlčanské kotlině 2019 – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Sedlčanská kotlina ožila v sobotu 19.10.2019 dunivými motory sajdkárkrosových speciálů. Právě zde totiž tým Pokorný-Čiko se spřátelenými posádkami uspořádal akci pro veřejnost a hlavně pro své příznivce, aby se dozvěděli něco více o jejich sajdkárkrosové řeholi a mohli si při té příležitosti také na vlastní kůži vyzkoušet jízdu na sajdkáře. Do Sedlčan jsem zavítal osobně, a tak pořídil pár snímků, na které se můžete podívat ve fotogalerii níže.

VÍCE
Finále MMČR side a quad Horní Újezd 2019 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Závěrečný díl seriálu MMČR side a quad, který se odehrával v Horním Újezdě v sobotu 12.10.2019, poskytl nádherný motoristický zážitek s napínavou podívanou a dobrou atmosférou. Vychutnejte si ještě jednou poslední závody v krásném podzimním období formou fotografií!

VÍCE
SMXoN Schwedt 2019 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po závodním víkendu jako vždy náš redakční fotograf Zdeněk Růžička přichází se svými nej snímky. Nevšední záběry do dění "národů vás vtáhnou do děje. Podívejte se na jeho fotogalerii!

VÍCE
Páteční den na SMX-QXoN 2019 – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Již jen několik hodin zbývá do vypuknutí největší sajdkárkrosové a quadcrossové akce roku, závodu národních družstev v německém Schwedt. Český tým je kompletní a v plné síle! V pátek 4.10.2019 po zabydlení na svém stanovišti v paddocku absolvoval technické přejímky. Nyní se již vše ladí na zítřejší kvalifikaci. Podívejte se ve fotogalerii níže do srdce českého týmu!

VÍCE