Best of MMČR side a quad Stříbro 2019 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Jelikož fotografií není nikdy dost, přináším také svůj pohled na závody MMČR side a quad ve Stříbře, které se jely minulou neděli. Podívejte se na souhrn z celého dne od závodů side a quad až po show Richarda Mošny. Neopomněl jsem ani zákulisí závodů. K nahlédnutí se vám nabízí slušná nálož fotografií.

VÍCE
Velké ohlédnutí za GP Ukrajiny – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Abychom vás ještě trochu navnadili na další Velkou cenu v sajdkárkrosu, která se jede o tomto víkendu ve francouzském Plomion, přinášíme ještě velké ohlédnutí za minulou GP Ukrajiny. Čeká na vás tzv. highlight toho nej z celého víkendu od zákulisí po jízdy! Vychutnejte si ještě jednou minulý závod MS sajdkár!

VÍCE
MMČR side Stříbro 2019 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Podívejte se na slušnou nálož ze Stříbra, kde se odehrával nervydrásající boj o pozice. S excelentními záběry přichází znovu náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Zaostřil nejen na závody, ale také na zákulisí!

VÍCE
GP sidecarcross Ukrajina 2019 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

S menším zpožděním přidáváme další fotoohlédnutí z GP Ukrajiny, které následuje po náloži v reportáži o téhle Velké ceně. Podívejte se na další snímky z nedělních závodů, ceremonie a pódia od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky.

VÍCE

Závodní fotogalerie z MS side v Kramolíně od Zdeňka Růžičky
sidecarcross

Fotografií není nikdy dost, a proto valíme další super galerii z motoristického svátku, MS sajdkár, který se konal v Kramolíně u Nepomuku o uplynulém víkendu. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se zaměřil nejen na samotné MS, ale také na vložené závody side veteránů a sólo klasiků. Podívejte se na jeho závodnickou fotogalerii!

VÍCE
GP CZE Kramolín neděle - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Podívejte se na pořádnou porci fotografií z nedělní Velké ceny ČR v sidecarcrossu, která se odehrávala v Kramolíně u Nepomuku v neděli 12.5.2019. I přes chladno dorazila celkem slušná návštěva diváků, kteří mohli zhlédnout řežbu světové špičky i výborné výkony českých posádek.

VÍCE
Kvalifikace GP ČR Kramolín - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Po reportáži přinášíme i fotogalerii z dnešní deštivé kvalikace z Kramolína. Podívejte se na vodní hrátky na blátě!

VÍCE
2.MMČR side Jinín 2019 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Fotografií a galerií se objevilo po druhém závodě v Jiníně celkem slušná porce, přesto přidávám ještě svůj pohled. Podívejte se na jiné záběry a také na další jezdce. Fotogalerie je zaměřená výhradně na republiku side.

VÍCE
2. Přebor ČR side Jinín 2019 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Jak jsme již slibovali, připravili jsme pro vás druhou fotogralerii z Jinína zaměřenou tentokráte na Přebor ČR side, veterán a klasik. Opět se můžete pokochat snímky našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky.

VÍCE
Republika side Jinín 2019 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po skromném náhledu na pár fotografií z reportu přinášíme již tradiční bohaté fotogalerie. S první se vytasil náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Podívejte se na jeho úlovky s úzkým hledím do republiky sajdkár!

VÍCE