Champs Party Wilkinson-Chamberlain 2018 – foto Tracy Thacker
sidecarcross

Jak slavili čeští mistři, jsme již publikovali, ale jak taková párty probíhá v zahraničí? Na sociální síti byli velmi aktivní Angličané. Noví mistři Velké Británie, Wilkinson-Chamberlain, se pochlubili svým večírkem, kde slavili svůj premiérový titul! Na jejich párty vyrazil i náš mistr republiky Zdeněk Poláček se svou přítelkyní. Podívejte se na exkluzivní záběry z veselice anglického titulu od Tracy Thacker!

VÍCE
Best of mistři Kolenčík-Hejhal podruhé! - foto Hejnal a Růžička
sidecarcross

A novým mistrům republiky Kolenčík-Hejhal se budeme věnovat i nadále. Po první nadité „bestovce“ přinášíme i druhou stejně rozsáhlou. Znovu mapuje nej momenty, zákulísí týmu a nej akci ze závodů! Vychutnejte si i tuto druhou fotogalerii!

VÍCE
Jak mistři republiky Kolenčík-Hejhal zapíjeli titul – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Až teprve po měsíci od vítězného posledního závodu sezony pořádně zapili a oslavili mistrovský titul Petr Kolenčík a Matěj Hejhal. Stalo se tak v pátek 16.11.2018 v jejich domácí restauraci „Na statku“ v Havrani u Mostu. Podívejte se na pár exkluzivních snímků z tohoto bujarého večírku!

VÍCE
Best of mistři republiky Kolenčík-Hejhal 2018 – foto Hejnal a Růžička
sidecarcross

Jako poctu našim novým mistrům republiky věnujeme následující rozsáhlou fotogalerii, která mapuje celou jejich úspěšnou sezonu 2018. Pojďme se podívat na výběr těch nej záběrů do nitra tohoto sympatického týmu!

VÍCE

Strupina ožila rozlučkou quadcrossařů z týmů SiX-3SSW a Jawa!
sidecarcross

V sobotu 10.11.2018 se na trati Strupina u Nečíně konala další rozlučka se sezonou. Tentokráte se jí zhostily quadcrossové týmy SiX-3SSW a Jawa. Skromné místo bylo hned po poledni ve značném obležení mnoha jezdců na čtyřkolkách a spousty fanoušků, příznivců těchto týmů, dále nadšenců do motorek, ale i podporovatelů.

VÍCE
OBRAZEM: Slavnostní vyhlášení posádek MMČR sajdkár 2018
sidecarcross

V sobotu 13.10.2018 se po posledním závodě MMČR side a quad v Horním Újezdě konalo v tamním kulturním domě tradiční, slavnostní vyhlášení všech účastníků tohoto seriálu za sezonu 2018. Podívejte se do tváří všech aktérů v následující fotogalerii!

VÍCE
MMČR quad Horní Újezd 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Zpětně se formou fotogalerie ohlížíme za napínavými posledními závody MMČR quad, které se jely v Horním Újezdě v sobotu 13.10.2018. O titul si to rozdali Zdeněk Poláček a Jiří Kašpar. Až poslední jízda rozhodla. Vyhrál ji Poláček a mohl slavit! Podívejte se na zajímavé momentky ze závodu profi quad a také na radost vítězů!

VÍCE
Kramolínští ukončovali sezonu 2018 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Jak jsme dopředu avizovali, po sezoně nastal čas na tradiční rozlučky sajdkárkrosových týmů, které se vždy konají někde na závodní trati. O sobotě 20.10.2018 se loučení odbývalo hned na několika místech republiky. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička vyrazil do Kramolína, kde měli ukončení sezony místní posádky, Kalinovský-Liška, Noháček-Hlava, Hlava-Kříž, Polívka-Baroch, Štědronský-Rota a Kubíkové.

VÍCE
Best of přebor Horní Újezd 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

I jezdci přeboru si zaslouží naši pozornost za své výkony a předvedenou podívanou! Podívejte se na akční momentky z posledního závodu MMČR side a quad, který se jel minulou sobotu v Horním Újezdě. Rošt tentokráte čítal 23 posádek z této kategorie a jasnými vítězi se stali Šroler-Zářecký. Titul však slavili Lukášek-Peč. U veteránů zabojovali nejvíce Konečný-Dostál. Lídr šampionátu Hutira zase stvrdil další titul ve veteránské kategorii.

VÍCE
Best of republika Horní Újezd 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Letošní finále sezony MMČR side a quad velmi nadchlo. Krásné počasí, davy fanoušků, třeskutá atmosféra a napínavá bitva o titul až do samého závěru, vše v jednom bylo v Horním Újezdě v sobotu 13.10.2018. Po reportáži i první galerce věnované novým mistrům přicházíme s rozsáhlejší várkou snímků, která hledí na nejsledovanější kategorii side jiným úhlem. Podívejte se na úžasné momenty ze závodů i zákulisí!

VÍCE