Sidecarcross v Dalečíně 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme ke 4. podniku MMČR sajdkár, který se premiérově konal v Dalečíně v sobotu 2.6.2018. Podívejte se ještě na další snímky ze zákulisí a závodů!

VÍCE
Jawa quad team v Dalečíně – foto Hejnal a Růžička
sidecarcross

Na 4. podniku MMČR quad v Dalečíně jsme se také zaměřili na Jawa quad team, za který jedou ostřílený matador Jan Zácha a bývalý sajdkárkrosař Lukáš Černý. Podívejte se na jejich akční jízdy!

VÍCE
MMČR side Dalečín 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Podívejte se na další serii snímků ze 4. podniku MMČR side v Dalečíně, kterou pro vás připravil náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Jeho osobitý pohled na atmosféru závodů je známý! Stojí za to!

VÍCE
Sidecarcross ve Stříbře - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme ke třetímu podniku MMČR side, který se jel ve Stříbře v neděli 20.5.2018. Jelikož fotografií není nikdo dost, přidáváme další serii zaměřenou zejména na závodní dění na trati. Podívejte se na sajdkárkrkosovou akci!

VÍCE

Přebor ČR side Stříbro 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Podívejte se na bohatou fotogalerii z 3. podniku MMČR side a quad ve Stříbře, která je zaměřená na jezdce z přeboru - veterány i hobíky! Tentokráte se jich sešlo neuvěřitelných 27! Nabitý startovní rošt, dvě řady, to tu ještě nebylo! Přebor začíná táhnout více a více jezdců, ale našel si i dost svých fanoušků. I díky němu tak republika trochu nabobnala. Nyní si vychutnejte tyto borce z přeboru!

VÍCE
3. MMČR side Stříbro 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po reportáži ze 3. podniku MMČR sajdkár, který se odehrával ve Stříbře v neděli 20.5.2018, přinášíme další fotoohlédnutí. Výběr neobyčejných snímků připravil náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Podívejte se také na jeho pohled na závody!

VÍCE
MS side Kramolín 2018 -  foto Josef Hejnal
sidecarcross

A přiložíme další polínko do ohně. Z 5.GP CZE v Kramolíně u Nepomuku, která se jela o minulém víkendu, přinášíme po reportážích, videí a fotogalerií další slušnou porci fotek. Těch není nikdy dost! Podívejte se také na jiné pohledy, zákulisí a akci!

VÍCE
Vložený závod veteránů na MS v Kramolíně – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Při MS side v Kramolíně u Nepomuku se jely také ukázkové jízdy side veteránů a motocross clasic, kde v případě sajdkár startovali mnohé legendy a bývalí mistři republiky. O tahák pro diváky bylo tak postaráno. Na zmíněné kategorie se zaměřil i náš redakční fotograf Zdeněk Růžička a přináší bohatou fotogalerii. Podívejte se níže!

VÍCE
GP CZE Kramolín 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Na nedělní Velké ceně ČR v sajdkárkrosu v Kramolíně u Nepomuku nacvakal náš redakční fotograf Zdeněk Růžička velké množství úchvatných snímků. Podívejte se na některé, z kterých udělal pěknou fotogalerii.

VÍCE
Kvalifikace GP CZE Kramolín 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

S vymazlenou fotogalerií z kvalifikace na GP CZE v Kramolíně, která se odehrávala za slunné soboty 12. 5. 2018, přichází náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Vychutnejte si ještě jednou kramolínský závod a přijďte i v neděli!

VÍCE