JJD trénink Černý-Musil ve Stříbře - Josef Hejnal
sidecarcross

Ani o Velikonocích nebyl ve Stříbře od motorů klid. Krásný víkend využilo mnoho motokrosařů (zejména z Německa), ale také sajdkárkrosařů k tréninku na svatopetrské trati. Následující fotogalerie je věnována týmu Černý-Musil. Podívejte se, jak se jim jezdilo ve velmi prašném Stříbře!

VÍCE
Sajdkárkrosové tréninky v Jiníně – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Krásné jarní počasí o víkendu přálo tréninkům na „motorce“. Jezdci sajdkárkrosu toho využili, aby si ozkoušeli novou MX trať v Jiníně u Strakonic, kde se pojede český mistrák o prvním víkendu v květnu. Sešlo se tedy více sajdkárkrosařů. Jestliže chcete vědět, jak lítali, podívejte se na fotogalerii níže!

VÍCE
Výběrovka z MMČR side Mohelnice 2019 – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Přicházíme ještě s další várkou fotografií z prvního podniku MMČR side, který se jel v Mohelnici v sobotu 30.3.2019. Podívejte se na záběry jiným úhlem pohledu! Příjemně se bavte!

VÍCE
1. závod MMČR side Mohelnice 2019 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po reportáži z 1. podniku MMČR side v Mohelnici přinášíme obsáhlejší fotogalerii z tohoto závodu od Zdeňka Růžičky. Podívejte se na jeho pěkné úlovky z Mohelnických lomů!

VÍCE

Best of veteráni sajdkár 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

S další pěknou fotogalerií přichází náš redakční fotograf Zdeněk Růžička, který nyní zohlednil i sajdkárkrosové veterány. Nabízí pohled na jejich celou sezonu, kde si všímá především jejich závodů z detailního i z širšího pohledu. Podívejte se na jeho další fotografické skvosty zaostřené na veterány side 2018!

VÍCE
To nej z Přeboru ČR side 2018 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Podívejte se na další fotografickou bombu od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky, který se tentokráte zaměřil na hobby jezdce v Přeboru ČR side. Jeho následující fotogalerie je průřezem celé sezony, vyjma závěrečných dvou podniků. Příjemně se bavte!

VÍCE
Výběr nej snímků z MMČR side 2018 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Fantastické, dechberoucí, zajímavé, akční a nebo nevšední by se daly charakterizovat vybrané snímky od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky. Jeho následující fotogalerie ze sezony MMČR side vás prostě uchvátí! Neváhejte si ji proto níže prohlédnout!

VÍCE
Autocross na Strupině 2018 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

V neděli 30.12.2018 se konal tradiční autocross na nečínské trati na Strupině. Již několik let se tak schází parta automobilových nadšenců, aby poměřila své síly svých nabušených bouráků. Mezi nimi nechyběli ani někteří sajdkárkrosaři, kterým chyběl adrenalin a chtěli se před novou sezonou pořádně navnadit. Takovou akci si nenechal ujít ani náš redakční fotograf Zdeněk Růžička a připravil pro vás bohatou fotogalerii.

VÍCE
Best of bratři Čermákové 2018, část 2. - foto Martin Husár
sidecarcross

I poslední fotogalerie věnovaná letošní sezoně bratrů Čermákových je nabušená opravdovými skvosty a dechberoucími fotografiemi od profesionálního fotografa Martina Husára, který s klukama brázdil Evropou i republikou po závodech. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si nej snímky bratrů Čermákových!

VÍCE
Best of bratři Čermákové 2018, část 1. - foto Martin Husár
sidecarcross

V bohaté a pestré fotogalerii od profesionálního fotografa Martina Husára se ohlédneme za sezonou bratrů Čermákových, která jim sice nedopadla podle představ, ale přesto můžeme najít na jejich letošní jízdě i několik pěkných momentů i výsledků. Podívejte se na magické a úchvatné snímky, které vás dostanou!

VÍCE