Vzpomínka na největší úspěch českého sajdkárkrosu – GP Kivioli 2011!
sidecarcross

Když už vzpomínáme a v předminulé fotogalerii jsme zakotvili v sezoně 2011, je třeba obsáhleji se podívat na největší úspěch českého sajdkárkrosu ve své historii, který zatím ještě nikdo nepřekonal. Dosáhli ho bratři Václav a Marek Rozehnalovi, několikanásobní mistři republiky s dlouhou šňůrou titulů v řadě. V české historii není úspěšnějších sajdkárkrosařů. Pojďme se ale podívat, jak se jim zlatý úspěch na GP Estonska v Kivioli dne 14. srpna 2011 podařil...

VÍCE
Svižným skokem do sezony 2011 – foto Růžička a Hejnal
sidecarcross

Nyní máme nebývalou možnost se ohlédnout za minulými ročníky českého šampionátu a nejen jeho, jak s námi šel čas, kdo vše na závody jezdil a pomocí fotografií si připomenout léta minulá. V prvním sledu jsme pro vás připravili výběrovou fotogalerii ze sezony 2011, protože právě v ní jsme započali naši činnost na stránkách Motolevel.com.

VÍCE
Úsměv, prosím! – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Na zvednutí dobré nálady jsme připravili velmi pozitivní galerii s výběrem snímků plných úsměvů z minulého ročníku MMČR side a quad. Podívejte se, jak nám to sluší, když se smějeme!

VÍCE
OBRAZEM: Nestárnoucí Anton Wanger se stále drží české elity!
sidecarcross

Několik dekád v sedle sajdkárkrosového speciálu a pořád při síle být ve špičce závodního pole českého šampionátu, charakteristika, která sedí na nestárnoucí, rakouskou legendu Antona Wangera. V minulé sezoně při absenci jednoho podniku obsadil se svým německým mitfárou Richterem pěkné desáté místo. A právě jim je věnována následující skromná fotogalerie, kterou doplňují ještě slova samotných jezdců!

VÍCE
OBRAZEM: Zaostřeno na deváté Herclíky!
sidecarcross

Není to tak dávno, co řady „jawistů“ rozšířili bratři Herclíkové z Benátek nad Jizerou a stali se jí pevnou součástí. S českým motorem se jim navíc v minulé sezoně povedlo zase vystoupat republikovým pořadím a napevno se usadit v elitní desítce. A jak se oni dívají na své ještě nedávné výkony v seriálu MMČR side? Odpovědí je jejich podrobná analýza sezony 2019! S ní si můžete prohlédnout i celou řádku fotografií věnovaných jejich týmu..

VÍCE
OBRAZEM: 8. místo obsadili Pečové!
sidecarcross

Pokračujeme dalším dílem seriálu „Ohlédnutí za sezonou 2019“. Tentokráte se naše pozornost zaměřila na bratrskou posádku Peč-Peč, která se minulý rok umístila v MMČR side na 8. místě. Znovu vám nabízíme ohlédnutí formou fotografií, ale také hodnocení sezony od zmiňované posádky, která také prozradila novinky u nich v týmu pro sezonu 2020!

VÍCE
OBRAZEM: Best of Křížové 2019
sidecarcross

V „republice“ sajdkár nejspíše nenajdeme jiného aktivního, českého jezdce, který by měl tak dlouhou závodní kariéru a po většinu ní se stále držel v top5 nejlepších, než jakým je mistr republiky z roku 2001 Jaroslav Kříž. V minulém roce načal již svou 29. sezonu a zakončil ji se svým bratrem Liborem na 7. příčce! Pojďme se za ní ohlédnout formou fotografií a sebehodnocením samotných jezdců.

VÍCE
OBRAZEM: 6. místo patřilo posádce Hlava-Kříž
sidecarcross

Viditelný progres během tří sezon v seriálu MMČR side a quad udělala dvojice Hlava-Kříž. V minulém roce i přes veškerou smůlu, která je provázela, obsadili pěkné 6. místo. A právě jim je věnována následující fotogalerie a k ní připojena i jejich podrobná analýza sezony 2019. Pojďme se podívat, jak to u nich probíhalo a s čím se museli vypořádat!

VÍCE
OBRAZEM: Černý-Musil uzavírali první pětku
sidecarcross

Český šampionát v roce 2019 zažil comeback úspěšné dvojice Černý-Musil, která se do něj vracela po dvouleté přestávce. Její forma vrcholila až v samém závěru sezony, kdy ovládla poslední podnik MMČR side v Horním Újezdě a zejména zářila na ME družstev v německém Schwedt, kde značnou měrou přispěla ke 4. místu. Z českých družstev v Dalečíně si pak odvážela bronz společně s Kalinovský-Liška a Štědronský-Hrachovec. Pojďme se tak ohlédnout i za tímto týmem ve formě bohaté fotogalerie.

VÍCE
OBRAZEM: Pudlo-Vitoň sahali po vícemistrovi 2019
sidecarcross

Až do posledního závodu republiky v Horním Újezdě dvojice Pudlo-Vitoň živila naději na vícemistra republiky, kterou ji vzala až neskutečná smůla. Nakonec obsadila 4. pozici. Přitom po celou sezonu se držela v úzké špičce startovního pole. Vícemistra se však dočkali v českých družstvech. A právě posádce Pudlo-Vitoň je věnováno následující shrnutí a bohatá fotogalerie z celé sezony 2019.

VÍCE