Fotogalerie k tiskové konferenci před SMXoN Cingoli Itálie 2017
sidecarcross

Ve středu 13. 9. 2017 se konala v prostorách Autoklubu ČR v Praze tisková konference reprezentačního družstva v sajdkárkrosu před ME družstev, které se pojede v italském Cingoli o víkendu 23.-24.9.2017. Podívejte se na rozsáhlou fotogalerii věnovanou představením celého českého týmu v sajdkárkrosu, kde nás budou zastupovat posádky bratři Čermákové, Černý-Vitoň a Vejchoda-Zatloukal. Zmíněná trojice bude obhajovat bronz z předešlých "národů"! Dále uvidíte nové reprezentační kolekce a také představení hlavních sponzorů.

VÍCE
Přebor ČR side a veterán Kramolín 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

V poslední galerii z mistráku side a quad v Kramolíně se zaměříme na přebor sajdkár, který čítal až nezvykle nabušený startovní rošt. V jízdách si to o vítězství pak rozdali rivalové Peták-Lundák a Procházka-Ochtábec. Podívejte se tak na skvělé fotografie od Zdeňka Růžičky!

VÍCE
MMČR quad Kramolín 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se tentokráte snažil zabírat všechny disciplíny, které na předposledním podniku MMČR side a quad v Kramolíně jely. Nyní se můžete pokochat jeho snímky zaměřené na čtyřkolky.

VÍCE
MMČR side Kramolín 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po reportáži z MMČR side v Kramolíně přinášíme i obsáhlou fotogalerii od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky. V první várce se můžete těšit na snímky zaměřené pouze na republiku. V dalším díle navážeme přeborem a quady.

VÍCE

MMČR side Jinín 2017 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Z jinínské výhně, kde se odjel pátý podnik MMČR side a quad v sobotu 24.6.2017, přinášíme ještě bohatou fotogalerii s průřezem celého závodního dne zaměřeného na sajdkárkros. Selský ráz Jinína, pohled do zákulisí, detaily na techniku, závody, akce, souboje i radost na stupních vítězů naleznete ve snímcích níže...

VÍCE
Sidecarcross Stříbro 2017 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Jelikož obrázků není nikdo dost, tak po kolegovi Zdeňkovi Růžičkovi přicházím také se svou troškou ze 4. závodu MMČR side, který se jel ve Stříbře v neděli 18.6.2017. Podívejte se na průřez celým závodním dnem od sobotního večera po ranní tréninky až po hlavní závody. Výběr je směřován spíše k republice, ale naleznou se v něm i někteří jezdci z Přeboru ČR.

VÍCE
MMČR side Stříbro 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Sluníčko, teplo kolem třiceti stupňů a souboje o stupně vítězů, to vše se odehrávalo na závodní dráze ve Stříbře na MMČR side. Jak si s tím poradil náš fotograf, můžete posoudit nahlédnutím do jeho galerie.

VÍCE
MMČR side Březová nad Svitavou-foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Třetí podnik MMČR byl opak toho druhého. Obloha čistá jako zrcadlo a teploty šplhající k třicítkám. Slunce, prach a vedro byla situace, se kterou se museli poprat nejen posádky ale i samotní návštěvníci. Z těchto náročných podmínek přinášíme záběry, které vám přiblíží zdejší atmosféru.

VÍCE
MMČR Quad Březová nad Svitavou- Foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Ve druhé fotogalerii se náš fotograf zaměřil na kategorii quad. Přijeli do Březové změřit síly a rozdělit body v domácím šampionátu.

VÍCE
MMČR side a čtyřkolek 2017 Březová - foto Jirka Kružík
sidecarcross

Fotogralerie jezdecké špičky tříd MMČR Side a MMČR Quad z prašné Březové nad Svitavou.

VÍCE