Autocross na Strupině 2018 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

V neděli 30.12.2018 se konal tradiční autocross na nečínské trati na Strupině. Již několik let se tak schází parta automobilových nadšenců, aby poměřila své síly svých nabušených bouráků. Mezi nimi nechyběli ani někteří sajdkárkrosaři, kterým chyběl adrenalin a chtěli se před novou sezonou pořádně navnadit. Takovou akci si nenechal ujít ani náš redakční fotograf Zdeněk Růžička a připravil pro vás bohatou fotogalerii.

VÍCE
Best of bratři Čermákové 2018, část 2. - foto Martin Husár
sidecarcross

I poslední fotogalerie věnovaná letošní sezoně bratrů Čermákových je nabušená opravdovými skvosty a dechberoucími fotografiemi od profesionálního fotografa Martina Husára, který s klukama brázdil Evropou i republikou po závodech. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si nej snímky bratrů Čermákových!

VÍCE
Best of bratři Čermákové 2018, část 1. - foto Martin Husár
sidecarcross

V bohaté a pestré fotogalerii od profesionálního fotografa Martina Husára se ohlédneme za sezonou bratrů Čermákových, která jim sice nedopadla podle představ, ale přesto můžeme najít na jejich letošní jízdě i několik pěkných momentů i výsledků. Podívejte se na magické a úchvatné snímky, které vás dostanou!

VÍCE
Čmeláčí párty 2018 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Přinášíme druhou horkou várku fotografii z párty bratrů Čermákových k ukončení letošní sezony, která se konala v sobotu 8.12.2018 v příbramském klubu Šachta. Tentokráte nabízíme nevšední pohled na detail od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky.

VÍCE

Champs Party Wilkinson-Chamberlain 2018 – foto Tracy Thacker
sidecarcross

Jak slavili čeští mistři, jsme již publikovali, ale jak taková párty probíhá v zahraničí? Na sociální síti byli velmi aktivní Angličané. Noví mistři Velké Británie, Wilkinson-Chamberlain, se pochlubili svým večírkem, kde slavili svůj premiérový titul! Na jejich párty vyrazil i náš mistr republiky Zdeněk Poláček se svou přítelkyní. Podívejte se na exkluzivní záběry z veselice anglického titulu od Tracy Thacker!

VÍCE
Best of mistři Kolenčík-Hejhal podruhé! - foto Hejnal a Růžička
sidecarcross

A novým mistrům republiky Kolenčík-Hejhal se budeme věnovat i nadále. Po první nadité „bestovce“ přinášíme i druhou stejně rozsáhlou. Znovu mapuje nej momenty, zákulísí týmu a nej akci ze závodů! Vychutnejte si i tuto druhou fotogalerii!

VÍCE
Jak mistři republiky Kolenčík-Hejhal zapíjeli titul – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Až teprve po měsíci od vítězného posledního závodu sezony pořádně zapili a oslavili mistrovský titul Petr Kolenčík a Matěj Hejhal. Stalo se tak v pátek 16.11.2018 v jejich domácí restauraci „Na statku“ v Havrani u Mostu. Podívejte se na pár exkluzivních snímků z tohoto bujarého večírku!

VÍCE
Best of mistři republiky Kolenčík-Hejhal 2018 – foto Hejnal a Růžička
sidecarcross

Jako poctu našim novým mistrům republiky věnujeme následující rozsáhlou fotogalerii, která mapuje celou jejich úspěšnou sezonu 2018. Pojďme se podívat na výběr těch nej záběrů do nitra tohoto sympatického týmu!

VÍCE
Strupina ožila rozlučkou quadcrossařů z týmů SiX-3SSW a Jawa!
sidecarcross

V sobotu 10.11.2018 se na trati Strupina u Nečíně konala další rozlučka se sezonou. Tentokráte se jí zhostily quadcrossové týmy SiX-3SSW a Jawa. Skromné místo bylo hned po poledni ve značném obležení mnoha jezdců na čtyřkolkách a spousty fanoušků, příznivců těchto týmů, dále nadšenců do motorek, ale i podporovatelů.

VÍCE
OBRAZEM: Slavnostní vyhlášení posádek MMČR sajdkár 2018
sidecarcross

V sobotu 13.10.2018 se po posledním závodě MMČR side a quad v Horním Újezdě konalo v tamním kulturním domě tradiční, slavnostní vyhlášení všech účastníků tohoto seriálu za sezonu 2018. Podívejte se do tváří všech aktérů v následující fotogalerii!

VÍCE