Ve velkém stylu slavil třícítku sajdkárkrosař Petr Kolenčík!
sidecarcross

Nováčkové Kolenčík-Hejhal vlétli do republiky jako čerstvé tornádo, které příjemně rozvířilo tamní sajdkárkrosové prostředí. Přesně takovou mladou a energickou krev bývalých úspěšných motokrosařích česká side scéna potřebovala. Za redakci Motolevel.com jsme se za nimi vydali do Havraně u Mostu, kam jsme jimi byli pozváni na narozeninovou oslavu Petra Kolenčíka.

VÍCE
Příbramští sajdkárkrosaři se odreagovali na silvestrovském rallycrossu!
sidecarcross

Na sklonku roku 2017 se na nečínské trati Strupina u Příbrami uskutečnilo tradiční, silvestrovské rallycrossové klání, u něhož tentokráte nechybělo i mnoho sajdkárkrosařů z Příbramska. Někteří dokonce nevydrželi pozávodní třes rukou a s chutí se přímo zúčastnili pro ně nezvyklého čtyřkolového závodu!

VÍCE
Čmeláčí párty 2017 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Podívejte se na další povedenou serii fotografií z Čmeláčí párty, která se konala v Příbrami v pátek 17. 11. 2017, od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky. Bratři Čermákové se svými příznivci oslavovali úspěšnou sezonu 2017.

VÍCE
ME družstev side Cingoli – foto Ondřej Ploc
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k zářijovému ME družstev side v italském Cingoli. Tentokráte pouze formou bohatší fotogalerie od začínajícího fotografa Ondřeje Ploce, který se na atraktivním závodě „národů“ zaměřil zejména na českou reprezentaci. Nabízí tak pohled nejen na samotné závodění, ale také zabíhá do zákulisí. Uvidíte například i pár unikátních snímků z cesty, ale i táboření českých týmů. Vychutnejte si ještě jednou „národy“ prostřednictvím povedených obrázků!

VÍCE

Ukončení sezony na Strupině 2017 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

V sobotu 4. 11. 2017 se v Nečíni na trati Strupina rozezněly závodní stroje sajdkár a čtyřkolek při příležitosti oslavy konce sezony republikových riderů Lukáše Černého, Martina Vrátného a Radka Vitoně, dále čtyřkolkáře Zdeňka Poláčka a jejich hostů. Všichni nabídli své speciály ke svezení pozvaným návštěvníkům. Připraveno bylo i bohaté občerstvení - zabijačkové hody. Báječné odpoledne si každý příchozí musel užít. Ostatně o celé akci jsme se rozepsali v předešlém článku, nyní se můžete podívat také na bohatou fotogalerii!

VÍCE
Pudlo a spol končili sezonu s fanoušky – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Po sezoně se sajdkárkrosaři odvděčují svým fanouškům, sponzorům a všem těm, co je jakkoliv podporují, atraktivními akcemi. Sobota 14. 10. 2017 byla takovými na různých částech republiky plodná. Zavítali jsme se podívat na tu, kterou pořádal tým Pudlo se spřátelenými posádkami na trati v Kramolíně a následně na jejich afterparty.

VÍCE
Přebor ČR side a veterán Horní Újezd 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Abychom neochudili také další kategorie při MMČR side a quad, dáváme prostor také sajdkárkrosovému přeboru, který se po celou sezonu pyšnil slušným počtem posádek na startovním roštu. Ani poslední závod sezony v Horním Újezdě nebyl u této kategorie výjimkou. Podívejte se na zajímavou směs fotografií, kterou pro vás připravil Zdeněk Růžička.

VÍCE
MMČR quad Horní Újezd 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Poslední štaci v Horním Újezdě uzavřeme fotogalerií věnovanou quadcrossu, kde se bojovalo do posledních metrů o titul vícemistra republiky, suverénní jízdy Poláčka nebo srdnaté zápolení juniorů. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička si tak poslední závody sezony pořádně užil. Neopomněl žádnou kategorii řádně nacvakat. Podívejte se, jak se čtyřkolky praly s bahnem!

VÍCE
Zákulisí vyhlášení MMČR side a quad 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k povedenému vyhlášení účastníků seriálu MMČR side a quad 2017. Náš fotograf Zdeněk Růžička se také zaměřil na zákulisí slavnostní ceremonie a na přítomné v sále. Podívejte se na různé momentky z něj.

VÍCE
Vyhlášení MMČR quad 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Přidáváme druhou fotogalerii z vyhlášení MMČR side a quad. Tentokráte zaměřenou na jezdce quadcrossu. Účast na něm ale byla v této disciplíně skromná. Na pódiu se ukázalo velmi málo jezdců. Všichni, co byli dekorováni, zachytil náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Nejvíce si ovace publika a titul vícemistra užíval Marián Klíč, který si na převzetí cen vzal selfie tyč a vše si pro sebe zdokumentoval. Podrobnosti o tom, jaké pořadí bylo v této disciplíně, jsme již psali v předešlém článku. Nyní si vychutnejte všechny závodníky na quadu, kteří se objevili na jevišti.

VÍCE