MMČR družstva quad - Zdeněk Růžička
sidecarcross

S další fotogalerií z družstev v Dalečíně přichází náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Tentokráte svůj objektiv zaměřil na čtyřkolky. Podívejte se na jeho čtyřkolkářskou galerii!

VÍCE
MMČR družstev side - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po foto reportáži od Ivanky Duchoslavové přinášíme další bohatou galerii od našeho letitého redakčního fotografa Zdeňka Růžičky. Podívejte se na jeho kreativní záběry mířící nejen na závodní trať, ale také do tábora jednotlivých týmů a do zákulisí mezi diváky a pořadatele.

VÍCE
Sidecarcross Březová 2019 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Ještě před vypuknutím dalšího závodu v Dobřanech, který se pojede tuto sobotu, přinášíme obsáhlejší fotogalerii z předešlého podniku v Březové nad Svitavou. Chtěli bychom vás tímto navnadit, abyste se na sidecarcross přišli podívat živě! Nyní si vychutnejte nej momenty z úžasné Březové!

VÍCE
MMČR quad Březová 2019 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Napínavé závody nabídla v Březové nad Svitavou také kategorie quad. V republice znovu došlo k nervydrásajícím soubojům o čelo, že do poslední chvíle nebylo jasno, kdo vyhraje. Podívejte se na atraktivní a bohatší fotogalerii zaměřenou na MMČR quad!

VÍCE
Best of MMČR side a quad Stříbro 2019 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Jelikož fotografií není nikdy dost, přináším také svůj pohled na závody MMČR side a quad ve Stříbře, které se jely minulou neděli. Podívejte se na souhrn z celého dne od závodů side a quad až po show Richarda Mošny. Neopomněl jsem ani zákulisí závodů. K nahlédnutí se vám nabízí slušná nálož fotografií.

VÍCE
Velké ohlédnutí za GP Ukrajiny – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Abychom vás ještě trochu navnadili na další Velkou cenu v sajdkárkrosu, která se jede o tomto víkendu ve francouzském Plomion, přinášíme ještě velké ohlédnutí za minulou GP Ukrajiny. Čeká na vás tzv. highlight toho nej z celého víkendu od zákulisí po jízdy! Vychutnejte si ještě jednou minulý závod MS sajdkár!

VÍCE
MMČR side Stříbro 2019 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Podívejte se na slušnou nálož ze Stříbra, kde se odehrával nervydrásající boj o pozice. S excelentními záběry přichází znovu náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Zaostřil nejen na závody, ale také na zákulisí!

VÍCE
GP sidecarcross Ukrajina 2019 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

S menším zpožděním přidáváme další fotoohlédnutí z GP Ukrajiny, které následuje po náloži v reportáži o téhle Velké ceně. Podívejte se na další snímky z nedělních závodů, ceremonie a pódia od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky.

VÍCE
Závodní fotogalerie z MS side v Kramolíně od Zdeňka Růžičky
sidecarcross

Fotografií není nikdy dost, a proto valíme další super galerii z motoristického svátku, MS sajdkár, který se konal v Kramolíně u Nepomuku o uplynulém víkendu. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se zaměřil nejen na samotné MS, ale také na vložené závody side veteránů a sólo klasiků. Podívejte se na jeho závodnickou fotogalerii!

VÍCE
GP CZE Kramolín neděle - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Podívejte se na pořádnou porci fotografií z nedělní Velké ceny ČR v sidecarcrossu, která se odehrávala v Kramolíně u Nepomuku v neděli 12.5.2019. I přes chladno dorazila celkem slušná návštěva diváků, kteří mohli zhlédnout řežbu světové špičky i výborné výkony českých posádek.

VÍCE