OBRAZEM: Bratři Boukalové v top3 MMČR side 2019
sidecarcross

V konečném pořadí seriálu MMČR side 2019 se na třetí příčce umístili bratři Boukalové, kteří k ní dospěli vyrovnanějšími výkony než v předcházejících sezonách. Zlepšení přineslo své výsledky a zisk titulu druhých vícemistrů republiky. Nejen doma, ale i v zahraničí o sobě dala tato bratrská posádka vědět. Více o jejich sezoně 2019 naleznete uvnitř článku s rozsáhlou fotogalerií.

VÍCE
OBRAZEM: Cesta bratrů Hrochových k titulu vícemistrů 2019
sidecarcross

V dalším díle „Ohlédnutí za sezonou 2019“ se podíváme na bratry Hrochovy, kteří v seriálu MMČR side skončili na druhém místě. K němu získali společně s dvojicí Kolenčík-Hejhal a Polívka-Rota i českého mistra v družstvech. Pravidelný přísun bodů vozili dále z mistrovství světa, kde opanovali konečnou 23. příčku. A jak své výkony hodnotí samotní jezdci? Více v článku, kde naleznete i bohatou fotogalerii z jejich jízdy v roce 2019!

VÍCE
OBRAZEM: Mistrovský marš Kolenčíka s Hejhalem sezonou 2019
sidecarcross

Velmi úspěšnou sezonu za sebou má sajdkárkrosová dvojice Petr Kolenčík a Matěj Hejhal, která v minulém roce posbírala celkem tři mistrovské tituly – dva české a jeden německý. Jejich úspěšný marš za triumfy podpíraly velmi dominantní a jednoznačné výkony a výsledky. Pojďme se obrazem i slovem samotných jezdců ohlédnout za jejich sezonou 2019!

VÍCE
OBRAZEM: Sajdkárkrosaři si odskočili na hokej
sidecarcross

V zimní přípravě si sajdkárkrosaři dávají pořádně do těla, aby jejich kondice byla na novou sezonu co nejlepší. K jejímu zvýšení cvičí nejen v posilovnách nebo venku, ale pro zpestření si vybírají i kolektivní sporty. Bratři Boukalové s motoristickou legendou Josefem Petákem si před koncem roku vyzkoušeli i pro ně nezvyklý sport – hokej.

VÍCE
Velkolepá párty k oslavě tří titulů posádky Kolenčík-Hejhal!
sidecarcross

Dvojnásobní mistři republiky Kolenčík-Hejhal teprve nyní pořádně oslavili své letošní úspěchy na velkolepé párty ve své domovině v Havrani v pátek 15.11.2019. Z ní přinášíme bohatou fotogalerii. Podívejte se, jak slaví mistři!

VÍCE
Sidecarcross of Nations 2019, 2.část - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Další slušná porce fotografií z atraktivního vrcholu světové sezony - Sidecarcross of Nations 2019! Podívejte se na poslední fotogalerii z tohoto závodu v německém Schwedt, kde český tým ve složení Černý-Musil, Kolenčík-Hejhal a bratři Hrochové vybojoval 4. místo!

VÍCE
Sidecarcross of Nations 2019, 1.část - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k říjnovému vrcholu světové sezony - Sidecarcross of Nations, které hostil německý Schwedt. Písečné peklo dalo všem zabrat. Česká reprezentace v sajdkárkrosu v něm obsadila 4. místo. Zavzpomínejte si ještě jednou na působivou atmosféru "národů" ve formě fotogalerie. Publikujeme první část...

VÍCE
Vyhlášení MMČR side a quad Horní Újezd 2019 - Zdeněk Růžička
sidecarcross

Přinášíme slíbenou fotogalerii ze slavnostního vyhlášení seriálu MMČR side a quad, které se uskutečnilo v kulturním domě v Horním Újezdě v sobotu 12.10. 2019. Připravil ji náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Podívejte se, kdo se zúčastnil letošního ročníku a kdo stál na pódiu v záři reflektorů!

VÍCE
Rozlučka se sezonou týmu Pudlo-Vitoň – foto Josef Hejnal
sidecarcross

I o uplynulém víkendu uspořádaly další sajdkárkrosové týmy rozlučky se sezonou pro své příznivce. Ve stejném termínu probíhaly v Příbrami pod taktovkou dvojice Pudlo-Vitoň a druhá v Medlově, kterou organizoval Promotorsport tým. A právě na první akci, kterou jsme osobně navštívili, se zaměříme.

VÍCE
Ukončení sezony JJD Jawa racing týmu na Strupině – foto Josef Hejnal
sidecarcross

V neděli 20.10.2019 Vrátný-Kadečka a Černý-Musil zakončili sezonu se svými příznivci a nadšenci do motorismu na trati Strupina u Nečíně. Pro ně připravili nejen adrenalinový zážitek se svezením na své sajdkáře, ale také velmi bohaté občerstvení s lahodným gulášem. Počasí jim přálo, takže návštěvníků jen přibývalo. Celá akce se nesla ve velmi dobré a uvolněné atmosféře, kdy si všichni mohli ještě jednou letos naposledy užít sajdkárkrosové i quadcrossové speciály na trati!

VÍCE