SMXoN Schwedt 2019 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po závodním víkendu jako vždy náš redakční fotograf Zdeněk Růžička přichází se svými nej snímky. Nevšední záběry do dění "národů vás vtáhnou do děje. Podívejte se na jeho fotogalerii!

VÍCE
Páteční den na SMX-QXoN 2019 – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Již jen několik hodin zbývá do vypuknutí největší sajdkárkrosové a quadcrossové akce roku, závodu národních družstev v německém Schwedt. Český tým je kompletní a v plné síle! V pátek 4.10.2019 po zabydlení na svém stanovišti v paddocku absolvoval technické přejímky. Nyní se již vše ladí na zítřejší kvalifikaci. Podívejte se ve fotogalerii níže do srdce českého týmu!

VÍCE
Přebor ČR side, veterán a klasik Kramolín 2019 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Ještě jedenkrát se vracíme k uplynulému podniku MMČR side a quad, který se jel v Kramolíně u Nepomuku v neděli 22.9.2019. Nadcházející fotogalerie je věnována kategorii Přebor ČR side, veterán a klasik, která nabídla zajímavé a napínavé závody. Objektivem je zaměřeno hlavně na dění na trati! Podívejte se tak závodní záběry!

VÍCE
Hobby cup a závod mechaniků Benátky 2019 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

V neděli 29.9.2019 se v Benátkách nad Jizerou konal další díl seriálu Hobby cup, ke kterému byl tentokráte přidružen i závod mechaniků sajdkár. Počasí přálo, diváků se sešlo poměrně dost a podívaná byla náramná. Na trati se vystřídalo několik tříd quad a side. Všichni jezdci dali do jízd všechnu svou sílu a předvedli obdivuhodné výkonu. Celý podnik se obešel bez zranění a všichni si odnášeli mnoho zážitků. Nedělní den v Benátkách nad Jizerou si tak každý nadmíru užil! Ostatně přesvědčit se můžete ze snímků našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky.

VÍCE
Stokrát jinak MMČR side Kramolín – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Dechberoucí podívaná se naskytla všem přítomným návštěvníkům o minulé neděli na motoristickém podniku v Kramolíně u Nepomuku, kde pokračoval svým předposledním dílem seriál MMČR side a quad. Z něj přinášíme první bohatou fotogalerii zaměřenou na republiku sajdkár. Ostatní budou samozřejmě následovat. Podívejte se nyní na závody MMČR side stokrát jinak!

VÍCE
Něco málo z GP GER Rudersberg 2019 od Zdeňka Růžičky
sidecarcross

Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se na motorce vypravil na otočku na poslední podnik MS sajdkár do německého Rudersbergu, který se konal o uplynulém víkendu. Podívejte se na jeho jedinečné záběry, které se mu podařilo zachytit. Je to jen menší výběr, jelikož měl později problém s technikou. Co se zachovalo, stojí za zhlédnutí!

VÍCE
Best of družstva quad Dalečín 2019 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme ve formě fotogalerie k závodům MMČR side a quad družstev, které se konaly v Dalečíně v sobotu 17.8.2019. Nyní přidáváme ještě jednu galérku věnovanou quadcrossu. Podívejte se na nej záběry z této kategorie!

VÍCE
MČR družstev side a quad – foto Pavel Horák
sidecarcross

Další závodní víkend je ve své polovině. Někteří závodníci z České republiky se účastní závodů GP v  Roggenburgu a my jsme si pro vás připravili další ohlédnutí za závodem družstev, který se konal 17. srpna na krásné trati v Dalečíně!

VÍCE
Výběrovka z družstev side Dalečín 2019 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Připravili jsme pro vás další nabitou galerii ze závodu MMČR družstev side, který hostil Dalečín 17.8.2019. Podívejte se ještě jednou na mix všeho možného ze závodů - momentky, zákulisí, detaily atd.

VÍCE
MMČR družstva quad - Zdeněk Růžička
sidecarcross

S další fotogalerií z družstev v Dalečíně přichází náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Tentokráte svůj objektiv zaměřil na čtyřkolky. Podívejte se na jeho čtyřkolkářskou galerii!

VÍCE