MMČR side a quad Mohelnice 2018 – Lenka Vránová
sidecarcross

Po dlouhé zimě se sjeli závodníci čtyřkolek a sajdkár v Mohelnických lomech, aby odstartovali první závody MMČR. Jezdci svou přípravu nepodcenili i přes to chladné počasí, takže diváci měli stále co sledovat. Souboje probíhaly s plnou parádou a byly dost napínavé.

VÍCE
Přebor ČR side a veterán Mohelnice 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po republice přináší náš fotograf Zdeněk Růžička také foto-ohlédnutí za závody v přeboru, které zajisté svým průběhem i napínavým dějem nadchly všechny přítomné. Je vidět, že tato kategorii si získává srdce a renomé!

VÍCE
MMČR side Mohelnice 2018 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

S libovou fotogalerií z prvního závodu MMČR side, který se jel v Mohelnici v sobotu 31.3.2018, přichází náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Podívejte se na jeho fajnové a vymazlené záběry zaměřené na republiku!

VÍCE
Best of sidecarcross 2017 – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Připravili jsme výběr těch nej fotografií ze světového šampionátu 2017, resp. Z GP, kterých jsme se zúčastnili. Ve fotogalerii naleznete úchvatné záběry na dynamiku sajdkárkrosu, crashů a významných momentů. Vše doplněné i komentářem u každého snímku.

VÍCE

Soustředění Maďarsko 2018 – foto Ondřej Ploc
sidecarcross

Po obsáhlé zprávě ze soustředění českých sajdkárkrosařů a čtyřkolkářů v Maďarsku nabízíme ještě hutnou fotogalerii od Ondřeje Ploce. V ní uvídíte velmi povedené záběry z tréninků i ze závodů. Nechybí i pár zákulisních snímků. Projděte si galerii celou, protože stojí za shlédnutí!

VÍCE
Ve velkém stylu slavil třícítku sajdkárkrosař Petr Kolenčík!
sidecarcross

Nováčkové Kolenčík-Hejhal vlétli do republiky jako čerstvé tornádo, které příjemně rozvířilo tamní sajdkárkrosové prostředí. Přesně takovou mladou a energickou krev bývalých úspěšných motokrosařích česká side scéna potřebovala. Za redakci Motolevel.com jsme se za nimi vydali do Havraně u Mostu, kam jsme jimi byli pozváni na narozeninovou oslavu Petra Kolenčíka.

VÍCE
Příbramští sajdkárkrosaři se odreagovali na silvestrovském rallycrossu!
sidecarcross

Na sklonku roku 2017 se na nečínské trati Strupina u Příbrami uskutečnilo tradiční, silvestrovské rallycrossové klání, u něhož tentokráte nechybělo i mnoho sajdkárkrosařů z Příbramska. Někteří dokonce nevydrželi pozávodní třes rukou a s chutí se přímo zúčastnili pro ně nezvyklého čtyřkolového závodu!

VÍCE
Čmeláčí párty 2017 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Podívejte se na další povedenou serii fotografií z Čmeláčí párty, která se konala v Příbrami v pátek 17. 11. 2017, od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky. Bratři Čermákové se svými příznivci oslavovali úspěšnou sezonu 2017.

VÍCE
ME družstev side Cingoli – foto Ondřej Ploc
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k zářijovému ME družstev side v italském Cingoli. Tentokráte pouze formou bohatší fotogalerie od začínajícího fotografa Ondřeje Ploce, který se na atraktivním závodě „národů“ zaměřil zejména na českou reprezentaci. Nabízí tak pohled nejen na samotné závodění, ale také zabíhá do zákulisí. Uvidíte například i pár unikátních snímků z cesty, ale i táboření českých týmů. Vychutnejte si ještě jednou „národy“ prostřednictvím povedených obrázků!

VÍCE
Ukončení sezony na Strupině 2017 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

V sobotu 4. 11. 2017 se v Nečíni na trati Strupina rozezněly závodní stroje sajdkár a čtyřkolek při příležitosti oslavy konce sezony republikových riderů Lukáše Černého, Martina Vrátného a Radka Vitoně, dále čtyřkolkáře Zdeňka Poláčka a jejich hostů. Všichni nabídli své speciály ke svezení pozvaným návštěvníkům. Připraveno bylo i bohaté občerstvení - zabijačkové hody. Báječné odpoledne si každý příchozí musel užít. Ostatně o celé akci jsme se rozepsali v předešlém článku, nyní se můžete podívat také na bohatou fotogalerii!

VÍCE