OBRAZEM: Mistrovská radost týmu Kolenčík-Hejhal!
sidecarcross

Slzy štěstí, ohromná radost nebo i nevěřícné pohledy byly k vidění u sajdkárkrosového týmu dvojice Kolenčík-Hejhal po dojezdu posledního závodu MMČR side v Horním Újezdě, když si suverénními vítězstvími zajistili svůj premiérový titul v sajdkárkrosu! Podívejte se, jak se noví mistři republiky radují ze svého premiérového titulu formou strhujících a dojemných snímcích!

VÍCE
Best of republika Březová 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Poslední obsáhlá fotogalerie z Březové nad Svitavou je věnovaná republice sajdkár! Podívejte se na krásu tohoto sportu, atraktivní záběry nejen na závodní trať!

VÍCE
Best of race přebor Březová 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Tradičně po reportáži přicházejí na řadu fotogalerie! Po vydařeném 7. podniku MMČR side a quad v Březové nad Svitavou, o kterém jsme již psali a zveřejnili pár fotografií k republice, jsme připravili košatou galerii věnovanou přeboru. Podívejte se na akční záběry a race fotky hobby a veterán jezdců!

VÍCE
Jawa power Kramolín 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Následující galerie je věnována posádkám a jezdcům sedlající český motor Jawa. Podívejte se, jak je zachytil náš redakční fotograf Zdeněk Růžička

VÍCE

Best of přebor Kramolín 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Předposlední fotogalerie z MMČR side v Kramolíně je věnována početnému přeboru side, který každým závodem váže na sebe větší a větší pozornost. Podívejte se na akční snímky z trati, něco málo ze zákulisí i vášnivým fanouškům přeboru.

VÍCE
Best of republika Kramolín 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Slibovali jsme, že po závodě MMČR side v Kramolíně vám naservírujeme celou sérii fotografií. Přikládáme další polínko do ohně a přinášíme zase jiný pohled. Podívejte se na výběrovku zaměřenou na republiku sajdkár a jeho zákulisí!

VÍCE
Hobby cup družstva Benátky 2018 – foto Vladimír Černý
sidecarcross

Z Benátek nad Jizerou nám zaslal pěkné snímky ze závodů sajdkár místní fotograf Vladimír Černý. Před nedávnem u nich na trati probíhal závod v motokrosu classic s vloženým závodem sajdkár. A právě na tříkolové monstra se náš spolupracovník zaměřil. Podívejte se na jeho snímky a také na jiné posádky, které na podnicích MMČR side neuvidíte.

VÍCE
MMČR side Kramolín 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Připravili jsme pro vás další fotogalerii ze sobotního podniku MMČR side a quad v Kramolíně u Nepomuku. Tentokráte si náš redakční fotograf Zdeněk Růžička vzal na mušku republikové posádky a jejich doprovody. Podívejte se na další skvělou sérii záběrů z napínavých závodů sajdkár v Kramolíně!

VÍCE
Přebor ČR side a veterán – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po reportáži z 6. podniku MMČR side, který se jel v Kramolíně u Nepomuku v sobotu 29.9.2018, přinášíme první bohatší fotogalerii věnovanou posádkám z Přeboru ČR side a veterán. Připravil ji pro vás náš redakční fotograf Zdeněk Růžička.

VÍCE
Motoden Benátky nad Jizerou 2018 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Sajdkárkros klub Benátky nad Jizerou uspořádal parádní akci s názvem MOTODEN pro děti a dospělé v sobotu 8.9.2018. Na návštěvníky čekalo kromě ukázkových jízd sajdkár a čtyřkolek také mnoho další rozličné zábavy a bohaté občerstvení. Na místě byl přímo náš redakční fotograf Zdeněk Růžička a nacvakal pár skvělých snímků! Ostatně na jeho úlovky se můžete podívat níže v galerii.

VÍCE