Best of GP Latvia Stelpe - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Podívejte se ještě jednou na uběhlou GP Lotyšska, která se jela o víkendu 28.-29.7.2018 ve Stelpe! Dosud nejxtrémnější závod sezony - velká horka kolem 35 stupňů, náročná trať se spoustou skoků a s písečným podkladem, vše dohromady dalo jezdcům sajdkárkrosu pěkně zabrat, že si sáhli na dno svých sil!

VÍCE
Best of GP Německa Strassbessenbach 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Podívejte se ještě jednou na nejlepší momenty, detaily, záběry, akce, emoce a na zachycenou úžasnou atmosféru 9. GP Německa, která se konala o uplynulém víkendu ve Strassbessnbachu!

VÍCE
Přebor ČR side v Ledči - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Přicházíme s poslední várkou fotografií z 5. podniku MMČR side a quad, který se jel o sobotě 30.6.2018 v Ledči nad Sázavou. Znovu bude patřit naše pozornost na jezdce z přeboru, kterých je více a více. Jiné záběry nabízí fotogalerie níže!

VÍCE
Jawa quad side team v Ledči 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Na pátém podniku MMČR side a quad v Ledči nad Sázavou v sobotu 30.6.2018 bylo vidět mezi vřavou závodních strojů dost těch s českým motorem Jawa. Všechny "jawisty" se snažil nacvakat náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Podívejte se na jeho "jawa"serii!

VÍCE

Sidecarcross v Ledči nad Sázavou 2018 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Fotografií není nikdy dost! Proto servírujeme další slušnou porci ze závodů v Ledči nad Sázavou, kde se jelo MMČR side v sobotu 30.6.2018. Nabízíme ještě jiný pohled na závodění a zákulisí. Tentokráte zaměřené výhradně na "velkou republiku" sajdkár. Vychutnejte si ještě jednou "sobotní story" se spoustou emocí a momentek, které dostanou do kolen.

VÍCE
Přebor ČR side a veterán Ledeč 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Při 5. podniku MMČR side v Ledči nad Sázavou ukázali své umění také jezdci z přeboru, kterých přijelo nejvíce ze všech kategorií! Znovu naplnili do posledního místa startovní rošt, který doslova praskal ve švech! 29 posádek předvádělo také nádherné zápolení a napínavé souboje. Vše zachytil náš redakční fotograf Zdeněk Růžička! Podívejte se na jeho snímky!

VÍCE
MMČR side Ledeč nad Sázavou - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Ani tentokráte nebudete ochuzeni o serii fotogalerií ze závodů sajdkár čtyřkolek od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky, který je pravidelným účastníkem seriálu MMČR. Nyní přichází s bohatým nej výběrem ze závodu "velké republiky" side, který se jel v Ledči nad Sázavou v sobotu 30.6.2018. Podívejte se na jeho tradiční, skvělé záběry zasahující na trať i mimo ni!

VÍCE
MS sajdkár Belgie Lommel 2018 – foto Josef Hejnal
sidecarcross

Pojďme se ještě jednou ohlednout za 8. GP sidecarcross Belgie, která se jela o víkendu 23.-24.6.2018 v Lommelu, formou nej záběrů z tohoto písečného pekla! Následující fotogalerie zabírá Velkou cenu zase jiným úhlem a stojí za zhlédnutí!

VÍCE
GP Belgie Lommel 2018 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Po reportáži z hlavních závodů GP Belgie v Lommelu přinášíme bohatší fotogalerii z nedělního dne. Snímky pořídil náše redakční fotograf Zdeněk Růžička. Podívejte se na jeho nevšední záběry, které vám poodkryjí trochu více zakulísí i detailně seznámí se závody sajdkár!

VÍCE
Lommelská kvalifikace GP 2018 – foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Další fotogalerii z belgického Lommelu pro vás připravil Zdeněk Růžička!

VÍCE