Má český sidecarcross naději přežít?
sidecarcross

Při pohledu na startovní listinu letošního prvního závodu v Jiníně jsme napočítali v mistrovské kategorii dvacet posádek. Vypadá to celkem hezky, ale téměř polovina jich byla zahraničních. Nebýt takovéto hojné účasti zahraničních týmů, které se českého mistráku účastní nepravidelně, pohled na startovní žebřík by vypadal smutně.

VÍCE
Všechny fotogalerie z MMČR side a quad z Horšovského Týna
sidecarcross

Přinášíme souhrnný přehled všech fotogalerií, které jsme publikovali z Horšovského Týna. Pokud jste nějakou prošvihli, nemusíte smutnit. Přikládáme odkazy na všechny! Tentokráte se naši fotografové Zdeněk Růžička a Karel Švéda rozjeli. Podívejte se ještě jednou na pořádný nášup toho nej!

VÍCE
Horšovský Týn – Boukalové míří za obhajobou titulu
sidecarcross

Tuzemská sajdkárkrosová sezóna pomalu míří do cílové rovinky. Minulý víkend byl na programu již předposlední závod letošního seriálu. Pořadatelství se zhostil AMK Horšovský Týn v areálu Vítězství, známém hlinitopísčitou tratí s mnoha sjezdy a výjezdy, ale také čtyřmi lavicemi a dalšími pěti přírodními skoky.

VÍCE
Pozvánka na 4. MMČR side a quad do Horšovského Týna!
sidecarcross

Konec spekulacím! V Horšovském Týně se tuto sobotu 11.9.2021 pojede v pořadí čtvrtý závod MM ČR sajdkár a čtyřkolek. Zmíněný seriál se sem vrací po dlouhých pěti letech, tak neseď doma a vyraž!

VÍCE
Všechny fotogalerie k MMČR side a quad Kramolín 2021!
sidecarcross

Projděte si ještě jednou bohaté fotogalerie věnující se třetímu závodu MMČR side a quad, který se odehrával v Kramolíně v neděli 5.9.2021. Neotřelé záběry na akci side a quad, ale také zaostřené na čilý ruch v paddocku od autorů Josefa Hejnala a Karla Švédy!

VÍCE
3.MMČR: Trojnásobný triumf BO MOTOR-oil racing teamu v Kramolíně!
sidecarcross

V pořadí třetí díl seriálu MMČR side a quad se konal v Kramolíně u Nepomuku v neděli 5.9.2021, který se odehrával za jedičné atmosféry a přinesl velmi napínavé závody s přispěním všech účastníků. Úřadující mistři republiky bratři Boukalové ovládli stupně vítězů a posunuli se na průběžné první místo! Ve čtyřkolkách si užíval slast vítězství David Sůsa.

VÍCE
POZVÁNKA: Na republiku sajdkár a čtyřkolek do Kramolína!
sidecarcross

Již třetím závodem bude pokračovat seriál MMČR side a quad. Tentokráte ho bude hostit Kramolín u Nepomuku tuto neděli 5.9.2021 a za naši redakci bychom vás chtěli na něj srdečně pozvat. Naplánujte si výlet a přijďte se na sajdkárkros a quadcross podívat na živo! Více informací v pozvánce níže!

VÍCE
Kolenčík-Hejhal nebudou startovat v Jiníně!
sidecarcross

Ke své neúčasti na zahajovacím podnik MS sajdkár v Jiníně o tomto víkendu se vyjádřili dvojnásobní mistři republiky Kolenčík-Hejhal. Fundovaný fanoušek zajisté zaregistroval, že v poslední době se o tét dvojici moc nemluví a kolují různé zvěsti. Samotní jezdci v následujícím prohlášení vysvětlují důvody jejich nečinnosti. Více se dozvíte uvnitř článku!

VÍCE
U Hejhalů se slaví narození dcery!
sidecarcross

„Tak už je na světě! Emily Hejhalová,“ zvěstovali radostnou zprávu novopečení rodiče Alice Kolenčíková a sajdkárkrosový spolujezdec Matěj Hejhal. S ní se pochlubili na sociální síti v úterý 22.6.2021. U našich několikanásobných mistrů republiky v sajdkárkrosu tak bude v následujících dnech veselo. Gratulujeme!

VÍCE
FOTOGALERIE z 2. MMČR side a quad v Krásné Lípě
sidecarcross

V obvyklý čas přinášíme po reportáži ze závodů také obsáhlé fotogalerie. Z Krásné Lípy jsme vytvořili celkem čtyři a naleznete je na facebookové stránce Czech Moto! Podívejte se na nevšední záběry zohledňující nejen atraktivní jízdy sajd a čtyřkolek, ale také živý ruch v paddocku a v zákulisí!

VÍCE