Jak to vypadá s českou špičkou?
sidecarcross

Na začátku sezony se českým divákům na závodech českého šampionátu představila vyrovnaná sedmice posádek na čele. Z nich ale postupně někteří vypadli pro zranění, takže jsme tím byli ochuzení o napínavé boje. Jaký je aktuální stav některých? S oficiálním prohlášením přicházejí dvojice Kolenčík-Hejhal a bratři Janouškovi. Více níže!

VÍCE
Otevřený dopis rakouského sajdkárkrosaře Antona Wangera!
sidecarcross

Do našeho redakčního e-mailu přistál dopis od dlouholeté stálice českého šampionátu v sajdkárkrosu a prvotřídního sajdkárkrosaře Antona Wangera z Rakouska. Chtěl tímto způsobem poděkovat všem českým přátelům a také sdělit, jak se mu u nás líbí. Dále se rozepsal o své bohaté jezdecké kariéře i o jeho prvních kontaktech s naší zemí. Chcete-li vědět více, určitě si přečtěte upřímná slova této rakouské ikony sajdkárkrosu!

VÍCE
5.MMČR LEDEČ n.S.: Čermákové dál pádí za čtvrtým titulem!
sidecarcross

V pořadí pátý podnik MMČR side a quad se odehrával v Ledči nad Sázavou v sobotu 30.6.2018. Papírové předpoklady jasně naplnili bratři Čermákové, když rázně demonstrovali svou extratřídu a vyjímečnost oproti soupeřům. Druzí vždy končili holeshotoví králové Kolenčík-Hejhal a bronz si uzmuli draví Hrochové.

VÍCE
Pozvánka na 5. podnik MMČR side a quad do Ledče!
sidecarcross

Po skoro třítýdenní pauze pokračuje seriál MMČR side a quad pátým dílem v Ledči nad Sázavou, kde celý závodní cirkus rozloží svůj tábor v sobotu 30.6.2018. Přijměte pozvání na tyto zajisté atraktivní a velmi adrenalinové závody. Jejich návštěva jako vždy nezklame, když nabídne znovu zajímavé rozuzlení!

VÍCE
5. MMČR side a quad se pojede v Ledči v sobotu 30.6.2018!
sidecarcross

Zaregistrovali jsme množící se dotazy na termín konání 5. podniku MMČR side a quad v Ledči nad Sázavou. V něm došlo oproti původní verzi ke změně! Závody se pojedou v sobotu 30.6.2018! Poznamenejte si, prosím, tento termín!

VÍCE
Na ČT SPORT běžel záznam z MMČR side a quad Dalečín!
sidecarcross

Jestliže jste nemohli být přítomni na 4. podniku MMČR side a quad v Dalečíně nebo jste prošvihli jeho záznam na ČT Sport, můžete si ho u nás pustit! Abyste nemuseli brouzdat po internetu, našli jsme pro vás odkaz na video-záznam. Stačí kliknout!

VÍCE
4.MMČR: Trio Čermák, Hroch a Kolenčík dostalo Dalečín do kolen!
sidecarcross

Do malebné krajiny Vysočiny činovníci AČR vsadili v pořadí 4. závod MMČR side a quad, který se odehrával v Dalečíně v sobotu 2.6.2018. Čermákové splnili, co slíbili. Reparát z předchozích smolných závodů složili na výbornou! Společně s triem Hroch-Hroch a Kolenčík-Hejhal připravili skvsotnou podívanou.

VÍCE
Pozvánka na 4. podnik MMČR side a quad do Dalečína!
sidecarcross

Premiérově se přesouvá seriál MMČR side a quad do Dalečína, kde se v sobotu 2.6.2018 pojede již 4. podnik tohoto šampionátu. Pořadatelé srdečně zvou všechny jezdci a také nadšence do motorek, fanoušky a diváky, proto neváhejte s účastí!

VÍCE
VIDEO: Představujeme další tváře z přeboru i navrátilce z republiky!
sidecarcross

Během 3. závodu MMČR side ve Stříbře udělal náš redakční fotograf Zdeněk Růžička video-interview se třemi posádkami z přeboru i republiky. Ráno mu ve hledáčku neunikli Kalinovský-Liška, kteří se po dlouhých zdravotních lapáliích vrátili zpět na závodní dráhu a slíbili, že tentokráte to dojedou do konce! Další jeho zájem se stočil na nové tváře v přeboru, kde vyzpovídal dvojice Špalek-Černý a Pechr-Hubáček.

VÍCE
3.MMČR: Stříbro znovu zanechalo výborný dojem!
sidecarcross

V neděli 20.5.2018 pokračoval seriál MMČR sajdkár a čtyřkolek svým třetím dílem v zapadočeském Stříbře, které je divácky velmi vyhledávané pro nejlepší výhled na celou trať. Nejsledovanější kategorie republiky pak nabídla velmi napínavou podívanou, přebor zas napěchovaný rošt 27 sajdkár! Z celkového vítězství se radovali Čermákové před druhými Kolenčík-Hejhal a třetími Pudlo-Vitoň.

VÍCE