Zapadlá videa: Když ještě závodil předseda...
sidecarcross

Sezona se čím dál víc oddaluje, takže se nabízí jedinečná šance se podívat trochu více do historie a připomenout si zlaté časy i to, jak jsme byli mladí. Nedávno jsme objevili dvě starší videa z roku 2010, ve kterých figurují v hlavní roli Přemysl Hájek a Václav Hotový. Poslechněte si, jak odpovídali regionální novinářce na jejich výkony v kramolínském závodě.

VÍCE
Zrušen 1. závod MMČR side a quad v Sedlčanech!
sidecarcross

Aktualizace kalendáře závodů se dotkla i českého šampionátu v sajdkárkrosu a quadcrossu! Kvůli vzrůstajícímu šíření koronaviru a následných opatření vlády bylo rozhodnuto, že první závod nové sezony MMČR side a quad v Sedlčanech se ruší.

VÍCE
Příbramští sajdkárkrosaři v regionálních denících!
sidecarcross

Velkou líhní sajdkárkrosařů je Příbramsko, a tak není divu, že ve svém regionu zaujali i mistní tisk. Během letošní zimní přestávky se do něj dostaly tři posádky. Interview dávali novinářům bratři Jan a Pavel Boukalové a také Lukáš Černý. Odkaz na celé znění naleznete uvnitř článku!

VÍCE
Zaostřeno na sezonu Přebor ČR side, veterán a klasik 2019!
sidecarcross

Po podrobné analýze seriálu MMČR side 2019 jsme se zaměřili také na nižší kategorie v českém sajdkárkrosu, kde jsme se podívali pod drobnohledem na hobíky, veterány a klasiky. Jestliže chcete vědět více, jak se v těchto třídách závodilo, jací jezdci hýbali špičkou závodního pole a kdo ovládl statistiky, pak právě pro vás je následující hloubková analýza!

VÍCE
Změna termínu kramolínského podniku MMČR side a quad!
sidecarcross

Pořadatelé z AMK Nepomuk nyní vyšli s aktualizací termínu závodu MMČR side a quad, který pořádají letos na své trati v Kramolíně u Nepomuku. Aby nedošlo ke kolizi s podnikem MMČR v MX ve Stříbře, byl závod side a quad přesunut o týden nazpět na 30.8.2020!

VÍCE
Lukáš Pudlo zdraví své fanoušky z nemocnice!
sidecarcross

Úspěšnou operaci kyčelní kosti má za sebou Lukáš Pudlo, který si zranění přivodil minulý týden při tréninku na sajdkáře, o čemž jsme vás informovali v předminulém článku. Nyní na sociální sítí sdílel své pocity a děkoval svým fanouškům a příznivcům za podporu. Dále se vyjádřil i k osudné havárii. Celé jeho prohlášení si můžete přečíst níže!

VÍCE
U nehody na MX trati v Nečíni zasahoval vrtulník letecké záchranné služby!
sidecarcross

V neděli 16.2.2020 došlo na motokrosové trati Strupina u Nečíně k nehodě sajdkárkrosové posádky. Kvůli vážnějšímu zranění musel být jezdec transportován vrtulníkem letecké záchranné služby.

VÍCE
Posádka Kolenčík-Hejhal trénovala v Itálii!
sidecarcross

„Tohle byl oheň,“ ucedil manažer týmu Petr Kolenčík nad tréninkovou jízdou posádky Kolenčík-Hejhal na kempu v Itálii, kde se několik dní připravovali na novou sezonu.

VÍCE
Lukáš Černý se dohodl s německým mitfárou Michaelem Kloozem!
sidecarcross

V české sajdkárkrosové komunitě se přes zimu asi nejvíce skloňovalo jméno několikanásobného vícemistra ČR a reprezentanta - Lukáše Černého ve spojení s novým spolujezdcem. Otázka, kdo s ním vytvoří posádku po odchodu Radka Musila, je nyní rozlousknuta. Do nové sezony vstoupí Lukáš Černý s německým spolujezdcem Michaelem Kloozem na WSP/Jawa!

VÍCE
STR Promotorsport uspořádal soustředění na běžkách!
sidecarcross

Zimní příprava jezdců běží v plných obrátkách a na sociálních sítích můžeme vysledovat, jak jsou někteří sajdkárkrosaři činní. Výjimkou nejsou ani několikadenní soustředění větších týmů. A právě takové zorganizoval STR Promotorsport pod vedením bývalých nejúspěšnějších sajdkárkrosařů Václava a Marka Rozehnalových.

VÍCE