Lukáš Pudlo se dohodl s Radkem Vitoněm!
sidecarcross

K turbulentním změnám dochází u sajdkárkrosového týmu Pudla! Do sezony sice šel s novým mitfárou Michalem Gáborem, ale po dvou odjetých závodech se rozešli. Po zveřejněných prohlášeních to vypadalo, že už tento tým v letošní sezoně neuvidíme. Netrvalo to ani 14 dní a Lukáš Pudlo ohlásil dohodu s novým spolujezdcem! Přihlášeni jsou i na MS side v Kramolíně!

VÍCE
Česká marodka narůstá. Janoušek zraněn!
sidecarcross

Z šestice posádek z české špičky, které bavily diváky na prvním mistráku v Mohelnici neúprosným bojem o 2. místo, zbyly už jen čtyři! Už dříve oznámil tým Pudlo rozpad posádky, nyní přicházejí se špatnou zprávou i Janouškové. V Petrovicích u Karviné nenastoupí!

VÍCE
Zraněný Míra Zatloukal chce stihnout MS v Kramolíně!
sidecarcross

Sajdkárkrosová marodka nabývá už zkraje sezony. Nejen zahraniční, ale i české týmy hledají náhradníky za zraněné nebo jak urychlit jejich rekonvalescenci. Bohužel mezi ně se počítá od prvního závodu MS i náš tým Vejchody, který má zraněného mitfáru Miroslava Zatloukala. Jak to s ním aktuálně vypadá a kdy ho uvidíme zase na sajdkáře? Více v článku...

VÍCE
Pudlo-Gábor rozvázali spolupráci!
sidecarcross

S překvapivou zprávou přišel minulý víkend sajdkárkrosový tým Pudlo-Gábor, který neskrýval vysoké ambice v letošní sezoně v MMČR i v MS. Nově složená dvojice pro tuto sezonu po dvou závodech rozvázala spolupráci! Oficiální sdělení o jejich rozkolu si můžete přečíst níže.

VÍCE
Odkaz na TV záznam z MMČR side a quad v Mohelnici
sidecarcross

Ve středu 4.4.2018 odvysílala Česká televize v motoristickém pořadu Svět motorů záznam z prvního podniku MMČR side a quad, který se konal v Mohelnici v sobotu 31.3.2018. Jestliže patříte mezi nešťastníky, kteří nebyli v Mohelnici a ani jste toto vysílání nestihli, nabízíme odkaz na zmíněný záznam, abyste nakonec mohli být také v obraze.

VÍCE
VIDEO: Interview s nováčky v českém šampionátu!
sidecarcross

Během prvního podniku MMČR sajdkár v Mohelnici v sobotu 31.3.2018 udělal náš redakční fotograf Zdeněk Růžička také dva video-rozhovory s nováčky. Ve videu níže se vám představí Žižlavský s Krejčím z republiky a také nové tváře z přeboru Štedronský-Rota!

VÍCE
1.MMČR: Bitva české špičky omámila Mohelnické lomy!
sidecarcross

Extratřída Čermáků, vyrovnanost české špičky, napínavý boj o stříbro, karamboly, ale i výkony posádek z přeboru upoutaly diváctvo na prvním podniku MMČR side a quad v Mohelnici v sobotu 31.3.2018. Velikonoční vítězství může hřát suverény bratry Čermákovy, stříbro bratry Hrochovy a bronz česko-švýcarskou dvojici Vejchoda-Kälin.

VÍCE
Úspěšný sajdkárkrosař Lukáš Černý pojede letos čtyřkolky!
sidecarcross

Překvapivé, ale pochopitelné rozhodnutí udělal náš vynikající sajdkárkrosař Lukáš Černý, který letos nebude sedlat tříkolový stroj, nýbrž čtyřkolový! Pro mnohé nepředstavitelná představa se stane pro tuto sezonu realitou! Co ho k ní vedlo a jakých šampionátů se zúčastní?

VÍCE
Do prodeje jde nový sajdkárkrosový kalendář 2018!
sidecarcross

Jak už se stalo několikaletou a nepřerušovanou tradící, vydáváme v tomto období, těsně před zahájením seriálu MMČR side, nový nástěnný kalendář se sajdkárkrosovou tématikou. I letos si ho budete moci zakoupit. První výtisky již budou na 1. závodě MMČR side a quad v Mohelnici dne 31.3.2018!

VÍCE
Generálku na mistrák si čeští sajdkárkrosaři odbyli v Dobřanech!
sidecarcross

V době, kdy čtveřice českých týmů bojovala v kvalifikaci na GP Holandska v Oss, se velká skupina českých sajdkárkrosařů sešla na trati v Dobřanech, aby si naposledy zatrénovala před prvním závodem MMČR side v Mohelnici.

VÍCE