STR Promotorsport uspořádal soustředění na běžkách!
sidecarcross

Zimní příprava jezdců běží v plných obrátkách a na sociálních sítích můžeme vysledovat, jak jsou někteří sajdkárkrosaři činní. Výjimkou nejsou ani několikadenní soustředění větších týmů. A právě takové zorganizoval STR Promotorsport pod vedením bývalých nejúspěšnějších sajdkárkrosařů Václava a Marka Rozehnalových.

VÍCE
Kalendář seriálu MMČR side a quad 2020 zveřejněn!
sidecarcross

Na stránkách sidemx.cz byl dnes zveřejněn nový kalendář seriálu MMČR side a quad pro sezonu 2020, který oproti loňskému čítá více závodů. Podívejte se na jeho podobu níže.

VÍCE
Nová posádka Vach-Čiko pojede Přebor ČR side
sidecarcross

Nastávající nezávodní období je plné změn. Se začátkem roku s novinkou přicházejí jezdci Dominik Vach a Lukáš Čiko, kteří se dohodli na spolupráci pro letošní sezonu v Přeboru ČR.

VÍCE
Boukalové si vezou nový rám sajdkáry WSP z Holandska!
sidecarcross

Nová sezona tu bude za chvíli, a tak bratrská posádka Jan a Pavel Boukalové neponechává nic náhodě a zakoupila již novou techniku. Pro sajdkárkrosový rám značky WSP vycestovala do sídla firmy desetinásobného mistra světa Daniela Willemsena!

VÍCE
Čermákové: Jedeme dál!
sidecarcross

Po roční závodní pauze bratři Čermákové spřádají plány na další sezonu. O nich se rozepsali na svých týmových stránkách, kde svým fans prozradili, jak se bude jejich kariéra odvíjet dále. Níže si můžete přečíst jejich prohlášení.

VÍCE
Posádka Pudlo-Vitoň bude pokračovat i v sezoně 2020!
sidecarcross

Po skončení posledních závodů se vznášel velký otazník nad pokračováním úspěšné kariéry Lukáše Pudla, který dlouho své fanoušky napínal se svým rozhodnutím, jestli v příští sezoně usedne znovu do sedla sajdkárkrosového speciálu. Nyní již na svých týmových stránkách prozradil, jak to s ním příští rok bude. Jeho obsáhlé vyjádření si můžete přečíst níže!

VÍCE
Do sezony 2020 se chystá staronová posádka Pokorný-Šárka!
sidecarcross

V zimní přestávce je u sajdkárkrosařů živo nejen v posilovnách a garážích, ale také na poli vyjednávání o složení posádky a týmu na novou sezonu. Aktuálně s novinkou přichází letošní 16. tým z MMČR side Jaroslava Pokorného.

VÍCE
Sezona MMČR side 2019: Podrobná analýza, statistiky a nej!
sidecarcross

S odstupem dvou měsíců po posledním závodě MMČR side, kdy již veškeré vášně ochladly, se vracíme k hodnocení celé sezony MMČR side 2019 v podrobné analýze se statistickými údaji, ale také s vyzdvihnutím všeho nej. Pojďme se podívat, kdo vládl statistikám, kdo byl nejrychlejší, kdo získal nejvíce holeshotů, na jakou techniku jezdci nejvíce sázeli či kolik chodilo diváků...

VÍCE
Do Jinína se v roce 2020 vrací MS v sajdkárkrosu
sidecarcross

Na jihu Čech se v příštím roce opět po několika letech pojede mistrovství světa v některé z motoristických disciplín. Jinín u Strakonic bude 12. - 13. září 2020 dějištěm jednoho ze závodů světového šampionátu v sajdkárkrosu. Za éry Willyho Liebla s Janem Strachem se na vyhlášené trati jezdil světový sajdkárkros pravidelně. Nyní stojí za návratem špičkového závodu Jaroslav Kalný, jenž je druhým rokem provozovatelem jednoho z nejmodernějších areálů u nás a po několikaletém úpadku ho až neuvěřitelně pozvedl.

VÍCE
Závodní kariéra bratrů Hrochových zastavena?
sidecarcross

Vícemistři republiky bratři Hrochové přicházejí s překvapivým prohlášením ohledně jejich závodní kariéry. Na svých stránkách sdělují sajdkárkrosové veřejnosti neblahou skutečnost...

VÍCE