4. MMČR SIDE: I na Březovských stráních Kolenčík-Hejhal stoprocentní!
sidecarcross

S panujícími tropickými teplotami se jezdci museli vypořádat na 4. podniku MMČR sajdkár a čtyřkolek v Březové nad Svitavou v sobotu 15. 6. 2019. Na rozložení současné české špičky však neměly vliv a divákům se nabízel podobný scénář jako v předešlých závodech. S naprostou dominancí a suverenitou úřadující mistři republiky Kolenčík-Hejhal ovládli výsledkovou listinu. Na Březovských stráních zanechali excelentní vizitku – nejrychlejšího času, 3 holeshotů a 3 výher. Napětí a drama přinesl až boj o další umístění. Celkově druzí skončili Boukalové a třetí Pudlo-Vitoň. Až neskutečně smolný den si vytrpěli Černý-Musil. Sahali po stříbru a nakonec vyšli naprázdno. Stejně tak Hrochové.

VÍCE
Pozvánka na 4. závod MMČR side a quad do Březové!
sidecarcross

Přijměte naše srdečné pozvání na v pořadí již 4. díl seriálu Mezinárodního mistrovství ČR v sajdkárkrosu a quadcrossu, které se uskuteční v Březové nad Svitavou v sobotu 15.6.2019. Čekají vás atraktivní a napínavé závody na přírodní trati, elektrizující atmosféra, přátelské prostředí a krásné počasí, proto neseďte doma a vyražte v sobotu do Březové! Více info uvnitř v článku!

VÍCE
3.MMČR SIDE: Ve Stříbře došlo k našponované bitvě o stříbro!
sidecarcross

Již 3. závodem pokračoval seriál MMČR side a quad v neděli 26.5.2019 ve Stříbře. Nervydrásající bitva se svrhla zejména o stříbro. Jak symbolické! Vítězní Kolenčík-Hejhal totiž neměli konkurenci. Vyrovnaná partie probíhala tak za nimi mezi Pudlem, Boukalem, Hrochem a Černým.

VÍCE
TZ: Stříbro uvidí MMČR sajdkár a čtyřkolek!
sidecarcross

Neděle 26.5.2019 bude na motokrosovém závodišti ve Stříbře patřit nabitému programu Mezinárodního mistrovství České republiky sajdkár a čtyřkolek. Rekordní 72. sezóna Terénu sv. Petra tak pokračuje vrcholným podnikem. Celodenní akce začne již v 7:45 hodin tréninky volnými a po nich kvalifikačními. Sajdkáry i republikové čtyřkolky pojedou dokonce kvalifikační závod (v 10:25 4K, v 11:35 side). Ty hlavní bitvy ale čekají na fanoušky až odpoledne, kdy se od 13:00 začne závodit o mistrovské body.

VÍCE
2.MMČR side Jinín: Kolenčík-Hejhal nekompromisně vládnou!
sidecarcross

S deštivými podmínkami se jezdci museli vypořádat na 2. podniku MMČR side a quad, který se konal v MX-Enduro parku Jinín v sobotu 4.5.2019. V dominantních výkonech nadále pokračovali Kolenčík-Hejhal a jen potvrdili své startovní číslo 111. První v kvalifikaci, první v obou jízdách a celkově! Na stupně vítězů s nimi byli dále druzí Černý-Musil a třetí bratři Hrochové.

VÍCE
Pozvánka na 2. závod MMČR side a quad do Jinína!
sidecarcross

Přijměte naše srdečné pozvání na v pořadí druhý závod Mezinárodního mistrovství ČR v sajdkárkrosu a quadcrossu, které se koná na trati v Jiníně u Strakonic tuto sobotu 4.5.2019. Můžete očekávat zajímavou a napínavou podívanou borců na sajdkáře a čtyřkolce, která nikdy nezklame. Odnesete si plno zážitků a radosti, takže neváhejte se zúčastnit a přijet!

VÍCE
Ohlédnutí za 1. MMČR side v Mohelnici 2019
sidecarcross

Jen pár dní zbývá do začatku 2. závodu MMČR side a quad, který se pojede v Jiníně u Strakonic v sobotu 4.5.2019. Předtím se pojďme ohlédnout za odjetým prvním závodem v Mohelnici, ať jsme v obraze! Připravili jsme nej zajímavosti z Mohelnice zaměřené na hlavní fakta.

VÍCE
Sajdkárkrosový kalendář 2019 již v prodeji!
sidecarcross

S menším zpožděním, ale přeci vychází nový nástěnný, sajdkárkrosový kalendář 2019-20! Nyní si ho již můžete zakoupit, takže neváhejte, ať se na vás dostane!

VÍCE
Bratři Čermákové s BO Motor-oil vítali jaro!
sidecarcross

V sobotu 6.4.2019 se v Příbrami na Pichcích konala tradiční akce „Vítání jara“, kterou zavedli před lety bratři Čermákové a úspěšně v ní pokračují. Nyní ji pořádali společně s BO Motor-Oil Racing teamem, který tak představil jak širokou základnu závodníků má.

VÍCE
Pozvánka na „Vítání jara“ s Čermáky a BO Motor-oil týmem!
sidecarcross

Přijměte naše pozvání na akci „Vítání jara“, kterou tradičně pořádají bratři Čermákové ve spolupráci s BO Motor-Oil racing týmem. Koná se na Pichcích u Příbrami v sobotu 6.4.2019 od 13 hodin. Určitě si ji nenechte ujít!

VÍCE