8.MMČR side: Mistry republiky 2018 se stali Kolenčík-Hejhal!
sidecarcross

HORNÍ ÚJEZD, 13.10.2018: V elektrizující atmosféře finálového závodu sezony MMČR side a čtyřkolek v Horním Újezdě dokonali svůj triumf Kolenčík-Hejhal po opět bezkonkurenčním a dominantním výkonu! Bývalí, vynikající motokrosaři se tak po dvou sezonách v sajdkárkrosu stali premiérově mistry republiky! Jejich domoviny, Havraň a Sedlčany, jsou v eufórii!

VÍCE
Pozvánka na poslední díl MMČR side a quad do Horního Újezda!
sidecarcross

Konec sezony se už neúprosně blíží! Poslední tečku za ní udělá v pořadí 8. závod MMČR sajdkár a čtyřkolek, který hostí Horní Újezd v sobotu 13.10.2018. Přijměte srdečné pozvání na finále šampionátu, kde se bude rozhodovat o titulech! Letos bude mít pořádný náboj, takže si ho nenechte ujít!

VÍCE
PRŮBĚŽNÝ STAV: O titulech se rozhodne v Horním Újezdě!
sidecarcross

Už dlouho se nestalo, aby se o titulech rozhodovalo na posledním závodě seriálu MMČR sajdkár a čtyřkolek. A přeci! Finále v Horním Újezdě 2018 dostane pořádný náboj, jelikož skoro ve všech kategoriích šampionátu není dosud jistý mistr. Některým stačí jen krůček k dosažení cíle, další zase budou muset pořádně zabojovat. Pojďme se ale podívat, jak jsou jednotlivé kategorie, jezdci a posádky na tom...

VÍCE
7.MMČR side: V Březové triumfovali Kolenčík-Hejhal!
sidecarcross

Na předposledním závodě MMČR sajdkár a čtyřkolek v Březové nad Svitavou v sobotu 6.10.2018 řádila posádka Kolenčík-Hejhal. Dominovala ve všech ohledech a suverénně ovládla trénink, kvalifikaci i obě jízdy. Po velmi kvalitním výkonu se dočkali pódiového umístění Pudlo-Vitoň. Čermák s Janouškem se zlepšil a skončil jako třetí, přesto se jeho náskok na čele v průběžném pořadí seriálu ztenčil na 17 bodů! Bitva o titul se mezi Čermákem a Kolenčíkem dramatizuje a bude pokračovat v Horním Újezdě!

VÍCE
POZVÁNKA na 7. MMČR side a quad: V Březové se bude lámat chleba!
sidecarcross

Přijměte pozvání na předposlední závod sezony MMČR sajdkár a čtyřkolek, který hostí tradiční pořadatel v Březové nad Svitavou tuto sobotu 6.10.2018! V pozvánce naleznete bližší informace...

VÍCE
Reprezentanti z národů obsadili pódium v Kramolíně!
sidecarcross

Za krásné, podzimní soboty 29.9.2018 se konal další díl MMČR side a quad v Kramolíně u Nepomuku. Formu si z družstev národů přivezli naši reprezentanti, Boukal, Hroch i Kolenčík, kteří se v závodech pořádně přihlásili o slovo a všichni nakonec okupovali stupně vítězů! Čermák laboroval se zraněními a zvykal si na nového spolujezdce, což se podepsalo na jeho umístění.

VÍCE
Pozvánka na 6. závod MMČR side a quad do Kramolína!
sidecarcross

Po téměř tříměsíční pauze se znovu rozběhne český šampionát v sajdkárkrosu a quadcrossu. Zbývají už jenom tři závody, které nyní půjdou rychle za sebou. Již tuto sobotu 29.9.2018 se koná první z nich v Kramolíně u Nepomuku! Přijměte naše srdečné pozvání a určitě neváhejte s účastí či návštěvou!

VÍCE
Čermák pojede v Kramolíně s Janouškem!
sidecarcross

Po zranění bratrů Čermákových na posledním závodě MS sajdkár ve francouzském Vesoul a jejich vynucené absenci na evropských družstvech v Dánsku visel otázník, jestli ještě dokončí českou sezonu v sajdkárkrosu. Před 6. závodem MMČR side v Kramolíně je ale rébus vyřešen!

VÍCE
Ondřej Čermák podstoupil úspěšnou operaci!
sidecarcross

V předcházejících článcích jsme informovali o nešťastném pádu bratrů Čermákových v kvalifikaci na posledním závodě MS sajdkár ve Vesoul a jejich zranění, jež jim nedovoluje se zúčastnit ME družstev v dánském Slagelsi. Nyní přinášíme čerstvé informace o jejich zdravotním stavu...

VÍCE
ZMĚNA v kalendáři MMČR side a quad! Březová se jede až 6.10.2018!
sidecarcross

Zpozorněte nad nenadálou změnou v kalendáři MMČR side a quad, která postihla termín závodu v Březové nad Svitavou. Ten se měl jet v neděli 9.9.2018, ale po schůzce pořadatele AMK Březové stráně a činovníky AČR byl přesunut na sobotu 6.10.2018! Více oficiální zpráva níže!

VÍCE