OBRAZEM: Vítězné pódium pro Přebor ČR side a veterán 2022
sidecarcross

Ovace publika při MMČR side sklízeli na stupních vítězů také přeborníci a veteráni. I oni si mohli vychutnat slavnostní chvíli slávy v záři reflektorů. Je zajímavé, že na ni, jako v republice, dosáhlo vždy šest posádek z přeboru a šest veteránů. Podívejte se ještě jednou do tváří těch nejúspěšnějších jezdců z letošní vydařené sezony!

VÍCE
OBRAZEM: Veni, vidi, vici aneb stupně vítězů MMČR side 2022
sidecarcross

Oprávněná slast z vítězství nikdy neomrzí, protože za každým úspěchem stojí většinou tvrdá dřina, úsilí a odříkání. Ve slavnostní chvilce, když rozradostnění jezdci kráčejí na stupně vítězů, si právě tohle divák málokdy uvědomí. Připomeňme si proto ještě jednou, kdo všechno ze sajdkárkrosařů v českém šampionátu dosáhl na kýžená tři místa pro nejlepší.

VÍCE
Nej a statistiky z Přeboru ČR side a veterán 2022
sidecarcross

Zorným úhlem jsme se podívali i na letošní sezonu Přeboru ČR side a veterán, která se už tradičně pojí se seriálem MMČR side a quad. Jací byli mistři, kdo ovládl jednotlivé statistiky i na jakých strojích se jede v přeboru a ve veteránech, najdete v článku níže!

VÍCE
Sezona MMČR side 2022 v řeči čísel a dat
sidecarcross

Po téměř měsíci po posledním závodě republiky sajdkár už snad veškeré vášně a emoce vychladly a může přijít na řadu střízlivější hodnocení minulé sezony českého šampionátu, který opanovali Lukáš Černý a jeho francouzský spolujezdec Bastien Chopin na českém motoru JJD Jawa. Ohlednutí nabízí podrobnější analýzu, pár čísel a statistik...

VÍCE
OBRAZEM: Radost čerstvých mistrů republiky z JJD Jawa
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k poslednímu závodu Mezinárodního mistrovství ČR sajdkár v Horním Újezdě, kde si vyjeli svůj první mistrovský titul Lukáš Černý a jeho francouzský spolujezdec Bastien Chopin. Podívejte se formou fotografií, jak slavil celý jejich tým JJD Jawa racing!

VÍCE
FOTOGALERIE k poslednímu závodu MMČR side a quad Horní Újezd
sidecarcross

Téměř dva týdny uběhly od závěrečného podniku sezony Mezinárodního mistrovství ČR v sajdkárkrosu a quadcrossu, který se konal tradičně v Horním Újezdě a korunoval nové mistry. Pojďme se ještě formou akčních fotografií za tímto závodem ohlédnout...

VÍCE
Vyhlášení MMČR a PČR sajdkár a čtyřkolek 2022
sidecarcross

Po odjetí posledního závodu MMČR sajdkár a čtyřkolek probíhalo v kulturním domě v Horním Újezdě ve večerních hodinách také slavnostní vyhlášení všech účastníků letošní republikové a přeborové sezony.

VÍCE
MMČR SIDE: Černý-Chopin jsou mistry republiky!
sidecarcross

Na posledním závodě MMČR sajdkár a čtyřkolek v Horním Újezdě v sobotu 1. října vyvrcholila bitva o titul. Novými mistry republiky se stala česko-francouzská posádka Lukáš Černý a Bastien Chopin, kdy své celoroční snažení přetavili v zisk titulu na českém motoru JJD JAWA! Po 12 letech je tak slavná značka zase na výsluní a může počítat již šestnáctý titul!

VÍCE
POZVÁNKA: Bitva o mistrovské tituly vyvrcholí v Horním Újezdě
sidecarcross

Česká sezona seriálu MMČR side a quad se neúprosně blíží ke svému konci. Její poslední závod hostí Horní Újezd v sobotu 1. října. Ve většině tříd se bude rozhodovat o mistrech, což přikládá na velké atraktivnosti tohoto finálového podniku sajdkár a čtyřkolek. Buďte při tom!

VÍCE
FOTOGALERIE z MMČR side a quad v Březové nad Svitavou
sidecarcross

Předposlední závod českého šampionátu máme úspěšně za sebou. Vítězové dekorováni, poháry rozdané a body přidělené. Pojďme si ale ještě vše připomenout formou poutavých snímků od našich redakčních fotografů! Níže naleznete odkazy na jejich galerie.

VÍCE