Písečská Zmole hostila podnik MMČR družstev SIDE a QUAD
sidecarcross

V sobotu 17.8. se konala všemi nejvíce očekávaná událost MMČR družstev SIDE a QUAD. Pro všechny největším překvapením bylo, jaké bude složení družstev jak SIDE, tak i QUAD. Několik dnů před začátkem akce vyšlo i oficiální přihlášení družstev. Bylo nahlášeno 9 družstev ve skupině SIDE. Nakonec jich ale dorazilo hned 10. Jedno družstvo se skládalo ze tří posádek SIDE. Ve skupině QUAD bylo nahlášeno 9 družstev a ti také dorazili.

VÍCE
Pozvánka na After Party po MMČR družstev side a quad v Dalečíně!
sidecarcross

V sobotu 17. 8. 2019 jsou na programu závody MMČR družstev side a quadů, které hostí motokrosová trať Písečská Zmole - Dalečín. Nejenže se vyplatí počkat na samotné vyhlášení těch nejlepších posádek celého dne, ale víkend si ideálně protáhněte až do neděle s tím, že od 18.00 hodin se bude konat AFTER PARTY.

VÍCE
Blíží se MMČR družstev side a quad v Dalečíně!
sidecarcross

Po delší přestávce se můžeme těšit na další republikové závody side a quad! Blíží se ojedinělý, prestižní a atraktivní závod družstev, který se uskuteční v Dalečíně v sobotu 17.8.2019! Určitě neváhejte s účastí, protože to bude stát za to! Jeden jediný závod určí mistry na celý rok! Níže naleznete bližší info!

VÍCE
5.MMČR side: Čeští jezdci si v Dobřanech zrušili mistrák!
sidecarcross

Na pátém podniku MMČR side a quad v Dobřanech u Plzně v sobotu 29.6.2019 se děly divy. Po dlouhé debatě si jezdci sami zrušili závod! Aby ale úsilí pořadatelů, přítomnost České televize a také přiliv diváků nepřišel v niveč, odjel se alespoň volný závod quad a side z řad nadšenců a opravdových srdcařů!

VÍCE
Pozvánka na 5. podnik MMČR side a quad do Dobřan!
sidecarcross

Poprvé v historii zavítá český šampionát side a quad do MX parku v Dobřanech! Již tuto sobotu 29.6.2019 zde odstartuje v pořadí pátý podnik seriálu MMČR side a quad. Přijměte naše pozvání a neváhejte s účastí! Více informací níže!

VÍCE
4. MMČR SIDE: I na Březovských stráních Kolenčík-Hejhal stoprocentní!
sidecarcross

S panujícími tropickými teplotami se jezdci museli vypořádat na 4. podniku MMČR sajdkár a čtyřkolek v Březové nad Svitavou v sobotu 15. 6. 2019. Na rozložení současné české špičky však neměly vliv a divákům se nabízel podobný scénář jako v předešlých závodech. S naprostou dominancí a suverenitou úřadující mistři republiky Kolenčík-Hejhal ovládli výsledkovou listinu. Na Březovských stráních zanechali excelentní vizitku – nejrychlejšího času, 3 holeshotů a 3 výher. Napětí a drama přinesl až boj o další umístění. Celkově druzí skončili Boukalové a třetí Pudlo-Vitoň. Až neskutečně smolný den si vytrpěli Černý-Musil. Sahali po stříbru a nakonec vyšli naprázdno. Stejně tak Hrochové.

VÍCE
Pozvánka na 4. závod MMČR side a quad do Březové!
sidecarcross

Přijměte naše srdečné pozvání na v pořadí již 4. díl seriálu Mezinárodního mistrovství ČR v sajdkárkrosu a quadcrossu, které se uskuteční v Březové nad Svitavou v sobotu 15.6.2019. Čekají vás atraktivní a napínavé závody na přírodní trati, elektrizující atmosféra, přátelské prostředí a krásné počasí, proto neseďte doma a vyražte v sobotu do Březové! Více info uvnitř v článku!

VÍCE
3.MMČR SIDE: Ve Stříbře došlo k našponované bitvě o stříbro!
sidecarcross

Již 3. závodem pokračoval seriál MMČR side a quad v neděli 26.5.2019 ve Stříbře. Nervydrásající bitva se svrhla zejména o stříbro. Jak symbolické! Vítězní Kolenčík-Hejhal totiž neměli konkurenci. Vyrovnaná partie probíhala tak za nimi mezi Pudlem, Boukalem, Hrochem a Černým.

VÍCE
TZ: Stříbro uvidí MMČR sajdkár a čtyřkolek!
sidecarcross

Neděle 26.5.2019 bude na motokrosovém závodišti ve Stříbře patřit nabitému programu Mezinárodního mistrovství České republiky sajdkár a čtyřkolek. Rekordní 72. sezóna Terénu sv. Petra tak pokračuje vrcholným podnikem. Celodenní akce začne již v 7:45 hodin tréninky volnými a po nich kvalifikačními. Sajdkáry i republikové čtyřkolky pojedou dokonce kvalifikační závod (v 10:25 4K, v 11:35 side). Ty hlavní bitvy ale čekají na fanoušky až odpoledne, kdy se od 13:00 začne závodit o mistrovské body.

VÍCE
2.MMČR side Jinín: Kolenčík-Hejhal nekompromisně vládnou!
sidecarcross

S deštivými podmínkami se jezdci museli vypořádat na 2. podniku MMČR side a quad, který se konal v MX-Enduro parku Jinín v sobotu 4.5.2019. V dominantních výkonech nadále pokračovali Kolenčík-Hejhal a jen potvrdili své startovní číslo 111. První v kvalifikaci, první v obou jízdách a celkově! Na stupně vítězů s nimi byli dále druzí Černý-Musil a třetí bratři Hrochové.

VÍCE