Slavnostní ceremoniál udělal závěrečnou tečku za MMČR 2019
sidecarcross

Po posledním podniku MMČR side a quad v Horním Újezdě se uskutečnil, jak bývá tradicí, také slavnostní ceremoniál s vyhlášením všech zúčastněných jezdců tohoto seriálu. Ocenění se dostalo všem za jejich výkony v letošní sezoně 2019.

VÍCE
MMČR SIDE: V Horním Újezdě panovali Černý-Musil
sidecarcross

Poslední díl seriálu MMČR side a quad hostil Horní Újezd v sobotu 12.10.2019, kde se rozhodovalo o konečném pořadí a titulech v kategoriích přeboru. Samotné závody pak ovládli Černý-Musil, kteří se až na konci sezony dočkali triumfu. Největší boj o něj svedli s už jistými mistry republiky Kolenčíkem s Hejhalem. Za nimi si podium vyjeli bratři Hrochové, kteří díky tomu získali titul vícemistra republiky!

VÍCE
Poslední závod sezony MMČR side a quad před námi!
sidecarcross

Závěrečný díl seriálu MMČR side a quad nás čeká již o této sobotě 12.10.2019 v Horním Újezdě. Přijměte naše srdečné pozvání a přijeďte se podívat na tento poslední závod, kdy naposledy zařhmí sajdkáry a čtyřkolky! Sice o titulu v MMČR side je rozhodnuto, získala ho posádka Kolenčík-Hejhal, ale v ostatních kategorií je vše otevřené, takže v Horním Újezdě to bude zase stát za to!

VÍCE
OBRAZEM: Jak se v Kramolíně slavil titul posádky Kolenčík-Hejhal
sidecarcross

Kolenčík-Hejhal slavili již na předposledním podniku MMČR side v Kramolíně u Nepomuku v neděli 22.9.2019 obhajobu titulu. Pivo u nich teklo proudem, bouchalo se šampaňským, vystřelovaly se zlaté konfety na počest nových mistrů a v jejich táboře zavládla ohromná radost a opojení z úžasné, ale náročné sezony. Obrazem vás tak zavedeme do srdce jejich týmu a k mistrovským oslavám!

VÍCE
MMČR quad: V Kramolíně zvítězil David Sůsa!
sidecarcross

V neděli 22.9.2019 pokračoval seriál MMČR quad svým předposledním dějstvím na všemi známé kramolínské trati, která se nachází nedaleko města Nepomuk.

VÍCE
6.MMČR SIDE: Kolenčík-Hejhal po Kramolíně podruhé mistry republiky!
sidecarcross

Již na předposledním podniku MMČR side v Kramolíně u Nepomuku si Kolenčík-Hejhal předčasně zajistili svůj druhý titul mistra ČR po dalších bezkonkurenčních výkonech. Letos český mistrák naprosto ovládli. Kramolínské podium pak patřilo jim, druhým Hrochům a třetímu Pudlovi s Vitoněm. Smůla se naopak držela Černého, který skvěle rozjeté závody ztratil v samém závěru.

VÍCE
Pozvánka na předposlední MMČR side a quad do Kramolína!
sidecarcross

Po prázdninách se znovu rozběhne seriál MMČR side a quad jednotlivců svým předposledním závodem, který bude hostit tradiční adresa v Kramolíně u Nepomuku v neděli 22.9.2019. Přijměte naše pozvání na bezpochyby atraktivní a napínavé jízdy troj- i čtyřkolových speciálů plné adrenalinu! Více info uvnitř článku!

VÍCE
Písečská Zmole hostila podnik MMČR družstev SIDE a QUAD
sidecarcross

V sobotu 17.8. se konala všemi nejvíce očekávaná událost MMČR družstev SIDE a QUAD. Pro všechny největším překvapením bylo, jaké bude složení družstev jak SIDE, tak i QUAD. Několik dnů před začátkem akce vyšlo i oficiální přihlášení družstev. Bylo nahlášeno 9 družstev ve skupině SIDE. Nakonec jich ale dorazilo hned 10. Jedno družstvo se skládalo ze tří posádek SIDE. Ve skupině QUAD bylo nahlášeno 9 družstev a ti také dorazili.

VÍCE
Pozvánka na After Party po MMČR družstev side a quad v Dalečíně!
sidecarcross

V sobotu 17. 8. 2019 jsou na programu závody MMČR družstev side a quadů, které hostí motokrosová trať Písečská Zmole - Dalečín. Nejenže se vyplatí počkat na samotné vyhlášení těch nejlepších posádek celého dne, ale víkend si ideálně protáhněte až do neděle s tím, že od 18.00 hodin se bude konat AFTER PARTY.

VÍCE
Blíží se MMČR družstev side a quad v Dalečíně!
sidecarcross

Po delší přestávce se můžeme těšit na další republikové závody side a quad! Blíží se ojedinělý, prestižní a atraktivní závod družstev, který se uskuteční v Dalečíně v sobotu 17.8.2019! Určitě neváhejte s účastí, protože to bude stát za to! Jeden jediný závod určí mistry na celý rok! Níže naleznete bližší info!

VÍCE