Promotorsport a Janouškové pro své fans
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k minulému víkendu, kdy ukončovaly sezonu týmy Promotorsport na trati v Medlově a bratři Janouškové v Benátkách nad Jizerou. Akce se nesla v podobném duchu jako ta Pudlova v Kramolíně. Fanoušci, sponzoři a nadšenci do motorek si mohli vyzkoušet svezení na sajdkáře, přitom byl klid i popovídat si s jezdci o jejich závodní řeholi a taky se dobře občerstvit.

VÍCE
Pozvánka na rozlučky a svezení se sajdkárkrosovými týmy
sidecarcross

Jako již tradičně na konci sezony přicházejí sajdkárkrosové týmy s nevšední a ojedinělou akcí pro své fanoušky, sponzory a podporovatele, kteří si můžou vyzkoušet svezení na jejich závodních speciálech. Sobota 14. 10. 2017 bude takových akcí plná. V Kramolíně ji pořádá tým Pudlo se spřátelenými posádkami, v Benátkách nad Jizerou zase můžete oslavit úspěšnou sezonu s bratry Janouškovými a do třetice ji pořádá také Promotorsport s dvojicemi Vejchoda-Zatloukal a Hroch-Hroch. Vyberte si jednu, která je vám nejblíže a určitě přijeďte si jízdu na sajdě vyzkoušet! Tip na dobrý adrenalin!

VÍCE
Slavnostní vyhlášení účastníků MMČR side a quad 2017 se povedlo!
sidecarcross

Po posledním závodě sezony MMČR side a quad v Horním Újezdě v sobotu 7. 10. se všichni závodníci hodili do gala a přesunuli do místního kulturního domu, kde se večer konalo tradiční, slavnostní vyhlášení nejen vítězů, ale také všech letošních účastníků seriálu MMČR side a quad.

VÍCE
Boukalové a Hrochové okupují pódium v Horním Újezdě!
sidecarcross

Poslední závod sezony seriálu MMČR side a quad se odehrával v Horním Újezdě v sobotu 7. 10. 2017. Čermákové potvrdili svou letošní suverenitu a mistrovskou jízdou stvrdili vítězstvím. O otevřené druhé místo se ovšem sváděl boj mezi bratry Janouškovy a Vejchodovy. Stupně vítězů ale překvapivě obsadili Hrochové a Boukalové!

VÍCE
Pozvánka na poslední závod sezony MMČR side a quad do Horního Újezda!
sidecarcross

Přijměte pozvání na poslední závod sezony seriálu MMČR side a quad, který se odehraje v Horním Újezdě v sobotu 7. 10. 2017! Nenechte si poslední štaci ujít, i když o titulech je rozhodnuto, ale další příčky jsou otevřené!

VÍCE
Bratři Čermákové obhájili titul českého šampiona už v Kramolíně!
sidecarcross

Po dlouhé letní přestávce se znovu českému publiku představily závodní stroje sajdkár a čtyřkolek na proslulé trati v Kramolíně u Nepomuku na předposledním závodě českého šampionátu v neděli 4.9.2017. Plné rošty i zajímavé závody zajisté zahřály v sychravém, podzimním počasí početné publikum. Plný přísun bodů za suverénní jízdy zajistil bratrům Čermákovým s předstihem další titul v pořadí. Na domácí trati a s početným fanklubem ho pak bujaře oslavovali! Gratulujeme!!!

VÍCE
Pozvánka na MMČR side a quad do Kramolína!
sidecarcross

Po letní přestávce se znovu roztočí kola seriálu MMČR sajdkár a čtyřkolek předposledním závodem sezony na světové trati v Kramolíně u Nepomuku v neděli 3. 9. 2017. Neváhejte se svou účastí a přijďte se na tyto závodní speciály v zápřahu podívat na vlastní oči!

VÍCE
Zranění předčasně ukončilo sezonu Pudlovi
sidecarcross

Do zástupu zraněných jezdců v letošní sezoně se bohužel řadí i sajdkárkrosař Lukáš Pudlo, jehož neustávající problémy s koleny si vyžádají podstoupení plastiky vazů. Předčasně tak pro jeho tým končí slušně rozjetá sezona.

VÍCE
Čmeláčí rodina hlásí dalšího člena!
sidecarcross

Velice rádi zvěstujeme dobré zprávy a hned jednu takovou vám přinášíme! Dnes 12. 7. 2017 se rozrostla „Čmeláčí“ rodina o dalšího člena! Našemu top sajdkárkrosaři Tomáši Čermákovi a jeho ženě Monice Čermákové se narodil syn Tomáš!

VÍCE
MMČR SIDE: Čermákové v Jiníně znovu triumfují!
sidecarcross

Za tropického vedra se odehrával 5. díl seriálu MMČR side a quad v Jiníně u Strakonic v sobotu 24. 6. 2017. Čermákové znovu potvrdili svou extra třídu a po nepovedeném Stříbře si spravili chuť suverénními vítězstvími. Druzí skončili Vejchoda-Zatloukal a třetí pódiové umístění obsadila letošní kometa Kolenčí-Hejhal.

VÍCE