Jak vnímají boj o titul členové týmů a jejich rodiny?
sidecarcross

S blížícím se posledním závodem nervozita stoupá. Půjde o hodně. V týmech to vře a je cítit napětí, jak vše dopadne. Aby ne, když bodové rozestupy na čele mezi Diblíkem, Boukalem a Vejchodou jsou minimální a prakticky šanci mají rovnocennou. Samozřejmě, že nejvyšší trofej, jakou můžete získat v sajdkárkrosu a nazývat se mistry, hodně láká. Nyní se ale nezaměříme na jezdce, ale naopak na členy jejich týmů a rodinné příslušníky. Jak oni prožívají poslední dny před dramatickou bitvou o titul a jak vidí své favority? K jejich vyjádření přidáváme i bonus s tipem od legend a bývalých mistrů...

VÍCE
POZVÁNKA: Napínavé finále o titul v Dobřanech před námi!
sidecarcross

Seriál MMČR side a quad spěje ke svému cíli a vyvrcholí již tuto sobotu 23. září v Dobřanech u Plzně. Čekají nás hodně vypjaté bitvy o mistrovské tituly, protože ve většině případů ještě není rozhodnuto a například hlavní třídy sajdkár a čtyřkolek hlásí velkou vyrovnanost. Čeká nás tedy velmi napínavé finále, proto přijměte naši srdečnou pozvánku na tento závěrečný podnik, který udělá za českou sezonou tečku!

VÍCE
HONBA ZA TITULEM: Diblík, Boukal a Vejchoda cílí na mistra!
sidecarcross

Poslední závod sezony v Dobřanech slibuje napínavé finále, jaké dlouho nepamatujeme. Ve hře o mistrovský titul v sajdkárkrosu totiž figuruje hned trojice posádek, které dělí nepatrné bodové rozdíly, proto pro všechny zainteresované to budou pořádné nervy, ne-li napnuté jako struna. Už nyní se na sociálních sítích dá vysledovat menší napětí. V Dobřanech si to zmíněná trojice prostě rozdá, jak se říká, na férovku. Přinášíme jejich menší představení, abychom si osvěžili jejich kariéry a dosavadní úspěchy.

VÍCE
Průběžný stav MMČR side a quad před posledním závodem v Dobřanech
sidecarcross

Český šampionát v sajdkárkrosu a quadcrossu v letošním roce se blíží ke svému závěru. Poslední závod nás čeká již tuto sobotu 23. září v Dobřanech. Finále bude mít pořádné grády, protože bodové rozestupy na čele jsou minimální. V sajdkárách se o titul uchází hned trojlístek posádek a nejinak je tomu u čtyřkolek. Očekává se drama až do úplného konce. Pojďme se podívat, jak si jednotlivé týmy a jezdci stojí před Dobřany.

VÍCE
Po Kramolíně boj o titul graduje. Ve hře jsou tři posádky
sidecarcross

Předposlední plánovaný závod MMČR sajdkár nabídnul divákům scénář hodný mistrů dramatické tvorby. Snad ani největší světoví režiséři by nedokázali zamotat děj tak, aby se před závěrečným závodem tahaly o titul tři posádky a další tři si to rozdávaly o čtvrté až šesté místo.

VÍCE
Nervydrásající drama o titul pokračuje v Kramolíně!
sidecarcross

Český šampionát v sajdkárkrosu a quadcrossu se blíží ke svému závěru. Předposlední kolo hostí tradiční bašta Kramolín u Nepomuku tuto neděli 3. září. Rozehraná partie o titul je více než vyrovnaná. V sajdkárách jsou po Horním Újezdě minimální bodové rozestupy na prvních třech místech. A právě rychlá kramolínská trať bude možná i klíčová. Drama vrcholí, proto srdečně zveme všechny diváky a fanoušky motorismu k účasti! Nenechte si ujít napínavou podívanou, jaká zde dlouho nebyla!

VÍCE
Horní Újezd zamíchal pořadím mistrovství republiky
sidecarcross

Plánovanou letní přestávku v MMČR sajdkár a čtyřkolek o týden zkrátil vložený závod v Horním Újezdě, který byl na konec prázdnin přesunut z dubna kvůli dlouhotrvajícím dešťům a nesjízdné trati. Ale i na konci srpna si počasí s pořadateli zašpásovalo a v noci před závodem se areálem prohnala silná bouře, která proměnila naoranou dráhu v bahniště s několika hlubokými pastmi.

VÍCE
POZVÁNKA: Český šampionát pokračuje tuto neděli v Horním Újezdě!
sidecarcross

Ke konci letních prázdnin nás čeká pátý podnik MMČR sajdkár a čtyřkolek, který se odehraje v Horním Újezdě v neděli 27. srpna. Letošní soupeření o titul mistra republiky se v královských třídách sajdkár i čtyřkolek zdá velmi vyrovnané a je do něj zapojeno více posádek, resp. jezdců. Klíčem může být i právě tato bitva, proto srdečně zveme diváky k účasti!

VÍCE
FOTOGALERIE z 4.MMČR side a quad v Krásné Lípě 2023
sidecarcross

Opět na vás čekají nabušené fotogalerie od Josefa Hejnala ze čtvrtého závodu seriálu MMČR side a quad, který se jel za sluneční výhně na severu Čech v Krásné Lípě u Chomutova v sobotu 24. června. Vychutnejte si ještě jednou nádherné sportovní zápolení adrenalinových sajdkár a čtyřkolek formou akčních snímků!

VÍCE
4. MMČR: Divoký Sever zamával průběžným stavem mistrovství!
sidecarcross

Již čtvrtým závodem pokračoval seriál MMČR sajdkár a čtyřkolek. Tentokráte ho hostila Krásná Lípa u Chomutova v sobotu 24. června. Jezdci se museli vypořádat nejen s panujícími vedry, ale také s novým startem i upravenou tratí. Samotné zápolení přineslo dramatické chvíle pro favority. Podnik nakonec ovládli Boukal-Vitoň před Diblíkem s Gáborem a bratranci Pečovými.

VÍCE