Původní termíny Březové a Bělé zrušeny
sidecarcross

Na nejbližší víkendy byly naplánované dva závody MMČR side a quad, a to v Březové nad Svitavou dne 30.5. a v Bělé u Jevíčka dne 14.6.2020. Pořadatelé ale v nastalé situaci, která panuje, museli přikročit ke zrušení těchto závodů v daných termínech. Oba si ale zažádali o odklad.

VÍCE
Český sajdkárkros se zase pomalu probouzí k životu...
sidecarcross

Uvolňování opatření české vlády proti šíření koronaviru COVID-19 se před několika týdny dotklo i motoristického sportu. V rámci hygienických pravidel jsou povoleny tréninky na venkovních tratích. Postupně tak své brány „krosákům“ otevíral jeden motoareál za druhým. Nyní se již v českých luzích a hájích zase ozývá hluk motorů!

VÍCE
Další závod MMČR side a quad zrušen!
sidecarcross

Současná tíživá situace ohledně pandemie dopadá na plánované sportovní podniky čím dál více. Z kalendáře MMČR side si můžeme odškrtnout další podnik. Zrušen byl závod ve Stříbře, který se měl jet 24.5.2020!

VÍCE
Jak to vypadá s českým šampionátem v side a quad 2020?
sidecarcross

Jak můžeme letos vysledovat, tak kalendáře sportovních podniků se neustále odkládají na pozdější dobu nebo se již přikračuje k rušení letošních soutěží a seriálů. Sajdkárkros ani quadcross nejsou ničím výjimečným. Jejich světový šampionát se odkládá na červen, ale jak to vypadá s českým mistrákem?

VÍCE
Zapadlá videa: Když ještě závodil předseda...
sidecarcross

Sezona se čím dál víc oddaluje, takže se nabízí jedinečná šance se podívat trochu více do historie a připomenout si zlaté časy i to, jak jsme byli mladí. Nedávno jsme objevili dvě starší videa z roku 2010, ve kterých figurují v hlavní roli Přemysl Hájek a Václav Hotový. Poslechněte si, jak odpovídali regionální novinářce na jejich výkony v kramolínském závodě.

VÍCE
Zrušen 1. závod MMČR side a quad v Sedlčanech!
sidecarcross

Aktualizace kalendáře závodů se dotkla i českého šampionátu v sajdkárkrosu a quadcrossu! Kvůli vzrůstajícímu šíření koronaviru a následných opatření vlády bylo rozhodnuto, že první závod nové sezony MMČR side a quad v Sedlčanech se ruší.

VÍCE
Příbramští sajdkárkrosaři v regionálních denících!
sidecarcross

Velkou líhní sajdkárkrosařů je Příbramsko, a tak není divu, že ve svém regionu zaujali i mistní tisk. Během letošní zimní přestávky se do něj dostaly tři posádky. Interview dávali novinářům bratři Jan a Pavel Boukalové a také Lukáš Černý. Odkaz na celé znění naleznete uvnitř článku!

VÍCE
Zaostřeno na sezonu Přebor ČR side, veterán a klasik 2019!
sidecarcross

Po podrobné analýze seriálu MMČR side 2019 jsme se zaměřili také na nižší kategorie v českém sajdkárkrosu, kde jsme se podívali pod drobnohledem na hobíky, veterány a klasiky. Jestliže chcete vědět více, jak se v těchto třídách závodilo, jací jezdci hýbali špičkou závodního pole a kdo ovládl statistiky, pak právě pro vás je následující hloubková analýza!

VÍCE
Změna termínu kramolínského podniku MMČR side a quad!
sidecarcross

Pořadatelé z AMK Nepomuk nyní vyšli s aktualizací termínu závodu MMČR side a quad, který pořádají letos na své trati v Kramolíně u Nepomuku. Aby nedošlo ke kolizi s podnikem MMČR v MX ve Stříbře, byl závod side a quad přesunut o týden nazpět na 30.8.2020!

VÍCE
Lukáš Pudlo zdraví své fanoušky z nemocnice!
sidecarcross

Úspěšnou operaci kyčelní kosti má za sebou Lukáš Pudlo, který si zranění přivodil minulý týden při tréninku na sajdkáře, o čemž jsme vás informovali v předminulém článku. Nyní na sociální sítí sdílel své pocity a děkoval svým fanouškům a příznivcům za podporu. Dále se vyjádřil i k osudné havárii. Celé jeho prohlášení si můžete přečíst níže!

VÍCE