Bratři Čermákové s BO Motor-oil vítali jaro!
sidecarcross

V sobotu 6.4.2019 se v Příbrami na Pichcích konala tradiční akce „Vítání jara“, kterou zavedli před lety bratři Čermákové a úspěšně v ní pokračují. Nyní ji pořádali společně s BO Motor-Oil Racing teamem, který tak představil jak širokou základnu závodníků má.

VÍCE
Pozvánka na „Vítání jara“ s Čermáky a BO Motor-oil týmem!
sidecarcross

Přijměte naše pozvání na akci „Vítání jara“, kterou tradičně pořádají bratři Čermákové ve spolupráci s BO Motor-Oil racing týmem. Koná se na Pichcích u Příbrami v sobotu 6.4.2019 od 13 hodin. Určitě si ji nenechte ujít!

VÍCE
1.MMČR SIDE: V Mohelnici triumfovali obhájci titulu!
sidecarcross

Český šampionát v sajdkárkrosu zahájil svou sezonu v Mohelnici v sobotu 30.3.2019 před plnými ochozy diváků. Natěšenost po dlouhé zimě byla znát. Ve velké republice potvrdili předpoklady obhájci titulu Kolenčík-Hejhal. Suverénně ovládli první podnik stylem start-cíl. Druzí končili vždy bratři Hrochové a na třetí místě bratři Boukalové.

VÍCE
POZVÁNKA na 1. díl MMČR side a quad do Mohelnice!
sidecarcross

Den D nadešel! Konečně jsme se dočkali. Po dlouhé zimní přestávce, která však utekla velmi rychle, přichází start nové sezony seriálu MMČR side a quad. Zahájí ji úvodní podnik na tradiční trati „Mohelnické lomy“ u Mohelnice v sobotu 30.3.2019. Nadšení, prvotní nervozita, vytoužené cíle a očekávání jsou na místě. Přijměte naše srdečné pozvání a určitě si nenechte první dějství letošní sezony ujít!

VÍCE
VIDEO-FOTO: Černý-Musil trénovali v Jiníně!
sidecarcross

Další tréninkové dávky na trati si dopřávala staronová dvojice Černý-Musil, která se tentokráte vydala do MX-Enduro areálu v Jiníně u Strakonic. Využila slunného sobotního dne 23.3.2019, aby těsně před prvním startem českého šampionátu v Mohelnici nabrala tu správnou formu. Níže přinášíme pár fotografií a videa!

VÍCE
Boukalové představují týmový design pro letošní sezonu!
sidecarcross

Týmové prezentace v zahraniční jsou běžnou záležitostí. Jednotliví závodníci představují své nové sponzory a jejich loga na svých dresech a motorkách, což ovlivňuje i jejich design a barvy. U nás ještě zdaleka k takovým předsezonním akcím nedochází. I přesto některé naše týmy dbají o své fanoušky a sponzory a fotí se v nové kolekci před svým vozovým parkem. V podobném duchu dal o sobě vědět i ambiciozní český tým bratrů Boukalových z BO Motor-Oil Autoprofi racing teamu. Podívejte se, s čím vyrazí do sezony!

VÍCE
Černý-Musil trénovali na Strupině!
sidecarcross

Tréninkové dávky si nyní ordinuje navrátivší se posádka Černý-Musil, která po dlouhé době otestovala nejen svou techniku, ale i sebe. Z jejich trénování na nečíňské trati Strupina přinášíme pár fotografií a video!

VÍCE
Bratři Janouškové ani letos nejspíš nevyjedou!
sidecarcross

Nepříznivé zprávy odcházejí z adresy bratrů Janouškových. Jejich tým aktuálně vydal prohlášení o jejich zdravotním stavu a případném startu na závodech MMČR side v sezoně 2019...

VÍCE
Posádka Pudlo-Vitoň pojede za Sport tým Dibla!
sidecarcross

Sajdkárkrosaři Pudlo-Vitoň jsou nyní na zimním kempu v Maďarsku, kde se snaží připravit na sezonu. Do ní vstoupí s určitými změnami. Jednou ze zásadních je jejich odchod od BO Motor-oil Autoprofi racing týmu pod křídla Sport týmu Dibla. Níže jejich oficiální zpráva!

VÍCE
Černý-Musil oficiálně ohlásili comeback!
sidecarcross

O čem se přes zimu nejvíce diskutovalo, se stává skutečností. Černý-Musil ohlásili svůj návrat na závodní dráhu! Jejich krok byl před minulým týdnem posvěcen v sídle Autoklubu ČR, kde byli jmenováni reprezentanty pro rok 2019. Do českého sajdkárkrosu se tak vrací velké osobnosti z legendárního tria Rozehnal-Čermák-Černý, které se historicky řadí mezi nejúspěšnější české posádky na MS.

VÍCE