5. MMČR side a quad se pojede v Ledči v sobotu 30.6.2018!
sidecarcross

Zaregistrovali jsme množící se dotazy na termín konání 5. podniku MMČR side a quad v Ledči nad Sázavou. V něm došlo oproti původní verzi ke změně! Závody se pojedou v sobotu 30.6.2018! Poznamenejte si, prosím, tento termín!

VÍCE
Na ČT SPORT běžel záznam z MMČR side a quad Dalečín!
sidecarcross

Jestliže jste nemohli být přítomni na 4. podniku MMČR side a quad v Dalečíně nebo jste prošvihli jeho záznam na ČT Sport, můžete si ho u nás pustit! Abyste nemuseli brouzdat po internetu, našli jsme pro vás odkaz na video-záznam. Stačí kliknout!

VÍCE
4.MMČR: Trio Čermák, Hroch a Kolenčík dostalo Dalečín do kolen!
sidecarcross

Do malebné krajiny Vysočiny činovníci AČR vsadili v pořadí 4. závod MMČR side a quad, který se odehrával v Dalečíně v sobotu 2.6.2018. Čermákové splnili, co slíbili. Reparát z předchozích smolných závodů složili na výbornou! Společně s triem Hroch-Hroch a Kolenčík-Hejhal připravili skvsotnou podívanou.

VÍCE
Pozvánka na 4. podnik MMČR side a quad do Dalečína!
sidecarcross

Premiérově se přesouvá seriál MMČR side a quad do Dalečína, kde se v sobotu 2.6.2018 pojede již 4. podnik tohoto šampionátu. Pořadatelé srdečně zvou všechny jezdci a také nadšence do motorek, fanoušky a diváky, proto neváhejte s účastí!

VÍCE
VIDEO: Představujeme další tváře z přeboru i navrátilce z republiky!
sidecarcross

Během 3. závodu MMČR side ve Stříbře udělal náš redakční fotograf Zdeněk Růžička video-interview se třemi posádkami z přeboru i republiky. Ráno mu ve hledáčku neunikli Kalinovský-Liška, kteří se po dlouhých zdravotních lapáliích vrátili zpět na závodní dráhu a slíbili, že tentokráte to dojedou do konce! Další jeho zájem se stočil na nové tváře v přeboru, kde vyzpovídal dvojice Špalek-Černý a Pechr-Hubáček.

VÍCE
3.MMČR: Stříbro znovu zanechalo výborný dojem!
sidecarcross

V neděli 20.5.2018 pokračoval seriál MMČR sajdkár a čtyřkolek svým třetím dílem v zapadočeském Stříbře, které je divácky velmi vyhledávané pro nejlepší výhled na celou trať. Nejsledovanější kategorie republiky pak nabídla velmi napínavou podívanou, přebor zas napěchovaný rošt 27 sajdkár! Z celkového vítězství se radovali Čermákové před druhými Kolenčík-Hejhal a třetími Pudlo-Vitoň.

VÍCE
Pozvánka na 3. podnik MMČR side a quad do Stříbra!
sidecarcross

Přijměte pozvání na třetí závod seriálu MMČR side a quad do západočeského Stříbra, který se pojede v neděli 20.5.2018! Nenechte si ujít republikové klání, vyrovnané boje a atraktivní podívanou!

VÍCE
Jak se půlí závodní motor v autobuse...
sidecarcross

Čas kvapil, Kramolín za humny, a tak u jednoho týmu museli po cestě z GP Ukrajiny rozebírat závodní motor do sajdkáry, aby našli vadnou součástku a objednali novou. I takové příhody se stávají sajdkárkrosařům.... Podívejte se na sérii snímků z půlení motoru během cesty v autobuse! Stojí za zhlédnutí!

VÍCE
Bratři Čermákové vystoupili v pořadu Svět motorů na ČT Sport
sidecarcross

Těsně před vypuknutím MS side v Kramolíně se ukázali bratři Čermákové v pořadu Svět motorů Speciál na ČT Sport, kde se vyjádřili nejen k Velké ceně ČR, ale shrnuli jejich dosavadní výsledky na domácí i zahraniční scéně. Jestliže jste tento pořad v ČT zmeškali, přinášíme internetový odkaz, kde si ho můžete zhlédnout ještě jednou.

VÍCE
VIDEO: Rozhovory s nováčky v Přeboru ČR side
sidecarcross

Ani v Petrovicích u Karviné, kde se jel v pořadí druhý závod MMČR side, si nedal pokoj náš redaktor Zdeněk Růžička a udělal zase tři video-rozhovory s novými jezdci v přeboru. Zaměřil se především na mlaďase, kteří už vystrkují růžky a určitě o nich ještě hodně uslyšíme! Podívejte se, co mu odpovídali Rozhoň-Králíček, Vach-Peták a Lukášek-Peč!

VÍCE