FOTOGALERIE k MMČR side a quad Kramolín 2022
sidecarcross

Po týdnu nabízíme ještě jedno ohlédnutí za posledním závodem seriálu MMČR side a quad, který se jel na proslulé kramolínské trati u Nepomuku. Znovu si můžete v klidu domova připomenout nejžhavější momenty, akční záběry a rušný paddock v extrémních podmínkách při tropických teplotách...

VÍCE
Černý s Chopinem jdou do trháku
sidecarcross

Kdo dal v neděli přednost špičkovému sajdkárkrosu před poležením u vody, ten zajisté nelitoval. Na 1700 metrů dlouhém okruhu s několika extrémními sjezdy a výjezdy se bylo opravdu na co dívat. Mezi sajdkáristy kromě žhnoucího slunce diváky nejvíce rozpalovaly souboje mezi posádkami Černý-Chopin a Boukal-Vitoň a samozřejmě také jízda domácích Polívky se Zatloukalem.

VÍCE
V neděli k vodě? Ne, do Kramolína
sidecarcross

Před prázdninovou přestávkou nás čeká čtvrtý závod mezinárodního mistrovství ČR sidecarů a čtyřkolek, jímž šampionát vstoupí do své druhé poloviny. A nebude to nikde jinde, než na trati sajdkárám nejzasvěcenější, v Kramolíně u Nepomuku.

VÍCE
FOTOGALERIE z MMČR side a quad v Horšovském Týně 2022
sidecarcross

Jako obvykle přinášíme slušnou porci fotografií z uplynulého závodu. Minulý víkend jsme zavítali do Horšovského Týna, kde pokračoval seriál Mezinárodního mistrovství ČR v sajdkárkrosu a quadcrossu. Pojďme si projít ještě jednou závodní sobotu formou akčních snímků plných emocí!

VÍCE
Po Horšovském Týně opět v čele Černý-Chopin
sidecarcross

Třetí zastávkou Mezinárodního mistrovství sajdkár a čtyřkolek byl závod v Horšovském Týně. Musel se obejít bez vedoucí posádky MMČR Diblík-Gábor, která doléčuje zranění z Lokte.

VÍCE
O víkendu se pojede opět o mistrovské body
sidecarcross

V sobotu 4. června bude pokračovat už třetím kolem Mezinárodní mistrovství České republiky terénních čtyřkolek a sajdkár. Do motokrosového areálu v Horšovském Týně se chystá kromě české špičky také několik posádek z Rakouska či Německa.

VÍCE
Rychlý pokec s krásnou sajdkárkrosařkou Celinou Jahn
sidecarcross

Sajdkárkros není zapovězen ani ženám! Druhý závod republiky sajdkár v Krásné Lípě budiž toho důkazem. Po roce se mezi českou elitou znovu ukázala talentovaná a krásná spolujezdkyně Celina Jahn z Německa v sajdkáře svého přítele Patricka Hengster. Co jí vedlo si zkusit velmi fyzicky náročný sport a jaké cíle si v něm klade, o tom všem jsme si příjemně popovídali.

VÍCE
Fotogalerie z MMČR side a quad v Krásné Lípě
sidecarcross

Stroje utichly, dobojováno... Své vítěze po víkendu zná Krásná Lípa a my z ní přinášíme obsáhlé fotogalerie dokumentující celou závodní sobotu. Můžete se těšit na živý ruch v paddocku či akční záběry přímo z tratě! Ohlédněte se ještě jednou za druhým podnikem českého šampionátu v sajdkárkrosu a quadcrossu v Krásné Lípě, kterou poctil svým startem čtyřnásobný mistr světa Etienne Bax s naším nejúspěšnějším spolujezdcem Ondřejem Čermákem!

VÍCE
Bax s Čermákem potvrdili v Krásné Lípě roli favoritů
sidecarcross

Druhým závodem pokračovalo MMČR sajdkár v Krásné Lípě u Chomutova. Největší divácký tahák – posádka Bax-Čermák splnili roli favoritů a bez problémů zvítězili v obou rozjížďkách.

VÍCE
POZVÁNKA: Čtyřnásobný mistr světa na 2. MMČR side a quad v Krásné Lípě!
sidecarcross

Český šampionát v sajdkárkrosu a quadcrossu pokračuje svým druhým dílem v Krásné Lípě u Chomutova již tuto sobotu 7. května. Velkým tahákem bude start čtyřnásobného mistra světa Etienna Baxe z Nizozemska s naším Ondřejem Čermákem. Přijměte srdečné pozvání a nenechte si takovou podívanou ujít!

VÍCE