Matador Macháček zažije debut v EuroNascar
auta

Rok plný premiér pokračuje historicky prvním startem týmu Buggyra ZM Racing v šampionátu EuroNASCAR. Jeho úvodní díl je na programu tento víkend ve španělské Valencii. Hlavním želízkem v ohni budou sestry Aliyyah a Yasmeen Koloc, které pojedou kompletní sezonu EuroNASCAR. Na španělské trati ale čeká velký okruhový debut také šestinásobného vítěze Rallye Dakar Josefa Macháčka.

VÍCE
Histo Cup 2022: Legendární retro na Masarykově okruhu v Brně
auta

Jaguar XJS, Ford GT 40, HSS March Audi Turbo Can Am nebo evropská klasika BMW 635 CSi. Tyto a další ikonické závodní vozy se o víkendu 14. a 15. května představí na Masarykově okruhu v Brně. Populární historický šampionát divákům nabídne 13 závodů.

VÍCE
Historici znovu zamíří do Brna
auta

Mezinárodní šampionát historických vozů HistoCup se po půl roce opět vrací na Masarykův okruh, a to již v obvyklém jarním termínu v polovině května, tedy 14. až 15.5.2022.

VÍCE
Plná šest, 240 km/h, smyk, náraz, …
auta

Velmi těžkou nehodu měl pilot týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra Bronislav Formánek v Imole. Z děsivě vypadající havárie vyvázl s lehkými zraněními, nové Lamborghini Huracán je ale zničené.

VÍCE
Emma Mäkinen bude krotit závodní tahač
auta

Finská závodnice se pro letošní červencový podnik FIA European Truck Racing Championship na Nüburgringu připojí k týmu Schwabentruck v jeho závodním tahači se startovním číslem #28.

VÍCE
Twingo Cup bude součástí ESET Cupu
auta

V rámci závodů automobilů na okruzích patří Twingo Cup k oblíbeným sériím při ESET Cup. Co chybí malým Renaultům Twingo na velikosti, hravě dorovnávají úžasnými souboji na trati.

VÍCE
Nová technika pro Mičánek Motorsport
auta

Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra do sezony 2022 vyjede s novou technikou. Osvědčené vozy Lamborghini Huracán dostaly novou tovární technickou specifikaci EVO 2. Tým se s novými vozy představí jak v sérii Super Trofeo Europe, tak v Česku – na okruzích, vrchařských závodech i exhibicích.

VÍCE
Roman Staněk doplní jezdeckou sestavu týmu Trident
auta

Do své třetí sezóny v sérii Formula 3 zasáhne také semnáctiletý český závodník Roman Staněk. Pro letošní rok se dohodl na spolupráci s italskou stájí Trident, ke které přestupuje z Hitech Grand Prix.

VÍCE
Karbonová krása na 4 kolech
auta

Český tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra se na svých sociálních sítích podělil o nový přírustek, kterým je zbrusu nové Lamborhini Huracán. Tyto fotky v originálu a bez polepů ukazují čistý závodní stroj, ostré linie a vzbuzují ve fanoušcích spoustu emocí. Nový stroj specifikace EVO2 by měl mít lepší aerodynamiku a některá další vylepšení techniky. No, podívejte se sami…

VÍCE
Valentino Rossi přechází na čtyři kola, pojede s Audi R8 LMS
auta

Team WRT s nadšením oznamuje, že vítá ve svém týmu legendární #46! Valentino Rossi se stane členem týmu a připojí se k jezdecké sestavě týmu a společně s nimi absolvuje sezónu Fanatec GT World Challenge Europe Powered by AWS.

VÍCE