Roman Staněk se stal členem ACCR Czech Talent Teamu
auta

Novým členem ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky je formulový jezdec Roman Staněk. Mladý závodník narozený ve Valašském Meziříčí je poslední dobou označován za jednoho z nejtalentovanějších českých jezdců. I přes jeho relativně krátkou kariéru toho už má hodně za sebou, včetně několika významných výsledků. Roman má jasný cíl, kterým je špička ledovce mezi motoristickým sportem, věhlasná Formule 1!

VÍCE
Enge – Vršecký pojedou s Buggyrou šampionát GT
auta

Dva uznávaní čeští piloti Tomáš Enge a David Vršecký pojedou v barvách týmu Buggyra Racing šampionát GT v Číně. Roudnická stáj tímto krokem vstupuje do nového dobrodružství, když se po ME tahačů a Dakaru rozhodla vyzkoušet závody na okruzích.

VÍCE
Po přípravách na okruzích jsou jezdci připraveni
auta

Jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra v uplynulých dnech absolvovali úvodní test na nadcházející sezónu 2020. V průběhu necelého týdne tým navštívil dvě tratě z kalendáře Grand Prix F1. Tou první byla moderní a rychlá trať Paula Ricarda v Le Castelet a tou druhou byl tradiční a velice oblíbený Circuit de Barcelona.

VÍCE
Buggyra staví nový speciál DV50 pro Adama Lacka
auta

Roudnická stáj Buggyra Racing, která je účastníkem FIA ETRC staví na nadcházející ročník zbrusu nový závodní speciál pro mistra Evropy z roku 2017 Adama Lacka.

VÍCE
Valentino Rossi otestoval F1
auta

Historický okamžik pro jezdce. Tak by se dala nazvat výměna sportovního náčiní mezi Lewisem Hamiltonem a Valentinem Rossi. Úspěšní závodníci si na okruhu Ricarda Torma vyměnili své stroje.

VÍCE
Hahn je mistr Evropy závodních tahačů, Lacko skončil třetí
auta

Jochen Hahn z Německa na svém voze Iveco získal pátý titul mistra Evropy v Mistrovství Evropy tahačů. Jediný z Čech ve startovním poli skončil na místě třetím.

VÍCE
Buggyra v Mostě se třemi tahači
auta

Přelom měsíců srpna a září se již několik desetiletí tradičně nese ve znamení jedné z největších motoristických akcí na území České republiky Total Czech Truck Prix. Již tento víkend se na Autodromu Most mohou fanoušci těšit na celý tým Buggyra Racing v čele s mistrem Evropy z roku 2017 Adamem Lackem.

VÍCE
Hankook 12H: Dvanáctihodinovku na Masarykově okruhu ovládla Scuderia
auta

Nejúspěšnější možný závod na domácí půdě má za sebou pražská Scuderia. Trio pilotů Král, Písařík a Malucelli nedalo soupeřům šanci a odváží si z Masarykova okruhu plný počet bodů za první místo. Dál tak suverénně vládne celkovému pořadí šampionátu 24H Series.

VÍCE
Hankook 12H Brno
auta

Přes třicet závodních aut na startovním roštu. Za volantem Tomáš Enge, Josef Král, Robert Šenkýř nebo mladá naděje Gabriela Jílková. Na Masarykově okruhu se ve dnech 24. — 25. května pojede mezinárodní vytrvalostní šampionát 24H Series.

VÍCE
Legendární NASCAR letos poprvé v Česku - na Autodromu Most
auta

Poslední červnový víkend čeká návštěvníky Autodromu Most mimořádný zážitek. Do České republiky se vůbec poprvé sjedou legendární americké závodní vozy NASCAR. Hlavním partnerem závodního víkendu, který se v Mostě uskuteční 28. až 30. června 2019, je společnost OMV.

VÍCE