FIA ETRC Zolder – neděle: Lacko byl v neděli dvakrát druhý
auta

V neděli se jezdci vydali do druhého závodního dne na okruhu v Zolderu. Po sobotních závodech, které se oba jely za nepříznivých podmínek už čekala na jezdce jasná obloha. V obou nedělních závodech se dařilo i českému jezdci Adamu Lackovi, který dojel v obou jízdách na místě druhém.

VÍCE
FIA ETRC Zolder – sobota: Vodník Lacko získal letošní první vítězství
auta

V sobotu se na okruhu v belgickém Zolderu opět po čtrnácti denní pauze rozběhl kolotoč Mistrovství Evropy tahačů. Na startu závodu samozřejmě nechybí ani český tým Buggyra Racing v čele s Adamem Lackem. Ten dnes dojel v prvním závodě na místě čtvrtém a druhý opanoval!

VÍCE
Masaryk Racing Days 2021 objektivem Lukáše Trtílka
auta

O prvním zářijovém víkendu rozburácel brněnský Masarykův okruh zvuk vozů formule 1 v rámci Masaryk racing days & Boss GP. Dva vozy F1 startovaly v rámci šampionátu historických formulí Boss GP, kde se představil vůz F1 Toro Rosso s desetiválcovým motorem Cosworth o objemu 3 litry z roku 2006 a také vůz Benetton B197 z roku 1997.

VÍCE
Kolotoč FIA ETRC míří do belgického Zolderu
auta

Letošní ročník Mistrovství Evropy tahačů bude o víkendu pokračovat již třetím letošním závodním víkendem. V čele průběžného pořadí přijede do Belgie maďarský jezdec Norbert Kiss, následován druhým Lenzem a třetím Lackem z týmu Buggyra Racing. A jaké ambice od tohoto závodu očekávají jezdci Buggyry?

VÍCE
FIA ETRC Most - neděle: Lacko bral druhé a čtvrté místo
auta

V neděli pokračoval druhým dnem na Autodromu Most seriál Mistrovství Evropy tahačů FIA ETRC. Adam Lacko bral v prvním nedělním závodě druhé místo a ve druhém závodě obsadil příčku čtvrtou.

VÍCE
FIA ETRC Most - sobota: Lacko dojel třetí a osmý
auta

Dnešním dnem odstartoval na Autodromu Mostu druhý podnik letošního seriálu Mistrovství Evropy tahačů. Z průběžného druhého místa do závodního víkendu nastupoval Čech Adam Lacko, který si dnes dojel pro třetí a osmé místo.

VÍCE
Most nemá dost! - FIA WTCR a FIM EWC v ČR
auta

Autoklub České republiky a Autodrom Most oznamují konání dalších závodů světových šampionátů motoristického sportu. Do kalendáře FIA WTCR včera přibyl termín 9. – 10. října 2021. Závod cestovních vozů nejvyšší světové série se do České republiky vrací po deseti letech. Ve stejném termínu se do Mostu sjedou i nejlepší jezdci vytrvalostních závodů motocyklů seriálu FIM EWC. Diváci uvidí také Karla Haniku a řadu dalších českých jezdců.

VÍCE
Trucky a Nascar společně v Mostě
auta

Během jediného závodního víkendu 27. až 29. srpna se divákům na Autodromu Most představí hned dva mimořádně atraktivní šampionáty – tradiční podnik FIA European Truck Racing Championship a OMV MaxxMotion NASCAR Show. Mostecký závodní víkend také zpestří závody MAXX Formula, v kterých jsou k vidění monoposty F1 z nedávné historie.

VÍCE
S Lamborghini potmě a mezi balíky slámy
auta

Nočním „soubojem“ dvojice Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra vyvrcholil exhibiční program závodů Supermoto, který se jel o víkendu v Hrušovanech nad Jevišovkou.

VÍCE
Skvělé výkony jezdců FULLINRACE ACADEMY v Grobniku částečně zhatila smůla
auta

Čtvrtý víkend letošní sezóny TCR Eastern Europe na trati nedaleko chorvatské Rijeky přinesl týmu Petra Fulína radost z čisté rychlosti, ale bohužel také frustraci ze smolného odstoupení. Carol Wittke se dvakrát dostal na stupně vítězů, Petr Čížek pak vinou vady materiálu přišel o možné vítězství.

VÍCE