NASCAR v Mostě se přesouvá na příští rok
auta

Závodní víkend OMV MaxxMotion NASCAR Show, který se měl na mosteckém okruhu uskutečnit 14. a 15. listopadu, se přesouvá do sezony 2021. Dohodli se na tom promotér NASCAR Whelen Euro Series a společnost AUTODROM MOST. Důvodem je nepříznivý vývoj epidemie koronaviru a nemoci covid-19 na území České republiky. Hlavní hvězdou závodu měl být v Mostě český závodník Martin Doubek z Orion Racing Teamu.

VÍCE
Lacko s Calvetem sbírali vavříny na Hungaroringu
auta

V pořadí teprve druhý závodní víkend Mistrovství Evropy tahačů se odjel o tomto víkendu na maďarském Hungaroringu. A členové roudnické stáje Buggyra Zero Mileage Racing byli hodně vidět.

VÍCE
Břetislav Enge odešel do závodnického nebe
auta

Fanoušky českého motorsportu zasáhla smutná zpráva. Ve věku 70 let zemřel bývalý automobilový závodník Břetislav Enge.

VÍCE
Lacko získal dvojí stupně vítězů při Czech Truck Prix
auta

O uplynulém víkendu se konečně po koronavirové pauze rozběhl šampionát FIA ETRC. A česká stáj Buggyra Zero Mileage Racing sbírala i zásluhou Adama Lacka cenné úspěchy.

VÍCE
WTCR živě na stanici Sport1
auta

Světový šampionát FIA WTCR našel nový domov. Díky dohodě mezi promotérem WTCR Eurosport Events a sportovním kanálem Sport1 zakotví po minimálně další dva roky v Maďarsku.

VÍCE
Emerson Fittipaldi otestoval závodní tahač Buggyra
auta

Přestože je jméno dvojnásobného mistra světa závodů F1 (1972, 1974), na jehož kontě je stejný počet triumfů v závodě 500 mil Indianapolis (1989, 1993), spojeno s nejrychlejšími monoposty planety, rozhodně se přes zralý věk nebrání novým zkušenostem.

VÍCE
Porsche Sprint Challenge vyvrcholí v Mostě
auta

Pořadatel seriálu klubových závodů Porsche Sprint Challenge Central Europe představil revidovaný kalendář pro letošní sezonu. Z původních šesti zastávek na Slovensku, v Rakousku, Polsku, České republice a Maďarsku zbyla kvůli opatřením proti šíření epidemie koronaviru a nemoci COVID-19 jen polovina.

VÍCE
Buggyra testovala uplynulé tři dny v Nogaru
auta

Česká stáj Buggyra Racing, která se účastní Mistrovství Evropy tahačů, testovala společně s ostatními týmy ve francouzském Nogaru.

VÍCE
Buggyra na lovu - podepsala Janiše
auta

Management Buggyry, v čele s šéfem týmu Martinem Kolocem, získal do svých řad dalšího pilota světové úrovně! Jedná se o jezdce se zkušenostmi z prostředí F1.

VÍCE
Aliyyah Koloc přepisuje dějiny!
auta

Teprve patnáctiletá Aliyyah Koloc dnes na letišti v Panenském Týnci překonala 2 světové rekordy na 500 metrů s pevným i letmým startem. Buggyra Racing tudíž opět přepisuje historická maxima!

VÍCE