Porsche Sprint Challenge vyvrcholí v Mostě
auta

Pořadatel seriálu klubových závodů Porsche Sprint Challenge Central Europe představil revidovaný kalendář pro letošní sezonu. Z původních šesti zastávek na Slovensku, v Rakousku, Polsku, České republice a Maďarsku zbyla kvůli opatřením proti šíření epidemie koronaviru a nemoci COVID-19 jen polovina.

VÍCE
Buggyra testovala uplynulé tři dny v Nogaru
auta

Česká stáj Buggyra Racing, která se účastní Mistrovství Evropy tahačů, testovala společně s ostatními týmy ve francouzském Nogaru.

VÍCE
Buggyra na lovu - podepsala Janiše
auta

Management Buggyry, v čele s šéfem týmu Martinem Kolocem, získal do svých řad dalšího pilota světové úrovně! Jedná se o jezdce se zkušenostmi z prostředí F1.

VÍCE
Aliyyah Koloc přepisuje dějiny!
auta

Teprve patnáctiletá Aliyyah Koloc dnes na letišti v Panenském Týnci překonala 2 světové rekordy na 500 metrů s pevným i letmým startem. Buggyra Racing tudíž opět přepisuje historická maxima!

VÍCE
Evropské trucky testovaly v Mostě v čele s Buggyrou!
auta

K prvnímu velkému testování vyjeli na dráhu v Mostě, v pátek a sobotu, jezdci Mistrovství Evropy tahačů. Nechyběl zde samozřejmě ani český tým Buggyra Racing, který závodí v šampionátu FIA ETRC.

VÍCE
Buggyra splnila sen nevidomému fanouškovi
auta

Tým Buggyra Racing si na své konto připisuje další rekord. Ten zajel nový člen Buggyry, třicetiletý masér Petr Haluška alias „Slepý Bandita“, s Renaultem Clio IV Cup.

VÍCE
Mostecká NASCAR Show zná svůj termín
auta

Závodní víkend OMV MaxxMotion NASCAR Show sezony 2020 na velkém okruhu mosteckého autodromu se přesouvá na 13. až 15. listopadu. Nové datum oznámili promotér NASCAR Whelen Euro Series a vedení společnosti AUTODROM MOST.

VÍCE
Manželé Sajlerovi míří na okruhy
auta

Manželský pár Filip a Gabriela Sajlerovi, kteří jsou všem fanouškům známi především z prostředí automobilů do vrchu, se rozhodli před letošní sezónou pro změnu a budeme je moci vídat na okruzích.

VÍCE
Dušan Kouřil jr. členem nového projektu
auta

Od sezóny 2020 představí Janík Motorsport novinku v podobě startů v okruhovém šampionátu cestovních vozů TCR Eastern Europe 2020, kde bude mít tým na starost rozvoj talentovaného jezdce Dušana Kouřila jr. a přípravu speciálu Hyundai i30 N TCR s nímž Dušan bude startovat v rámci projektu pod hlavičkou Autoklubu České republiky – ACCR Czech Talent Team.

VÍCE
Druhý ročník evropské série NASCAR se pojede v Mostu
auta

V listopadu se na mosteckém autodromu pojede pod záštitou OMV druhý ročník evropské série NASCAR Před dvěma lety navázal mostecký autodrom strategickou spolupráci se společností OMV, která se loni stala také hlavním partnerem závodního víkendu, během něhož se v České republice poprvé utkaly legendární závodní vozy NASCAR.

VÍCE