Viňales zůstává při testech neporažený
silnice

Španělský závodník, jezdící za tovární tým Monster Energy Yamaha MotoGP, opanoval dvoudenní testy na okruhu v Jerezu. Úřadující mistr světa Marc Marquez z týmu Repsol Honda si zajistil druhou příčku, v dvou denním testováním, i přes problémy s pravým ramenem.

VÍCE
Karel Abraham skončil v mistrovství světa
silnice

Karel Abraham, jeden z nejúspěšnějších českých závodníků ukončil, po vyhazovu od Avintie, své působení v mistrovství světa silničních motocyklů. Na jeho průřez kariérou v MS se podíváme v článku.

VÍCE
Pozvánka na setkání s jezdcem MotoGP Karlem Abrahamem
silnice

Motocyklový závodník Karel Abraham pořádá tuto sobotu 23. listopadu 2019 tradiční setkání se svými fanoušky. Akce volně přístupná veřejnosti se uskuteční od 16 hodin v prostorách tiskového střediska Automotodromu Brno. Vstup je zdarma.

VÍCE
Bratři Marquezové bok po boku v MotoGP u Repsolu
silnice

Mladší bratr Alex Marquez a dvojnásobný mistr světa v kubatuře Moto3 a Moto2 přestupuje do královské kategorie MotoGP.

VÍCE
Kornfeil si na závěr vyjel bod a odvezl si trofej
silnice

Ani veterán kategorie Moto3, jímž Jakub Kornfeil bezesporu je, nepamatuje tak hektický poslední závod sezóny, jakým bezesporu byl ten dnešní ve Valencii.

VÍCE
Na závěr sezóny si Salač vyjel TOP 5
silnice

Výborným výkonem se Filip Salač rozloučil se svou debutovou sezónou v mistrovství světa silničních motocyklů. V dnešním závodě ve Valencii bojoval o vítězství a nakonec si odváží nejlepší výsledek roku, kterým je páté místo.

VÍCE
Jorge Lorenzo odchází do závodnického důchodu
silnice

Pětinásobný MotoGP šampion Jorge Lorenzo se rozhodl opustit profesionální závodění a odebrat se do důchodu. Impulsem k tomuto kroku byla pro dvaatřicetiletého Lorenza údajně letošní sezóna s Repsol Honda Teamem, která pro něj byla velkým zklamáním.

VÍCE
Grand Prix 2020 se v Brně pojede!
silnice

Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek obdržel dopis od DORNA SPORTS, S.L., ve kterém promotér motocyklové GRAND PRIX ČR definitivně potvrzuje konání dalšího ročníku této významné sportovní akce v Brně v roce 2020.

VÍCE
Filip Řeháček má otevřenou cestu do MS silničních motocyklů
silnice

Motocyklový závodník Filip Řeháček podepsal smlouvu s prestižním týmem juniorského Mistrovství světa silničních motocyklů. Španělský tým Laglisse o talentovaného jezdce projevil zájem pro dlouhodobou spolupráci s cílem dostat českého pilota do Mistrovství světa silničních motocyklů.

VÍCE
Tento víkend se Salačovi nedařilo
silnice

Předposlední závod letošní sezóny mistrovství světa silničních motocyklů byl pro Filipa Salače jako na houpačce. Vždy, když získal několik pozic, propadl se vzad a musel se znovu vydat na stíhací jízdu. Nakonec byl v cíli třináctý a připsal si tři mistrovské body.

VÍCE