Salač si v Thajsku doplul pro stříbro
silnice

Velká cena Thajska mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP dnes vyvrcholila závody. Ze čtvrté řady na gridu odstartoval v kategorii Moto2 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky. Průběh závodu ale poznamenal silný déšť. Salač se poprvé v kariéře v Moto2 dokonce dostal do vedení, aby jej krátce před přerušením předjel Toni Arbolino. Kvůli neustávajícím proudům vody se restart nakonec nekonal. Filip Salač tak zopakoval svůj životní výsledek v MotoGP, když skončil druhý!

VÍCE
Salač v Misanu upadl a závod nedokončil
silnice

Závody dnes vyvrcholila Velká cena San Marina mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP na okruhu v Misanu. V kategorii Moto2 český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač bohužel po pádu závod nedokončil.

VÍCE
Salač včerejší závod v Rakousku nedokončil
silnice

V neděli 21. srpna vyvrcholil letošní třináctý závod světového šampionátu silničních motocyklů. V závodě nechyběl v kategorii Moto2 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky. Ten do závodu startoval z páté řady, ale bohužel kvůli technickým problémům ve dvanáctém kole upadl a závod pro něj skončil.

VÍCE
Salač dojel v Silverstonu devátý
silnice

V neděli 7. srpna vyvrcholil letošní dvanáctý závod světového šampionátu silničních motocyklů. V závodě nechyběl v kategorii Moto2 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky. Ten startoval z šesté řady a předvedl skvělý výkon.

VÍCE
Salač získal první TOP10 v Moto2
silnice

V neděli 26. června vyvrcholil letošní jedenáctý závod světového šampionátu silničních motocyklů. V závodě nechyběl v kategorii Moto2 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky. Ten startoval ze čtvrté řady a předvedl stabilní výkon bez vážnější chyby. Výsledkem bylo skvělé desáté místo, které je nejlepším letošním výsledkem českého jezdce.

VÍCE
MotoGP pro fanoušky z České republiky
silnice

Série MotoGP a WorldSBK jsou v plném proudu a v kalendáři se blíží dva termíny, které zvyšují tepovou frekvenci milovníkům nejrychlejších jednostopých strojů na závodních okruzích. Tyto termíny představují podniky MotoGP a WorldSBK, které bude hostit německý závodní okruh SACHSENRING a český AUTODROM MOST.

VÍCE
Salač odstartuje do závodu ze třetí desítky
silnice

Druhým dnem pokračoval letošní druhý podnik světového šampionátu silničních motocyklů MotoGP na okruhu Mandalika v Indonésii. Na trať opět vyjel v kategorii Moto2 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky. Na programu byl dnes poslední volný trénink a kvalifikace. Ve třetím volném tréninku byl Salač osmnáctý a musel tak do Q1. V té se mu nepodařilo postoupit a zítra ho čeká start z 23. pozice.

VÍCE
Salačovi se v pátečních trénincích nedařilo
silnice

Dnes odstartoval volnými tréninky program druhého závodu letošního seriálu MotoGP, který se odehraje na indonéském okruhu Mandalika. Nechybí zde ani kategorie Moto2 se stájí Gresini Racing, jejímž jezdcem je také český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač. Ten nenavázal na rychlé tréninky v prvním závodě a s novou tratí se zatím seznamuje.

VÍCE
Seriál MotoGP míří na nový okruh do Indonésie
silnice

Kolotoč Mistrovství světa silničních motocyklů bude již v pátek pokračovat druhým závodním víkendem letošní sezóny. Jezdci z prostředí MS tentokráte zavítají pro ně na zcela nový okruh Pertamina Mandalika International Street Circuit, kde se závody pojedou vůbec poprvé.

VÍCE
Bastianini šokoval Katar, Salač po pádu nedokončil
silnice

Včera se na okruhu Losail odjel první závod letošní sezóny Mistrovství světa silničních motocyklů. V kategorii MotoGP překvapil všechny italský jezdec Enea Bastianini, který dokázal zvítězit. Filip Salač bohužel při premiérovém startu v Moto2 nedokončil.

VÍCE