Iannone dostal 18 měsíců STOP
silnice

Italskému závodnímu jezdci, který je jezdcem továrního týmu Aprilia Gresini Racing, byla zastavena činnost na 18 měsíců. Aprilia tak bude muset hledat nového jezdce.

VÍCE
MotoGP virtuálně v televizi!
silnice

Už zítra se pojede historicky první závod, který budou pilotovat jezdci z domu. Profesionální jezdci teď nemohou na závodní okruh, a tak budou závodit alespoň u televize s ovladačem v ruce! Hlavním důvodem této akce je udržet zájem fanoušků o MotoGP a především je udržet doma. Kde bude závod vysílán?

VÍCE
Rossi a Lorenzo společně v sezóně 2021 v MotoGP?
silnice

Španělský motocyklový závodník a pětinásobný mistr světa Jorge Lorenzo nevyloučil, že by se v sezóně 2021 mohl vrátit do seriálu MS. Petronas Yamaha SRT by stála o jeho služby společně s Rossim.

VÍCE
MS silničních motocyklů odstartovalo v Kataru
silnice

Na okruhu Losail se o tomto víkendu naplno rozběhl kolotoč Mistrovství světa. Na dráze jsme mohli pozorovat jezdce kategorií Moto3 a Moto2. V nejslabší kubatuře zajel obstojně i Filip Salač.

VÍCE
Filip Salač si z Kataru odváží 8. místo
silnice

Velká cena Kataru je minulostí. Dnes se odjely první závody letošní sezóny mistrovství světa silničních motocyklů. Filip Salač předvedl skvělou stíhací jízdu, když se během tří kol dostal do Top10. V cíli z toho nakonec bylo ještě lepší 8. místo.

VÍCE
Lorenzo se vrátí do kolotoče MotoGP
silnice

Španělský motocyklový závodník Jorge Lorenzo se vrátí v červnu do závodního režimu! Jako testovací jezdec Yamahy dostane možnost závodit na divokou kartu v Katalánsku.

VÍCE
Závěrečný test Moto3 a Moto2 ovládl Salač a Navarro
silnice

Od pátku do neděle probíhal na okruhu Losail finální test nejslabší a prostřední kubatury Mistrovství světa silničních motocyklů. V Moto3 předvedl fantastický výkon Filip Salač, který zajel nejrychlejší čas.

VÍCE
První závod MotoGP zrušen!
silnice

O nadcházejícím závodním víkendu 6.3. – 8.3. se uskuteční první závodní víkend Mistrovství světa silničních motocyklů. V Kataru ovšem neuvidíme jezdce kubatury MotoGP, kvůli koronaviru.

VÍCE
Filip Salač je na sezónu dobře připraven
silnice

Filip Salač ohromil svými výkony během předsezónních testů. Po vydařených testech v Jerezu zajel ještě lépe v Kataru, kde byl nejrychlejší. To jsou dobré předpoklady pro sezónu, která začne již příští týden.

VÍCE
Yamaha v čele, Honda po testech ztrácí
silnice

Na okruhu Losail se konaly od soboty do pondělí testy nejsilnější kubatury MotoGP. Mezi nejrychlejší stroje patřily japonské Yamahy. Naopak její velký konkurent Repsol Honda Team po testech nehýří spokojeností.

VÍCE