Fabio Quartararo nezískal svoji přezdívku El Diablo jen tak!
silnice

Skromný a úspěšný - Fabio Quartararo vypráví svůj příběh v nové epizodě ze série Come With Us! Přezdívku El Diablo není nezískal jen tak pro nic za nic. Pokud je právě teď některý jezdec na hranici geniality, rozhodně jím je Fabio Quartararo.

VÍCE
Čtyřbodový Salač není spokojený
silnice

V neděli 2. května vyvrcholil letošní čtvrtý závod světového šampionátu silničních motocyklů. V závodě nechyběl v kategorii Moto3 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky. Ten do závodu startoval z dvanáctého místa, ale v jeho průběhu se pohyboval mimo bodované pozice. Po divokém posledním kole se však na dvanáctou pozici vrátil a připsal si další čtyři body. I přes zisk čtyř bodů za dvanáctou pozici se Filip v šampionátu propadl na osmnácté místo. Kolotoč MotoGP teď čeká jeden víkend pauza, poté se jezdci utkají o další mistrovské body ve francouzském Le Mans. To patří mezi oblíbené okruhy našeho jezdce, v loňském roce zde bodoval, a nejen čeští fanoušci budou věřit, že se mu zde bude dařit i letos.

VÍCE
Rossi a Morbidelli představili 5 svých tajemství
silnice

Klip ze série Monster Energy - „5 věcí, které o mě nevíte“ - odhalí tajemství Valentina Rossiho a Franca Morbidelliho. Na videoklip se můžete podívat níže.

VÍCE
Filip Salač dojel na okruhu v Portimão třináct
silnice

V neděli 18. dubna vyvrcholil letošní třetí závod světového šampionátu silničních motocyklů MotoGP. V závodě nechyběl v kategorii Moto3 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky. Ten do závodu startoval z šestnácté pozice a převedl trpělivý výkon, který mu vynesl další světové body.

VÍCE
Marc Márquez se vrací do kolotoče MS!
silnice

Španělský motocyklový jezdec, světová star a hlavně jednička továrního týmu Repsol Honda dostal od lékařů zelenou a pojede v Portugalsku.

VÍCE
Výborně rozjetý závod překazil Salačovi pád
silnice

V neděli 4. dubna vyvrcholila závodem TISSOT Grand Prix of Doha, letošní druhý podnik světového šampionátu silničních motocyklů MotoGP. V závodě nechyběl v kategorii Moto3 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky. Tomu se příliš nevydařila sobotní kvalifikace a startovat musel z patnácté pozice. V závodě jel skvěle, několikrát vedl, ale ve třináctém kole bohužel po kolizi se Sasakim upadl a závod nedokončil.

VÍCE
Salač si z prvního závodu v Kataru odváží tři body
silnice

První závod mistrovství světa silničních motocyklů třídy Moto3 odjel o víkendu český reprezentant Filip Salač. V pátečním tréninku trápila českého jezdce technika. Během soboty se mu nedařilo podle jeho představ a výsledkem byla 23. pozice na startovním roštu. Při ostrém nedělním závodě se probojoval i na pátou příčku, ale vyrovnané startovní pole ho odsunulo na 13. místo. Jaký byl víkend českého pilota?

VÍCE
Rivacold Snipers Team představuje barvy!
silnice

Tým z prostředí kategorie Moto3, za který závodí dvojice Andrea Migno & Filip Salač, představil včera na okruhu Losail týmové zbarvení pro sezónu 2021.

VÍCE
Márquez bude na startu sezóny chybět!
silnice

Španělský motocyklový závodník Marc Márquez je nucen vynechat první dva závody na okruhu Losail. Šampionát Mistrovství světa silničních motocyklů odstartuje již tento víkend v Kataru.

VÍCE
Salač je spokojený s testy v Kataru
silnice

Nová sezóna kategorie Moto3 v rámci MotoGP je tady a s ní i tradiční testy před prvním závodem, které se odehrávaly v Kataru. Ve startovním poli pochopitelně nechyběl český jezdec Filip Salač z týmu Snipers. Člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky nastoupil netradičně s šedým motocyklem, protože představení oficiálního designu pro letošní rok tým ještě čeká.

VÍCE