Valentino Rossi se zranil při enduru
silnice

Jeden z nejlepších jezdců MotoGP a nestárnoucí italská legenda Valentino Rossi si při enduro vyjížďce zlomil nohu. Jde o jeho druhé letošní zranění na terénní motorce.

VÍCE
Abraham pojede za Pull&Bear Aspar Team i v roce 2018!
silnice

Partnerství Karel Abraham a Pull&Bear Aspar Team bude pokračovat i v roce 2018! Český jezdec vyrazí do následující sezóny opět v barvách španělského týmu poté, co se mu v letošním ročníku výkonnostně daří.

VÍCE
Kuba Kornfeil nevyjel body ani na MotoGP Rakouska 2017
silnice

Do Velké ceny Rakouska Jakub Kornfeil vyrazil až jako osmadvacátý. I když se z této zdánlivě bezvýchodné startovní pozice přiblížil bodům, na zisk bude muset ještě počkat.

VÍCE
Karel Hanika odjel za Willirace svůj první závod Moto2
silnice

Hned od nedělního rána bylo jasné, že to bude velká loterie s pneumatikami kvůli počasí. Už před výjezdem do ranního Warm-Upu se nad brněnským okruhem stahovala mračna. Warm-Up byl sice zahájen na suché trati, ale to se během dvou kol změnilo a všichni jezdci se ihned vrátili do boxů k přezutí na mokré pneumatiky. Kája dokončil Warm-Up s 16. nejlepším časem.

VÍCE
TZ: MotoGP ČR - Počasí fanoušky neodradilo, v pondělí se v Brně testuje
silnice

Brno – Ani nejistá předpověď počasí na hlavní nedělní program neodradila fanoušky před návštěvou Grand Prix České republiky 2017. Společně sledovali atraktivní závod královské kubatury MotoGP, který ovládl španělský pilot Marc Márquez. Dařilo se i Karlu Abrahamovi, jedinému českému zástupci v nejvyšší třídě. Až do závěrečné části závodu se držel v první desítce, nakonec obsadil celkové 13. místo.

VÍCE
Domácí MotoGP Kubovi Kornfeilovi body nepřinesla!
silnice

Moc daleko to domů nemá, ale i přesto odjíždí ke svému domovu s prázdnou. Český závodník ve třídě Moto3 Jakub Kornfeil v domácí Velké ceně své bodové konto nerozšířil. Na víkend si přál déšť. Splnilo se mu to ale jen částečně.

VÍCE
Kuba Kornfeil #84 vsadil v Brně na jednu kartu!
silnice

Zajet dobrou kvalifikaci a ukázat se před domácím publikem. To byl cíl Jakuba Kornfeila pro dnešní kvalifikaci na Velkou cenu České republiky. Jeho dosažení se mu ale řádně zkomplikovalo už ve druhém kole.

VÍCE
MotoGP ČR Brno 2017: Soutěž – VYHLÁŠENÍ
silnice

Známe jména výherců naší soutěže o podepsané tričko Valentina Rossiho a kartony Monster Energy drinků!

VÍCE
MotoGP ČR 2017: Český pilot v každé třídě a Rossiho útok na rekord!
silnice

Český zástupce v každém ze závodů letošního ročníku Grand Prix České republiky. Na to se mohou těšit tuzemští fanoušci, kteří tento víkend vyrazí na Masarykův okruh. Kromě zástupců ve třech hlavních závodech šampionátu MotoGP budou mít komu fandit i v doplňkových závodech. Intenzivní podpory publika si každoročně užívá Valentino Rossi, který má popáté šanci osamostatnit se v tabulce rekordního počtu vítězství na Masarykově okruhu.

VÍCE
MotoGP Brno 2017: Soutěž o podepsané tričko Valentina Rossiho a drinky
silnice

Motokrosový svátek v Lokti je za námi a mílovými kroky se blíží ten spojený se závody silničních motocyklů, konkrétně Velká cena České republiky - MotoGP Brno 2017. Prodloužený víkend (4. – 6. srpna) bude tradičně spojený s atraktivním programem a neméně zajímavými doprovodnými akcemi. A protože nezahálíme, připravili jsme pro vás spolu s našimi partnery jedinečnou SOUTĚŽ O PODEPSANÉ TRIČKO VALENTINA ROSSIHO a o další kartony energeťáků.

VÍCE