V Brně se letos před diváky závodit nebude!
silnice

Již o druhém víkendu v srpnu se pojede Grand Prix České republiky MotoGP. Letos se ovšem diváci budou muset spokojit pouze se sledováním závodu na svých televizních obrazovkách.

VÍCE
Operace Andrea Dovizioso byla úspěšná
silnice

Italský MotoGP jezdec Andrea Dovizioso podstoupil včera ve večerních hodinách operaci, o níž jsme vás informovali. Protože vše proběhlo v pořádku, bude schopný okamžitě zahájit fyzioterapii, aby se stačil dát dohromady na začátek letošní sezóny mistrovství světa silničních motocyklů (MotoGP), jejíž start je v plánu 19. července v Jerez de la Frontera.

VÍCE
Kornfeil se vrací do Mistrovství světa!
silnice

Rodák z Rohatce u Hodonína Jakub Kornfeil se vrací do kolotoče MS, aby si vyzkoušel premiérovou účast v MotoE.

VÍCE
Andrea Dovizioso se zranil během motokrosového eventu
silnice

Z Itálie přiletěla nepotěšující zpráva, že se zranil Ducati jezdec Andrea Dovizioso při jednom z motokrosových eventů, který zařadil do své přípravy na blížící se MotoGP. Dovizioso upadl hned v průběhu prvního závodu a okamžitě po pádu byl převezený k důkladnému vyšetření do nemocnice.

VÍCE
Přestupové šachy u KTM – k továrně jde Oliveira, Petrucci k Tech3
silnice

Tovární stáj Red Bull KTM Factory včera oznámila přestup Miguela Oliveiry ze satelitního týmu Tech3 k továrně, aby hned na to mohl Pit Beirer oznámit, že k Tech3 se připojí současný jezdec tovární Ducati, Danilo Petrucci.

VÍCE
Rossi se připravuje možná na poslední sezónu v MotoGP
silnice

Italský fenomén Valentino Rossi se připravuje na motokrosové trati v Ravenně, nedaleko svého domova, na blížící se závody Grand Prix. Se svými učni VR46 Academy trénuje i na svém MotoRanchy.

VÍCE
Rossi by měl v sezóně 2021 závodit u Petronasu!
silnice

Devítinásobný mistr světa Ital Valentino Rossi by měl v příští sezóně podle slov svého dlouholetého kamaráda Allesia Salluciho pokračovat v závodění.

VÍCE
MotoGP je zpět!
silnice

Nový kalendář MotoGP byl před malou chvílí představen. Letošní sezóna bude pokračovat v období od července do listopad. Návrat na startovní rošt by se měl uskutečnit v Jerezu. Zbrusu nový kalendář, který obsahuje i závod v Brně, naleznete zde.

VÍCE
Petrucci nebude pokračovat s Ducati
silnice

Tovární jezdec italského týmu z Boloně potvrdil, že již v příštím roce nebude jezdit za Ducati Team. Kam budou kroky Danila směřovat?

VÍCE
Lorenzo zvítězil ve Velké Británii
silnice

Již pátý závod virtuálního Mistrovství světa se v neděli uskutečnil na okruhu v Silverstonu. Nejrychlejší byl muž na Yamaze, Jorge Lorenzo, kterému očividně návrat ke třem ladičkám prospěl.

VÍCE