Jakub Kornfeil přivezl z Argentiny dva body
silnice

Jakub Kornfeil si řádnou porci bodů ke svým pětadvacátým narozeninám nenaděllil. Byť z Velké ceny Argentiny odváží body, na větší příděl si bude muset počkat. Kornfeil se v úvodu závodu propadl. Kvůli úhybnému manévru přišel o několik pozic a musel tedy dohánět manko až ze třetí desítky startovního pole.

VÍCE
Drama až do konce - skvělý výkon Kubajze!
silnice

Velká cena Kataru zná výsledky třídy Moto3 a kdo zhlédl také průběh závodu, ten určitě nemusí litovat. Jen co na semaforech blikla zelená, Jakub Kornfeil jako kdyby uviděl červený prapor a začaly se dít věci.

VÍCE
Nová sezóna MotoGP znovu na Nova Sport 1
silnice

Nejlepší světoví motocykloví závodníci si přes zimu náležitě odpočali a plní sil se vrhnou do nové sezóny Mistrovství světa silničních motocyklů (MotoGP). Ta začíná už tento víkend a všichni milovníci tohoto sportu se mohou znovu těšit na přímé přenosy ze závodů, tréninků a kvalifikací, které stejně jako vloni odvysílá živě Nova Sport 1.

VÍCE
Jakub Kornfeil dokončil poslední testy před MotoGP 2018
silnice

Do zahájení letošní sezóny chybí jen týden. Na jezdce Moto2 a Moto3 ale čekalo ještě poslední předsezónní testování na okruhu Jerez de la Frontera. Testování moc nepřálo počasí a našeho závodníka Jakuba Kornfeila v práci zpomalila také technická závada. Po třech dnech se nedostal ani na maximum, které si odvezl z minulých testů a v kombinací časů skončil jako 22. nejrychlejší.

VÍCE
Kuba Kornfeil se v Jerezu sžíval s motorkou
silnice

Po testování v chladné Valencii náš závodník Jakub Kornfeil se svým týmem zamířil na jih. Na okruhu Jerez de la Frontera totiž na jezdce tříd Moto2 a Moto3 čekalo pokračování zimního testování.

VÍCE
Karel Abraham se setká v sobotu v Brně s fanoušky!
silnice

Český jezdec šampionátu MotoGP Karel Abraham pořádá na Masarykově okruhu setkání se svými fanoušky. Akce se uskuteční tuto sobotu 25. listopadu od 17 hodin v prostorách tiskového střediska Automotodromu Brno.

VÍCE
MotoGP Austrálie 2017: Kornfeil na Phillip Islandu dvanáctý
silnice

Velká cena Austrálie přinesla ve třídě Moto3 opravdu krásnou podívanou. Závod plný zvratů, pádů a předjížděcích manévrů nakonec skončil dobře i pro české barvy - Jakub Kornfeil si na své konto připsal další body.

VÍCE
Jakub Kornfeil veze z Japonska skvělé osmé místo
silnice

První závod pacifického turné v zemi vycházejícího slunce se jel v extrémně těžkých podmínkách. Třídu Moto3 provázel silný déšť a špatná viditelnost. S tím si ale skvěle poradil náš Jakub Kornfeil a přivezl cenný výsledek.

VÍCE
Jakub Kornfeil má své místo pro sezónu 2018
silnice

Pacifická tour před námi - nejvyšší čas mít rozhodnuto o budoucí sezoně. Naštěstí má v tomto ohledu jasno už i náš závodník ve třídě Moto3 Jakub Kornfeil. V roce 2016 byl osmý muž světa, letos se sezonou doslova trápí. S motocyklem Peugeot nasbíral zatím pouhých 14 bodů a nejlepším umístěním bylo sedmé místo v Misanu.

VÍCE
Valentino Rossi se zranil při enduru
silnice

Jeden z nejlepších jezdců MotoGP a nestárnoucí italská legenda Valentino Rossi si při enduro vyjížďce zlomil nohu. Jde o jeho druhé letošní zranění na terénní motorce.

VÍCE