GP Holandska: V Markelu korunováni Bax-Musset mistry světa!
sidecarcross

Poslední závod 14dílného seriálu MS sajdkár se odehrával na žhavé holandské půdě v Markelu o víkendu 16.-17.9. 2017 a korunoval nové mistry světa. Domácí tým Bax s francouzským spolujezdcem Mussetem proměnil svůj pohodlný bodový náskok na čele v titul! Česká pozornost patřila ovšem bratrům Čermákovým, kteří křísili naději na konečnou 4. příčku na těžké písečné trati...

VÍCE
Fotogalerie k tiskové konferenci před SMXoN Cingoli Itálie 2017
motocross sidecarcross

Ve středu 13. 9. 2017 se konala v prostorách Autoklubu ČR v Praze tisková konference reprezentačního družstva v sajdkárkrosu před ME družstev, které se pojede v italském Cingoli o víkendu 23.-24.9.2017. Podívejte se na rozsáhlou fotogalerii věnovanou představením celého českého týmu v sajdkárkrosu, kde nás budou zastupovat posádky bratři Čermákové, Černý-Vitoň a Vejchoda-Zatloukal. Zmíněná trojice bude obhajovat bronz z předešlých "národů"! Dále uvidíte nové reprezentační kolekce a také představení hlavních sponzorů.

VÍCE
Přebor ČR side a veterán Kramolín 2017 - foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

V poslední galerii z mistráku side a quad v Kramolíně se zaměříme na přebor sajdkár, který čítal až nezvykle nabušený startovní rošt. V jízdách si to o vítězství pak rozdali rivalové Peták-Lundák a Procházka-Ochtábec. Podívejte se tak na skvělé fotografie od Zdeňka Růžičky!

VÍCE
MMČR quad Kramolín 2017 - foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se tentokráte snažil zabírat všechny disciplíny, které na předposledním podniku MMČR side a quad v Kramolíně jely. Nyní se můžete pokochat jeho snímky zaměřené na čtyřkolky.

VÍCE
Nominační rébus na ME družstev Cingoli vyřešen!
sidecarcross

Dlouho otřásaná nominační listina národních týmu na ME družstev side a quad do italského Cingoli, kde se pojede o víkendu 23.-24.9.2017, je již zveřejněna. Podívejte se, kdo vše bude reprezentovat a jaké státy se zúčastní tohoto ojedinělého závodu na konci sezony. Velice nabitá je zejména ta ve čtyřkolkách, kde jsou přihlášeni borci i z USA, Austrálie a Argentiny!

VÍCE
MMČR side Kramolín 2017 - foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Po reportáži z MMČR side v Kramolíně přinášíme i obsáhlou fotogalerii od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky. V první várce se můžete těšit na snímky zaměřené pouze na republiku. V dalším díle navážeme přeborem a quady.

VÍCE
Bratři Čermákové obhájili titul českého šampiona už v Kramolíně!
sidecarcross

Po dlouhé letní přestávce se znovu českému publiku představily závodní stroje sajdkár a čtyřkolek na proslulé trati v Kramolíně u Nepomuku na předposledním závodě českého šampionátu v neděli 4.9.2017. Plné rošty i zajímavé závody zajisté zahřály v sychravém, podzimním počasí početné publikum. Plný přísun bodů za suverénní jízdy zajistil bratrům Čermákovým s předstihem další titul v pořadí. Na domácí trati a s početným fanklubem ho pak bujaře oslavovali! Gratulujeme!!!

VÍCE
Pozvánka na MMČR side a quad do Kramolína!
sidecarcross

Po letní přestávce se znovu roztočí kola seriálu MMČR sajdkár a čtyřkolek předposledním závodem sezony na světové trati v Kramolíně u Nepomuku v neděli 3. 9. 2017. Neváhejte se svou účastí a přijďte se na tyto závodní speciály v zápřahu podívat na vlastní oči!

VÍCE
KVALI GP: Vydařený comeback Lukaše Černého s Radkem Vitoněm!
sidecarcross

V sobotu 26.8.2017 pokračoval seriál MS sajdkár kvalifikací ve švýcarském Roggenburgu. Velmi vydařený comeback po roční pauze zaznamenal Lukáš Černý s Radkem Vitoněm, kteří se po velmi vyživné jízdě kvalifikovali přímo do hlavního závodu! S nimi na start naskočí dále druzí Čermákové a Vejchoda-Zatloukal. V roli náhradníků pak budeme mít bratry Hrochovy.

VÍCE
GP LOTYŠSKA: Čermáci na bedně i ve Stelpe!
sidecarcross

Čermákové pozvedli po roce zase v lotyšském Stelpe na MS sajdkár český prapor na stupních vítězů! Ve velmi napínavých závodech GP s nečekanými zvraty na čele, tak uhájili bronz! První skončili Bax-Musset a druzí Giraud-Mucenieks. Blýskly se ale i další české posádky. Tučnější přísun bodů si vybojovali Vejchoda-Zatloukal. Bratři Boukalové přidali tři! Pro české barvy byla Velká cena ve Stelpe úspěšnou!

VÍCE