Jak vnímají boj o titul členové týmů a jejich rodiny?
sidecarcross

S blížícím se posledním závodem nervozita stoupá. Půjde o hodně. V týmech to vře a je cítit napětí, jak vše dopadne. Aby ne, když bodové rozestupy na čele mezi Diblíkem, Boukalem a Vejchodou jsou minimální a prakticky šanci mají rovnocennou. Samozřejmě, že nejvyšší trofej, jakou můžete získat v sajdkárkrosu a nazývat se mistry, hodně láká. Nyní se ale nezaměříme na jezdce, ale naopak na členy jejich týmů a rodinné příslušníky. Jak oni prožívají poslední dny před dramatickou bitvou o titul a jak vidí své favority? K jejich vyjádření přidáváme i bonus s tipem od legend a bývalých mistrů...

VÍCE
POZVÁNKA: Napínavé finále o titul v Dobřanech před námi!
sidecarcross

Seriál MMČR side a quad spěje ke svému cíli a vyvrcholí již tuto sobotu 23. září v Dobřanech u Plzně. Čekají nás hodně vypjaté bitvy o mistrovské tituly, protože ve většině případů ještě není rozhodnuto a například hlavní třídy sajdkár a čtyřkolek hlásí velkou vyrovnanost. Čeká nás tedy velmi napínavé finále, proto přijměte naši srdečnou pozvánku na tento závěrečný podnik, který udělá za českou sezonou tečku!

VÍCE
HONBA ZA TITULEM: Diblík, Boukal a Vejchoda cílí na mistra!
sidecarcross

Poslední závod sezony v Dobřanech slibuje napínavé finále, jaké dlouho nepamatujeme. Ve hře o mistrovský titul v sajdkárkrosu totiž figuruje hned trojice posádek, které dělí nepatrné bodové rozdíly, proto pro všechny zainteresované to budou pořádné nervy, ne-li napnuté jako struna. Už nyní se na sociálních sítích dá vysledovat menší napětí. V Dobřanech si to zmíněná trojice prostě rozdá, jak se říká, na férovku. Přinášíme jejich menší představení, abychom si osvěžili jejich kariéry a dosavadní úspěchy.

VÍCE
Průběžný stav MMČR side a quad před posledním závodem v Dobřanech
sidecarcross

Český šampionát v sajdkárkrosu a quadcrossu v letošním roce se blíží ke svému závěru. Poslední závod nás čeká již tuto sobotu 23. září v Dobřanech. Finále bude mít pořádné grády, protože bodové rozestupy na čele jsou minimální. V sajdkárách se o titul uchází hned trojlístek posádek a nejinak je tomu u čtyřkolek. Očekává se drama až do úplného konce. Pojďme se podívat, jak si jednotlivé týmy a jezdci stojí před Dobřany.

VÍCE
GP GER: Bax-Čermák vítězí v Rudersbergu, ale ztráta na lídra je značná
sidecarcross

Elektrizující atmosféra panovala v neděli na předposledním závodě MS sajdkár v německém Rudersbergu, kde šlo o hodně. Umaže druhý Bax více z náskoku lídra šampionátu Vanluchena? Bitva o titul se tak naplno rozhořela...

VÍCE
KVALI GP GER: S vítězi Hermansem a Baxem postupují také Polívka-Zatloukal
sidecarcross

Kvalifikační rej na GP Německa v Rudersbergu započal už od brzkého sobotního ráno, kde si na 34 týmů snažilo vydobýt pozici do nedělního rozdělování bodů. Ve skupině A triumfovali Hermans-van den Bogaart a s nimi se kvalifikačním sítem protáhli i Polívka-Zatloukal. „Béčko“ zase ovládli úřadující šampioni Bax-Čermák.

VÍCE
Páteční den na GP Německa v Rudersbergu
sidecarcross

Již jen několik hodin zbýva do startu předposledního závodu MS sajdkár v německém Rudersbergu, kde se Ondřej Čermák se svým pilotem Etiennem Baxem budou snažit o umáznutí náskoku lídra šampionátu Marvina Vanlucheneho. Kromě našeho Ondry budeme mít zastoupení i v podobě kramolínsko-šumperské dvojice Jan Polívka – Miroslav Zatloukal. Tým promotéra WSC je na místě a přibližuje aktuální atmosféru, trať a ruch v paddocku. Pojďme se podívat, jak to na místě vypadá a co Češi?

VÍCE
POZVÁNKA: Světový šampionát vrcholí! Předposlední díl nabídne Rudersberg
sidecarcross

Světová sezona v sajdkárkrosu míří neúprosně do svého závěru. Zbývají již jen dvě Velké ceny a tedy čtyři jízdy. Honba za titulem pokračuje již o nadcházejícím víkendu v německém Rudersbergu! Utrhnou se na čele Vanluchene-Musset nebo se k nim přiblíží Bax-Čermák?

VÍCE
Bax triumfuje ve Varsseveldu při svém 100. startu na ONK!
sidecarcross

Úřadující šampioni Bax-Čermák se před GP Německa naladili na vítěznou vlnu! Na předposledním podniku Mezinárodního mistrovství Nizozemska ve Varsseveld o minulém víkendu celkově zvítězili.

VÍCE
Startovka na SQMXON 2023 - Cingoli
sidecarcross

Už zanedlouho nás čeká svátek sajdkárkrosu a quadcrossu - Národy v italském Cingoli. Je načase se podívat na soupisky přihlášených týmů.

VÍCE