U Hejhalů se slaví narození dcery!
sidecarcross

„Tak už je na světě! Emily Hejhalová,“ zvěstovali radostnou zprávu novopečení rodiče Alice Kolenčíková a sajdkárkrosový spolujezdec Matěj Hejhal. S ní se pochlubili na sociální síti v úterý 22.6.2021. U našich několikanásobných mistrů republiky v sajdkárkrosu tak bude v následujících dnech veselo. Gratulujeme!

VÍCE
FOTOGALERIE z 2. MMČR side a quad v Krásné Lípě
sidecarcross

V obvyklý čas přinášíme po reportáži ze závodů také obsáhlé fotogalerie. Z Krásné Lípy jsme vytvořili celkem čtyři a naleznete je na facebookové stránce Czech Moto! Podívejte se na nevšední záběry zohledňující nejen atraktivní jízdy sajd a čtyřkolek, ale také živý ruch v paddocku a v zákulisí!

VÍCE
2.MMČR: V Krásné Lípě dominovali Peter-Zatloukal
sidecarcross

Na poslední chvíli domluvený druhý závod MMČR side a quad do Krásné Lípy dal při absenci mezinárodních hvězd vyniknout i ostatním jezdcům. Z vítězství se radovali po naprosto suverénních výkonech Peter-Zatloukal. Pódium si podle předpokladů vyjeli druzí Boukalové a poprvé se na něm ve velké republice usadili třetí Polívka-Rota.

VÍCE
Týmové video SiX-3 Czech Racing Team z Jinína
sidecarcross

Podívejte se na velmi povedené video z 1. závodu MMČR quad v Jiníně zabírající quadcrossový tým SiX-3 Czech racing. Moderní střih, hudba i pohled z ptačí perspektivy na závodní rej, to vše slibuje video od Push2Film!

VÍCE
Pozvánka na 2. závod MMČR side a quad do Krásné Lípy!
sidecarcross

Po 14 dnech se znovu roztočí kola sajdkárkrosových a quadcrossových speciálů. Již tuto sobotu 19.6.2021 v Krásné Lípě u Chomutova je na pořadu další díl seriálu Mezinárodního mistrovství ČR v těchto disciplínách. Přijměte naše pozvání na tento druhý závod u nás!

VÍCE
Mistři světa zvítězili na francouzském šampionátu!
sidecarcross

V neděli 13.6.2021 bylo zahájeno také francouzské mistrovství v sajdkárkosu na trati v Huismes, na kterém startovalo i množství posádek z MS. A právě nizozemsko-francouzská dvojice Bax-Musset, která letos bude obhajovat světový titul, se radovala z prvního místa!

VÍCE
Na zábavě jsme to upekli, vzpomíná Michal Jiroušek
sidecarcross

Kdo by to byl čekal, že ve hvězdně nabitém startovním poli velké republiky v Jiníně zaujme uplný nováček. A přeci! O to více je potěšitelné, že se našel hbitý štírek v prořídlé české řadě, který se náročného postu na místě spolujezdce zhostil až nevídaně. Je jím Michal Jiroušek, který se na letošek upsal týmu Jaroslava Pokorného ze Sedlčan. Jejich spolupráce se stvrdila jak jinak než u píva na zábavě na podzim minulého roku...

VÍCE
Zázemí v Jiníně si pochvaloval Brett Wilkinson
sidecarcross

Na zahajovacím podniku českého šampionátu v sajdkárkrosu v Jiníně se v zahraniční hvězdné enklávě objevil také mistr Velké Británie Brett Wilkinson se svým švýcarským spolujezdcem Maximem Cuchem. Celkově jim patřilo až páté místo, kdy se jim nevyhly technické problémy.

VÍCE
Nestárnoucí motoristický živel Pepa Peták zvládá po šedesátce tři disciplíny
sidecarcross

Jeho jméno zná asi každý příznivec motoristického sportu u nás. Nestárnoucí Josef Peták (61 let) patřil svého času k našim nejlepším jezdcům v rallye, na stará kolena se vrátil k sajdkárkrosu, se kterým začínal, a loni si poprvé vyzkoušel také silniční sajdkáry.

VÍCE
Nakonec se přeci jen 19.6. uskuteční český mistrák! V Krásné Lípě!
sidecarcross

Skvělou zprávu pro všechny milovníky čtyřkolek a sajdkár aktuálně zvěřejnil portál sidemx.cz. Na svých stránkách informuje, že se podařilo domluvit náhradního pořadatele za Březovou nad Svitavou. V sobotu 19.6.2021 bude pokračovat seriál MMČR side a quad v Krásné Lípě!

VÍCE