Sajdkárkrosová svatba v rodině Pečových!
sidecarcross

Velmi radostná zpráva se rozletěla do světa! V sajdkárkrosové rodiny Pečových se konala svatba. V pátek 17. 7. 2020 si na radnici v Uničově řekli své ANO Ladislav Peč a jeho dlouholetá partnerka Kristýna Šinclová.

VÍCE
POZVÁNKA: Volný závod v rakouském Nursch!
sidecarcross

Jestliže ti chybí závody sajdkár, pak máme pro tebe skvělou novinu. V Rakousku se pojede tradiční volný závod v Nursch. Přijměte naše srdečné pozvání na jeho další ročník, který se uskuteční 31.7.-1.8.2020.

VÍCE
Nizozemci otevřou sezonu v září!
sidecarcross

K zemím, které letos znovu zahájí svůj národní šampionát v sajdkárkrosu, můžeme počítat také Nizozemsko. Jejich federace vydala nově upravený kalendář, ve kterém se počítá s pěti závody!

VÍCE
Tříkolový víkend v Evropě
sidecarcross

V téměř celé Evropě se terénní sajdkáry vracejí na závodní tratě. Důkazem může být čilý ruch o uplynulém víkendu, kdy se již naplno trénovalo a dokonce již některé země zahájily sezonu prvními závody!

VÍCE
POZVÁNKA: Trénink s desetinásobným mistrem světa v Krásné Lípě!
sidecarcross

O tomto víkendu pořádá desetinásobný mistr světa Daniel Willemsen z Holandska tréninkový kemp v ČR na trati v Krásné Lípě u Chomutova! Spolu s ním i další české a zahraniční posádky. Přijměte pozvání a přijďte se podívat, jak trénují mistři!

VÍCE
Zvěřejněn předělaný kalendář MMČR side a quad 2020!
sidecarcross

Po koronavirové krizi a postupném uvolňování přísných opatření české vlády se konečně i disciplína quad a side dočkala nově upraveného kalendáře MMČR pro letošní rok! Okleštěná sezona započne na konci srpna v Kramolíně a následně bude mít ještě čtyři zastavení...

VÍCE
Odešel průkopník českého sajdkárkrosu a jeho první mistr republiky...
sidecarcross

S lítostí Vám musíme oznámit, že v úterý 16. června 2020 zemřel jeden z prvních mitfáru českého sajdkárkrosu a mistr republiky, Jiří Požár.

VÍCE
Letošní sezona MS sajdkár a „Národy“ zrušena!
sidecarcross

Ve středu 3.6.2020 promotér APO Multimedia a FIM zveřejnili společné oznámení o zrušení letošní sezony Mistrovství světa v sajdkárkrosu. O několik dní se k nim přidala i FIM Europe, aby informovala o zrušení ME družstev side a quad (Sidecarcross and Quadcross of European Nations).

VÍCE
V Jiníně se sešlo 8 sajdkár!
sidecarcross

I když se zatím nemůže závodit, tréninky jsou povoleny, čehož hojně využívají i čeští sajdkárkrosaři. Jejich větší shluk byl o uplynulém víkendu v Jiníně u Strakonic, kde probíhal neoficiální hromadný trénink.

VÍCE
První závod MMČR side a quad asi až v Kramolíně
sidecarcross

Čeští motokrosaří již znají termín svého prvního závodu v letošní sezoně, a tak se zraky fanoušků upínají i na ostatní disciplíny. Na definitivum ohledně startu nové sezony čekají sajdkárkrosaři a quadcrossaři. V minulém týdnu jim však svitla naděje...

VÍCE