Má český sidecarcross naději přežít?
sidecarcross

Při pohledu na startovní listinu letošního prvního závodu v Jiníně jsme napočítali v mistrovské kategorii dvacet posádek. Vypadá to celkem hezky, ale téměř polovina jich byla zahraničních. Nebýt takovéto hojné účasti zahraničních týmů, které se českého mistráku účastní nepravidelně, pohled na startovní žebřík by vypadal smutně.

VÍCE
Všechny fotogalerie z MMČR side a quad z Horšovského Týna
sidecarcross

Přinášíme souhrnný přehled všech fotogalerií, které jsme publikovali z Horšovského Týna. Pokud jste nějakou prošvihli, nemusíte smutnit. Přikládáme odkazy na všechny! Tentokráte se naši fotografové Zdeněk Růžička a Karel Švéda rozjeli. Podívejte se ještě jednou na pořádný nášup toho nej!

VÍCE
Veldman-Čermák druzí na holandském mistrovství!
sidecarcross

Předposlední závod Mezinárodního mistrovství Nizozemska, který se jel v Oss v neděli 19.9.2021, se velmi vydařil nizozemsko-české posádce Veldman-Čermák. Tentokráte jim pódium neuniklo a sklidili ovace za druhé místo!

VÍCE
Motoden v Benátkách nad Jizerou na jedničku s hvězdičkou
sidecarcross

Pokud by se měl jedním slovem zhodnotit sobotní den na sajdkárkrosové trati Kbel, musíme použít „PERFEKTNÍ“. Benátečtí pořadatelé mysleli snad úplně na všechno, takže se nikdo nenudil a stále se bylo nejen na co dívat, ale také si všechno osahat, nebo i vyzkoušet.

VÍCE
Horšovský Týn – Boukalové míří za obhajobou titulu
sidecarcross

Tuzemská sajdkárkrosová sezóna pomalu míří do cílové rovinky. Minulý víkend byl na programu již předposlední závod letošního seriálu. Pořadatelství se zhostil AMK Horšovský Týn v areálu Vítězství, známém hlinitopísčitou tratí s mnoha sjezdy a výjezdy, ale také čtyřmi lavicemi a dalšími pěti přírodními skoky.

VÍCE
Pozvánka na 4. MMČR side a quad do Horšovského Týna!
sidecarcross

Konec spekulacím! V Horšovském Týně se tuto sobotu 11.9.2021 pojede v pořadí čtvrtý závod MM ČR sajdkár a čtyřkolek. Zmíněný seriál se sem vrací po dlouhých pěti letech, tak neseď doma a vyraž!

VÍCE
Všechny fotogalerie k MMČR side a quad Kramolín 2021!
sidecarcross

Projděte si ještě jednou bohaté fotogalerie věnující se třetímu závodu MMČR side a quad, který se odehrával v Kramolíně v neděli 5.9.2021. Neotřelé záběry na akci side a quad, ale také zaostřené na čilý ruch v paddocku od autorů Josefa Hejnala a Karla Švédy!

VÍCE
Smůla dál provází ambiciózní posádku Černý-Chopin!
sidecarcross

Francouzský šampionát měl být pro ně odpichem k blížícímu se MS sajdkár v estonském Lange. Bohužel ve francouzském Brou je znovu dohonila nechtěná smůla... I to se prostě stává a nezbývá jim, než zvednout hlavu a vyhlížet lepší zítřky!

VÍCE
Crash, crash, ale top5 dvojice Veldman-Čermák
sidecarcross

Druhým závodem pokračoval holandský šampionát v sajdkárkrosu v Berghemu o sobotě 4.9. Jediným českým zastoupením byl spolujezdec Ondřej Čermák v barvách holandského týmu Juliana Veldmana. Ač se neshledali se štěstím, skončili v top5!

VÍCE
Pozvánka na MOTODEN v Benátkách nad Jizerou!
sidecarcross

Do redakčního emailu nám přistála zajímavá pozvánka pro všechny motoristické nadšence. Obratem ji zveřejňujeme. Více níže!

VÍCE