Velkolepá párty k oslavě tří titulů posádky Kolenčík-Hejhal!
motocross sidecarcross

Dvojnásobní mistři republiky Kolenčík-Hejhal teprve nyní pořádně oslavili své letošní úspěchy na velkolepé párty ve své domovině v Havrani v pátek 15.11.2019. Z ní přinášíme bohatou fotogalerii. Podívejte se, jak slaví mistři!

VÍCE
Sidecarcross of Nations 2019, 2.část - foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

Další slušná porce fotografií z atraktivního vrcholu světové sezony - Sidecarcross of Nations 2019! Podívejte se na poslední fotogalerii z tohoto závodu v německém Schwedt, kde český tým ve složení Černý-Musil, Kolenčík-Hejhal a bratři Hrochové vybojoval 4. místo!

VÍCE
Sidecarcross of Nations 2019, 1.část - foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k říjnovému vrcholu světové sezony - Sidecarcross of Nations, které hostil německý Schwedt. Písečné peklo dalo všem zabrat. Česká reprezentace v sajdkárkrosu v něm obsadila 4. místo. Zavzpomínejte si ještě jednou na působivou atmosféru "národů" ve formě fotogalerie. Publikujeme první část...

VÍCE
Na Racing a Classic Expo vystaveny side i quad!
sidecarcross

V pražských Letňanech se o tomto víkendu koná veletrh Racing a Classic Expo, který je zaměřen na závodní speciály v motorsportu. Mezi vystavenými exponáty nalezneme i sajdkárkrosový a quadcrossový speciál!

VÍCE
Vyhlášení MMČR side a quad Horní Újezd 2019 - Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Přinášíme slíbenou fotogalerii ze slavnostního vyhlášení seriálu MMČR side a quad, které se uskutečnilo v kulturním domě v Horním Újezdě v sobotu 12.10. 2019. Připravil ji náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Podívejte se, kdo se zúčastnil letošního ročníku a kdo stál na pódiu v záři reflektorů!

VÍCE
Slavnostní ceremoniál udělal závěrečnou tečku za MMČR 2019
sidecarcross

Po posledním podniku MMČR side a quad v Horním Újezdě se uskutečnil, jak bývá tradicí, také slavnostní ceremoniál s vyhlášením všech zúčastněných jezdců tohoto seriálu. Ocenění se dostalo všem za jejich výkony v letošní sezoně 2019.

VÍCE
Tým Boukal se loučil se sezonou 2019
sidecarcross

Jakmile skončily všechny závody, pomalu každý víkend se koná nějaká sajdkárkrosová akce nebo párty k řádnému ukončení sezony. V sobotu 2.11.2019 ji uspořádal tým Boukal v restauraci ve Višňové, kam sezval všechny své fanoušky, příznivce, kamarády a sponzory.

VÍCE
Promotorsport ukončoval sezonu v Medlově!
sidecarcross

I na Moravě pokračovaly posezonní akce pro veřejnost. V sobotu 26.10.2019 ji pořádal Promotorsport bratrů Rozehnalových na domovské trati v Medlově. Návštěvníkům nabídl velmi sportovní odpoledne, kde si každý mohl zazávodit na kole, ale i se svézt na sajdkárkrosovém speciálu!

VÍCE
Rozlučka se sezonou týmu Pudlo-Vitoň – foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

I o uplynulém víkendu uspořádaly další sajdkárkrosové týmy rozlučky se sezonou pro své příznivce. Ve stejném termínu probíhaly v Příbrami pod taktovkou dvojice Pudlo-Vitoň a druhá v Medlově, kterou organizoval Promotorsport tým. A právě na první akci, kterou jsme osobně navštívili, se zaměříme.

VÍCE
Ukončení sezony JJD Jawa racing týmu na Strupině – foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

V neděli 20.10.2019 Vrátný-Kadečka a Černý-Musil zakončili sezonu se svými příznivci a nadšenci do motorismu na trati Strupina u Nečíně. Pro ně připravili nejen adrenalinový zážitek se svezením na své sajdkáře, ale také velmi bohaté občerstvení s lahodným gulášem. Počasí jim přálo, takže návštěvníků jen přibývalo. Celá akce se nesla ve velmi dobré a uvolněné atmosféře, kdy si všichni mohli ještě jednou letos naposledy užít sajdkárkrosové i quadcrossové speciály na trati!

VÍCE