Vyhlášení MMČR a PČR sajdkár a čtyřkolek 2022
sidecarcross

Po odjetí posledního závodu MMČR sajdkár a čtyřkolek probíhalo v kulturním domě v Horním Újezdě ve večerních hodinách také slavnostní vyhlášení všech účastníků letošní republikové a přeborové sezony.

VÍCE
MMČR SIDE: Černý-Chopin jsou mistry republiky!
sidecarcross

Na posledním závodě MMČR sajdkár a čtyřkolek v Horním Újezdě v sobotu 1. října vyvrcholila bitva o titul. Novými mistry republiky se stala česko-francouzská posádka Lukáš Černý a Bastien Chopin, kdy své celoroční snažení přetavili v zisk titulu na českém motoru JJD JAWA! Po 12 letech je tak slavná značka zase na výsluní a může počítat již šestnáctý titul!

VÍCE
POZVÁNKA: Bitva o mistrovské tituly vyvrcholí v Horním Újezdě
sidecarcross

Česká sezona seriálu MMČR side a quad se neúprosně blíží ke svému konci. Její poslední závod hostí Horní Újezd v sobotu 1. října. Ve většině tříd se bude rozhodovat o mistrech, což přikládá na velké atraktivnosti tohoto finálového podniku sajdkár a čtyřkolek. Buďte při tom!

VÍCE
Ohlédnutí českých jezdců za ME družstev v Kramolíně
sidecarcross

Poprvé v historii pořádání „sajdkárkrosových národů“ bylo přiděleno pořadatelství do České republiky, což znamenalo, že premiérově můžeme nasadit dvě družstva. V zádech měla pak ohromnou podporu domácího publika, před kterým se naši jezdci vydali do maxima a předvedli velmi bojovné výkony. Jak oni sami hodnotí své vystoupení na „národech“ v Kramolíně, o tom si můžete přečíst dále... AKTUALIZOVÁNO o posádku Králíček-Boukal!

VÍCE
FOTOGALERIE z SQMXoN v Kramolíně 2022
sidecarcross

Atraktivní závod družstev národů máme úspěšně za sebou. Z fascinující víkendové podívané, která brala dech, jsme pravidelně publikovali množství fotek na facebookové stránce Czech Moto. Chtěli jsme, abyste byli pořád v centru dění a formou nej snímků se těšili na další sajdkárkrosové a quadcrossové bitvy. Nyní je tak na řadě souhrn všech galerií, jež si můžete v klidu domova prolétnout.

VÍCE
SQMXoN: Nizozemský tým opět slaví vítězství na národech!
sidecarcross

Za elektrizující atmosféry se odehrávaly sajdkárkrosové a čtyřkolkářské národy v západočeském Kramolíně u Nepomuku v neděli 25.září, které navštívilo tisíce diváků z celé Evropy i USA. Favorité potvrdili svou kvalitu a už po několikáté slavili titul Nizozemci v sajdkárkrosu a Američané ve čtyřkolkách.

VÍCE
SQMXoN: Kvalifikační bitvy rozdaly karty
sidecarcross

V Kramolíně u Nepomuku se v sobotu 24. září rozhořela tvrdá kvalifikace ME družstev side a quad, do nichž nastoupilo 15 národních týmů sajdkár a 17 čtyřkolkových. Rozsáhlý český tým vstoupil do kvalifikačního víru s odhodláním.

VÍCE
SQMXoN: Vše nachystáno na bitvu národů!
sidecarcross

Během pátečního odpoledne prošlo všech 32 týmů z 18 zemí technickou přejímkou. Motokrosový areál v Kramolíně u Nepomuku je připraven na očekávaný vrchol letošní sezony Poháru národů v sajdkárkrosu a čtyřkolek.

VÍCE
MISTŘI SVĚTA SAJDKÁRKROSU SE PŘEDSTAVÍ NA POHÁRU NÁRODŮ V KRAMOLÍNĚ
sidecarcross

Už tento víkend 24. a 25. září se na legendární a oblíbené trati v Kramolíně u Nepomuku představí v rámci tradičního Poháru národů v sajdkárkrosu také mistr světa Ondřej Čermák. Fanoušci se mohou v rámci JAY PARTS Sidecarcross a Quadcross of Nations těšit na rekordní účast celkem 32 týmů z 18 zemí.

VÍCE
Soupiska družstev na SQMX of Nations do Kramolína!
sidecarcross

Neúprosně se blíží vrchol letošní světové sezony – Pohár národů v sajdkárkrosu a čtyřkolek, který poprvé v historii bude hostit Česká republika. Nejlepší jezdci svých zemí budou usilovat o vítězství na zapadočeské trati v Kramolíně u Nepomuku ve dnech 24.-25.září. Jako hostitelé budeme moci nasadit v každé disciplíně dvě družstva. Podívejte se na soupisky, kdo vše bude reprezentovat!

VÍCE