4. MMČR SIDE: I na Březovských stráních Kolenčík-Hejhal stoprocentní!
sidecarcross

S panujícími tropickými teplotami se jezdci museli vypořádat na 4. podniku MMČR sajdkár a čtyřkolek v Březové nad Svitavou v sobotu 15. 6. 2019. Na rozložení současné české špičky však neměly vliv a divákům se nabízel podobný scénář jako v předešlých závodech. S naprostou dominancí a suverenitou úřadující mistři republiky Kolenčík-Hejhal ovládli výsledkovou listinu. Na Březovských stráních zanechali excelentní vizitku – nejrychlejšího času, 3 holeshotů a 3 výher. Napětí a drama přinesl až boj o další umístění. Celkově druzí skončili Boukalové a třetí Pudlo-Vitoň. Až neskutečně smolný den si vytrpěli Černý-Musil. Sahali po stříbru a nakonec vyšli naprázdno. Stejně tak Hrochové.

VÍCE
Pozvánka na 4. závod MMČR side a quad do Březové!
sidecarcross

Přijměte naše srdečné pozvání na v pořadí již 4. díl seriálu Mezinárodního mistrovství ČR v sajdkárkrosu a quadcrossu, které se uskuteční v Březové nad Svitavou v sobotu 15.6.2019. Čekají vás atraktivní a napínavé závody na přírodní trati, elektrizující atmosféra, přátelské prostředí a krásné počasí, proto neseďte doma a vyražte v sobotu do Březové! Více info uvnitř v článku!

VÍCE
GP EST: Kolenčík-Hejhal v top10 ve druhém závodě!
sidecarcross

V neděli 9.6.2019 se v estonském Kivioli odehrával další díl o světové body do tabulky seriálu MS sajdkár. Velkou cenu Estonska opanovali po doubl vítězství Hermans-Musset, které na pódium doprovodili největší favorité na titul – druzí Vanluchene a třetí Bax. České posádky si pak přivážejí slušný počet bodů. Kolenčík po trablech nakonec v druhé jízdě exceloval a skončil v top10. Bratři Boukalové dojeli 19. a 17. Německo-česká dvojice Peter-Zatloukal pak obsadila dvakrát 16. místo.

VÍCE
KVALI GP EST: České posádky uzavírají desítku!
sidecarcross

Seriál MS sajdkár nabírá před letními prázdninami na obrátkách. Ze slunné GP Francie v Plomion se přesunul do druhého koutu Evropy, do estonského Kivioli! V sobotu 8.6.2019 se odehrála již první bitva, zatím kvalifikační. Hravě si v ní poradily i dvě české posádky Kolenčík-Hejhal a Boukalové, ale také německo-český tandem Peter-Zatloukal.

VÍCE
6.GP FRANCIE: Peter-Zatloukal atakovali první patnáctku!
sidecarcross

V neděli 2.6.2019 pokračoval seriál MS sajdkár svým šestým závodem ve francouzském Plomionu, kde v domácím prostředí se vytáhl tým Girauda s německým spolujezdcem Hallerem. Z českých jezdců startoval pouze mitfára Miroslav Zatloukal v německým týmu Petera. Přes obtížnou kvalifikaci se jim podařilo protáhnout do bojů o světové body. Dostali se na hranici top15!

VÍCE
Best of MMČR side a quad Stříbro 2019 - foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

Jelikož fotografií není nikdy dost, přináším také svůj pohled na závody MMČR side a quad ve Stříbře, které se jely minulou neděli. Podívejte se na souhrn z celého dne od závodů side a quad až po show Richarda Mošny. Neopomněl jsem ani zákulisí závodů. K nahlédnutí se vám nabízí slušná nálož fotografií.

VÍCE
Velké ohlédnutí za GP Ukrajiny – foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

Abychom vás ještě trochu navnadili na další Velkou cenu v sajdkárkrosu, která se jede o tomto víkendu ve francouzském Plomion, přinášíme ještě velké ohlédnutí za minulou GP Ukrajiny. Čeká na vás tzv. highlight toho nej z celého víkendu od zákulisí po jízdy! Vychutnejte si ještě jednou minulý závod MS sajdkár!

VÍCE
Pozvánka na SIDE, MX a DODÁČE do Klášterce!
sidecarcross

Do e-mailu nám přistála pozvánka na volný závod sajdkár, MX, DODÁČE a Fichtl cup do Klášterce nad Orlicí, který se bude konat příští sobotu 8.6.2019. Nenechte si tento nevšední podnik ujít a zúčastněte se! Pořadatelé slibují, že to bude stát za to!

VÍCE
MMČR side Stříbro 2019 - foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Podívejte se na slušnou nálož ze Stříbra, kde se odehrával nervydrásající boj o pozice. S excelentními záběry přichází znovu náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Zaostřil nejen na závody, ale také na zákulisí!

VÍCE
3.MMČR SIDE: Ve Stříbře došlo k našponované bitvě o stříbro!
sidecarcross

Již 3. závodem pokračoval seriál MMČR side a quad v neděli 26.5.2019 ve Stříbře. Nervydrásající bitva se svrhla zejména o stříbro. Jak symbolické! Vítězní Kolenčík-Hejhal totiž neměli konkurenci. Vyrovnaná partie probíhala tak za nimi mezi Pudlem, Boukalem, Hrochem a Černým.

VÍCE