Promotorsport a Janouškové pro své fans
sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k minulému víkendu, kdy ukončovaly sezonu týmy Promotorsport na trati v Medlově a bratři Janouškové v Benátkách nad Jizerou. Akce se nesla v podobném duchu jako ta Pudlova v Kramolíně. Fanoušci, sponzoři a nadšenci do motorek si mohli vyzkoušet svezení na sajdkáře, přitom byl klid i popovídat si s jezdci o jejich závodní řeholi a taky se dobře občerstvit.

VÍCE
Pudlo a spol končili sezonu s fanoušky – foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

Po sezoně se sajdkárkrosaři odvděčují svým fanouškům, sponzorům a všem těm, co je jakkoliv podporují, atraktivními akcemi. Sobota 14. 10. 2017 byla takovými na různých částech republiky plodná. Zavítali jsme se podívat na tu, kterou pořádal tým Pudlo se spřátelenými posádkami na trati v Kramolíně a následně na jejich afterparty.

VÍCE
Přebor ČR side a veterán Horní Újezd 2017 - foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Abychom neochudili také další kategorie při MMČR side a quad, dáváme prostor také sajdkárkrosovému přeboru, který se po celou sezonu pyšnil slušným počtem posádek na startovním roštu. Ani poslední závod sezony v Horním Újezdě nebyl u této kategorie výjimkou. Podívejte se na zajímavou směs fotografií, kterou pro vás připravil Zdeněk Růžička.

VÍCE
MMČR quad Horní Újezd 2017 - foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Poslední štaci v Horním Újezdě uzavřeme fotogalerií věnovanou quadcrossu, kde se bojovalo do posledních metrů o titul vícemistra republiky, suverénní jízdy Poláčka nebo srdnaté zápolení juniorů. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička si tak poslední závody sezony pořádně užil. Neopomněl žádnou kategorii řádně nacvakat. Podívejte se, jak se čtyřkolky praly s bahnem!

VÍCE
Zákulisí vyhlášení MMČR side a quad 2017 - foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Ještě jednou se vracíme k povedenému vyhlášení účastníků seriálu MMČR side a quad 2017. Náš fotograf Zdeněk Růžička se také zaměřil na zákulisí slavnostní ceremonie a na přítomné v sále. Podívejte se na různé momentky z něj.

VÍCE
Pozvánka na rozlučky a svezení se sajdkárkrosovými týmy
sidecarcross

Jako již tradičně na konci sezony přicházejí sajdkárkrosové týmy s nevšední a ojedinělou akcí pro své fanoušky, sponzory a podporovatele, kteří si můžou vyzkoušet svezení na jejich závodních speciálech. Sobota 14. 10. 2017 bude takových akcí plná. V Kramolíně ji pořádá tým Pudlo se spřátelenými posádkami, v Benátkách nad Jizerou zase můžete oslavit úspěšnou sezonu s bratry Janouškovými a do třetice ji pořádá také Promotorsport s dvojicemi Vejchoda-Zatloukal a Hroch-Hroch. Vyberte si jednu, která je vám nejblíže a určitě přijeďte si jízdu na sajdě vyzkoušet! Tip na dobrý adrenalin!

VÍCE
Vyhlášení MMČR quad 2017 - foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Přidáváme druhou fotogalerii z vyhlášení MMČR side a quad. Tentokráte zaměřenou na jezdce quadcrossu. Účast na něm ale byla v této disciplíně skromná. Na pódiu se ukázalo velmi málo jezdců. Všichni, co byli dekorováni, zachytil náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Nejvíce si ovace publika a titul vícemistra užíval Marián Klíč, který si na převzetí cen vzal selfie tyč a vše si pro sebe zdokumentoval. Podrobnosti o tom, jaké pořadí bylo v této disciplíně, jsme již psali v předešlém článku. Nyní si vychutnejte všechny závodníky na quadu, kteří se objevili na jevišti.

VÍCE
Vyhlášení MMČR side 2017 - foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Po článku ze slavnostního vyhlášení všech závodníků seriálu MMČR side a quad 2017, které se konalo v Horním Újezdě ve večerních hodinách v sobotu 7. 10. 2017, přicházíme s fotogalerii zaměřenou na disciplínu sajdkárkros. Podívejte se, jak to slušelo sajdkárkrosařům na pódiu v záři reflektorů a blesků v zajetí krásných hostesek z Autoprofi Přibram a BO Motor-Oil! V další galerii se už můžete těšit také na borce z quadcrossu!

VÍCE
Slavnostní vyhlášení účastníků MMČR side a quad 2017 se povedlo!
sidecarcross

Po posledním závodě sezony MMČR side a quad v Horním Újezdě v sobotu 7. 10. se všichni závodníci hodili do gala a přesunuli do místního kulturního domu, kde se večer konalo tradiční, slavnostní vyhlášení nejen vítězů, ale také všech letošních účastníků seriálu MMČR side a quad.

VÍCE
MMČR side Horní Újezd 2017 -  foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Podívejte se na jedinečné a nevšední fotografie z posledního zavodu MMČR side v Horním Újezdě, které pro vás nacvakal a připravil náš známý redakční fotograf Zdeněk Růžička! Užijte si znovu z pohodlí a tepla domova blátivý race! A s fotogaleriemi nekončíme! Dále budeme pokračovat snímky zaměřené na quady, přebor a zákulisí vyhlášení, takže sledujte nás! Bude to opravdová smršť!

VÍCE