Pozvánky na rozlučky se sezonou sajdkárkrosových týmů!
sidecarcross

Sajdkárkrosová sezona skončila, a tak přicházejí na řadu různé rozlučkové akce a zábavy jednotlivých týmů, které je pořádají pro své příznivce, sponzory, ale i ostatní nadšence do motorek. Tradiční rozlučky odstartují již tento víkend, a to v sobotu v Jiníně, Medlově, Mohelnici a Kramolíně!

VÍCE
Best of republika Horní Újezd 2018 - foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

Letošní finále sezony MMČR side a quad velmi nadchlo. Krásné počasí, davy fanoušků, třeskutá atmosféra a napínavá bitva o titul až do samého závěru, vše v jednom bylo v Horním Újezdě v sobotu 13.10.2018. Po reportáži i první galerce věnované novým mistrům přicházíme s rozsáhlejší várkou snímků, která hledí na nejsledovanější kategorii side jiným úhlem. Podívejte se na úžasné momenty ze závodů i zákulisí!

VÍCE
Wilkinson-Chamberlain získali titul mistra Velké Británie!
sidecarcross

Před týdnem proběhla korunovace nových mistrů i ve Velké Británii, i když k ní nedošlo na závodní trati, ale u „stolu“. Poslední závod sezony ve Foxhill byl totiž v průběhu minulého týdne zrušen, a tak titul získali Wilkinson-Chamberlain, kteří vévodili celému šampionátu.

VÍCE
OBRAZEM: Mistrovská radost týmu Kolenčík-Hejhal!
motocross sidecarcross

Slzy štěstí, ohromná radost nebo i nevěřícné pohledy byly k vidění u sajdkárkrosového týmu dvojice Kolenčík-Hejhal po dojezdu posledního závodu MMČR side v Horním Újezdě, když si suverénními vítězstvími zajistili svůj premiérový titul v sajdkárkrosu! Podívejte se, jak se noví mistři republiky radují ze svého premiérového titulu formou strhujících a dojemných snímcích!

VÍCE
8.MMČR side: Mistry republiky 2018 se stali Kolenčík-Hejhal!
sidecarcross

HORNÍ ÚJEZD, 13.10.2018: V elektrizující atmosféře finálového závodu sezony MMČR side a čtyřkolek v Horním Újezdě dokonali svůj triumf Kolenčík-Hejhal po opět bezkonkurenčním a dominantním výkonu! Bývalí, vynikající motokrosaři se tak po dvou sezonách v sajdkárkrosu stali premiérově mistry republiky! Jejich domoviny, Havraň a Sedlčany, jsou v eufórii!

VÍCE
Pozvánka na poslední díl MMČR side a quad do Horního Újezda!
sidecarcross

Konec sezony se už neúprosně blíží! Poslední tečku za ní udělá v pořadí 8. závod MMČR sajdkár a čtyřkolek, který hostí Horní Újezd v sobotu 13.10.2018. Přijměte srdečné pozvání na finále šampionátu, kde se bude rozhodovat o titulech! Letos bude mít pořádný náboj, takže si ho nenechte ujít!

VÍCE
PRŮBĚŽNÝ STAV: O titulech se rozhodne v Horním Újezdě!
sidecarcross

Už dlouho se nestalo, aby se o titulech rozhodovalo na posledním závodě seriálu MMČR sajdkár a čtyřkolek. A přeci! Finále v Horním Újezdě 2018 dostane pořádný náboj, jelikož skoro ve všech kategoriích šampionátu není dosud jistý mistr. Některým stačí jen krůček k dosažení cíle, další zase budou muset pořádně zabojovat. Pojďme se ale podívat, jak jsou jednotlivé kategorie, jezdci a posádky na tom...

VÍCE
Best of republika Březová 2018 - foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

Poslední obsáhlá fotogalerie z Březové nad Svitavou je věnovaná republice sajdkár! Podívejte se na krásu tohoto sportu, atraktivní záběry nejen na závodní trať!

VÍCE
Best of race přebor Březová 2018 - foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

Tradičně po reportáži přicházejí na řadu fotogalerie! Po vydařeném 7. podniku MMČR side a quad v Březové nad Svitavou, o kterém jsme již psali a zveřejnili pár fotografií k republice, jsme připravili košatou galerii věnovanou přeboru. Podívejte se na akční záběry a race fotky hobby a veterán jezdců!

VÍCE
7.MMČR side: V Březové triumfovali Kolenčík-Hejhal!
sidecarcross

Na předposledním závodě MMČR sajdkár a čtyřkolek v Březové nad Svitavou v sobotu 6.10.2018 řádila posádka Kolenčík-Hejhal. Dominovala ve všech ohledech a suverénně ovládla trénink, kvalifikaci i obě jízdy. Po velmi kvalitním výkonu se dočkali pódiového umístění Pudlo-Vitoň. Čermák s Janouškem se zlepšil a skončil jako třetí, přesto se jeho náskok na čele v průběžném pořadí seriálu ztenčil na 17 bodů! Bitva o titul se mezi Čermákem a Kolenčíkem dramatizuje a bude pokračovat v Horním Újezdě!

VÍCE