V Praze proběhlo vyhlášení mistrů automobilového sportu
auta

V pátek 15. listopadu se konalo v budově Autoklubu České republiky tradiční vyhlášení mistrů automobilového sportu. Akce se zúčastnilo široké spektrum motoristických osobností včetně hlavních představitelů Autoklubu v čele s prezidentem Janem Šťovíčkem a generálním sekretářem Tomášem Kuncem.

VÍCE
Diváci se bavili při setkání mistrů
auta

Ani typicky dušičkové počasí neodradilo motoristické fanoušky od návštěvy sosnovského autodromu, kde se o víkendu konal už 18. ročník Global Assistance Setkání mistrů.

VÍCE
Rallycrossař Tomáš Krejčík zakončí sezónu v Maggioře
auta

Rallycrossový jezdec a člen ACCR Czech Talent Teamu Tomáš Krejčík se připravuje na svůj poslední letošní závod. Domácí i evropský šampionát už skončil, ale seriál mistrovství Zóny střední Evropy má před sebou ještě závěrečný podnik v italské Maggioře. A právě v této sérii má český jezdec závodící s vozem Škoda Citigo nakročeno k celkovému vítězství v divizi Super 1600.

VÍCE
Pár letních tipů na cesty autem
auta

V létě se více než kdy jindy vydáváme na cesty autem, které bývají kolikrát delší než průměrné dvě hodiny. Přinášíme vám pár tipů, jak si výlety celkově zpříjemnit.

VÍCE
ProfiAuto Show 2019 s rekordní účastí
auta

Celkem 46 000 návštěvníků, 150 vystavovatelů a dva veletržní dny plné vášně, adrenalinu a nejnovějších trendů. Na veletrh dorazil také velký zástup českých a slovenských motoristických nadšenců a zástupců autoservisů. Největší motoristická show ve Slezsku ukázala, že automobilový průmysl se rozvíjí závratným tempem.

VÍCE
Tip na víkend: Skok auta s člověkem z osmdesátimetrové výšky
auta

Všichni milovníci a fanoušci motorismu budou mít o nadcházejícím víkendu svátek. V polských Katovicích se totiž uskuteční 8. a 9. června veletrh ProfiAuto Show. Na veletrhu se představí na 150 vystavovatelů, velký prostor dostane servisní zóna a aktivity pro mechaniky. Návštěvníci si třeba užijí adrenalinové atrakce, závodní motokáry nebo drift show. Poprvé zde bude prezentovat policejní techniku Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje. Ukáže se zde také 600koňový speciál McLaren F1 EVO 2019 českého závodníka do vrchu Marka Rybníčka.

VÍCE
Pozvánka na motoristický veletrh – ProfiAuto Show 2019
auta

Přijměte pozvání na jednu z nejdůležitějších akcí pořádanou pod záštitou značky ProfiAuto – motoristický veletrh ProfiAuto Show 2019, který se koná 8. a 9. června v Mezinárodním kongresovém centru v polských Katovicích.

VÍCE
Vzpomínky z Afriky - radosti i strasti
auta

Již uběhl týden od našeho osobního triumfu v Africe a mně začíná pomalu docházet, co se všechno přihodilo v uplynulém roce.

VÍCE
Zasloužený výsledek po dramatickém závodě
auta

Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem úspěšně dokončili Morocco Desert Challenge 2019. Po hektických přípravách před startem, technických problémech a dramatických chvílích čerstvě přestavěného závodního vozu, vše před dvěma dny málem skončilo, když se vůz ocitl v plamenech. Dosažení cíle znamená konec velmi tvrdého roku pro tým a - snad - začátek něčeho nového. Ačkoliv posádka byla mezi vozy 4x4 před vzplanutím na pódiových místech, 30-ti hodinová penalizace znemožnila dosáhnout dobrého celkového výsledku.

VÍCE
Ken Block Gymkhana TEN Ultimate Tyre Slaying Tour
auta

To musíte vidět! Čekání je u konce. Nejnovější díl celosvětově známé ódy na pálení pneumatik od Kena Blocka je tady. Gymkhana TEN oslavuje deset let a jako poděkování všem fanouškům přináší fantastickou jízdu na pěti různých světových místech s pěti unikátními vozy.

VÍCE