Sledujte GYMKHANA GRiD  Global Livestream
auta

Jestli se o víkendu nedostanete na nadupané závody Gymkhana GRiD v jihoafrickém Johannesburgu, nevěšte hlavu. Vaše driftingové sny nejsou ztraceny; Monster Energy přináší exkluzivní livestream.

VÍCE
Climbkhana: 1400 koní vs 1400 stop!
auta

Climbkhana je další generací mega úspěšných a cenami ověnčených virálních videí Gymkhana, vytvořených Kenem Blockem. Nový projekt spojuje koncepce předchozích filmů s rally závoděním na jedinečných silnicích po celém světě. Pro úvodní díl nové série vybral Ken Block jednu z nejznámějších silnic na světě: Pikes Peak Highway nedaleko Colorado Springs.

VÍCE
Gymkhana Nine: Raw Industrial Playground
auta

Rok 2016 se stal pro Hoonigan Racing Division a Kena Blocka z Monster Energy historickým, protože právě vydal na Youtube kanálu Hoonigan letošní druhé Gymkhana video.

VÍCE
Western dostal do sedla ostřílené favority i mladé talenty
auta

Třetí závod OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu v Šiklově mlýnu na Vysočině. Téměř pětikilometrová trať v areálu westernového městečka nejvíce sedla ostříleným jezdcům. Čtyřkolky dovedl do cíle Martin Miřejovský z Teamu Max 2, motorky Karel Brabec z Motokrosu na Cechu.

VÍCE
OffROAD Maraton Mohelnice: Jarní souboje podtrhla rekordní účast
auta

První závod 17. ročníku OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu 19. března 2016 v Mohelnici na Olomoucku. Na technickou trať s výjezdy a sjezdy dorazil rekordní počet motorek. Čtyřkolky dovedl do cíle Martin Miřejovský z Teamu MAX2, motorky Jiří Pach z týmu Motokrosovaskola.cz a auta bugina RP Interieru s Rostislavem Plným.

VÍCE
OffROAD Maraton 2016 startuje v Mohelnici
auta

První závod 17. ročníku OffROAD Maratonu se jede v sobotu 19. března v Mohelnici na Olomoucku. Na závodníky terénních aut, motorek a čtyřkolek čeká poměrně oblíbená trať bez velkých záludností.

VÍCE
Vrátný v maratónské etapě vybojoval sedmnácté místo
auta

Tým Bonver Dakar Project úspěšně zvládl maratónskou etapu na Rallye Dakar 2016. Tomáš Vrátný zbytečně neriskoval a pátý měřený úsek slavné dakarské rallye absolvoval v mírném tempu. Přesto získal sedmnácté místo, a to ještě pomáhal svému kazašskému týmovému kolegovi Arturu Ardavičusovi. Hendikepovaný andorrský pilot Albert Llovera si dále zvykal na svou tatru se speciálním řízením a vybojoval jednatřicátou pozici.

VÍCE
První etapa Rallye Dakar 2016 kvůli dešti zrušená,  Vrátný rozhodnutí uvítal
auta

03/01/2016, Villa Carlos Paz - První etapa Rallye Dakar 2016 byla kvůli nepříznivému počasí a vytrvalému dešti zrušená. Toto rozhodnutí uvítal šéf týmu Bonver Dakar Project Tomáš Vrátný, který stále čeká na start do nejnáročnějšího vytrvalostního závodu na světě.

VÍCE
Chcete hodně riskovat? Šetřete na povinném ručení
auta

Máte dobře pojištěné vaše auto? Protože pokud ne, dneska to zřejmě nepoznáte, ale zítra můžete hodně litovat. Mnoho Čechů si totiž myslí, že co je levné, to je dobré. A dneska vám řekneme, že to tak neplatí.

VÍCE
Martin Macík zve na FMX Gladiator Games 2015
auta

Přijďte se podívat, jak auta a motorky létají! Martin Macík zve všechny příznivce silných strojů na nejstarší evropskou freestylovou motokrosovou akci FMX Gladiator Games, která proběhne 24. 10. 2015 v O2 aréně v Praze.

VÍCE