Výstava škodovek na Pankráci: závodní speciály i papežův enyaq
auta

V pondělí 6. března byla v pražském nákupním centru Arkády Pankrác zahájena unikátní výstava několika desítek vozů značky ŠKODA AUTO, mapující přes 120 let dlouhou historii výroby motocyklů a automobilů v Mladé Boleslavi. Úvodního setkání se zúčastnil i známý sběratel historických automobilů pan Ladislav Samohýl nebo rallyový závodník Emil Triner. Exponáty pak bude možné zhlédnout až do 26. března tohoto roku.

VÍCE
Vzpomínka na Kena Blocka
auta

Motoristický svět zastihla v ranních hodinách zpráva, které jde jen těžko uvěřit. Pojďme si prostřednictvím několika fotografií a videí připomenout, jakou legendou a vzorem pro tisíce lidí Ken byl.

VÍCE
Ken Block odešel do motoristického nebe
auta

Ken Block, jméno, které znají miliony fanoušků po celém světě. Ken byl motoristickou legendou a celý jeho život byl spojený s gymkhanou, se silnými auty, motorkami a značkou Monster Energy. Sám byl spoluzakladatelem značky DC Shoes. Každý malý kluk nebo malá holka hltali jeho drifty a dovednosti, kterými dokázal bavit celý svět. Osudným se mu v pětapadesáti stala nehoda na sněžném skútru.

VÍCE
Motoristický ples Barum Czech Rally Zlín
auta

Rally sezona ještě nebude zahájena, což je vítaná příležitost potkat se na jednom místě. Ať už vy jako jezdci a spolujezdci, mechanici, partneři nebo fanoušci, zkrátka celá rallyová rodina. K tanci a poslechu zahrají v hlavním sále hudební kapely Foxy Hunters a Avion Big Band. V restauraci Spirit proběhne diskotéka v režii DJ Ondřeje Albrechta. Večerem bude provádět mimo jiné Petr Eliáš. Pro návštěvníky plesu je vedle velké porce zábavy připravena bohatá tombola od partnerů Barum Czech Rally Zlín.

VÍCE
Sports Car Challenge letos vyhrál Němec Marco Fink
auta

Letošní ročník uzavřela také Sports Car Challenge, která je poslední dobou doménou prototypových vozů, rozdělených do dvou divizí. Marco Fink zvítězil jak celkově, tak i v divizi 1. Sports Car Challenge měla letos v kalendáři jen čtyři závodní víkendy.

VÍCE
Rekordní návštěvu přivítal Prague Car Festival
auta

Poslední říjnový víkend patřil na výstavišti PVA Expo Praha Letňany znovu výstavě Prague Car Festival. Obohacený program přilákal rekordní množství milovníků automobilů ve všech podobách. Počet návštěvníků atakoval třicet tisíc!

VÍCE
Prague Car Festival 2022 startuje
auta

Jedenáctý ročník akce evropského významu nabídne vystavovatelům i návštěvníkům jedinečnou podívanou na široké spektrum unikátních automobilů a motocyklů.

VÍCE
Tuneři opět uzavřou sezonu na brněnském automotodromu
auta

Poslední říjnová neděle bude na Masarykově okruhu již tradičně patřit tunerům a všem příznivcům upravených sportovních aut – uskuteční se zde totiž letošní finálová Tuning Show.

VÍCE
Brněnské finále Czech Drift Series 2022 - foto Vašek Volf
auta

Během víkendu 22. - 23. října hostil Masarykův okruh již tradiční finále šampionátu v jízdě řízeným smykem - Czech Drift Series 2022. Motolevel při tomto uzavírání drifterské sezony samozřejmě nemohl chybět a přináší report v podobě obsáhlé fotogalerie.

VÍCE
Masarykův okruh po roce znovu zahalí dým - finále CDS se blíží
auta

Dostaveníčko si zde totiž o víkendu 22. – 23. října dají ti nejlepší drifteři nejen z České republiky, ale i ze středoevropské scény, aby v rámci velkého finále Czech Drift Series uzavřeli letošní sezónu.

VÍCE