Zajímá vás dovoz aut ze zahraničí? Zjistěte, co vše obnáší
auta

Pokud uvažujete o dovozu auta z Německa, je třeba se náležitě připravit a počítat i s komplikacemi, které mohou nastat. I když se nabídka na českém trhu zvýšila, ceny vozů jsou příznivější a koruna oslabila, ...

VÍCE
Pohár historických vozidel 2020
auta

Zveřejňujeme letošní kalendář, národní sportovní řády a formulář přihlášky na soutěže seriálu Mistrovství České republiky – Poháru historických vozidel Asociace veteran car clubů Autoklubu ČR 2020. Šampionát bude opět desetidílný, obsahuje totožné podniky následující za sebou ve stejném pořadí jako v minulém roce.

VÍCE
Vyhlášení mistrů v klubovém domě
auta

V pátek 10. ledna 2020 byly rozdány poslední poháry za uplynulou sezónu. Pro svá ocenění si do klubového domu Autoklubu České republiky přišli úspěšní jezdci slalomů, závodů na okruzích a také posádky rally z kategorií soudobých i historických automobilů.

VÍCE
Středoevropský kongres Mezinárodní automobilové federace FIA
auta

Někteří z předních českých jezdců měli náročný víkend. Po pátečním Galavečeru motoristického sportu v budově Autoklubu České republiky bylo potřeba se přesunout do albánské Tirany. Zde proběhl středoevropský kongres Mezinárodní automobilové federace FIA, který byl završen slavnostním vyhlášením nejlepších v této sezóně.

VÍCE
Předběžné kalendáře pro automobilové závody 2020
auta

Zatímco motocykloví závodníci jsou zvyklí na zveřejnění svých kalendářů po Novém roce, jezdci automobilového sportu netrpělivě očekávají každým dnem nové informace o příští sezóně. Předběžný kalendář automobilového sportu je hotový a tak je milou povinností Autoklubu ho zveřejnit. Nezapomínejte, že kalendář je stále ještě předběžný, aktualizace budou probíhat a na konečnou oficiální verzi je třeba ještě chvíli počkat.

VÍCE
Jak v zimě pečovat nejen o motor auta?
auta

Jakmile se venkovní teploty začínají snižovat a udeří první mrazíky, spousta z vás nejspíš přemýšlí, jaký vliv bude mít další zima na vaše čtyřkolové miláčky – auta. Víte, jak ho můžete šetřit a co se s ním vlastně děje?

VÍCE
V Praze proběhlo vyhlášení mistrů automobilového sportu
auta

V pátek 15. listopadu se konalo v budově Autoklubu České republiky tradiční vyhlášení mistrů automobilového sportu. Akce se zúčastnilo široké spektrum motoristických osobností včetně hlavních představitelů Autoklubu v čele s prezidentem Janem Šťovíčkem a generálním sekretářem Tomášem Kuncem.

VÍCE
Diváci se bavili při setkání mistrů
auta

Ani typicky dušičkové počasí neodradilo motoristické fanoušky od návštěvy sosnovského autodromu, kde se o víkendu konal už 18. ročník Global Assistance Setkání mistrů.

VÍCE
Rallycrossař Tomáš Krejčík zakončí sezónu v Maggioře
auta

Rallycrossový jezdec a člen ACCR Czech Talent Teamu Tomáš Krejčík se připravuje na svůj poslední letošní závod. Domácí i evropský šampionát už skončil, ale seriál mistrovství Zóny střední Evropy má před sebou ještě závěrečný podnik v italské Maggioře. A právě v této sérii má český jezdec závodící s vozem Škoda Citigo nakročeno k celkovému vítězství v divizi Super 1600.

VÍCE
Pár letních tipů na cesty autem
auta

V létě se více než kdy jindy vydáváme na cesty autem, které bývají kolikrát delší než průměrné dvě hodiny. Přinášíme vám pár tipů, jak si výlety celkově zpříjemnit.

VÍCE