TZ z ME družstev Classic Motocross Pacov 2018
motocross

Exkluzivně připravené a zorganizované závody, obrovský úspěch české reprezentace a krásné počasí – tak by se dal v kostce charakterizovat závod Mistrovství Evropy družstev v Classic Motocrossu, který se konal uplynulý víkend v Pacově.

VÍCE
Petr Polák skvěle v Kegums!
motocross

Jak již jistě víte, Petr Polák zajel svůj životní výsledek během závodu třídy EMX125 v Lotyšském Kegums, kde se jela další zastávka světového šampionátu MXGP. Svoje shrnutí Petrova výsledku si pro vás připravil i náš dopisovatel Petr Starý, čtěte dále.

VÍCE
Vašek Kovář zazářil na ME dvoutaktních třístovek v Rusku
motocross

Tentokrát se šampionát přesunul do ruského střediska Orlyonok. Jezdce přivítalo téměř tropické počasí, ale také skvěle připravená trať. Na startu nechyběli jezdci týmu KRTZ Motorsport Václav Kovář a Marek Nešpor.

VÍCE
Motokros evropských národů se vrací do Polska
motocross

Agentura YouthStream vyslala do světa informaci, že se mužský i ženský Motokros evropských národů odjedou ve dnech 8. a 9. září 2018 opět v Polsku.

VÍCE
Motokros evropských národů 2017 s českou účastí
motocross

V polském Gdaňsku se letos odjede EMXoN 2017 a česká výprava ve složení Dušan Drdaj, Petr Polák, Martin Venhoda a Radek Větrovský nebude chybět! Koukněte na jejich konkurenty na týmových soupiskách v článku.

VÍCE
EMX víkend s hojnou účastí českých jezdců
motocross

O uplynulém víkendu se jelo hned několik závodů evropského šampionátu EMX, naši jezdci a jezdkyně startovali v Polsku, Finsku, Řecku a také v Německu skoro ve všech vypsaných třídách. Jejich výsledky a dojmy ze závodů najdete v článku.

VÍCE
MX závod ME provázelo v Bulharsku špatné počasí
motocross

Druhým kolem pokračoval o víkendu 6. - 7. května 2017 evropský šampionát kubatury Open na známé světové dráze v bulharském středisku Sevlievo. Místní pořadatelé jako vždy připravili dráhu na závody velice pečlivě, ovšem jejich snahu zhatilo neskutečně špatné počasí. V podstatě od soboty, kdy na kvalifikaci dorazilo 29 závodníků, až do poslední nedělní jízdy vytrvale padaly provazy vody!!

VÍCE
Pozvánka na ME Classic Motocross do Stříbra (6. 5. 2017)
motocross

Přijměte pozvání na 1. závod třídilného letošního ME Classic Motocross. Závod hostí v sobotu 6. 5. 2017 Stříbro. Tréninky začínají v 8.15 hodin, závody ve 12.30 hodin. V rámci doprovodného programu předvede své freestyle motokrosové umění Petr Pilát, který bude skákat od 11.30 a ve 14.20 hod. během pauzy mezi rozjížďkami.

VÍCE
Čeští junioři i senioři bodovali na EMX v Dánsku
motocross

Vedle světového šampionátu MXGP se tento víkend jel také druhý závod severovýchodní divize EMX65 a EMX85 a spolu s nimi si svůj první závod odjela také třída EMX Open. Naši zástupci si z blátivého dánského Koldingu odváží cenné evropské body a my vám přinášíme jejich výsledky.

VÍCE
Matěj Skořepa na stupních vítězů Mistrovství Evropy v motokrosu
motocross

Teprve desetiletý Matěj Skořepa vybojoval na svém prvním startu na Mistrovství Evropy v motokrosu druhé místo! Jak dojeli další naši reprezentanti se dozvíte v článku.

VÍCE