Venhodu trápily technické potíže
motocross

V sobotu odjel svůj poslední závod ve třídě EMX125 český reprezentant Martin Venhoda. Martin chtěl ukázat své maximum, avšak obě jeho dvoutaktní stopětadvacítky ho na závěr zradily. Co sdělil o třetím závodním dni v Lommelu?

VÍCE
Bonacorsi se stal letošním šampionem EMX125
motocross

Andrea Bonacorsi získal titul evropského šampiona EMX125 již po prvním závodě na třetím klání v Lommelu, poté co skončil třetí. Titulem tak zakončil svou fantastickou sezónu na stroji Fantic. Jak se dařilo českým reprezentantům Martinovi Venhodovi a Radkovi Větrovskému a jaké jsou výsledky šampionátu?

VÍCE
Venhoda má za sebou druhý závod v Lommelu
motocross

Dalšího závodu EMX se zúčastnil český reprezentant Martin Venhoda, kterého během druhého klání v Lommelu potrápily technické problémy na závodním motocyklu. Report ze závodu je doplněn o rychlý rozhovor pro ADAC.

VÍCE
Pád se v Lommelu nevyhnul ani českému závodníkovi
motocross

Skvěle rozjetý volný a měřený trénink umožnil Martinovi Venhodovi vybírat startovní pozici jako šestému v pořadí. Jelikož je Martinův Team NR83 z Belgie, chtěl ukázat domácím fanouškům maximum. To bohužel nevyšlo ve druhé jízdě. I přes to Martin bodoval a na své konto si připsal pěkný počet bodů.

VÍCE
EMX125 a EMX250: Výsledky z prvního závodu v Lommelu
motocross

Jak je již v letošní sezóně zvykem, během závodního víkendu MXGP se v sobotu odjedou evropské kategorie. Ve třídě stopětadvacítek nás reprezentuje český závodník Martin Venhoda, jehož tým NR 83 je zde domácím. Druhým českým zástupcem je navrátilec Radek Větrovský z JD GUNNEX KTM Racing Teamu. V evropských dvěstěpadesátkách hájil naše barvy Stanislav Vašíček. Jak dopadly výsledky?

VÍCE
Martin Venhoda mezi patnáctkou nejlepších
motocross

Dalšího závodu EMX125 se zúčastnil český reprezentant a člen NR83 Teamu Martin Venhoda. Nová trať ve Španělsku Martina zaujala. Jak se mu dařilo a jaké má plány pro následující víkend?

VÍCE
Martin Venhoda odjel třetí závod ve Faenze
motocross

Český reprezentant Martin Venhoda má za sebou poslední závod v italské Faenze. Jak se mu dařilo během včerejšího dne, naleznete v jeho reportu. Další závod čeká závodníky kategorie EMX125 už 3. října v Mantově. Poté následuje ještě jeden závod ve Španělsku a tři v Belgii.

VÍCE
Martin Venhoda má za sebou třetí závod EMX125
motocross

Do třetího závodu evropské třídy EMX125 odstartoval český závodník Martin Venhoda. Další podnik se konal znovu v italské Faenze. Na zdejší trati pojedou závodníci ještě jednou. Jak se v úterý dařilo jezdci NR83 Teamu?

VÍCE
Liam Everts se zranil v italské Faenze
motocross

V krásném prostředí přírodní trati ve Faenze se sešli všichni mladí a nadějní jezdci, aby si to rozdali v sobotním závodě EMX 125. Mezi jezdce patřil i Liam Everts, který přijel do Faenzy s červenou tabulkou na svém motocyklu.

VÍCE
Martin Venhoda hodnotí první závod v italské Faenze
motocross

Druhého závodu EMX125 se zúčastnil i český reprezentant Martin Venhoda. Martinovi se nedařilo úplně dle jeho představ. Jeho hodnocení závodu hledejte níže.

VÍCE