Emilio Scuteri odhalil plány s TM
motocross

Andrea Zanotti skončil u týmu Steels Dr. Jack Fly Over a jeho místo nyní zaujme Emilio Scuteri. V sedle motocyklu TM 250 Twin FI bude závodit v italské sérii Prestige. Scuteri už začal testovat, aby se mohl 10. a 11. dubna v Maggioře předvést na maximum. Kromě toho se zúčastní celé série EMX250, společně s týmovým kolegou Leonardem Angeli JR. Pokud se zadaří, zúčastnil by se některých závodů mistrovství světa MX2.

VÍCE
Liam Everts se přidává do týmu Red Bull
motocross

Jméno Everts je v motokrosové komunitě určitý pojem. Harry Everts dokázal být čtyřnásobným mistrem světa a jeho syn Stefan získal deset světových titulů ve čtyřech různých třídách. Třetím závodníkem z této belgické rodiny je šestnáctiletý Liam Everts, který se snaží v této disciplíně prosadit a potvrdit tak slavné jméno. Red Bull věří v talent Liama a chce ho podpořit a pomoci mu v jeho rozkěvtu. Red Bull přeci dává křídla!

VÍCE
Daniel Fragoso z Mexika pojede EMX125
motocross

Tým F4E GasGas podepsal smlouvu s mladým Danielem Fragosem z Mexika. Daniel bude sbírat zkušenosti v evropské konkurenci na závodech EMX125.

VÍCE
Erki Kahro pojede šampionát EMX Open
motocross

Erki Kahro představil své plány na letošní sezónu a potvrdil, že bude pravidelným účastníkem v paddocku GP. Na jakých závodech ho uvidíme?

VÍCE
GALERIE: Team Fantic Factory Maddii Racing
motocross

Společnost Fantic Motor prodloužila spolupráci s toskánským týmem, který vede Marco a Corrado Maddii. Všichni jezdci týmu Fantic Factory Maddii Racing se v letošní sezóně zúčastní závodů mistrovství Evropy. Na krásné italské stroje se můžete podívat níže.

VÍCE
Jezdecká sestava MGR KTM 2021
motocross

Tým MGR KTM potvrdil své plány na sezónu 2021 a představil své jezdecké složení. V loňském roce byl hlavní akvizicí týmu Španěl Iker Larranaga, který se však zranil. Tým se pro letošní rok rozhodl jít jiným směrem.

VÍCE
Sampo Rainio potvrdil plány na rok 2021
motocross

Sampo Rainio, mladý motokrosový talent z Finska, představil své plány na rok 2021 a rozhodl se zúčastnit šampionátu EMX250.

VÍCE
BUD Racing team přidává do názvu partnera
motocross

Motokrosový tým, který byl znám pod názvem BUD Racing Team, budeme nově vídat jako 9MM Energy Drink Bud Racing Team. Francouzský tým se dohodl na víceleté spolupráci s novým hráčem na trhu energetických nápojů. Spolupráci byla zahájena 1. ledna 2021.

VÍCE
Kevin Horgmo pojede evropskou sérii EMX250
motocross

Závodní budoucnost Kevina Horgmo byla nějakou dobu nejistá. Jisté však bylo, že v příští sezóně nebude závodit v barvách týmu Marchetti KTM. Nyní vyšlo najevo, že talentovaný Nor uzavřel smlouvu s týmem SM-Action GasGas a bude závodit v EMX250 poté, co strávil rok ve třídě MX2.

VÍCE
Známe provizorní kalendáře EMX
motocross

Na závodech ME je každoročně velká účast českých závodníků. To se letos ukázalo například na závěrečném trojzávodě v Pietramuratě. Češi na těchto závodech sbírají také cenné vavříny. Příkladem může být zisk titulu mistra Evropy ve třídě 65 ccm. Češi bývají úspěšní i na evropských národech. Kdy jsou naplánovány závody EMX?

VÍCE