Světové eso Valentin Giraud prodloužil spolupráci s Johnny Badaire!
sidecarcross

Jakmile skončila světová sezona v sajdkárkrosu, ohlašují týmy jeden po druhém novinky a nové složení své posádky. Nedávno se k takovému prohlášení odhodlal i nejlepší francouzský pilot Valentin Giraud, který letos po trablech s technikou i těžkém karambolu na 3. GP ve španělské Talavera de la Reina obsadil 5. místo v konečné tabulce MS.

VÍCE
Změny v zahraničních týmech aneb škatulata, hejbejte se!
sidecarcross

Jen co světová sezona 2018 skončila, dochází už k čirým jednáním o složení nových posádek pro příští ročník. O největší poprask se postaral tým desetinásobného mistra světa Daniela Willemsena z Holandska, který mění spolujezdce! Spouští se tak předpokládaný dominový efekt...

VÍCE
VIDEO: V hlavní roli mistři světa 2018!
sidecarcross

Pojďme si připomenout královskou jízdu nových mistrů světa Marvina Vanluchena a Ben van den Bogaarta světovou sezonou 2018 ve formě exkluzivního videa z dílny TV crew WSC, ve kterém uvidíte nej momenty této belgicko-nizozemské posádky v letošním roce. Od jejich první vyhrané GP až po šňůru jejich vládnutí šampionátu! Jak rostla nová hvězda světového sajdkárkrosu?! Dále přikládáme i video z jejich velké párty v rodném městě Marvina v Oostrozebeku.

VÍCE
VIDEA z posledního závodu MS sajdkár ve francouzském Vesoul 2018
sidecarcross

Z posledního závodu MS sajdkár jsme přinesli bohaté zpravodajství s reporty ze závodů, zajímavostmi, aktualitami, výsledky či fotografiemi. Nyní doplňujeme ještě o profesionální videa z dílny TV crew WSC společnosti APO Multicam. Podívejte se na nej momenty z Vesoul ve formě Highlight a Newsfeed z nedělní GP!

VÍCE
MS FRANCIE: Nejmladší tým Veldman-Janssens vyhrává svou první GP!
sidecarcross

I na GP Francie ve Vesoul pokračoval letošní trend, kdy se vlády nad světovým sajdkárkrosem pomalu začínají ujímat mladší jezdci kolem 20 let! Zvítězili zde totiž nejmladší jezdci Julian Veldman a Glen Janssens z Holandska, pro něž to byla první vyhraná Velká cena. Na stupních s nimi stáli dále na druhém místě letošní mistři světa Vanluchene-van den Bogaart a na třetím Bax-Stupelis. Z českých posádek na body dosáhli pouze bratři Hrochové.

VÍCE
VIDEO: Crash bratrů Čermákových ve Vesoul
sidecarcross

Nešťastně skončilo vystoupení bratrů Čermákových na posledním závodě MS sajdkár ve francouzském Vesoul. Jejich naděje na top10 vzali za své již v sobotní kvalifikaci, kde měli ošklivý pád při jednom skoku. Jejich karambol zaznamenala TV crew WSC ve svém newsfeedu. Video přikládáme níže v článku!

VÍCE
KVALIFIKACE GP Francie: Čermák crash. Konec nadějí na top10!
sidecarcross

Smutná zpráva se line českým táborem z posledního podniku MS sajdkár ve francouzském Vesoul. V sobotu 1.9.2018 měli v kvalifikaci na GP Francie ošklivý pád bratři Čermákové. Sen o lepším umístění v top 10 se rozplynul. Náladu zlepšily výkony bratrů Hrochových a Boukalových, kterým se podařilo přímo postoupit! Kvalifikační skupiny vyhráli Bax a Hermans.

VÍCE
PREVIEW GP FRANCIE: Finále MS sajdkár právě hostí Vesoul!
sidecarcross

O tomto víkendu se jede poslední závod sezony MS sajdkár, který hostí francouzský Vesoul. O mistrech se již rozhodlo v Roggenburgu, kde ho s předstihem získali Vanluchene-van den Bogaart. Ostatní pozice jsou však otevřené. V průběžném pořadí je situace v top15 velmi vyrovnaná a bodové rozestupy minimální. Z českých dvojic budou usilovat o top10 bratři Čermákové a top20 bratři Hrochové. S vidinou velkého bodového přísunu přicestovali i Boukalové a Pudlo-Vitoň!

VÍCE
VIDEO smršť z GP Švýcarska Roggenburg 2018
sidecarcross

Přehrajte si ještě jednou předposlední podnik MS sajdkár ve švýcarském Roggenburgu, kde se o minulém víkendu psal dojemný příběh nových mistrů světa Marvina Vanluchena a Ben van den Bogaarta. Špičkové záběry a profesionální výstupy ve formě videí s newsfeedy a highlights přináší již druhým rokem česká společnost APO Multicam a její TV crew WSC! Stojí za zhlédnutí!

VÍCE
Vanluchene-van den Bogaart se v Roggenburgu stali MISTRY SVĚTA!
sidecarcross

Belgicko-nizozemská dvojice Vanluchene-van den Bogaart už na předposledním závodě MS sajdkár ve švýcarském Roggenburgu v neděli 26.8.2018 dotáhla svou úspěšnou pouť světovou sezonou do vítězného konce se ziskem světového titulu! S chladnou hlavou a výkonem hodných mistrů celkově zvítězili ve švýcarské Velké ceně. Na stupních vítězů je pak doprovodili druzí Giraud-Badaire a třetí Veldman-Janssens. Z českých posádek nejvýše v pořadí skončili bratři Čermákové, jimž patřila 9. příčka. Na světový bod pak dosáhli bratři Hrochové!

VÍCE