VIDEO z dronu: Trénink posádky Bax-Stupelis na americké půdě!
sidecarcross

Podívejte se na exkluzivní záběry z dronu na trénink mistrů světa Etienna Baxe a Kasparse Stupelise v Americe, kam vyrazili propagovat sajdkárkros. Během týdne už si vyzkoušeli několik vyhlášených tratí, včetně v Pala Raceway v Kalifornii.

VÍCE
Jak probíhá americká mise posádky Bax-Stupelis?
sidecarcross

Mistři světa v sajdkárkrosu Etienne Bax a Kaspars Stupelis už kroutí sedmý den v USA ve státě Kalifornia v Pala raceways. Jejich první dny začaly vskutku dobrodružně, kdy se stali svědky policejní přestřelky... Přes otřesný zážitek ale pokračují v misi. Na jejich sociálním vláknu můžete vysledovat, jak trénují na místní motokrosové trati a vzbuzují pozornost!

VÍCE
Patnáctý jezdec světa si plácnul s Laurisem Daidersem!
sidecarcross

Dlouho obcházela estonský tým Kerta Varika, který v minulé sezoně obsadil 15. místo v seriálu MS sajdkár, nejistota na místě spolujezdce. Nyní se zdá, že se situace už vyjasnila a celý tým se už upíná na novou sezonu 2018!

VÍCE
Dvojnásobný mistr světa Etienne Bax k pobytu v USA!
sidecarcross

Aktuálním tématem číslo jedna ve světovém sajdkárkrosu zůstává cesta dvojnásobného mistra světa Etienna Baxe do USA, která asi nikomu nedává spát. V zimní přestávce je tedy o čem mluvit, ač v médiích tato zpráva není tolik přetřásaná. I z toho důvodu jsme kontaktovali přímo Etienna Baxe, aby nám o své misi více prozradil.

VÍCE
Sajdkárkrosaři Bax-Stupelis na AMA SX!
sidecarcross

O cestě dvojnásobného mistra světa Etienna Baxe do USA jsme již informovali. Nyní přicházíme s dalšími doplňujícími údaji o místech, kde se jeho tým zdrží a kde bude předvádět ukázkové jízdy. Už teď je jisté, že se představí při nejsledovanější superkrosové sérii AMA SX!

VÍCE
Chceme jet celé MS, říká Zeno Compalati
sidecarcross

Každým rokem se více a více začínají na mezinárodní scéně v sajdkárkrosu prosazovat italští jezdci. Své kvality ukázali v letošním ročníku MS, kde se jim dařilo pravidelně kvalifikovat i bodovat. Upozornili na sebe i na ME družstev v italské Cingoli senzačními výsledky. Největšími tahouny italského zázraku zůstávají dvojice Pozzi-Ceresa a Compalati-Ravera. O svých plánech v zimní přestávce a v příští sezoně se rozpovídal Zeno Compalati pro italské webové stránky Motoliguria...

VÍCE
Bax-Stupelis letí do USA propagovat sidecarcross!
sidecarcross

Před chvílí se celý sajdkárkrosový svět zachvěl nad zveřejněnou novinkou od dvojnásobného mistra světa Etienna Baxe, že se chystá se svým týmem na propagační misi do USA! O čem se už delší dobu v kuloárech mluvilo, se stává nyní skutečností...

VÍCE
VIDEO: Sestřih sezony MS side 2017 od TV crew WSC!
sidecarcross

Seriál MS sajdkár se dočkal letos veliké mediální premiéry, jelikož ho poprvé kompletně celý natáčel profesionální, televizní štáb! Všech čtrnáct Velkých cen jste mohli sledovat ze záznamu i živě na stránkách WSC – fimsidecarcross.com. Nyní TV crew WSC připravila pro všechny fanoušky sajdkárkrosu sestřih z celé sezony 2017 a i s českým komentářem!

VÍCE
V tuhé zimě se připravují Finové s Estonci!
sidecarcross

Další zprávy připlouvají po Baltském moři z Finska a Estonska. S novými stroji i přípravou se aktuálně chlubí bratři Kunnasové z Finska a Normak-Kaesesalu z Estonska. Obě posádky v letošní sezoně MS zase vyletěly pořadím vzhůru, a tak není divu, že zimní přestávku nepodceňují. Někteří i přes chladné podmínky trénují na trati!

VÍCE
Mezi prvními ukázal svou krásku dvojnásobný mistr světa!
sidecarcross

Již připravenou sajdkáru WSP/Zabel na novou sezonu už má úřadující mistr světa Etienne Bax z Holandska. Nedávno se s ní pochlubil na sociální síti. Designově se polepy na ní ponořily do černé barvy s prvky žluté. Etienne se staronovou, barevnou kombinací navazuje na dřívější léta, kdy jsme ho právě díky žlutočerné poznávali na trati.

VÍCE