Český tým WRP Wepol Racing bude jezdit IDM
silnice

Český tým z Chlumce nad Cidlinou se bude účastnit prestižního německého šampionátu IDM. Reprezentovat ho budou tři čeští závodníci ve třech různých třídách. Šampionát začíná už tento víkend v holandském Assenu.

VÍCE
Yamaha Legendary Tour 2020
silnice

I přes všechna omezení, která na nás připravil koronavirus a Vláda České republiky, tak YAMAHA JEDE. Tentokrát se potkáme na prodejně Pemm Brno v rámci Yamaha Legendary Tour 2020, kde Vám budou k dispozici legendární modely YAMAHA, a to cestovní koráb FJR1300, cestovní enduro XT1200ZE a legenda mezi skútry TMAX560.

VÍCE
Karel Abraham hrdinou, stal se gangsterem
ostatní

Brno – Karel Abraham je hlavní postavou druhého dílu speciální série videí, která vzniká na motivy populární videohry Grand Theft Auto. Bývalý jezdec MotoGP se v areálu Automotodromu Brno vžil do role gangstera, ve které zužitkoval oba své největší koníčky – závodní motorky a zbraně. V duelu s motocyklovým závodníkem Ondřejem Ježkem se nevyhnul ani tanečnímu souboji v baru.

VÍCE
Vyrazte na letní cenu Brna, můžete na tribuny
silnice

Letní cena Brna přivítá nejlepší tuzemské závodníky přírodních okruhů, diváci na tribuny můžou. Přes tři stovky motocyklových závodníků se tento víkend představí na Masarykově okruhu. Letní cena Brna, která se jede pod hlavičkou Českomoravské asociace motocyklového sportu, je novinkou v závodním kalendáři Automotodromu Brno. Fanoušci akci mohou navštívit bez výraznějších omezení, čeká je porce 12 závodů atraktivních kubatur.

VÍCE
Pelikánová při své premiéře v Evropském motocyklovém poháru žen bojovala o vítězství a obsadila třetí místo
silnice

Česká motocyklová závodnice Alexandra Pelikánová vybojovala v úvodním závodu evropského motocyklového poháru žen pódiové umístění, když po startu z pole position a napínavém souboji o vítězství obsadila třetí místo.

VÍCE
Brněnský Yamaha Test Day
silnice

V sobotu 23. května 2020 se konal u brněnského dealera Yamahy společnosti PEMM Test Day, kde mohli potencionální zájemci, majitelé motocyklů a fanoušci značky otestovat cokoliv ze široké škály modelů značky. Fotografie z testování hledejte v galerii pod článkem.

VÍCE
Závod IDM v Mostě předběžně zrušen
silnice

Promotér mezinárodního německého šampionátu silničních motocyklů (IDM) předběžně zrušil závod, který se měl jet na mosteckém autodromu začátkem července. Důvodem jsou dosud platná vládní nařízení v souvislosti s šířením pandemie nemoci covid-19, konkrétně omezení počtu účastníků akcí ve venkovních prostorech.

VÍCE
300 ZGH se pojede online
silnice

1. Závod virtuálních 300 zatáček Gustava Havla bude odjet online, díky nové hře Engine Evolution. Závod začíná už v neděli ve 13 hodin a zúčastní se ho hned několik českých roadracingových závodníků.

VÍCE
PEMM Yamaha Test Day 23.05.2020
silnice

Přemýšlíte nad koupí nové motorky či skútru a lákají vás kousky od značky YAMAHA? Pak pro vás máme tip na YAMAHA TEST DAY, který v sobotu 23. května 2020 hostí v čase 9.00 - 19.00 hodin PEMM Yamaha Centrum v Brně (Jihlavská 27)!

VÍCE
Yamaha YZF-R3: vstupenka do supersportovní třídy R
silnice

Model Yamaha YZF-R3 je dokonalý lehký supersport s radikálním stylem YZR-M1 s řadou nových vysokovýkonných technologií a broušenou ergonomií. Modely R představují nejucelenější řadu špičkových supersportovních motocyklů. Do této třídy patří rovněž YZF-R125, YZF-R6, YZF-R1 a YZF-R1M.

VÍCE