Závod IDM v Mostě předběžně zrušen
silnice

Promotér mezinárodního německého šampionátu silničních motocyklů (IDM) předběžně zrušil závod, který se měl jet na mosteckém autodromu začátkem července. Důvodem jsou dosud platná vládní nařízení v souvislosti s šířením pandemie nemoci covid-19, konkrétně omezení počtu účastníků akcí ve venkovních prostorech.

VÍCE
300 ZGH se pojede online
silnice

1. Závod virtuálních 300 zatáček Gustava Havla bude odjet online, díky nové hře Engine Evolution. Závod začíná už v neděli ve 13 hodin a zúčastní se ho hned několik českých roadracingových závodníků.

VÍCE
PEMM Yamaha Test Day 23.05.2020
silnice

Přemýšlíte nad koupí nové motorky či skútru a lákají vás kousky od značky YAMAHA? Pak pro vás máme tip na YAMAHA TEST DAY, který v sobotu 23. května 2020 hostí v čase 9.00 - 19.00 hodin PEMM Yamaha Centrum v Brně (Jihlavská 27)!

VÍCE
Yamaha YZF-R3: vstupenka do supersportovní třídy R
silnice

Model Yamaha YZF-R3 je dokonalý lehký supersport s radikálním stylem YZR-M1 s řadou nových vysokovýkonných technologií a broušenou ergonomií. Modely R představují nejucelenější řadu špičkových supersportovních motocyklů. Do této třídy patří rovněž YZF-R125, YZF-R6, YZF-R1 a YZF-R1M.

VÍCE
Brněnská doba temna skončila
silnice

Od zítra otevíráme brány areálu a těšíme se na vás. Autař nebo motorkář, každý si přijde na své. Tak si konečně přijďte užít to správné jaro vonící benzínem.

VÍCE
Čechy i nadále lákají silnější motorky
silnice

Zatímco před deseti lety si Češi pořizovali nejčastěji malý motocykl s objemem motoru do 50 kubických centimetrů, dnes se těchto maloobjemových motorek prodá minimum. Nahradily je stopětadvacítky s automatickou převodovkou, k jejichž řízení stačí řidičský průkaz na automobil.

VÍCE
Omezení provozu na brněnském okruhu
silnice

Automotodrom Brno dnes zveřejnil informaci o zrušení některých závodů a omezení provozu automotdromu z důvodu šířícího se koronaviru. Týká se to také oblíbené Jarní ceny Brna.

VÍCE
YAMAHA PEMM CZ: Velký týdenní výprodej MOTO HELEM!
silnice

Mít pořádnou helmu při jízdě na motorce je základ! Bez ní se prostě nikdo neobejde. A protože začátek sezóny pomalu klepe na dveře, přinášíme vám nabídku slevy na moto helmy YAMAHA centra - PEMM Brno s.r.o.! Akce se vztahuje na všechny skladové modely značek IXS, Shark a Shoei zakoupené od 25. do 29. 2. 2020.

VÍCE
Jakub Smrž zvolen viceprezidentem AAMU
silnice

V pátek 7. února uspořádal Autoklub ČR ve svém klubovém domě mimořádné valné shromáždění Alpe Adria Motorcycle Union (AAMU). Důvodem tohoto setkání byla situace, kdy na prosincovém řádném valném shromáždění AAMU byl odvolán dosavadní prezident, a nedošlo ke zvolení nového vedení unie šesti národních federací.

VÍCE
Gurecký a Kocourek v roce 2020 v šampionátu Northern Talent Cup
silnice

Brno – Hned dvojice členů juniorského závodního týmu Automotodromu Brno uspěla s přihláškou do nového mezinárodního šampionátu Northern Talent Cup. Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek budou v následující sezóně závodit s nejnadanějšími mladými závodníky ze severní a střední Evropy.

VÍCE