panerai luminor power reserve detpam00090 mens 44 mm steel are timeless accessory.immediately who sells the best nieuwe Vaporizers is undoubtedly synchronised with their have significance.

Vostatek pokračuje v týmu PTR Triumph Racing i v roce 2024
silnice

Tým PTR Triumph Racing odhaluje částečně obnovenou sestavu jezdců pro Mistrovství světa Supersport 2024, když si Ondřej Vostatek udržuje své místo v týmu a nově se k němu připojuje nový jezdec Tom Booth-Amos. Booth-Amos se posadí na motocykl Triumph Street Triple 765 RS po úspěšných společných kampaních v britské a světové sérii Supersport v roce 2023, kdy britský jezdec skončil celkově druhý v domácí sérii ve Velké Británii se sedmi vítězstvími, s nejlepším výsledkem šestého místa na světové scéně a zároveň vyhrál mistrovství World Supersport Challenge.

VÍCE
Na Masarykově okruhu se opět pojede o rekord
silnice

Na Masarykův okruh se po několikaleté odmlce vrací populární akce Motorekord. Vyznavači jedné stopy mají možnost zapojit se do unikátního pokusu o rekord. Organizátoři zvou v sobotu 23. září všechny motorkáře na hromadnou jízdu po závodní dráze Automotodromu Brno.

VÍCE
Společnost SHAKAI koupila Masarykův okruh!
silnice

Areál Masarykova okruhu včetně závodní dráhy, polygonu a hotelu GRID převzal nový majitel. Společnost SHAKAI podnikatele a investora Karla Hubáčka počítá se zachováním současných aktivit v areálu a s jeho dalším rozvojem. Karel Hubáček areál včetně pozemků koupil od společnosti A.B.R. HOLDING a.s. a Karla Abrahama, který areál ovládal od roku 2005. Výši transakce podnikatelé nezveřejnili.

VÍCE
Smrž Racing byl v Mostě na bedně
silnice

Tým Accolade Smrz Racing BGR slaví obrovský úspěch. Po dramatickém souboji se José Luis Perez Gonzalezovi podařilo vybojovat třetí místo a vedení v šampionátu v posledním kole druhého závodu kategorie World Supersport 300 v Mostě. Start závodu byl nejprve odložen z důvodu nepříznivého počasí a zkrácen na pouhých 8 kol. Po startu z prvního místa se španělský jezdec českobudějovického týmu držel v čelní skupince a kontroloval situaci, jelikož se závod jel na vodě. V samotném závěru předvedl dech beroucí souboj se dvěma soupeři a dojel si pro své historicky první umístění na stupních vítězů v této světové kategorii. Historicky první bednu tak slaví také tým Jakuba Smrže, a to na domácí půdě před zraky českých fanoušků. Maxim Repák při svém debutu také slaví úspěch. Ve druhém závodě skončil opět třináctý.

VÍCE
Alpe Adria Brno 2023 - foto Lukáš Trtílek
silnice

O třetím červencovém víkendu opět zavítal na brněnský automotodrom mezinárodní šampionát Alpe Adria, ve kterém závodí motocyklisté z 21 zemí světa. Tentokrát se událost konala v tropických teplotách, což přidalo jezdcům další výzvu do již tak fyzicky náročných soubojů na trati. Kromě profesionálních jezdců se na Automotodromu v Brně objevili také talentovaní mladí jezdci, a dokonce i mladé jezdkyně, pro které byla vypsána speciální kategorie Womens SSP300.

VÍCE
Oliver König pózoval pro časopis Playboy
silnice

Oliver König je v současnosti považován za jednoho z nejtalentovanějších motocyklových závodníků nové generace v České republice a je jediným českým zástupcem v královské kubatuře Mistrovství světa Superbiků – WSBK. Karolína Holcová je modelka a finalistka castingu Hledáme Playmate 2022. Karolína a Oliver nafotili pro Playboy odvážné snímky.

VÍCE
Alpe Adria MiniGP Kecskemet: Vedro a vzácná návštěva
silnice

Závodem v maďarském Kecskemetu se letošní seriál Alpe Adria překlopil do druhé poloviny. Ze sportovního hlediska pro nás šlo o zatím nejhorší závod sezony, ale na druhou stranu jsme měli v depu návštěvu, která se jen tak nevidí. Závodní víkend pro nás tradičně začal pátečními tréninky a přesto, že je Kecskemet jen pět hodin autem, vedro tam bylo jak na jiném kontinentu. Ve stošedesátkách se náš svěřenec Tamas Lukacs chystal na neohroženého diktátora třídy MiniGP 160, Jakuba Stankiewicze.

VÍCE
TZ Lukáše Peška: Maďar na zadním
silnice

Druhý závod seriálu AlpeAdria ve třídách MiniGP 160 a 190 proběhl na motokárové dráze v Chebu a kdybych měl stručně popsat, jak pro náš tým víkend dopadl, řekl bych půl na půl. Ve třídě MiniGP 190 vyhrál Roman Durdis sobotní i nedělní závod rozdílem třídy bez toho, aby musel riskovat a navíc zajel ve své kategorii rekord dráhy. Na jednu stranu úspěch, pro mě spíš ověření, že je všechno v pořádku.

VÍCE
Team Lukáš Pešek: Druhá Itálie, první body
silnice

S ohledem na termínovou kolizi se seriálem Aple Adria jsme museli první díl italského mistrovství vynechat. S týmem jsme se postavili až na start druhého dějství nejkvalitnějšího šampionátu MiniGP na světě, který je pro zrychlování a sbírání zkušeností tou nejlepší příležitostí.

VÍCE
Ridingschool Lukáš Pešek: Na Slovensku podle plánu
silnice

Poslední víkend v květnu jsme se s naším týmem vydali na Slovakiaring, kde se na zdejší motokárové trati odjely první dva závody ve třídách MiniGP 160 a MiniGP 190. Snad všechno pro nás dopadlo podle plánu a něco i lépe. Na první závody bohužel dorazilo v obou třídách menší startovní pole, než jsme čekali. Ve stošedesátkách stála na roštu necelá desítka jezdců a ve stodevadesátkách pouhá pětice.

VÍCE