Česká motocyklová špička zahajuje závodní sezónu
silnice

Jarní cena Brna 2018 je pro tuzemské závodníky na silničních motocyklech už tradičním začátkem sezóny. Letos se na dráhu Masarykova okruhu jezdci vydají 6. – 8. dubna 2018. Po loňské úspěšné premiéře v programu závodního víkendu nesmí chybět populární sidecary. Do boje o první body v seriálu International Sidecar Trophy vyrazí taky dvě české posádky.

VÍCE
Yamaha a Klassickwheels hlásí start do sezony
ostatní

Zveme vás prostřednictvím Yamaha Motor EU na zajímavou akci "Nakopni to", kterou mají na svědomí kluci z pražských Klassickwheels. Jde o start do motorkářské sezony, která se koná na Velký pátek 30. 3. 2018. Co vás na akci čeká, se dozvíte z pozvánky.

VÍCE
Hit nadcházejícího léta! Půjčování motocyklů a zájem o pánské výlety
silnice

Bezstarostné jízdy alpskými průsmyky nebo týdenní pánské výlety do Itálie či východní Evropy. To jsou nejčastější přání lidí, kteří se zajímají o zapůjčení motocyklu. A zájemců o tuto službu přibývá: „Oproti roku 2016 jsme vloni zaznamenali 30% nárůst počtu zápůjček. Vzhledem 
k tomu, že jsme letos zařadili nové a atraktivní modely, věřím, že by růst zájmu klientů mohl být v roce 2018 podobný, ne-li ještě vyšší,“ říká Martin Blažek, šéf Motopůjčovny BARTH.

VÍCE
Smolná Malajsie pro Jakuba Kornfeila
silnice

Ve třetím a posledním závodě pacifického turné na okruhu Sepang International Circuit chtěl Jakub Kornfeil navázat na dva předešlé závody a zase o něco rozšířit svou bodovou sbírku. Této výzvě se postavil z osmé řady na startovním roštu.

VÍCE
Benelli TRK 502 Traveler: dostupný cesťák kategorie A2
silnice

Italská Benelli zažívá menší znovuzrození a se svými novými modely míří především na jezdce, kteří hledají nevšední design a dokáží ocenit skvělý poměr ceny a výkonu. Model TRK 502 tak nabízí duši cestovatele, skvělé jízdní vlastnosti, solidní zpracování, možnosti řídit jej od 18 let a rozhodně vám neudělá takový průvan v kasičce jako konkurence. Více v našem testu.

VÍCE
Montáže Brož Racing team po závodním víkendu v Barceloně
silnice

O uplynulém víkendu se na španělském okruhu Barcelona-Catalunya konalo již třetí klání Mistrovství světa juniorů FIM CEV Repsol, kde je stálým účastníkem kategorie Moto3 s českým týmem Montáže Brož Racing team jezdec Filip Salač.

VÍCE
FIM EWC na Slovensku už tento víkend!
silnice

Pretekársky okruh SLOVAKIA RING zažije tento víkend (22.-25.6.) jedno z najvýznamnejších športových podujatí roka: Majstrovstvá sveta vo vytrvalostných pretekoch motocyklov (FIM EWC) prichádzajú na Slovensko po prvýkrát v histórii.

VÍCE
„Každý rok si splním minimálně jeden sen“, říká fotograf V. Duška ml.
silnice

Mladý, avšak úspěšný dvaadvacetiletý fotograf Václav Duška mladší se zaměřuje převážně na focení motorsportu, hlavně pak na MotoGP a WorldSBK. Během závodního víkendu se sice pořádně naběhá, ročně zvládne kolem třicítky letů, což v součtu dává přibližně osmdesát tisíc kilometrů, ale na svůj náročný a dobrodružný život si v žádném případě nestěžuje. Spíše naopak...

VÍCE
Motorkářem hned s Yamaha Pemm Brno!
silnice

Ve spolupráci s partnerem pro finanční služby společností UniCredit Leasing a dodavateli příslušenství společnostmi 4SR a Shark, pro vás v showroomu Yamaha Pemm Brno připravili výjimečnou akci na modely Yamaha MT-07, TRACER700 a TRACER900.

VÍCE
První kola týmu K2 moto na TT 2017
silnice

Michal Dokoupil má za sebou spolu se svým týmem K2 moto první treninková kola na letošní TT.

VÍCE