Smolná Malajsie pro Jakuba Kornfeila
silnice

Ve třetím a posledním závodě pacifického turné na okruhu Sepang International Circuit chtěl Jakub Kornfeil navázat na dva předešlé závody a zase o něco rozšířit svou bodovou sbírku. Této výzvě se postavil z osmé řady na startovním roštu.

VÍCE
Benelli TRK 502 Traveler: dostupný cesťák kategorie A2
silnice

Italská Benelli zažívá menší znovuzrození a se svými novými modely míří především na jezdce, kteří hledají nevšední design a dokáží ocenit skvělý poměr ceny a výkonu. Model TRK 502 tak nabízí duši cestovatele, skvělé jízdní vlastnosti, solidní zpracování, možnosti řídit jej od 18 let a rozhodně vám neudělá takový průvan v kasičce jako konkurence. Více v našem testu.

VÍCE
Montáže Brož Racing team po závodním víkendu v Barceloně
silnice

O uplynulém víkendu se na španělském okruhu Barcelona-Catalunya konalo již třetí klání Mistrovství světa juniorů FIM CEV Repsol, kde je stálým účastníkem kategorie Moto3 s českým týmem Montáže Brož Racing team jezdec Filip Salač.

VÍCE
FIM EWC na Slovensku už tento víkend!
silnice

Pretekársky okruh SLOVAKIA RING zažije tento víkend (22.-25.6.) jedno z najvýznamnejších športových podujatí roka: Majstrovstvá sveta vo vytrvalostných pretekoch motocyklov (FIM EWC) prichádzajú na Slovensko po prvýkrát v histórii.

VÍCE
„Každý rok si splním minimálně jeden sen“, říká fotograf V. Duška ml.
silnice

Mladý, avšak úspěšný dvaadvacetiletý fotograf Václav Duška mladší se zaměřuje převážně na focení motorsportu, hlavně pak na MotoGP a WorldSBK. Během závodního víkendu se sice pořádně naběhá, ročně zvládne kolem třicítky letů, což v součtu dává přibližně osmdesát tisíc kilometrů, ale na svůj náročný a dobrodružný život si v žádném případě nestěžuje. Spíše naopak...

VÍCE
Motorkářem hned s Yamaha Pemm Brno!
silnice

Ve spolupráci s partnerem pro finanční služby společností UniCredit Leasing a dodavateli příslušenství společnostmi 4SR a Shark, pro vás v showroomu Yamaha Pemm Brno připravili výjimečnou akci na modely Yamaha MT-07, TRACER700 a TRACER900.

VÍCE
První kola týmu K2 moto na TT 2017
silnice

Michal Dokoupil má za sebou spolu se svým týmem K2 moto první treninková kola na letošní TT.

VÍCE
Michal Dokoupil odcestoval na Man
silnice

Z Hořic rovnou na Man! Asi tak nějak by se dal popsat poslední týden, protože času jsme měli fakt málo a všechno bylo dost hektický. To je už je sice takovej kolorit, ale tentokrát to bylo ještě o fous náročnější ještě před samotným víkendem v Hořicích.

VÍCE
 Karel Abraham na Šelepce pokřtí fotoknihu Abajafans
silnice

Ve světovém motocyklovém šampionátu třídy MotoGP se Karlu Abrahamovi letos daří nad očekávání dobře. Při svém návratu do elitní třídy totiž bodoval ve třech ze čtyř úvodních závodů. Mezitím si ale také stačil vážně poranit kotník, ale hlavně poprvé v kariéře odstartovat z první řady startovního roštu této nejprestižnější královské třídy.

VÍCE
Yamaha Tour 2017 v Brně: Objevte vaši temnou stránku!
silnice

Brněnská společnost Yamaha Pemm si pro vás připravila tradiční testovací dny YAMAHA ve dnech 18. - 21. 5. 2017. Tentokrát se opět jedná o celorepublikovou akci YAMAHA, kdy se postupně YAMAHA TOUR 2017 přesouvá v průběhu měsíce května a června po jednotlivých dealerech.

VÍCE