Úspěšné zakončení sezóny v mistrovství světa pro WRP Wepol Racing
silnice

O víkendu se jel v portugalském Estorilu poslední závodní víkend v rámci WorldSBK2020. Stejně jako na předchozím závodě v Magny-Cours i zde byl český tým zastoupen třemi jezdci.

VÍCE
Hanika zajel historický výsledek za český tým WRP Wepol Racing
silnice

O minulém víkendu se jel předposlední závod seriálu WorldSBK na francouzském okruhu v Magny Cours. Víkend to byl náročný, protože celé tři dny silně pršelo a o pády nebyla nouze. Bohužel se nevyhýbaly ani českému týmu, který poprvé do depa dorazil nejen se stálým účastníkem mistrovství světa supersportů Danny Webbem, ale na divokou kartu tým přizval i dva české závodníky.

VÍCE
Masarykův okruh slaví výročí devadesát let závodní trati
silnice

Masarykův okruh slaví 90 let své existence. Na téměř 30 kilometrů dlouhé trati, která vedla v okrajových částech Brna, se 28. září 1930 uskutečnila první automobilová bitva. Tehdejší závodnická elita se vydala do boje o trofej prezidenta Masaryka a nastartovala tak tradici světových motoristických závodů, která trvá dodnes.

VÍCE
Gurecký a Kocourek úspěšní v úvodu Northern Talent Cupu
silnice

Vydařenou premiéru v Northern Talent Cupu za sebou mají jezdci juniorského závodního týmu Automotodromu Brno. Jakub Gurecký ve dvou víkendových závodech na Lausitzringu slavil vítězství a třetí místo. Dařilo se i Jonáši Kocourkovi, který se umístil těsně pod stupni vítězů.

VÍCE
WRP Wepol Racing se zúčastnil závodů IDM na Sachsenringu
silnice

Druhý závod seriálu IDM byl zkrácen na dva dny a jelo se netradičně v pondělí a v úterý na slavném saském okruhu. Tým WRP Wepol Racing měl opět zastoupení ve třech třídách se třemi českými jezdci. Pro tým to byly hektické dva dny plné zvratů.

VÍCE
WRP Wepol Racing vybojoval TOP10 v Aragonu
silnice

O uplynulém víkendu se jely závody mistrovství světa supersportů ve španělském Aragonu a českému týmu WRP Wepol Racing s britským závodníkem Danny Webbem v sedle Yamahy R6 se víkend opravdu vydařil.

VÍCE
Jezdci týmu WRP Wepol Racing závodili v Assenu
silnice

O uplynulém víkendu se jel první závod šampionátu IDM2020 v Assenu. Český tým přivezl na Holandskou trať tři české závodníky, kteří bojovali o body ve třech kubaturách.

VÍCE
Český tým WRP Wepol Racing bude jezdit IDM
silnice

Český tým z Chlumce nad Cidlinou se bude účastnit prestižního německého šampionátu IDM. Reprezentovat ho budou tři čeští závodníci ve třech různých třídách. Šampionát začíná už tento víkend v holandském Assenu.

VÍCE
Yamaha Legendary Tour 2020
silnice

I přes všechna omezení, která na nás připravil koronavirus a Vláda České republiky, tak YAMAHA JEDE. Tentokrát se potkáme na prodejně Pemm Brno v rámci Yamaha Legendary Tour 2020, kde Vám budou k dispozici legendární modely YAMAHA, a to cestovní koráb FJR1300, cestovní enduro XT1200ZE a legenda mezi skútry TMAX560.

VÍCE
Karel Abraham hrdinou, stal se gangsterem
ostatní

Brno – Karel Abraham je hlavní postavou druhého dílu speciální série videí, která vzniká na motivy populární videohry Grand Theft Auto. Bývalý jezdec MotoGP se v areálu Automotodromu Brno vžil do role gangstera, ve které zužitkoval oba své největší koníčky – závodní motorky a zbraně. V duelu s motocyklovým závodníkem Ondřejem Ježkem se nevyhnul ani tanečnímu souboji v baru.

VÍCE