Pierre Coppa v závodě 300 zatáček Gustava Havla na bedně
silnice

Tým Motor Village 69 nastoupil do 57. ročníku legendárního závodu 300 zatáček Gustava Havla opět s Pierrem Coppou. Pro tohoto závodníka to byl již pátý start na zdejší trati. Po smolném výpadku při posledním startu v roce 2016 si zde letos překonal své maximum. Tím byl doposud silný příběh z ročníku předešlého, kdy po pádu a zlomenině klíční kosti v sobotním programu, zaznamenal tento sympatický Ital s českými kořeny čtvrté místo v nedělním závodě. Letošní závod startoval za téměř ideálního počasí.

VÍCE
Jarní cena Brna 2019 - česká motocyklová špička a sidecary
silnice

O první body tuzemského šampionátu silničních motocyklů na přírodních okruzích budou motocykloví závodníci soupeřit tento víkend 13. až 14. dubna na Masarykově okruhu v Brně. Jarní cena Brna nabídne vyjma 13 motocyklových závodních tříd i mezinárodní šampionát atraktivních sidecar.

VÍCE
Motocyklem roku 2019 se stal BMW R 1250 GS
silnice

Během motocyklového veletrhu Motosalon je vyhlašována také anketa Motocykl roku. Fanoušci a motocykloví příznivci mohli hlasovat online formou nebo přímo během veletrhu. V letošním roce si nejvíc prvenství zasloužila německá značka BMW.

VÍCE
PR: Kolekce VR46 k vidění na Motosalonu 2019 a zakoupení přes eshop
silnice

Fandíte čerstvému čtyřicátníkovi Valentino Rossi #46? Pak byste měli mít v šatníku něco z jeho originální kolekce VR46 2019, zvlášť jestli se chystáte na některý ze závodů MotoGP. Oblečení právě dorazilo do ČR a k vidění bude na jubilejním 10. ročníku Motosalonu Praha ve dnech 28. února - 3. března 2019.

VÍCE
Masarykův okruh zdobí pamětní lípa k připomenutí 100 let republiky
silnice

Pamětní lípa vysazená při příležitosti stoletého výročí založení Československa je součástí Masarykova okruhu. V areálu závodní dráhy, která nese jméno prvního československého prezidenta, ji vysadili zástupci Automotodromu Brno společně s osobnostmi motoristického sportu.

VÍCE
Ježek s Hanikou vezou z Bol DOr 10. místo po výkonech na hraně
silnice

Ondřej Ježek s Karlem Hanikou dojeli do cíle legendární 24hodinovky Bol d´Or na výborném 10. místě. Český tým Mercury Racing tak v silné konkurenci továrních jezdců zdárně odstartoval do nové sezóny mistrovství světa vytrvalostních závodů EWC. Na francouzském okruhu Paula Ricarda však naši závodníci zažili několik nečekaných okamžiků, které zkomplikovaly původní plány. Přesto se podařilo podat úctyhodné výkony a potvrdit si tak, že příště může být výsledek ještě lepší.

VÍCE
Be Yamaha Rockstar během MT Tour 2018
silnice

Rádi bychom vás jménem Yamahy pozvali na akci Yamaha MT Tour 2018, která se bude konat v sobotu 28. 7. 2018 na brněnském Masarykově okruhu. Jde o vyvrcholení a vlastně i slavnostní zakončení naší putovní akce MT Tour po českých dealerstvích, při které měli zákazníci možnost otestovat naše nové motocykly – jinými slovy Yamaha den v Brně.

VÍCE
Nová kolekce VR46 CORE snadno dostupná i v ČR!
silnice

Společnost Moto Performance, která se pyšní oficiálním zastoupením značky VR46, přitáhla do ČR a na Slovensko pro fanoušky Valentina Rossiho parádní a velmi bohatou kolekci pojmenovanou CORE, z níž si vybere každý fanda živelné legendy Valentina Rossiho!

VÍCE
Značku United Motors si vyzkouší motorkáři na Vysočině
silnice

Motorky United Motors si už našly cestu na české silnice a jejich spanilá jízda pokračuje. Další fanoušky si americká značka určitě najde, a to během dubnového testování motorek UM na Vysočině. Testovací jízdy zdarma připravila pro všechny motorkáře největší moto prodejna na Vysočině – třebíčské RIMOTO.

VÍCE
Česká motocyklová špička zahajuje závodní sezónu
silnice

Jarní cena Brna 2018 je pro tuzemské závodníky na silničních motocyklech už tradičním začátkem sezóny. Letos se na dráhu Masarykova okruhu jezdci vydají 6. – 8. dubna 2018. Po loňské úspěšné premiéře v programu závodního víkendu nesmí chybět populární sidecary. Do boje o první body v seriálu International Sidecar Trophy vyrazí taky dvě české posádky.

VÍCE