Filip Mareš v Maďarsku nedojel, v seriálu skončil čtvrtý
auta

Na závěrečném podniku FIA ERC v Maďarsku startovala také posádka ACCR Czech Rally Teamu ve složení Filip Mareš a Jan Hloušek. Tentokrát se Filip Mareš představil s novou evolucí vozu Škoda Fabia R5 a i když do cíle nakonec nedojel, znovu ukázal svoji rychlost.

VÍCE
Australská Rallye zrušena, pohár konstruktérů bere tovární Hyundai
auta

Poslední podnik mistrovství světa, kterým měla být rallye konající se každoročně na závěr v Austrálii, musela být z důvodu velkých lesních požárů zrušena.

VÍCE
Cais a Žáková zvítězili na Rally Hungaria
auta

Posledním závodem European Rally Champioship v roce 2019 byla nová Rally Hungaria. Premiérový ročník tohoto podniku v seriálu mistrovství Evropy nabízel dosud neokoukané tratě, které v mnohém připomínaly Německou rally ze seriálu WRC. Úzké asfaltové silničky ve vinařské oblasti prověřili schopnosti posádek, mezi kterými nechyběli ani členové ACCR Czech Rally Teamu Erik Cais s Jindřiškou Žákovou.

VÍCE
Filip Mareš míří na Rally Hungary s R5 Evo
auta

Premiérový start s novou specifikací Škoda Fabia R5 Evo má před sebou posádka ACCR Czech Rally Teamu – Filip Mareš a Jan Hloušek. Se startovním číslem 4 odstartuje mladá dvojice do závěrečného podniku evropského šampionátu FIA ERC – Rally Hungary.

VÍCE
Diváci se bavili při setkání mistrů
auta

Ani typicky dušičkové počasí neodradilo motoristické fanoušky od návštěvy sosnovského autodromu, kde se o víkendu konal už 18. ročník Global Assistance Setkání mistrů.

VÍCE
Tänak bude od příští sezóny jezdit za Hyundai
auta

Novopečený mistr světa kategorie WRC Ott Tänak přechází od japonské Toyoty k aktuálně největšímu konkurentovi ve WRC, a to ke korejské továrně Hyundai.

VÍCE
Rally Vsetín ukončila letošní Rallysprint sérii
auta

Nejen parádní počasí, ale hlavně nabitá startovní listina 16. ročníku PARTR – SEV.EN COMMODITIES Rally Vsetín vylákala poslední říjnovou sobotu spoustu fanoušků rally do Hostýnských vrchů.

VÍCE
Ott Tänak se stal mistrem světa WRC
auta

Estonský dvaatřicetiletý jezdec továrního týmu Toyota GAZOO Racing WRT, Ott Tänak, se stal poprvé v kariéře mistrem světa v rallye.

VÍCE
Ondřej Bisaha zvítězil v European Rally
auta

Ondřej Bisaha s Petrem Těšínským se stali vítězi letošního ročníku European Rally Trophy. Po úspěšné obhajobě vítězů European Rally Trophy – Central se vydali na švýcarskou Rallye du Valais, kde se uskutečnilo letošní finále seriálu.

VÍCE
Rallycrossař Tomáš Krejčík zakončí sezónu v Maggioře
auta

Rallycrossový jezdec a člen ACCR Czech Talent Teamu Tomáš Krejčík se připravuje na svůj poslední letošní závod. Domácí i evropský šampionát už skončil, ale seriál mistrovství Zóny střední Evropy má před sebou ještě závěrečný podnik v italské Maggioře. A právě v této sérii má český jezdec závodící s vozem Škoda Citigo nakročeno k celkovému vítězství v divizi Super 1600.

VÍCE