Startovní listiny Monster Energy CUPu
motocross

Letošní Monster Energy CUP se odjede už v sobotu 19. října v Las Vegas! Na startovní listině najdeme spousty zvučných jmen. Kdo se postaví na start závodu a vyhraje milion dolarů?

VÍCE
 Rd1 AUS SX 2019: Justin Brayton nakopl obhajobu titulu vítězstvím
motocross

V sobotu 12. října 2019 se stalo Brisbane Entertainment Centre svědkem odstartování obhajoby titulu Američana Justina Braytona v rámci Australského superkrosového šampionátu 2019. Zatímco Brayton jednoznačně dominoval v kategorii SX1, ve třídě SX2 to byl Amík Jacob Hayes, který dokázal povodit zbytek startovního pole. / The 2019 Australian Supercross Championship kicked off in emphatic fashion inside Brisbane’s Entertainment Centre tonight, with Justin Brayton notching a dominant win in the SX1 Class, and Jacob Hayes placing his Serco Yamaha atop the SX2 podium.

VÍCE
AUS SX 2019: První kolo hostí pod střechou Brisbane!
motocross

Všichni příznivci motoristického sportu, kteří žijí v australském Queenslandu, mají jedinečnou šanci být přítomni hlavním superkrosovým, vloženým pitbike závodům, freestyle motokrosové exhibici a dalšímu programu, které během deštivé soboty schová pod střechou Brisbane Entertainment Centre již tuto sobotu 12. října 2019 v rámci „Honda Round 1 Australian Supercross Championship presented by Dunlop & Motorex“. Více info je v článku! / Queenslanders are in for an incredible night of Supercross Racing and Freestyle Motocross action with the Australian Supercross Championship announcing today the series will be heading to the Brisbane Entertainment Centre on October 12 for the Honda Round 1 Australian Supercross Championship presented by Dunlop & Motorex. More info is below.

VÍCE
Představení tratí pro Monster Energy Supercross 2020
motocross

Grafické vizuály tratí byly představeny společnostmi Feld Entertainment a Daytona International Speedway. Minulý týden bylo oznámeno i několik podrobností o supercrossovém šampionátu. Podívejte se, jaké nástrahy na tratích čekají na jezdce.

VÍCE
Red Bull Straight Rhythm 2019
motocross

Všichni fanoušci dvoutaktních strojů určitě zaznamenat, že se konala minulý víkend tradiční akce s názvem Red Bull Straight Rhythm 2019. Akce, konaná v Americe, je určitou evolucí tradičního supercrossu, kdy jezdci závodí ve stylu head-to-head na rovné trati dlouhé půl míle.

VÍCE
Na AMA SUPERCROSS do USA!
motocross

Nabízíme vám jedinečnou příležitost navštívit nejpopulárnější supercrossové závody na světě AMA Supercross 2020. Během pobytu v USA navštívíte známá místa v Kalifornii, podíváte se do populárních firem, jakými jsou například Fox, Thor, Oakley, Pro Circuit, 6D helmets, Asterisk, Matrix, FMF atd. Uvidíte 2 závody AMA SX – Anaheim 2 a Glendale (3. a 4. závod).

VÍCE
Tim Gajser se zúčastní letošního Monster Energy Cupu
motocross

Poté, co minulý víkend vyhrál svůj třetí světový titul, se Tim Gajser s jeho týmem HRC přihlásil do závodu 2019 Monster Energy Cup, který se bude konat na stadionu Sam Boyd v Las Vegas. Již tradiční akce, za účasti nejlepších jezdců světa, se bude konat 19. října.

VÍCE
Kalendář Monster Energy AMA Supercross 2020
motocross

Před měsícem a něco zveřejnil pořadatel Feld Motor Sports tiskovku, ve které informuje, jak to bude s Monster Energy AMA Supercrossem 2020. Šampionát odstartuje tradičně 4. ledna 2020 na Angel stadionu v Anaheimu a do seriálu se vrátily zastávky St. Louis, Tampa, Foxborough a Salt Lake City, přičemž poslední jmenované bude hostit 2. května 2020 finále sedmnáctidílného šampionátu. Kalendář je k dispozici v článku.

VÍCE
Neugebauer si odskočil na supercross
motocross

Český jezdec Osička MX Teamu se minulý víkend nevydal na závody ADAC do Německa, ale jel si zazávodit na jednorázovou akci Supercross Cup do italského města Brescia. Závodu se účastnili velmi zkušení jezdci supercrossu z celého světa, mezi které se Filip Neugebauer řadí také.

VÍCE
Marvin Musquin prodloužil smlouvu s Red Bull KTM o další dva roky
motocross

Většina velkých jmen z královské kubatury 450 už m o své budoucnosti jasno, a tak se dal předpokládat další dílek puzzle z KTM týmu, který oznámil prodloužení kontraktu s Marvinem Musquinem až do roku 2021 (včetně).

VÍCE