Vrátí se Chad Reed na start v AMA SX Las Vegas?
motocross

Nezáleží na tom, jestli Chada Reeda z JGR / Suzuki teamu milujete nebo nenávidíte, každý by měl ocenit Chadovu upřímnost. Jsme si jistí, že Chadova schopnost vyjádřit vždycky naplno svůj názor má co dělat s jeho věkem a také celkovým postavením v tomto sportu. Reed se nikdy nebál říct, co si myslí. Obvykle je hodně dobrý ve vyjadřování toho, co si nemusí nechat pro sebe.

VÍCE
Deana Wilsona už v AMA SX šampionátu 2019 neuvidíme
motocross

Rockstar Energy Husqvarna jezdec Dean Wilson na svém Instagramu informoval, že už ho po zbytek Monster Energy AMA Supercrossu 2019 neuvidíme. Dean na začátku týdne absolvoval magnetickou rezonanci, která prokázala zranění ramene a rovněž diagnostikovala pohmožděnou ledvinu.

VÍCE
15. AMA SX 2019: V Denveru zase všechny rozmetali Kawasaki jezdci
motocross

Patnácté pokračování Monster Energy AMA SX přivítalo na Broncos stadionu v Denveru dosti nevlídné počasí. Ještě pár dnů před závodem byl na trati sníh a podmínky tak nebyly vůbec ideální. Vypadá to, že tato skutečnost zeleným „zmrzlíkům“ na strojích Kawasaki nenechala vzít chuť a dominovali před zraky 59 718 fanoušků. Hlavní třídu 450SX ovládl Eli Tomac z Monster Energy Kawasaki, který tak snížil bodovou ztrátu na lídra osmnáct bodů. Ve 250SX West pozvedl nad hlavu zlatou trofej Adam Cianciarulo z Monster Energy Pro Circuit Kawasaki.

VÍCE
AMA Supercross 2019 - Denver záznamy
motocross

V Denveru na jezdce čekalo velice studené počasí a v pátek byla trať dokonce přikrytá sněhem! Na závodní večer 15. kola AMA SX série se ale počasí trochu umoudřilo a vy si teď můžete dopřát tradiční nedělní sledování superkrosu na našem webu.

VÍCE
VIDEO interview s Jamesem Stewartem
motocross

Jak všichni dobře vědí, James Stewart nezávodil už od 23. července 2016. Nakonec jsme se nedočkali ani veřejného prohlášení, které předznamenával jeho Instagram post v předvečer startu sezóny 2017. Fanoušky, média i všechny lidi kolem tak nechal v bublině nejasností, co bude dál. Půjde do důchodu? Nebo se vrátí k závodění?

VÍCE
Justin Barcia už se v AMA SX 2019 neobjeví!
motocross

Po konzultaci s doktorem i týmem se Justin Barcia z Monster Energy Factory Yamaha Teamu rozhodl nenaskočit do posledních tří kol Monster Energy AMA Supercrossu 2019, protože se chce naplno věnovat uzdravování, aby se zvládl připravit na outdoorový Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship, jenž startuje 18. května v Hangtown.

VÍCE
14. AMA SX 2019: V Nashvillu se blýskli hoši na Kawasaki
motocross

Čtrnáctou Monster Energy AMA Supercross misi tentokrát přivítalo 54 703 fanoušků na Nissan stadionu, kde se dařilo jezdcům na strojích značky Kawasaki. Vítězem třídy 450SX se stal Eli Tomac z Monster Energy Kawasaki týmu, který si připsal čtvrtou letošní výhru po své bezchybné Main Event krasojízdě. Dvěstěpadesátkám SX East dominoval Martin Davalos z Monster Energy Pro Circuit Kawasaki. V článku jsou výsledky i highlights videa a taky nějaká ta přímá řeč.

VÍCE
AMA Supercross 2019 - Houston záznamy
motocross

Letošní poslední Triple Crown zná své vítěze! Jezdci Monster Energy AMA SX šampionátu nám opět naservírovali skvělou podívanou, a to hned v šesti závodních jízdách. Na záznamy se můžete kouknout uvnitř článku.

VÍCE
Justin Brayton odnesl nehodu v Seattlu zraněním kolena
motocross

Americký matador Justin Brayton byl nešťastným účastníkem nehody, během níž skončili na jedné hromadě také Chad Reed a Kyle Chisholm v hlavním závodě třídy 450 dvanáctého kola Monster Energy AMA Supercrossu v Seattlu. Jezdec Smartop/Bullfrog/Spas/MotoConcepts Honda týmu byl okamžitě prohlédnutý zdravotnickým týmem, který mu doporučil další vyšetření.

VÍCE
12. AMA SX 2019: Dramatický Seattle
motocross

Century Link Field stadion v Seattlu hostil minulý víkend v pořadí dvanácté kolo šampionátu Monster Energy AMA SX. Vítězství si stejně jako v předchozím závodě připsal francouzský jezdec Marvin Musqin z Red Bull KTM Factory Racing Teamu. Později však přišel o několik vydřených bodů po udělení penalizace za skok na vlajku s červeným křížem po úvodním incidentu, během nějž se zranil nejen viník Chad Reed, ale také další účastník Justin Brayton, který se vydatně proletěl vzduchem. Třídu 250SX West opanoval Francouz Dylan Ferrandis.

VÍCE