AMA SX: TOP deset momentů
motocross

Prožijte znovu deset nejlepších momentů z uplynulé SX sezóny a vraťte se do dění na stadionu. V téměř dvacetiminutovém sestřihu uvidíte záběry mladých pilotů, souboj matadorů Webba a Roczena nebo zajímavé vítězství Christiana Craiga. Přejeme hezkou podívanou!

VÍCE
AMA SX: Vítězství a pády
motocross

Vítězství a pády – dva protiklady, které jsou nedílnou součástí všech závodů. Koukat na pády není moc zábavné, ale u fanoušků to je kolikrát to, co chtějí vidět. Všechny nejšílenější pády a vítězství letošní Monster Energy AMA SX sezóny najdete níže ve videu!

VÍCE
Roczen, Sexton a Lawrencovi o posledním SX závodě
motocross

Mladý Jett Lawrence ukončil letošní napínavou SX sezónu vítězstvím při 250SX West/East Showdown. Celkově bral bronz v hodnocení 250SX East. Jeho starší bratr Hunter si vedl také dobře, když obsadil třetí místo v závodě a druhé v sérii 250SX West. V nejsilnější třídě se dařilo Chase Sextonovi, který dokonce vedl závod. Nakonec skončil třetí. Ken Roczen dokončil finální závod jako desátý a v celkovém hodnocení bral stříbrný pohár. Pro tým Honda HRC to byla úspěšná SX sezóna!

VÍCE
Max Anstie o své první SX sezóně
motocross

Angličan Anstie je spokojen se svou první AMA SX sezónou v hlavní třídě 450SX. Jeho přáním je však touha, odjet více závodů! Jezdec týmu Twisted Tea HEP Suzuki bude mít nyní tři týdny na venkovní přípravu. Závodník nasbíral během uplynulé sezónu dostatek zkušeností a ukázal svou rychlost, se kterou ne každý počítal.

VÍCE
AMA Supercross 2021 – R17: Webb může slavit titul!
motocross

Závodníci americké Monster Energy AMA SX série zakončili sezónu posledním sedmnáctým závodem v Salt Lake City. Hlavní třídu ovládl tovární jezdec KTM Cooper Webb. Západní zónu dvěstěpadesátek ovládl Justin Cooper a východní zónu Colt Nichols. Nováčkem roku ve 450 se stal Dylan Ferrandis a ve 250 Seth Hammaker. Další výsledky a highlights videa hledejte níže!

VÍCE
AMA Supercross 2021 – R16: Musquin překvapivě zvítězil, na bedně i Stewart
motocross

Předposlední šestnáctý závod letošního Monster Energy AMA SX se konal na stadionu Rice-Eccles v Salt Lake City. Hlavní třídu ovládl tovární jezdec Marvin Musquin, který vyhrál poprvé od dvanáctého kola v roce 2019. Druhý skončil Cooper Webb a své první pódiové umístění bral Malcolm Stewart. Po dlouhé přestávce se do závodního kolotoče vrátili jezdci třídy 250SX East. Své první vítězství dokázal vybojovat Jo Shimoda. Další výsledky a highlights videa naleznete níže!

VÍCE
AMA Supercross 2021 – R15: Webb zvýšil náskok, 250 ovládl Thrasher
motocross

Patnácté kolo Monster Energy AMA Supercross zakončilo trojitý závod na stadionu Atlanta Motor Speedway. Vítězství v prestižní třídě 450SX získal Cooper Webb. Ken Roczen, který většinu závodu vedl, skončil nakonec druhý a Eli Tomac, obhájce titulu, dokončil závod na bronzové pozici. Předposlední závod 250SX West ovládl Nate Thrasher. Další výsledky a highlights videa naleznete níže!

VÍCE
AMA Supercross 2021 – R14: Roczen stáhnul rozdíl na třináct bodů!
motocross

Poslední úterní závod Monster Energy AMA Supercross 2021 byl celkem divoký. Ken Roczen dokázal razantně stáhnout bodový deficit v cestě za titulem. Jeho týmový kolega Chase Sexton bral druhé místo a třetí místo nakonec vyválčil Jason Anderson. Ve dvěstěpadesátkách získal třetí letošní vítězství Justin Cooper. Jak se dařilo dalším závodníkům na stadionu Atlanta Motor Speedway?

VÍCE
Brown a Sipes se vrátí v Atlantě
motocross

O víkendu se na scénu vrací supercross a závodníci odstartují do svého třináctého závodu letošní série Monster Energy AMA Supercross. Závod bude hostit stadion Atlanta Motor Speedway. Kromě návratu disciplíny, se vrací také dva jezdci na strojích GasGas.

VÍCE
Hunter Lawrence je vděčný sítím za záchranu
motocross

Akrobatický kousek předvedl při třetím závodě v Arlingtonu Hunter Lawrence. I přes výlet mimo trať a ztrátu času, dokázal dojet pátý. Australan je vděčný sítím, které tam byly, za jeho záchranu.

VÍCE