AMA Supercross 2020 – Glendale report
motocross

Na State Farm Stadium v Glendale, Arizona, se konal další díl oblíbeného seriálu Monster Energy Supercross 2020. Čtvrtý závod se jel poprvé ve formátu „Triple Crown“, kdy na jezdce obou kategorií čekají tři hlavní závody, ze kterého vzejdou jezdci na stupně vítězů.

VÍCE
Dylan Ferrandis dostal podmínku
motocross

Každý fanoušek supercrossu zaznamenal, co se dělo při dalším závodě série AMA SX v Anaheimu. O největší zájem veřejnosti se postaral Dylan Ferrandis. Za své chování dostal dvanáctiměsíční podmínku od AMA.

VÍCE
Jett Lawrence po Anaheim 2: Nikdy se nespokojím jen s 2. místem!
motocross

Jett Lawrence se vyjádřil, že slovy vůbec nedokáže popsat svoje zklamání ze zahozeného triumfu. Přestože je mu teprve šestnáct let, na trati Anaheim 2 předvedl úžasný výkon a dal význam tomu, co znamená (pro někoho možná jen fráze): "Nikdy se nevzdávej!" Podle dostupných informací by měl být Jett už momentálně po případné operaci zlomené klíční kosti, přičemž doufá, že bude co nejdříve zpět v akci.

VÍCE
AMA Supercross 2020 Anaheim II – report
motocross

Tak a je to konečně tady. Po dvou úvodních závodech, kdy se jezdci oťukávali, se do toho opřeli naplno a v Anaheimu předvedli neuvěřitelnou show! To platí především pro jezdce slabší třídy 250SX West, ale ani ostřílení matadoři z třídy 450SX nebyli pozadu. Více v reportu.

VÍCE
AMA Supercross 2020 Anaheim II - záznamy
motocross

Třetí kolo AMA SX šampionátu je za námi, takže honem sledovat záznamy, protože tohle byla velká show!!! PS: Pokud byste někdo věděl o lepším zdroji záznamů bez takové spousty reklam, neváhejte se ozvat!

VÍCE
Filip Neugebauer se loučí s Kawasaki
motocross

Supercross - Filip Neugebauer – Kawasaki – Team Pfeil. Toto nerozlučné spojení trvalo dlouhá léta. Filip se v rámci shrnutí dortmundského SX víkendu zmínil i o ukončení této spolupráce. Kde ho nadále uvidíme a na jaké motorce bude závodit?

VÍCE
Názor Darrena Lawrence na kariéru jeho syna Jetta
motocross

Pokud byste měli možnost strávit nějaký čas v MXGP paddocku s Lawrence rodinou, určitě byste zjistili, co my už víme, a to že se jedná o jednu z nejpřátelštějších rodin, které nechybí dobrá nálada a nelze přehlédnout, jak velká je jejich závodnická vášeň.

VÍCE
Roczen: „Jeden z nejsladších okamžiků mé kariéry.“
motocross

Ken Roczen měl za poslední roky spoustu věcí, které ovlivnily jeho výkony, ať už se jednalo o zranění nebo vypořádání se s virem Epstein-Barr. Němec tak téměř tři roky nevyhrál hlavní závod AMA SX.

VÍCE
ADAC SX Dortmund 2020: Rathouský v sobotu na bedně
motocross

Třídenní supercrossový maraton. Takový byl už 37. ročník ADAC Supercross v německém Dortmundu. V hlavní kubatuře SX1 se stal Králem americký závodník Tyler Bowers. Ve třídě SX2 se stal Princem Anthony Bourdon a ve stopětadvacítkách byl korunován Juniorským Princem Pius Bergmann. Náš reprezentant Filip Neugebauer závodil všechny tři dny, pouze jeden se však podíval do finále.

VÍCE
AMA Supercross 2020 St. Louis – report
motocross

AMA SX sezóna 2020 se už naplno rozjela! Stadion v St. Louis hostil druhé kolo tohoto prestižního šampionátu a opět nebyla nouze o skvělé divácké zážitky. Ve třídě 250SX West jsme viděli skvělý výkon Jetta Lawrence a v královské třídě 450SX zase emotivní návrat Kena Roczena na vrcholný stupínek pódia.

VÍCE