Red Bull Straight Rhythm bude v roce 2018 jen o dvoutaktech!
motocross

Čtyřtakty, motorky s elektronickým vstřikováním a další seznam věcí, které letos na Red Bull Straight Rhythm rozhodně neuvidíme. Tahle všemi ostře sledovaná událost se vrací do Fairplex v Pomoně 20. října. A tentokrát bude celý event pouze o dvoutaktech (ring-a-ding-ding).

VÍCE
Amatérský Arenacross v USA končí
motocross

Populární amatérská SX série AMSOIL Arenacross, která měla sloužit jako vstupenka do světa Monster Energy AMA SX šampionátu, si letos odjela svůj poslední ročník. Nahradí ji osmidílná série Supercross Futures, která se poje na stejných tratích, jako profesionální šampionát.

VÍCE
17. Monster Energy AMA SX 2018 – Las Vegas
motocross

Finálový závod největší SX série na světě je za námi a konečně tedy známe letošní mistry tříd 450SX, 250SX West a 250SX East. Dle očekávání se jimi stali Jason Anderson, Zach Osborne a Aaron Plessinger, ovšem bodové rozdíly mezi nimi a jejich pronásledovateli nebyly zrovna velké, takže stát se mohlo cokoliv.

VÍCE
16. Monster Energy AMA SX 2018 – Salt Lake City
motocross

Předposlední závod americké SX série přinesl perné chvilky oběma potenciálním šampionům – zapotili se Aaron Plessinger i Jason Anderson, ani jednomu se nepodařilo získat titul ještě před koncem šampionátu, takže vyvrcholení přijde až za týden v Las Vegas! Více v reportu.

VÍCE
Cooper Webb a jeho zranění
motocross

Jezdec tovární Yamahy Cooper Webb má výčet zranění rozsáhlejší, než se původně myslelo. Kdy se ho dočkáme zpátky na motorce je zatím nejasné.

VÍCE
15. Monster Energy AMA SX 2018 – Foxborough
motocross

Na stadionu ve Foxborough se odjela 15. zastávka seriálu AMA SX 2018. Tentokrtá na nás čekal denní závod, který přinesl drama v samotných závěrech hlavních jízd. Hlavní hvězdou se přitom stal jezdec na třetím místě ve slabší třídě.

VÍCE
Kyle Peters se pokusí závodit s utrženými vazy v koleni
motocross

Nepříznivé povětrnostní podmínky přinesly obrovskou smůlu jezdci týmu JGR Suzuki Kyle Petersovi, který při cestě na start posledního tréninku uklouzl tak nešťastně, že si utrhal vazy v koleni. Kyle se však i přesto hodlá postavit na start dnešního závodu ve Foxborough!

VÍCE
Zach Osborne prodloužil kontakt s Husqvarnou
motocross

Loňského AMA SX a AMA MX šampiona třidy 250 Zacha Osborna uvidíme v týmu Rockstar Energy Husqvarna minimálně do roku 2020.

VÍCE
Cooper Webb a Austin Forkner jsou zranění
motocross

V Minneapolis se zranili hned dva elitní AMA jezdci Cooper Webb a Austin Forkner. Detaily o jejich zranění najdete v článku.

VÍCE
14. Monster Energy AMA SX 2018 – Minneapolis
motocross

Report spolu se záznamy z třetího Triple Crown závodu letošní AMA SX série je právě online!

VÍCE