Startovní listiny Red Bull Straight Rhythm
motocross

Nejsledovanější akcí tohoto víkendu bude bezpochyby Red Bull Straight Rhythm, kde se bude závodit ve třídách Open, Lites a speciální třídě dvoutaktů. Proti sobě se navíc postaví legendy tohoto sportu – Chad Reed a Ryan Villopoto!

VÍCE
Jimmy Decotis pojede na JGR Suzuki
motocross

Justin Hill má v JGR Suzuki nového parťáka ve třídě 250. Druhým jezdcem do slabší třídy se totiž stal Jimmy Decotis, kterého jsme v tomto roce mohli vidět na Geico Hondě.

VÍCE
Monster Energy Cup 2017 report + HD video
motocross

Svým pojetím a výší prize money unikátní Monster Energy Cup zná svého vítěze pro rok 2017 a zároveň druhého muže své sedmileté historie, který si odváží milion dolarů v kapse! Kdo se jím stal, se dozvíte v reportu nebo z přiložených videozáznamů.

VÍCE
Jak sledovat Monster Energy Cup 2017
motocross

O víkendu nás čeká jedna z nejostřeji sledovaných SX akcí každého roku – Monster Energy Cup, kde si to jezdci rozdají o Monster Milion. Tahákem pro evropské fanoušky bude mimo jiné i účast Tima Gajsera, takže pokud si tuto akci nechcete nechat ujít, máme pro vás vše potřebné!

VÍCE
Davi Millsaps se zranil při testování
motocross

Krátce po oficiálním podpisu smlouvy s tovární Yamahou se Davi Millsaps zranil při testování před Monster Energy Cupem, kde měl debutovat v novém týmu. Tovární Yamaha tedy nebude mít na startu ani jednoho jezdce.

VÍCE
Davi Millsaps míří do tovární Yamahy
motocross

Cooper Webb má v týmu nového parťáka. Místo Chada Reeda jím bude další zkušený jezdec Davi Millsaps, který se na zbrusu nové YZ450F představí už 14. října na Monster Energy Cupu.

VÍCE
Australian Supercross 2017 Rd 1: Úvodní kolo ovládli Brayton a Mellross
motocross

V sobotu se několikatisícový dav superkrosových fanoušků dočkal v australské Jimboombě (Queensland) úvodního kola letošní šestidílné mezinárodní série Australia Supercross 2017. Předzávodně papírový americký favorit třídy SX1 Justin Brayton proměnil svoji šanci ve vítězství a na stupně vítězů ho doprovodili Aussieci Dean Ferris a Daniel Reardon. Třídě SX2 dominoval po zaváhání Gavina Faithe nakonec Hayden Mellross a poslední stupínek bedny patřil Mitchell Evansovi. Povedená VIDEO shrnutí, podrobnější výsledky a pár informací navíc se dozvíte z článku.

VÍCE
Cooper Webb vynechá Monster Energy Cup 2017
motocross

Jezdec tovární Yamahy Cooper Webb se nepostaví na start prestižního Monster Energy Cupu, který je jede 14. října v Las Vegas. Důvodem je zraněný palec z MXGP USA.

VÍCE
Justin Barcia pojede Monster Energy Cup na Hondě
motocross

Před nějakým časem jste si u nás mohli přečíst, že Justin Barcia opouští tým JGRMX a jeho budoucnost je zatím nejasná. S rychle blížícím se Monster Energy Cupem přichází jedna dobrá zpráva – Justin se zúčastní na své vlastní Hondě! Tedy na stejné značce, se kterou tento závod vyhrál v roce 2012.

VÍCE
Superkrosový kalendář 2017-2018
motocross

Za měsíc odstartuje série superkrosových závodů velkolepým Monster Energy Cupem v Las Vegas a na stejném místě skočí začátkem května. Během této dlouhé doby se jak v USA, tak i v Evropě odjede spousta zajímavých závodů a na jejich seznam se můžete podívat zde.

VÍCE