Brown a Sipes se vrátí v Atlantě
motocross

O víkendu se na scénu vrací supercross a závodníci odstartují do svého třináctého závodu letošní série Monster Energy AMA Supercross. Závod bude hostit stadion Atlanta Motor Speedway. Kromě návratu disciplíny, se vrací také dva jezdci na strojích GasGas.

VÍCE
Hunter Lawrence je vděčný sítím za záchranu
motocross

Akrobatický kousek předvedl při třetím závodě v Arlingtonu Hunter Lawrence. I přes výlet mimo trať a ztrátu času, dokázal dojet pátý. Australan je vděčný sítím, které tam byly, za jeho záchranu.

VÍCE
Nový svět Dominique Thuryho
motocross

Monster Energy AMA Supercross má statut FIM World Campionship. A v západní zóně třídy SX 250 má letos svět dva zástupce: zkušeného Francouze Cedrica Soubeyrase a nováčka Němce Dominique Thuryho.

VÍCE
AMA Supercross 2021 – R11: Webb zvyšuje náskok, Lawrence poprvé zvítězil
motocross

Druhý ze tří závodů proběhl večer na stadionu AT&T v texaském Arlingtonu. Jezdci nejprestižnější kategorie odjeli již jedenáctý závod. Druhé vítězství v Arlingtonu bral Cooper Webb, kterému přihlíželo omezené množství fanoušků v ochozech stadionu. Na pódium ho doprovodil druhý Eli Tomac a třetí Ken Roczen. Čtyři závody = čtyři různí vítězové ve třídě 250SX West. Tentokrát to byl Hunter Lawrence, který zvítězil a do svých statistik si připsal své první SX vítězství. Další výsledky a highlights videa hledejte níže!

VÍCE
Seth Hammaker: Je to opravdu neuvěřitelné!
motocross

Skvělou noc zažil v neděli mladý závodník Seth Hammaker, který hájí barvy Monster Energy/Pro Circuit/Kawasaki ve třídě 250SX West. Závod i místní trať mu v neděli nadmíru vyhovovaly a došel si tak za svým prvním vítězstvím!

VÍCE
AMA Supercross 2021 – R10: Hammaker poprvé zvítězil, Roczen přišel o vedení
motocross

Trojitý závod v Arlingtonu odstartoval dominantním vítězstvím Cooper Webb, který se posunul na pozici vedoucího jezdce. Ve třídě 250SX West byl tentokrát korunován nováček Seth Hammaker, který ukázal celému paddocku a všem fanouškům svůj potenciál. Kromě výsledků naleznete níže také highlights videa!

VÍCE
AMA Supercross 2021 – R9: Webb stahuje Roczena!
motocross

Devátý závod Monster Energy AMA Supercross byl odjet na stadionu Daytona International Speedway. Eli Tomac získal své páté vítězství v Daytoně a na pódiu ho doplnil Cooper Webb s Aaronem Plessingerem. Ve druhém závodě 250SX West zvítězil úplně poprvé Cameron McAdoo. Výsledky ostatních jezdců a highlights videa hledejte níže.

VÍCE
Zach Osborne nepojede v Daytoně
motocross

Bohužel Zach Osborne nebude tento víkend závodit v Daytoně. Důvodem je zranění zad, které utrpěl při druhém závodě v Orlandu. Závod s bolestmi dokončil, ale není uzdraven natolik, aby mohl znovu závodit v Daytoně.

VÍCE
Adam Cianciarulo aktualizace zranění po Orlandu
motocross

Adam Cianciarulo na druhém závodě v Orlandu bojoval o vítězství, potkal ho však těžký pád. Jezdec tovární Kawasaki na svých sociálních sítích odhalil, že si zlomil klíční kost a nějakou dobu bude mimo sedlo motocyklu.

VÍCE
AMA Supercross 2021 – R8: Webb ovládl druhý závod v řadě!
motocross

Osmé kolo FIM světového šampionátu AMA Supercross se konalo na stadionu Camping World v Orlandu, kde vítězství v hlavním eventu 450SX získal Cooper Webb. Jeho týmový kolega, Francouz Marvin Musquin, skončil druhý. Dvojici doplnil na stupních vítězů Justin Barcia. Mohli jsme shlédnout také první závod třídy 250SX West, kterou ovládl Justin Cooper. Jak si vedli další jezdci?

VÍCE