15. Monster Energy AMA SX 2018 – Foxborough
motocross

Na stadionu ve Foxborough se odjela 15. zastávka seriálu AMA SX 2018. Tentokrtá na nás čekal denní závod, který přinesl drama v samotných závěrech hlavních jízd. Hlavní hvězdou se přitom stal jezdec na třetím místě ve slabší třídě.

VÍCE
Kyle Peters se pokusí závodit s utrženými vazy v koleni
motocross

Nepříznivé povětrnostní podmínky přinesly obrovskou smůlu jezdci týmu JGR Suzuki Kyle Petersovi, který při cestě na start posledního tréninku uklouzl tak nešťastně, že si utrhal vazy v koleni. Kyle se však i přesto hodlá postavit na start dnešního závodu ve Foxborough!

VÍCE
Zach Osborne prodloužil kontakt s Husqvarnou
motocross

Loňského AMA SX a AMA MX šampiona třidy 250 Zacha Osborna uvidíme v týmu Rockstar Energy Husqvarna minimálně do roku 2020.

VÍCE
Cooper Webb a Austin Forkner jsou zranění
motocross

V Minneapolis se zranili hned dva elitní AMA jezdci Cooper Webb a Austin Forkner. Detaily o jejich zranění najdete v článku.

VÍCE
14. Monster Energy AMA SX 2018 – Minneapolis
motocross

Report spolu se záznamy z třetího Triple Crown závodu letošní AMA SX série je právě online!

VÍCE
AMA SX 2018 Minneapolis - záznamy
motocross

Třetí Triple Crown je za námi a u nás na Motolevelu vám jako vždy přinášíme HD záznamy včetně reportu.

VÍCE
Justin Barcia se vrací už tento víkend
motocross

Původní zprávy hovořily o Salt Lake City, nicméně Yamahy s číslem 51 se na startu AMA SX dočkáme už tento víkend v Minneapolis.

VÍCE
13. Monster Energy AMA SX 2018 – Seattle
motocross

Třináctý díl seriálu AMA SX byl poznamenán hustým deštěm, který vydatně smočil závodní trať na otevřeném stadionu v Seattlu. Závody tak pro mnohé připomínaly boj o přežití, ve kterém největší houževnatost prokázali Eli Tomac a Aaron Plessinger.

VÍCE
Justin Barcia se vrátí v Salt Lake City
motocross

Rekonvalescenční proces Justinovi ruky se mírně prodloužil, takže ho na pár příštích závodů zastoupí Josh Hill, jak už jsme informovali dříve. Barcia by se měl vrátit v předposledním kole šampionátu v Salt Lake City.

VÍCE
Josh Hill zastoupí Justina Barciu
motocross

Justin Barcia se prozatím stále nechystá naskočit zpět do AMA SX šampionátu, takže tovární tým Monster Energy Yamaha povolala „MX důchodce“ Joshe Hilla.

VÍCE