Josh Hill si při tréninku vykloubil kyčel
motocross

Vypadá to, že jakmile SX jezdci dostali zelenou a konečně je jasné, že se v neděli 31. května 2020 začne znovu závodit, mnozí z nich se rozhodně nešetří. V rámci přípravy na pokračující sezónu série East Coast Lites SX nešťastně upadl Josh Hill. Co se mu stalo? Čtěte dál...

VÍCE
Virtuální Monster Energy Supercross
motocross

Stejně jako ostatní disciplíny motorsportu, odjeli i vybraní SX jezdci svůj závod. Video sestřihy ze závodu, kterého se zúčastnil například Adam Enticknap, Adam Cianciarulo, Aaron Plessinger, Marvin Musquin a další, hledejte níže. Současně nechybí ani výsledky virtuálního závodu.

VÍCE
Cooper Webb je připraven závodit!
motocross

Red Bull KTM Factory Racing Team oznamuje, že jejich závodník Cooper Webb, který závodí v hlavní třídě 450SX, je „READY TO RACE.“ Celý tým i jezdec se těší na zbývajících sedm kol AMA Supercrossu na stadionu Rice-Eccles v Salt Lake City v Utahu.

VÍCE
Supercross je opravdu zpět!
motocross

AMA Supercross je konečně zpět a Feld oznamuje, že se všechny závody budou konat v Utahu a závodit se začne 31. května 2020! Závody by se měly jet v rozmezí několika dní. V hlavní třídě 450SX si drží Eli Tomac tříbodový náskok na Kena Roczena. Oba závodníci mají dva týdny na to, aby se znovu připravili na dojetí šampionátu. Výtah z tiskové zprávy a termíny zbývajících závodů naleznete níže.

VÍCE
Max Anstie znovu jezdí na motorce
motocross

Britský závodník pozitivně informoval na svém Instagramu o pokrocích. Max se konečně vrátil po zranění achilovky a nyní se snaží připravit na závody ve Spojených státech.

VÍCE
Hunter Lawrence se připravuje na supercross
motocross

Australský mladík Hunter Lawrence se vrátil na supercrossovou trať a vypadá to, že se připravuje na svůj SX debut, pokud bude seriál pokračovat dle plánu 31. května 2020!

VÍCE
Aldon Baker už netrénuje Jason Andersona! Proč?
motocross

S ohledem na už tak obtížnou současnou situaci a všechny těžkosti s ní související se rozhodl Jason Anderson přihodit překvapivou zprávu, která hovoří o rozdělení jeho MX/SX cesty s trenérem Aldonem Bakerem. Jak on sám připustil ve svém dlouhém postu na sociálních sítích, zatím nedokáže přesně určit, jestli udělal dobré nebo špatné rozhodnutí. Jak se k rozpadu vyjádřil, se dozvíte z jeho postu.

VÍCE
Eli Tomac rozšířil řady novopečených otců
motocross

Zatím se mluví více o tom, že bude v rámci koronavirové karantény spousta dětí pravděpodobně počata. Ovšem Eli Tomac se nedávno na sociálních sítích pochlubil rodinnou novinkou a představil svého prvorozeného potomka. Co myslíte, holka nebo kluk?

VÍCE
Reed je připraven závodit!
motocross

Pokud dojde ke květnovému závodění, je australský matador Chad Reed naplno připraven naskočit na závody, i přes to, že má novou motorku.

VÍCE
Cooper Webb o obnovení supercrossu v květnu
motocross

Cooper Webb se na sociálních sítích rozpovídal o návratu SX závodů v příštím měsíci, navzdory celosvětového šíření pandemie coronaviru. Jezdec tovární KTM říká, že to vypadá sporně. Webb říká, že některé týmy a jezdci mají pocit, že není dost času na to, abychom byli připraveni na 15. května 2020. Zdá se však, že Cooper má zájem o to, aby se závodní sezóna znovu rozeběhla.

VÍCE