Týmové focení KTM Team 2020
motocross

Podívejte se na výběr fotek z oficiálního focení pro sezónu 2020 s týmem Red Bull/KTM – Cooper Webb #1 a Marvin Musquin #25 a s týmem Rocky Mountain ATV/MC/KTM – Blake Baggett #4 a Justin Bogle #19. Bohužel Marvin se stále léčí, a tak prozatím neexistuje fotka na motorce.

VÍCE
Dylan Ferrandis se naplno přesune na 450
motocross

Dylan potvrdil v rozhovoru pro Swampoto, ihned po pařížském supercrossu, že se pro další sezónu 2021 přesouvá do kategorie 450.

VÍCE
Brian Hsu se vrátil v plné parádě
motocross

Brian Hsu, pařížský Princ a bývalý mistr světa třídy 85 a 125 se vrátil na závodní scénu hodně stylově. Vyrazil na supercrossový závod do Paříže a na plné čáře vyhrál třídu SX2.

VÍCE
Paris SX 2019 – Výsledky závodního víkendu
motocross

Plná aréna se 35 000 diváky, báječná atmosféra, úžasná FMX show a perfektní závody. Takový byl letošní pařížský supercross. Králem hlavního města Francie a třídy SX1 se stal americký závodník Justin Barcia. Princem se stal Brian Hsu ze třídy SX2.

VÍCE
JGRMX Suzuki představil tým pro rok 2020
motocross

JGRMX/Yoshimura/Suzuki Factory Racing team konečně odprezentoval jezdce pro sezónu 2020. Novým členem JGR Suzuki party bude ve třídě 450SX "Rookie" roku Joey Savatgy. Vrací se rovněž Alex Martin, který pojede ve třídě 250 na stroji RM-Z250.

VÍCE
ADAC SX Stuttgart 2019: Celkové výsledky
motocross

První ADAC Supercross 19/20 se konal o uplynulém víkendu v německém Stuttgartu. Jednalo se o 37. ročník supercrossu v tomto německém městě. Americký závodník Ryan Breece byl korunován jako „Král Sttutgartu“ v kategorii SX1. „Princem Sttutgartu“ se stal po dobrém výkonu mladý německý jezdec Paul Haberland ve třídě SX2. Dobře si vedl i náš závodník Filip Neugebauer!

VÍCE
Zach Osborne na SX v Paříži neuvidíme
motocross

Pařížský supercross patří dlouhodobě mezi jedny z nejprestižnějších mezinárodních superkrosových závodů, které se jedou mimo tzv. hlavní sezónu. A je na programu už tento víkend (9. - 10. listopadu 2019)! Naneštěstí se startovka ztenčila o jezdce Zacha Osborne z Rockstar Energy Husqvarna týmu, který má zdravotní potíže.

VÍCE
Paris Supercross 2019: startovní listiny
motocross

Pařížský supercross se vrací do La Défense Areny následující víkend 9. – 10. listopadu 2019. V předběžných startovních listinách najdeme velice zajímavá jména SX hvězd. Pro případné fanoušky a nadšence nechybí ani informace o zakoupení vstupenek.

VÍCE
Chase Sexton si zlomil kličku
motocross

Americký jezdec Chase Sexton, který patří do týmu Geico Honda, si při nedávném tréninku zlomil klíční kost a vyřadil se tak z příprav na blížící se AMA SX sezónu. Ale vypadá to, že nebude mimo dlouho...

VÍCE
Jordi Tixier je po pádu ve Vegas v pořádku
motocross

Jordi je už doma ve Francii a připouští, že je šťastný, že odešel po svých. Po děsivém pádu během tréninku na Monster Energy Cup, kdy byl silně otřesen, byl vyloučen z nočního hlavního závodu – ale mohlo to být mnohem horší!

VÍCE