Ken Roczen – rok poté
motocross

Po 364 dnech se Ken Roczen opět postavil na start třetího závodu AMA SX série v Anaheimu, což pro něj mělo opravdu silný osobní význam – přesně před rokem si zde totiž málem zničil celou kariéru. O svých pocitech se rozpovídal pro RacerX a my vám tento rozhovor přinášíme jako první.

VÍCE
3. Monster Energy AMA SX 2018 – Anaheim 2
motocross

Třetí pokračování AMA SX 2018 bylo okořeněno naprosto rozdílným systémem závodů, než na jaký jsme byli u superkrosu zvyklí. Jak premiérový systém „Triple Crown“ dopadl a kdo se s ním popral nejlépe, se dozvíte v našem reportu.

VÍCE
AMA SX 2018 Anaheim 2 - záznamy
motocross

Honem koukat na AMA SX záznamy! Tentokrát se jel první "Triple Crown" - každá třída tak odjela hned tři hlavní závody!

VÍCE
Stav marodky před AMA SX A2 2018
motocross

Překvápko v podobě potvrzené účasti Marvina Musquina ve 3. kole Monster Energy AMA SX 2018 podruhé v Anaheimu už jsme vám prozradili. Kdo ale dál zůstává ze hry, se dozvíte právě teď. V článku je navíc jako bonus umístěné video z Press Day, v němž je největší prostor věnovaný Shane McElrathovi, Cooper Webbovi, Justinu Barciovi a Deanu Wilsonovi. A nechybí ani odkaz, kde můžete sledovat ONLINE kvalifikace.

VÍCE
Marvin Musquin zkusí A2 odzávodit!
motocross

Přestože jsme vás včera informovali, že účast Marvina Musquina v AMA SX Anaheim 2 závodě je pouze padesátiprocentní, nakonec je všechno jinak. Francouzský bojovník se i přes vykloubené rameno z Houstonu rozhodl do třetího dílu Monster Energy AMA SX série 2018 naskočit!

VÍCE
Pojedou Marvin Musquin a Eli Tomac Anaheim 2?
motocross

Ve druhém kole AMA SX 2018 jsme přišli hned o dva hlavní kandidáty na titul – Marvina Musquina a Eliho Tomaca. Oba se potýkali se zraněným ramenem. Budou na startovní bráně v Anaheimu 2 tento víkend? Dozvíte se v článku.

VÍCE
Co se doposud ví o zranění Marvina Musquina z Houstonu?
motocross

Marvin Musquin je často vykreslovaný jako jezdec, který podává konzistentní výkony a zřídkakdy prodělává krize. Jinak tomu bohužel bylo během druhého kola Monster Energy AMA SX v Houstonu, kde Marvin upadl během Heat Race a ihned po pádu bylo možné sledovat, že se drží za rameno. Reportéři na FOX Sports 1 nás později informovali, že si vykloubil při pádu rameno. 


VÍCE
ADAC SX Dortmund 2018: Bowers králem, Lebeau princem! 

motocross

Výroční 35. ADAC SX Dortmund skončil včerejší korunovací šestadvacetiletého amerického dominantního krále Tylera Bowerse a francouzského prince Juliena Lebeau. Oběma jmenovaným se v neděli podařilo vyhrát hlavní závodní rozjížďky, a tím pádem už jejich celková vítězství nemohl nikdo uloupit. Filipu Neugebauerovi se po nevydařené sobotě podařilo znovu dostat do finále a v cíli z toho byla osmá pozice a desátá za jeho třídenní účinkování celkově. Do závodů SX3 naskočila naše naděje Adam Máj, který vyzávodil šestou příčku. Jeho konečná pozice je shodná s tou Filipovou – desátý flek.

VÍCE
ADAC SX Dortmund 2018: Bowers a Larranaga tituly, Neugec celkově 6.

motocross

V německém Dortmundu se včera v noci rozdělovaly tituly prince a krále celého ADAC SX Cup 2017/2018. Vítězným tažením se opět blýskl celkový US král Tyler Bowers z Monster Energy Kawasaki Elf Team Pfeil. Titulu prince se po přetahované nakonec se zanedbatelným pětibodovým rozdílem dočkal Španěl Iker Larranaga. Čech Filip Neugebauer se tentokrát do finále nedostal, avšak jeho cesta šampionátem stačila bodově na celkové šesté místo v sérii. Ve stopětadvacítkách bral holeshot Martin Venhoda, který proskočil cílem na čtvrtém místě a patří mu totožná souhrnná příčka po jeho vystoupení v Dortmundu. Adam Máj ve třídě SX3 po nepovedeném pátku skončil v sobotu na desátém místě a v celkovém pořadí obsadil osmé místo. Více výsledků, odkaz na LIVE STREAM a LIVE TIMING jsou v článku, pokud vás tedy zajímá, kdo se stane celkovým králem a princem 35. SX v Dortmundu?!

VÍCE
2. Monster Energy AMA SX 2018 – Houston
motocross

Druhé kolo AMA SX šampionátu 2018 sebou přineslo naprosto parádní závodění ve třídě 250SX West, které byste si neměli nechat ujít! V královské třídě nám ze hry vypadli Eli Tomac a Marvin Musquin, takže Jason Anderson mohl slavit vítězství. HD záznamy přiloženy!

VÍCE