AMA Supercrosss bude pokračovat později
motocross

Internetem kolovaly neověřené zprávy o konci letošní seriálu AMA Supercross. Promotér populárního seriálu však tuto zprávu vyvrátil a vysvětlil, jak sezóna bude pokračovat!

VÍCE
Moreau: Stále nevím, proč k tomu pádu došlo…
motocross

Francouzský závodník Brian Moreau právě prochází těžkým obdobím, když se snaží zotavit z vážného zranění, které utrpěl při svém prvním SX závodu v USA. Brian upadl nešťastně a utrpěl zlomeninu obratle C7. Talentovaný závodník říká, že nechápe, jak k pádu došlo a že mu chybí jeho tým.

VÍCE
Zach Osborne je mimo až do Hangtownu
motocross

Zach Osborne sdělil, že se nevrátí k závodění, dokud se zcela nezotaví po svém zranění, které se ukázalo být mnohem horší, než jaká byla původní diagnóza po pádu při tréninku před několika týdny. Celé sdělení níže.

VÍCE
SX v Indianapolis a Detroitu zrušeno
motocross

Poté, co se objevily informace o tom, že Guvernér Indiany Eric Holcomb omezil shromáždění s více než 250 lidmi, bylo potvrzeno, že víkendový závod Indianapolis Supercross je zrušen! Zrušen byl i závod v Detroitu. Znamená to tak konec závodů minimálně do konce března!

VÍCE
Zrušen je i supercross v Seattlu
motocross

Probíhající zprávy o šíření koronaviru a jeho dopadu na sportovní akce a shromáždění se více a více dotýkají všech fanoušků a organizátorů akcí po celém světě. Opatření je nevyhnutelné, a tak společnost Feld Entertainment vydala prohlášení o ovlivnění dalších kol Monster Energy Supercross.

VÍCE
SX Daytona: Výsledky a highlights
motocross

Dva závodníci šli na start desátého závodu Monster Energy AMA Supercross se stejným počtem bodů. Tím, kdo byl šťastnější, byl Eli Tomac. Eli má nyní tříbodový náskok na Kena Roczena. Třídu 250SX ovládl Garrett Marchbanks. Jak dopadly ostatní výsledky a videa naleznete zde.

VÍCE
Brian Moreau pokračuje v léčbě ve Francii
motocross

Francouzský závodník Brian Moreau přidal na svůj Instagram zprávu o jeho zranění a cestě za zotavením. Brian je zpět ve Francii, což je skvělá zpráva.

VÍCE
Eli Tomac: „Kontakt s BB4 byl chybou na mé straně.“
motocross

Pády k supercrossu prostě patří … V jedné ze zatáček při závodě v Atlantě se pokusil udělat předjíždějící manévr Eli Tomac na Blake Baggetta, oba jezdci však upadli. Vyjádření Eli Tomaca k incidentu naleznete níže. Jezdec na zelené Kawasaki ještě dokázal posbírat některé body potřebné do celkového hodnocení, takže by v dalším závodě měli nastoupit dva jezdci s červenou tabulkou, z důvodu stejného počtu bodů.

VÍCE
AMA Supercross 2020 Atlanta - záznamy
motocross

Devátý závod a tudíž polovina sezóny AMA SX série je za námi a byla to vskutku parádní podívaná! Dosud vedoucí jezdec královské třídy Eli Tomac měl velice smolnou noc, za to Ken Roczen dominoval, takže nyní mají oba stejný počet bodů! Záznamy si určitě nenechte ujít.

VÍCE
Zach Osborne se zranil při tréninku
motocross

Zach Osborne, člen týmu Rockstar Energy Husqvarna Factory, se zranil během tréninkové jízdy na Floridě tento víkend. Osborne z pádu vyvázl se zlomeným žebrem, pohmožděnými plícemi a podvrtnutým zápěstím. Termín jeho návratu na závodní tratě není prozatím jasný.

VÍCE