Formulový Drexler Cup se opět pojede letos v Brně
ostatní

V předešlých sezónách jsme mohli vidět formulový pohár Drexler Formula Cup na okruzích v ČR, letos opět mohou diváci v Brně tento seriál při Masaryk Racing Days vidět. Loňské třetí místo Tomáše Chabra a druhé místo Vojtěcha Birguse potěšilo diváky a letos opět mohou české jezdce vidět naživo v Brně při Masaryk Racing Days, kam formulový pohár Drexler Formel Cup opět přiveze nadupané pole formulí, od F3 až po formule Renault, nebo F4.

VÍCE
Max Karhan začal WSK 2023 s novou technikou v Lonátu
ostatní

Za mrazivého lednového počasí se jel úvodní letošní závod motokárového WSK na trati v italském Lonátu. Náš motokárový jezdec Max Karhan se po prvním seznámení s novou třídou a technikou při listopadovém závodě WSK v roce 2022 a testování na začátku ledna 2023 zúčastnil prvního letošního ostrého závodu.

VÍCE
12. Dakar fotografa Chytky: Nemoc a průjezdy bez prachu
ostatní

Více než 8 500 kilometrů během šestnácti dnů letos absolvovali závodníci slavné Rallye Dakar. V cíli v Dammámu byly k vidění radost i smutek a snad ve všech tvářích dobře patrná únava. „Výživný ročník – moc těžký a z českého pohledu úspěšný," míní Marian Chytka. Rodák ze Vsetína nereprezentoval Česko v žádné z kategorií, ale už podvanácté dokumentoval s foťákem v ruce to nejpodstatnější, co se na tratích semlelo. Spolupracoval s těmi nejlepšími závodními značkami.

VÍCE
ROZHOVOR: Rychlý mladík z rychlých kár - Max Karhan
ostatní

Rádi bychom vám představili jezdce, který zatím sbírá zkušenosti v malých motokárách. Na rozhovor jsme tentokrát pozvali Maxe Karhana.

VÍCE
Výběrové řízení na pozici motomechanik Yamaha v Brně
ostatní

Jsi z Brna a okolí? Zajímají tě motorky? Jsi zkušený motomechanik a hledáš práci? Pokud jsou všechny tvé odpovědi ANO, tak pro tebe máme super nabídku od brněnského dealera Yamaha PEMM Brno. Mrkni a posílej životopis!

VÍCE
Historické škodovky ovládnou brněnskou Olympii
ostatní

Simply Clever a Simply the Best. Od 9. do 26. února si v brněnském nákupním centru Olympia dají dostaveníčko ty největší perly z historie automobilky ŠKODA. A všem návštěvníkům se naskytne opravdu fantastická podívaná.

VÍCE
Lukáš Hutla se nešťastně zranil před odjezdem do Švédska
ostatní

Plány českých ledařů jsou velkorysé každý rok. Jenže paní Zima jim nejde na ruku, a byť jsou průměrné teploty na našem území o pár stupňů nižší než kupříkladu v eneolitu, na pořádání ledové dráhy nemůže být ani pomyšlení. Kvůli válce na Ukrajině se pupek ledařského světa přesunul do Švédska, kam zítra nad ránem se svým otcem vyrazí také Lukáš Hutla. Přeloučský ledař je připravený, byť letos inkasoval své první zranění.

VÍCE
Nejúspěšnější sportovec roku 2022
ostatní

I letos odstartoval projekt Nejúspěšnější sportovec roku, tentokrát za rok 2022. Věříme, že i letos vše proběhne stejně jako loni normálně a bez omezení, zasloužíte si to všichni. Projekt letos zavítá do 30 měst naší republiky, do regionů, kde se naši partneři z řad ČUS, měst, krajů a sportovních klubů znovu a s vervou vrací k našemu společnému projektu. Aktuálně jsou aktivní čtyři města, kde najdeme i zástupce z motorsportu! Najděte si svého favorita a dejte mu svůj hlas!

VÍCE
DAKAR 2023: Jedenáctá etapa
ostatní

První část maratonské etapy mají jezdci za sebou. A všichni ne úplně bez komplikací. Českým posádkám se dnes chyby víceméně vyhýbaly a 274 měřených kilometrů jim nenadělalo tolik problémů jako ostatním. Na 6. místo v celkovém pořadí již poskočil Martin Prokop. V kamionech upevnil celkové třetí místo Martin Macík. ČLÁNEK BUDE AKTUALIZOVÁN!

VÍCE
ROZHOVOR: Závodní formulová návrat Lubomíra Škardy
ostatní

Představujeme vám formulového závodníka Lubomíra Škardu, který s motorsportem začínal již dříve a teď se k němu zase vrátil.

VÍCE