Kolomý spojil síly s Prokopem a společně se vydají na Dakar
ostatní

Český kamionový jezdec Martin Kolomý po odchodu od Buggyry spojil síly s týmem MP-Sports Martina Prokopa a pojede v roli rychlé asistence na Rallye Dakar 2020.

VÍCE
Kvěch míří mezi elitu, bude závodit v Polsku
ostatní

Jan Kvěch, osmnáctiletý český závodník, bude od příští sezóny jezdit nejlepší plochodrážní ligu světa, a to polskou PGE Ekstraligu.

VÍCE
Racing a Classic Expo Letňany 2019 – foto Pavel Horák
motocross ostatní

Od pátku 8. listopadu do neděle 10. listopadu se konal na letňanském veletržním výstavišti veletrh s názvem Racing  & Classic EXPO 2019. Veletrh určený pro všechny milovníky historických a závodních strojů přivítal spousty návštěvníků všech věkových kategorií. Náš fotograf Pavel Horák se veletrhu zúčastnil v sobotu. Jak vypadal veletrh z jeho pohledu, můžete vidět zde.

VÍCE
Tomáš Ouředníček míří na Rallye Dakar 2020
ostatní

Český závodník, jezdící za tým South Racing CE, se představí v lednu se svým Fordem Ranger v Saudské Arábii.

VÍCE
Racing a Classic Expo Letňany 2019 - foto Zdeněk Růžička
motocross ostatní

V pátek 8. 11. 2019 začal v pražských Letňanech veletrh "Racing a Classic Expo 2019", kde můžete vidět mnoho závodních speciálů z motoristického sportu. Návštěvu si nenechal ujít náš redakční fotograf Zdeně Růžička, aby vám přiblížil, jak to v Letňanech vypadá a nalákal vás k návštěvě. Ještě v neděli veletrh bude probíhat, takže určitě neváhejte se tam přijet podívat!

VÍCE
Barth Racing míří na Rallye Dakar 2020
ostatní

Jeden z největších dakarských týmů v České republice, pardubický Barth Racing, absolvuje Dakar v Saudské Arábii pouze s jedním jezdcem, kterým bude Zdeněk Tůma.

VÍCE
Češi skončili pátí na FIA Motorsport Games 2019
ostatní

Na italském okruhu Vallelunga nedaleko Říma se první listopadový víkend konal premiérový ročník soutěže národů s názvem FIA Motorsport Games 2019. Mezinárodní federace automobilového sportu tak založila novou tradici, která by měla být jedním z vrcholů každé motoristické sezóny.

VÍCE
Rusko část 10.-11.: V Uljanovsku, cíl UAZ
ostatní

Dnes odjezd. Po prvním nadšení z pokoje, který má klimatizaci, zjišťuji, že při první noci trochu nestíhá a v pokoji je stále horko, okno zde také není, jen veliká tapeta s pohledem do přírody. Připadám si zde, jako bych byl v nějaké 3d hře, kde vše je jako realita, ale na nic se nedá sáhnout.

VÍCE
Buggyra představila jezdce na Dakar 2020 a na příští rok ETRC
motocross ostatní

Roudnická stáj Buggyra racing uspořádala v neděli na okruhu, v Mostě, tiskovou konferenci o uplynulé sezóně FIA ETRC a plánech na další ročník, ať už na Rallye Dakar 2020, a nebo na sezónu evropských tahačů.

VÍCE
Kalendář Speedway GP 2020
ostatní

Příznivci ploché dráhy a závodů levých zatáček se dočkali! FIM společně se Speedway GP představili oficiální kalendář závodů pro příští sezónu 2020.

VÍCE