Michael van der Mark míří k BMW
silnice

Nizozemský jezdec, který závodí v Mistrovství světa superbiků, bude příští sezónu hájit barvy německé továrny BMW.

VÍCE
Michael van der Mark opustí po sezóně Yamahu
silnice

Nizozemský jezdec, který je od roku 2017 součástí továrního týmu Pata Yamaha ve WSBK se rozhodl ukončit spolupráci s japonskou továrnou.

VÍCE
WSBK zná termíny závodů v roce 2020
silnice

V uplynulých dnech se rozhodlo také o závodním kalendáři Mistrovství světa Superbiků, které by se letos mělo skládat minimálně ze 6 podniků.

VÍCE
Rea prodloužil u tovární Kawasaki
silnice

Britský závodník Jonathan Rea, který od roku 2015 závodí v šampionátu WSBK, prodloužil stávající kontrakt s Kawasaki Racing Teamem.

VÍCE
WSBK v Kataru odloženo!
silnice

O víkendu 13. až 15. března se měl konat na okruhu Losail již druhý závodní víkend Mistrovství světa superbiků. Covid-19 ovšem tomuto závodu vystavil stopku.

VÍCE
První závod WSBK se odjel na Phillip Islandu
silnice

Ročník 2020 Mistrovství světa Superbiků byl zahájen v Austrálii. První závodní víkend byl bohatý na vítěze a rozhodně to letos bude boj mezi všemi továrními značkami!

VÍCE
V Magny-Cours závodil i ACCR Czech Talent Team - Willi Race
silnice

Mistrovství světa Superbiků tento víkend pokračovalo závody ve francouzském Magny-Cours. Zde se tentokrát český ACCR Czech Talent Team - Willi Race představil v jiném složení a jak víkend hodnotí?

VÍCE
Königovi nevyšel nedělní závod podle představ
silnice

Mistrovství světa Superbiků o víkendu pokračovalo závody v portugalském Portimãu. V nedělním závodě třídy Supersport 300 se z ACCR Czech Talent Teamu - Willi Race představil Oliver König, který obsadil 26. místo.

VÍCE
Test ACCR Czech Talent Team - Willi Race v Portimãu
silnice

Mistrovství světa Superbiků má v tuto chvíli dlouhou letní pauzu mezi závody. Té ACCR Czech Talent Team - Willi Race využil k testování pro co nejlepší přípravu na poslední závody tohoto roku.

VÍCE
WSBK 2018: Neděle Pierra Coppy v Brně
silnice

Pierre Coppa absolvoval sedmý podnik Mistrovství světa Supersportů, který se vrátil po letech na Masarykův okruh v Brně. Sympatický Ital s českými kořeny si tak splnil se svým týmem MotorVillage69 sen a načerpal atmosféru největších závodů produkčních šestistovek na světě. Do Hořic v Podkrkonoší, kde žije, si tak odváží 25. místo z nedělního závodu, ale především cenné zkušenosti, které chce využít v budoucnosti k dalšímu růstu výkonnosti.

VÍCE