Odpovědi Saši Pelikánové na vaše otázky
silnice

Úspěšná česká závodnice Saša Pelikánová vybrala deset těch nejlepších otázek, které ji byly zaslány a odpověděla na ně. Kdo je jejím vzorem a jak se jako žena cítí v mužském sportu?

VÍCE
Jezdci třídy Supersport 300 hodnotí závěr sezóny 2020
silnice

Jezdci týmu a manažer Jakub Smrž hodnotí závěr letošní sezóny, který se odjel v portugalském Estorilu. Letošní sezóna Mistrovství světa Superbiků je u konce. Třetí říjnový víkend se v portugalském Estorilu odjelo závěrečné kolo letošní zkrácené sezóny. Již druhý rok ve třídě Supersport 300 má za sebou český tým ACCR Czech Talent Teamu - Willi Race a ACCR Smrz Racing by Blue Garage.

VÍCE
ACCR Czech Talent Team - Willi Race pojede do Francie s jinými jezdci
silnice

ACCR Czech Talent Tem - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race míří na další závody Mistrovství světa Superbiků konaných tento víkend ve Francii s jiným jezdeckým složením. Spoustu starostí přináší jezdci ACCR Czech Talent Teamu - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race manažerovi týmu Jakubovi Smržovi.

VÍCE
ACCR Czech Talent Team - Willi Race si odváží spoustu důležitých dat
silnice

Závodní sezóna Mistrovství světa Superbiků pokračovala dalšími závody na okruhu MotorLand Aragón, kde se jelo podruhé v řadě. Český tým měl mimořádně jiné jezdecké složení, dál se zlepšoval a jezdci sbírali cenné zkušenosti.

VÍCE
Pelikánová v Imole startovala z první řady, závod nedokončila
silnice

Česká motocyklová závodnice Alexandra Pelikánová startovala do čtvrtého závodu letošního evropského motocyklového poháru žen z druhého místa. Po startu ovšem upadla a závod na okruhu v Imole nedokončila.

VÍCE
SOUTĚŽ: Ptejte se Saši Pelikánové …
silnice

Zajímá vás, co dělá česká profesionální závodnice Alexandra Pelikánová ve svém volném čase? Jak se připravuje na závody nebo jak ji vnímá konkurence? Ptejte se a vyhrajte dárkový balíček Yamaha od společnosti Pemm Brno.

VÍCE
Zraněného Hřavu nahradí Salač
silnice

Nepříjemnou nehodou skončil poslední závod MOTUL FIM Superbike World Championship ve španělském Aragonu pro nadějného českého jezdce Miloslava Hřavu. Teprve šestnáctiletý závodník upadl a zlomil si obě nohy. V dalším podniku šampionátu ho nahradí Filip Salač, který si odbude závodní premiéru ve třídě Supersport 300 a hlavně pomůže svými zkušenostmi ve vývoji motocyklu kamarádovi. Ten se momentálně zotavuje v nemocnici v Zaragoze. Filip tak do Aragonu nejede za výsledky, ale zejména za pomocí s testováním.

VÍCE
Český tým na MS Superbiků v Portimãu
silnice

Jen co se odjely závody ve španělském Jerezu, se šampionát Mistrovství světa Superbiků přesunul do portugalského Portimãa, kam také zamířil český tým ACCR Czech Talent Team - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race.

VÍCE
Český tým konečně na startu mistrovství světa
silnice

Na přelomu července a srpna se opět začalo závodit v Mistrovství světa Superbiků a letošní premiéru v novém jezdeckém složení si užil český ACCR Czech Talent Team Willi Race a Smrz Racing - Willi Race.

VÍCE
Český tým se připravuje na závody WorldSSP300
silnice

O nadcházejícím víkendu se rozjede letošní sezóna v mistrovství světa Superbiků. Český tým se i přes veškeré potíže spojené s koronavirem snažil co nejvíce testovat, aby se na start sezóny dobře připravil. Došlo také ke změně jezdeckého složení a nově v jeho barvách pojede další Čech Matyáš Červenka.

VÍCE