ACCR Czech Talent Team - Willi Race si odváží spoustu důležitých dat
silnice

Závodní sezóna Mistrovství světa Superbiků pokračovala dalšími závody na okruhu MotorLand Aragón, kde se jelo podruhé v řadě. Český tým měl mimořádně jiné jezdecké složení, dál se zlepšoval a jezdci sbírali cenné zkušenosti.

VÍCE
Pelikánová v Imole startovala z první řady, závod nedokončila
silnice

Česká motocyklová závodnice Alexandra Pelikánová startovala do čtvrtého závodu letošního evropského motocyklového poháru žen z druhého místa. Po startu ovšem upadla a závod na okruhu v Imole nedokončila.

VÍCE
SOUTĚŽ: Ptejte se Saši Pelikánové …
silnice

Zajímá vás, co dělá česká profesionální závodnice Alexandra Pelikánová ve svém volném čase? Jak se připravuje na závody nebo jak ji vnímá konkurence? Ptejte se a vyhrajte dárkový balíček Yamaha od společnosti Pemm Brno.

VÍCE
Zraněného Hřavu nahradí Salač
silnice

Nepříjemnou nehodou skončil poslední závod MOTUL FIM Superbike World Championship ve španělském Aragonu pro nadějného českého jezdce Miloslava Hřavu. Teprve šestnáctiletý závodník upadl a zlomil si obě nohy. V dalším podniku šampionátu ho nahradí Filip Salač, který si odbude závodní premiéru ve třídě Supersport 300 a hlavně pomůže svými zkušenostmi ve vývoji motocyklu kamarádovi. Ten se momentálně zotavuje v nemocnici v Zaragoze. Filip tak do Aragonu nejede za výsledky, ale zejména za pomocí s testováním.

VÍCE
Český tým na MS Superbiků v Portimãu
silnice

Jen co se odjely závody ve španělském Jerezu, se šampionát Mistrovství světa Superbiků přesunul do portugalského Portimãa, kam také zamířil český tým ACCR Czech Talent Team - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race.

VÍCE
Český tým konečně na startu mistrovství světa
silnice

Na přelomu července a srpna se opět začalo závodit v Mistrovství světa Superbiků a letošní premiéru v novém jezdeckém složení si užil český ACCR Czech Talent Team Willi Race a Smrz Racing - Willi Race.

VÍCE
Český tým se připravuje na závody WorldSSP300
silnice

O nadcházejícím víkendu se rozjede letošní sezóna v mistrovství světa Superbiků. Český tým se i přes veškeré potíže spojené s koronavirem snažil co nejvíce testovat, aby se na start sezóny dobře připravil. Došlo také ke změně jezdeckého složení a nově v jeho barvách pojede další Čech Matyáš Červenka.

VÍCE
Melandri se vrací do šampionátu WSBK
silnice

Italský motocyklový závodník Marco Melandri se po pauze vrací do Mistrovství světa superbiků.

VÍCE
Rea po testech s Kawasaki nejrychlejší
silnice

Pětinásobný šampion WSBK Jonathan Rea, se po testech na dráze Jerez de la Frontera, pyšní nejrychlejším časem ze všech jezdců.

VÍCE
Michael van der Mark míří k BMW
silnice

Nizozemský jezdec, který závodí v Mistrovství světa superbiků, bude příští sezónu hájit barvy německé továrny BMW.

VÍCE