MS superbiků další dva roky na Nova Sport a Voyo
silnice

V následujících pěti letech budou Nova Sport a videoportál Voyo vysílat závody FIM SUPERBIKE World Championship (WorldSBK). Nova Sport tak rozšiřuje motoristickou nabídku a k MotoGP přibude další světová a mimořádně kvalitní série závodů.

VÍCE
WSBK se vrací do Čech!
silnice

Autodrom Most se zařadil mezi věhlasné okruhy, které pořádají závody světového šampionátu superbiků WorldSBK. Premiérový závodní víkend se na severu Čech uskuteční 6. až 8. srpna 2021, a to místo původně zamýšleného podniku v Austrálii, odloženého vzhledem k nejistotě kolem situace s pandemií nemoci covid-19 na rok 2022. Automotoklub Most, který je pořadatelem závodního víkendu WorldSBK Czech Round Mistrovství světa superbiků Autodrom Most, podepsal s promotérem šampionátu pětiletý kontrakt. Fanoušci se tak mohou těšit na souboje elitních jezdců jedné z nejsledovanějších událostí světového motorsportu na mosteckém autodromu až do roku 2025.

VÍCE
Accolade Smrz Racing má za sebou první oficiální test
silnice

Český tým pod vedením Jakuba Smrže, Accolade Smrz Racing, úspěšně absolvoval první oficiální testy před začátkem letošní sezóny Mistrovství Světa Superbike, kategorie World Supersport 300, který se konal na okruhu Barcelona-Catalunya 29. - 30. března. Oba jezdci José Luis Perez Gonzalez a Victor Rodriguez Nuñez figurovali na předních pozicích v průběhu celého dvoudenního programu a dali tak najevo, že se mají fanoušci českého týmu letos na co těšit

VÍCE
Jonathan Rea se připravuje na motokrosových tratích
silnice

Jonathan Rea, jeden z nejúspěšnějších superbikových závodníků, se připravuje ve Španělsku na motokrosových tratích, kde zahájil přípravu na obhajobu světového titulu WSBK. Stejně jako Andrea Dovizioso nebo Jack Miller má i Rea velkou vášeň pro motocross. Už v mládí byl britským šampionem a bylo by hezké ho vidět znovu na závodech. Na rychlá videa z tréninku se můžete podívat níže!

VÍCE
Michaela Šmatová míří na Women´s European Cup
silnice

Michaela Šmatová je na závodní scéně teprve krátkou dobu, ale její skrytý talent ukazuje, že se s ní musí počítat. Pro letošní sezónu ji čeká nová výzva - Women´s European Cup. Na startu sedmidílného seriálu tak můžeme očekávat dvě české závodnice. Co o sobě Michaela prozradila?

VÍCE
Nové složení týmu Accolade Smrz Racing
silnice

Další ročník Mistrovství Světa Superbike odstartuje 23. - 25. dubna v holandském Assenu, kde nebude chybět ani český tým pod vedením Jakuba Smrže, Accolade Smrz Racing. Ten se letos rozhodl vsadit na dva jezdce ze Španělska, kterými budou José Luis Perez Gonzalez a Victor Rodriguez Nuñez v kategorii World Supersport 300.

VÍCE
Viñales Racing Team čeká debut ve WorldSSP300
silnice

Nový tým Ángela Viñalese, Viñales Racing Team, se představí v oblíbené kubatuře WorldSSP300. Jezdeckým náčiním budou osvědčené motocykly Yamaha YZF-R3. Určitě už podle jména poznáte, že tým povede otec Mavericka Viñalese, továrního jezdce Yamaha MotoGP.

VÍCE
Odpovědi Saši Pelikánové na vaše otázky
silnice

Úspěšná česká závodnice Saša Pelikánová vybrala deset těch nejlepších otázek, které ji byly zaslány a odpověděla na ně. Kdo je jejím vzorem a jak se jako žena cítí v mužském sportu?

VÍCE
Jezdci třídy Supersport 300 hodnotí závěr sezóny 2020
silnice

Jezdci týmu a manažer Jakub Smrž hodnotí závěr letošní sezóny, který se odjel v portugalském Estorilu. Letošní sezóna Mistrovství světa Superbiků je u konce. Třetí říjnový víkend se v portugalském Estorilu odjelo závěrečné kolo letošní zkrácené sezóny. Již druhý rok ve třídě Supersport 300 má za sebou český tým ACCR Czech Talent Teamu - Willi Race a ACCR Smrz Racing by Blue Garage.

VÍCE
ACCR Czech Talent Team - Willi Race pojede do Francie s jinými jezdci
silnice

ACCR Czech Talent Tem - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race míří na další závody Mistrovství světa Superbiků konaných tento víkend ve Francii s jiným jezdeckým složením. Spoustu starostí přináší jezdci ACCR Czech Talent Teamu - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race manažerovi týmu Jakubovi Smržovi.

VÍCE