Jak si vedou české týmy?
motocross

Oslovili jsme několik motocrossových týmů závodících na našem území a jejich manažeři se s vámi podělili o to, jak se týmy připravují v této nelehké době a jak se těší na začátek sezóny.

VÍCE
Start MMČR se znovu odkládá
motocross

S ohledem na současnou situaci ohledně pandemie koronaviru Covid-19 pořadatel AMK Loket v součinnosti s promotérem odkládají závod v Loketských serpentinách. Termín závodu bude upřesněn po ukončení opatření Vlády ČR ohledně pořádání sportovních akcí.

VÍCE
Florent Richier ukončil svou závodní kariéru
motocross

Výborný francouzský závodník, několikanásobný šampion a hlavně neskutečný showman na trati i v depu. Tak znají čeští fanoušci Flo Richiera, přezdívaného Franz. V České republice si získal srdce mnoha fanoušků hlavně svými bláznivými scruby, whipy a krásnou jízdou. V Čechách se představil v barvách Osička MX Teamu a Buksa/Ados KTM Teamu.

VÍCE
Marek Sukup se vrací! Závodit bude na dvoutaktu
motocross

Na české závodní tratě se vrací fanoušky oblíbený Marek Sukup. Marek si dal od závodění určitou dobu pauzu, ale teď ho budeme znovu vídat na startovním roštu s číslem #123! Marek začal s fyzickou přípravou teprve nedávno a jeho cílem není titul, nýbrž potěšení vlastní a pro fanoušky. Za jaký tým bude Marek závodit na MMČR a vybraných závodech MX OPEN se dozvíte v rozhovoru!

VÍCE
Michal Votroubek ukončil svou profesionální kariéru
motocross

Michal Votroubek, který je znám v depu motocrossových závodů pod přezdívkou Šroubek a startovním číslem #44, se rozhodl skončit s pravidelnou účastí na závodech MMČR. Svou profesionální kariéru tak ukončuje po dlouhých 28 letech v paddocku českého motocrossu. Na motocross však nezanevře!

VÍCE
Martin Krč přestupuje k týmu 69 MX racing
motocross

Český závodník a loňský mistr České republiky, Martin Krč, mění tým i kubaturu. Kde ho v letošní sezóně uvidíme a v jakém seriálu bude hájit jaké týmové barvy, jsme pro vás připravili níže.

VÍCE
Změna kalendáře MMČR!
motocross

V kalendáři MMČR Seniorů došlo ke změně termínu závodu v Lokti. Správný, aktualizovaný kalendář naleznete ve zprávě.

VÍCE
Kalendáře českých mistráků jsou venku!
motocross

Dočkali jsme se! Na svět se dostaly kalendáře MMČR Junior a MMČR Senior. Na které tratě zavítají závody v tomto roce, se podívejte zde.

VÍCE
Osička MX Team ve stejném složení i v roce 2020
motocross

Tým Osička MX potvrdil svou jezdeckou sestavu na sezónu 2020. Jakých závodů se tým bude účastnit a na jakých motocyklech jezdci pojedou, nejdete zde.

VÍCE
Slavnostní galavečer ukončil sezónu MMČR
motocross

Jak už bývá zvykem, závěr sezóny patří závěrečným vyhlašování seriálů a ceremoniálům. Po několika letech se vrátilo slavnostní ukončení sezóny – Galavečer - i na závěr letošního Kůta MMČR motokrosu a MMČR motokrosu juniorů. Galavečer se konal v sobotu 19. října v Brně.

VÍCE