Jonáš Nedvěd se vrací do MX2
motocross

Dlouhé roky byl Jonáš Nedvěd, Mr.Holeshot, součástí tradičního českého Orion Racing Teamu. Pro nadcházející sezónu se u něj mění téměř všechno – tým, motorka i třída. Jonášovo krátké prohlášení hledejte níže.

VÍCE
Kalendář MMČR juniorů a žen 2022
motocross

Kalendář české juniorky, ke které jsou připojeny i ženy, se mezi závodníky dostal už v průběhu týdne. Až během pátku se však objevily termíny s rozdělením tříd a se základními informacemi na oficiálním juniorském webu. Jejich zprávu vám přinášíme zde.

VÍCE
Předběžné termíny MMČR
motocross

Promotér Kůta MM ČR v motokrosu představil kalendář na nadcházející sezónu. Najdeme v něm prozatím prázdné termíny, které budou potvrzeny následně. Je to hlavně z důvodu nepotvrzených kalendářů závodů mistrovství Evropy. Dalším důvodem je aktuální opatření 1000 diváků, při kterém nelze „velký mistrák“ organizovat.

VÍCE
Stýskalo se mi po řídítkách, říká Weschta
motocross

Většinu svého dosavadního života obětoval motokrosu. Zažil spoustu pádů a úrazů, po posledním to chtěl zabalit, ale nakonec startovní číslo #37 Rudolfa Weschty z Těchlovic uvidíme v letošním roce na startovním roštu v barvách nové stáje Airpower Racing Team.

VÍCE
Základní informace před MMČR
motocross

Ještě před vydáním kalendáře vám přinášíme informace od promotéra Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu. Kalendář měl být původně představen 4. ledna, ale z určitých důvodů je nutno vyčkat na Autoklub České republiky. Kalendář bude 12. ledna ve večerních hodinách.

VÍCE
MX Kids Academy představuje svou jezdeckou sestavu
motocross

Stálým účastníkem na závodech Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu bude také náš tým MX Kids Academy z Dobřan u Plzně. MX Kids Academy se zaměřuje na podporu a rozvoj juniorských motokrosových závodníků a závodníků z okolí Plzeňska. Zásah budeme mít v juniorském i seniorském šampionátu.

VÍCE
TZ Osička MX Teamu před sezónou 2022
motocross

Sme radi, že vám konečne môžeme prezradiť novinky, ktoré nás čakajú na sezónu 2022. Informácia, ktorá všetkých zaujíma najviac je zloženie tímu a preteky ktorých sa zúčastníme. S radosťou vám oznamujeme, že zloženie tímu pre nasledujúcu MX sezónu zostáva rovnaké.

VÍCE
21 momentů letošní sezóny
motocross

Letošní motokrosová sezóna 2021 opět nebyla zcela takovou, na kterou jsme zvyklí. Začátek byl odložený na polovinu roku a téměř každý víkend jsme tak strávili někde na trati. Vybrali jsme 21 momentů napříč závody MMČR juniorů i seniorů, které bychom si závěrem roku chtěli připomenout. Pojďte s námi na konci roku zavzpomínat!

VÍCE
Ráďa Větrovský shrnuje letošní sezónu
motocross

Radek Větrovský, juniorský závodník a jezdec JD Gunnex KTM Racing Teamu, vydal na svých sociálních sítích souhrn letošní sezóny. Došlo v ní k jedné razantní změně. Zároveň ji však musel ukončit dříve kvůli operaci ramene. Celé jeho prohlášení hledejte níže.

VÍCE
Rudolf Weschta mění týmové barvy
motocross

U západočeského pilota Rudolfa Weschty došlo před novou sezónou ke změně týmu. Novým působištěm se stává Airpower Racing Team. Závodník děkuje Hulho Motocross Teamu za dlouholetou podporu.

VÍCE