Kůta MMČR Jinín (25. 8. 2019): Závěrečný závod MMČR už v neděli
motocross

Je tady poslední závod jednotlivců Kůta MMČR v motokrosu v sezoně 2019! Rozhodující klání bude hostit trať v Jiníně u Strakonic. A to, co se bude dít na trati, už jste dlouho neviděli. Hlavně ve třídách MX1 a MX2 jsou od sebe závodníci vzdálení jenom v jednotkách bodů. Přijeďte je podpořit už 25. srpna na trať do Jinína.

VÍCE
Marika Mlýnková ukončila svou závodní kariéru
motocross

Motocross je náročný sport po všech stránkách. Jezdci končí se závoděním z různých důvodů, nejčastěji však kvůli rodině, zdraví nebo financím. Co vedlo Mariku k tomu, přestat s profi závoděním?

VÍCE
Kůta MMČR MX 2019:  Kramolín o titulech nerozhodl
motocross

Máme za sebou už předposlední závod jednotlivců letošního roku. Na trati v Kramolíně se v jednom kuse měnilo pořadí. Hodně klíčových jezdců mělo smůlu. Hned několika z nich se na motorce rozpletlo kolo. Kvůli technickým problémům a pádům hlavně v MX1 a MX2 zdaleka není jisté, jak sezona nakonec dopadne. V jedné třídě je ovšem rozhodnuto už teď.

VÍCE
Kůta MMČR Kramolín (4. 8. 2019): Šestý závod sezóny je za humny
motocross

Je to neuvěřitelné, ale Kůta MMČR se pomalu blíží ke svému konci. Minimálně alespoň co se závodů jednotlivců týče. Už máme před sebou jenom dva závody: v Kramolíně a Jiníně. Sezonu definitivně uzavřeme závodem družstev na konci září v Dalečíně. Teď už jde do tuhého, hlavně ve třídách MX1 a MX2, kde je to na čele opravdu hodně bodově těsné. Někteří jezdci měli možnost se zlepšit díky mistrovství světa v Lokti a uvidíme, jak své zkušenosti zúročí na dalším závodě MMČR v Kramolíně.

VÍCE
Kůta MMČR MX 2019: Počasí i pořadí jako na houpačce
motocross

V Petrovicích u Karviné poslední léta vždy svítilo slunce. Tak tomu bylo chvílemi i letos, ale občas se na závodníky a diváky spustil i prudký déšť. V tu chvíli diváci zalézali pod stany a závodníci odhazovali brýle, aby viděli na cestu. A i když je to všechny sem tam spláchlo, závody v Petrovicích stály za to!

VÍCE
Týmové reporty před pátým závodem MMČR
motocross

Kromě pozvánky na pátý závod Kůta MMČR motokrosu nechybí ani tradiční týmové reporty. V nich se dozvíte, jak na tom jsou jednotlivé týmy a jejich jezdci s přípravou, kdo nový pojede v Petrovicích a naopak, kdo bude chybět. Krom tradičních velkých týmů nebudou chybět i menší týmy nebo jednotlivci.

VÍCE
Kůta MMČR 2019: Pozvánka na 5. závod do Petrovic
motocross

Přehoupli jsme se do druhé poloviny sezony 2019. Pátý závod Kůta MMČR motokrosu se uskuteční už v neděli 14. července na trati v Petrovicích u Karviné. Jak se jezdcům dařilo při posledním závodě a jak si vedou v celkovém hodnocení MMČR se dočtete v tiskové zprávě.

VÍCE
MMČR Junior report Kaplice 2019: Čtvrtý závod sezony
motocross

Závody v Kaplici přinesly další skvělé juniorské závody a v některých třídách dokonce zvraty. Viděli jsme překvapivé vítěze a někomu se lepila smůla na paty. Kdo teď vede jednotlivé třídy v tabulce průběžných výsledků? My už to víme! Vy se to dozvíte právě teď.

VÍCE
Pozvánka na MMČR juniorů do Kaplice (06.07.2019)
motocross

Jihočeská Kaplice, to je další město, které bude hostit juniorské mezinárodní mistrovství České republiky v motokrosu. Náročná trať prověří talent těch nejmenších i zkušenějších závodníků. A to už brzy, druhý prázdninový víkend – 6. července.

VÍCE
Kůta MMČR MX 2019: Spousta kolejí a stíhacích jízd v Opatově
motocross

Máme za sebou krásné závody v Opatově u Svitav. Náročná naoraná trať s hlubokými kolejemi, i překvapivé výkony některých jezdců. Je za námi půlka sezony. Jak si závodníci vedli, a jak vypadá průběžné pořadí?

VÍCE