V Opatově rozhodly starty
motocross

Předposlední závod českého mistrovství v motokrosu se konal v neděli 17. září 2023 v Opatově u Svitav. Dušan Drdaj již během kvalifikace prokázal svou dominanci na domácí půdě a na závodní dráze se cítil jako ryba ve vodě. Naopak Jakub Terešák, který zajel 3. kvalifikační čas, bohužel starty vůbec nezvládl a ze zadních pozic se nedokázal dostat v průběhu obou jízd na výše než na čtvrtá místa.

VÍCE
HT WOOD MM ČR Opatov 2023: Zajímavé momenty a plno diváků
motocross

Předposlední závod HT WOOD MM ČR motokrosu jednotlivců v Opatově nabídl fanouškům spoustu zajímavých momentů. Můžeme zahrnout výkon Vítězslava Marka, vítěznou jízdu Rudolfa Plcha nebo holeshot Petra Bartoše v nejsilnější třídě MX1. Pořadatelé připravili místní trať nejlépe, jak mohli. Během celého dne se však vyjela stopa, ve které bylo velice těžké předjíždět. Hodně se tedy rozhodovalo po startech.

VÍCE
Kluky 2023: Juniorská sezóna se blíží ke svému konci
motocross

Letošní motokrosová sezóna utekla jako voda a už v sobotu 23. září 2023 nás čeká poslední závod MX Shop Sekerka MMČR juniorů a žen 2023. Poslední závod, kde se bude rozhodovat o mistrech, se uskuteční na jihočeské trati v Klukách u Písku. Sezóna juniorů a žen 2023 však neskončí poslední rozjížďkou, protože hned po závodě proběhne slavnostní vyhlášení sezóny a setkání s partnery seriálu.

VÍCE
Pozvánka do všemi oblíbeného Opatova (17.09.2023)
motocross

Šestý podnik HT WOOD MM ČR v motokrosu v Opatově u Svitav se uskuteční už v neděli 17. září 2023. Podzimní termín pro tento mistrovský závod byl vybrán společně s pořadateli a věříme, že se právě tuto neděli můžete těšit na atraktivní závody plné jezdeckých soubojů. Trať v Opatově se u jezdců těší velké oblibě, a každý ze startujících bude chtít získat maximum možných bodů. Však opatovský závod je předposledním v kalendáři. Jak si prozatím vedou ti nejlepší?

VÍCE
Report Karlín 2023: V Karlíně se o mistrech ještě nerozhodlo
motocross

Pátý závod seriálu MX Shop Sekerka MMČR juniorů a žen 2023 se uskutečnil o uplynulém víkendu na krásné trati v Karlíně u Čejče. Na startovním roštu jsme mohli vidět známé jezdecké tváře, ale hned několik nových závodníků, kteří si české mistrovství přijeli vyzkoušet. Po celý den panovala na závodech příjemná a uvolněná atmosféra, kterou doprovázely pěkné jezdecké souboje.

VÍCE
Karlín 2023: Předposlední juniorka ve vinařské oblasti
motocross

Předposlední závod MX Shop Sekerka MMČR juniorů a žen 2023 se uskuteční už v sobotu 9. září 2023 na trati v Karlíně u Čejče. Místní pořadatelé už patří mezi zkušené a opět se můžeme těšit na výborné závody a souboje o mistrovské body. Předpověď počasí by také měla klapnout, tak se nechme překvapit, kdo bude odjíždět ze závodu s pohárem pro vítěze.

VÍCE
Kuba Terešák zaválel ve Stříbře
motocross

V neděli 3. září 2023 se jel ve stříbře 5. závod seriálu MMČR v motokrosu. Na jednokolejné trati, kde se téměř nedalo předjíždět, si Kuba našel místečko, kde dokázal zdolávat soupeře hlavně po nepovedeném druhém startu, kdy začínal z desátého místa. Kubovi se povedlo navýšit bodový náskok nad Slovákem Joštem, který měl kolizi po startu v první rundě a dojel do cíle na šestém místě. Tím Kuba upevnil vedení v seriálu a s náskokem 23 bodů dále drží červenou tabulkou lídra seriálu.

VÍCE
HT WOOD MM ČR Stříbro 2023: Junioři s Terešákem zaúřadovali
motocross

Pátý podnik HT WOOD MM ČR motokrosu ve Stříbře se na oblíbené trati uskutečnil v neděli 3. září 2023. Závod se uspořádal také jako oslava 75 let od prvního motokrosu pořádaného AMK Stříbro. Závod, jak je zde již tradicí, doprovázela početná divácká kulisa, která mohla sledovat krásné souboje ve všech třídách. Na trati se vytvořily velké koleje a dráha se tak stala obtížnou. Jak si vedli jednotliví závodníci v cestě za mistrovským titulem?

VÍCE
Diváci byli za závodů ve Stříbře nadšení
motocross

Patron počasí svatý Petr opět dokázal, že je největším motokrosovým fanouškem. Na nedělní pátý závod HT WOOD Mezinárodního mistrovství ČR motokrosu objednal nad Terén sv. Petra ve Stříbře téměř dokonalé počasí. Zavládlo příjemné teplo, díky dešťům v posledním týdnu se neprášilo a slunce jen čas od času vyhlédlo zpoza mraků zkontrolovat, jak si závodníci vedou.

VÍCE
Pozvánka na velký mistrák do Stříbra (03.09.2023)
motocross

Už v neděli 3. září se po letní přestávce uskuteční pátý podnik HT WOOD MM ČR v motokrosu ve Stříbře. Motokrosový šampionát se ve Stříbře jel naposledy v roce 2018, proto věříme, že si po dlouhé přestávce najde cestu na závodiště velké množství fanoušků, kteří podpoří českou a slovenskou motokrosovou špičku. Na koho se můžete při nedělním závodě těšit?

VÍCE