Změna kalendáře MMČR!
motocross

V kalendáři MMČR Seniorů došlo ke změně termínu závodu v Lokti. Správný, aktualizovaný kalendář naleznete ve zprávě.

VÍCE
Kalendáře českých mistráků jsou venku!
motocross

Dočkali jsme se! Na svět se dostaly kalendáře MMČR Junior a MMČR Senior. Na které tratě zavítají závody v tomto roce, se podívejte zde.

VÍCE
Osička MX Team ve stejném složení i v roce 2020
motocross

Tým Osička MX potvrdil svou jezdeckou sestavu na sezónu 2020. Jakých závodů se tým bude účastnit a na jakých motocyklech jezdci pojedou, nejdete zde.

VÍCE
Slavnostní galavečer ukončil sezónu MMČR
motocross

Jak už bývá zvykem, závěr sezóny patří závěrečným vyhlašování seriálů a ceremoniálům. Po několika letech se vrátilo slavnostní ukončení sezóny – Galavečer - i na závěr letošního Kůta MMČR motokrosu a MMČR motokrosu juniorů. Galavečer se konal v sobotu 19. října v Brně.

VÍCE
MMČR Junior report Kaplice 2019: Poslední závod sezóny
motocross

V Kaplici se odjel poslední závod MMČR v motokrosu junior 2019. Rozhodovalo se o mistrech, několikanásobných mistrech a v jedné třídě už jenom o vicemistrech republiky. Bylo to jednoduše mistrovské odpoledne. A jak celé dopadlo?

VÍCE
Pozvánka na MMČR junior do Kaplice (12.10.2019)
motocross

Poslední závod mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu juniorů je tady! Už 12. října pojedeme v jihočeské Kaplici. Jste napnutí, kdo se postaví na stupně vítězů? Tady je rekapitulace toho, jak je juniorské klání rozjeté v tuto chvíli.

VÍCE
Napínavé závody družstev zakončily sezónu v Dalečíně
motocross

Poslední závod sezony 2019 je za námi. Stejně jako loni jím bylo atraktivní klání družstev. Jezdci nebyli závislí pouze sami na sobě, ale museli spolupracovat s ostatními členy družstev. Na trati jsme tak v některých případech viděli i kooperace jinak velkých soupeřů. A výsledek závodu nebyl vůbec jasný až do samotného konce.

VÍCE
Informace a již přihlášené týmy na MČR Družstev
motocross

Na závěr sezóny MMČR motocrossu se bude konat závod družstev. Oblíbený závěrečný závod sezóny se pojede na trati v Dalečíně v neděli 22. září 2019. Jak rozeznáte jezdce a kdo se prozatím přihlásil, jsme pro vás připravili zde.

VÍCE
Pozvánka: Družstva 2019 se nezadržitelně blíží
motocross

Blíží se předposlední zářijový víkend roku 2019 a to znamená také konec letošní sezony Kůta MMČR v motokrosu. Ta vyvrcholí právě 22. září na trati v Dalečíně na Vysočině. Závod to ovšem nebude klasický. O letošních šampionech už je rozhodnuto. Tentokrát si to spolu rozdají celá družstva. Koho uvidíte na trati, a jaká jsou pravidla? Pojďme na to!

VÍCE
MMČR Junior report Petrovice 2019: Předposlední závod juniorů
motocross

Je to odjeté. Pátý závod sezony mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu junior je za námi. V jedné třídě už je rozhodnuto! Jinde je to velmi těsné. Před námi je už jenom jeden jediný závod, v případě třídy 85 ccm ještě dva. A petrovické klání hodně zamíchalo kartami.

VÍCE