MMČR Junior report Kaplice 2019: Poslední závod sezóny
motocross

V Kaplici se odjel poslední závod MMČR v motokrosu junior 2019. Rozhodovalo se o mistrech, několikanásobných mistrech a v jedné třídě už jenom o vicemistrech republiky. Bylo to jednoduše mistrovské odpoledne. A jak celé dopadlo?

VÍCE
Pozvánka na MMČR junior do Kaplice (12.10.2019)
motocross

Poslední závod mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu juniorů je tady! Už 12. října pojedeme v jihočeské Kaplici. Jste napnutí, kdo se postaví na stupně vítězů? Tady je rekapitulace toho, jak je juniorské klání rozjeté v tuto chvíli.

VÍCE
Napínavé závody družstev zakončily sezónu v Dalečíně
motocross

Poslední závod sezony 2019 je za námi. Stejně jako loni jím bylo atraktivní klání družstev. Jezdci nebyli závislí pouze sami na sobě, ale museli spolupracovat s ostatními členy družstev. Na trati jsme tak v některých případech viděli i kooperace jinak velkých soupeřů. A výsledek závodu nebyl vůbec jasný až do samotného konce.

VÍCE
Informace a již přihlášené týmy na MČR Družstev
motocross

Na závěr sezóny MMČR motocrossu se bude konat závod družstev. Oblíbený závěrečný závod sezóny se pojede na trati v Dalečíně v neděli 22. září 2019. Jak rozeznáte jezdce a kdo se prozatím přihlásil, jsme pro vás připravili zde.

VÍCE
Pozvánka: Družstva 2019 se nezadržitelně blíží
motocross

Blíží se předposlední zářijový víkend roku 2019 a to znamená také konec letošní sezony Kůta MMČR v motokrosu. Ta vyvrcholí právě 22. září na trati v Dalečíně na Vysočině. Závod to ovšem nebude klasický. O letošních šampionech už je rozhodnuto. Tentokrát si to spolu rozdají celá družstva. Koho uvidíte na trati, a jaká jsou pravidla? Pojďme na to!

VÍCE
MMČR Junior report Petrovice 2019: Předposlední závod juniorů
motocross

Je to odjeté. Pátý závod sezony mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu junior je za námi. V jedné třídě už je rozhodnuto! Jinde je to velmi těsné. Před námi je už jenom jeden jediný závod, v případě třídy 85 ccm ještě dva. A petrovické klání hodně zamíchalo kartami.

VÍCE
Filip Neugebauer hodnotí letošní MMČR
motocross

Jak se v letošní sezóně MMČR dařilo Vícemistrovi České republiky si můžete přečíst v jeho prohlášení. Filip se také zmiňuje o průběhu posledního závodu v Jiníně a o tom, jak ho již pár let provází smůla v rozdílu pár bodů na prvního.

VÍCE
Pozvánka na MMČR juniorů do Petrovic u Karviné (07.09.2019)
motocross

Pátý závod MMČR motokrosu juniorů je konečně tady! Prázdniny jsou sice pryč, ale už zase můžeme závodit. A sejdeme se už v sobotu 7. září na trati v Petrovicích u Karviné. Před námi jsou celkem ještě dva závody, včetně Petrovic. A k tomu jedno upozornění. Místo konání úplně posledního závodu se mění. Komise motokrosu rozhodla, že se místo Nové Paky odjede finále sezony v Kaplici.

VÍCE
Tituly MMČR jsou po Jiníně rozdány
motocross

A je dobojováno. Sezonu 2019 jsme zakončili na trati v Jiníně u Strakonic. A poslední závod nabídl opravdu skvělou podívanou a taky hodně emocí v cíli. Kdo se zapsal do historie?

VÍCE
Kůta MMČR Jinín (25. 8. 2019): Závěrečný závod MMČR už v neděli
motocross

Je tady poslední závod jednotlivců Kůta MMČR v motokrosu v sezoně 2019! Rozhodující klání bude hostit trať v Jiníně u Strakonic. A to, co se bude dít na trati, už jste dlouho neviděli. Hlavně ve třídách MX1 a MX2 jsou od sebe závodníci vzdálení jenom v jednotkách bodů. Přijeďte je podpořit už 25. srpna na trať do Jinína.

VÍCE