TZ: Třetí závod Kůta MMČR motokrosu v Dalečíně
motocross

Dalečínská trať “jednička” nechybí v kalendáři Kůta mezinárodního mistrovství České republiky motokrosu ani letos. A je na co se těšit! Změny čekají jak na diváky, tak na samotné jezdce. Závodní trať prošla úpravami a prodělala velké změny. V depu je zbrusu nové zázemí včetně restaurace, sprch a toalet. A samozřejmě nebude nouze ani o napínavé závody. Tak dorazte do Dalečína první červencovou neděli!

VÍCE
Report z MMČR junior Třebíz 2018
motocross

V sobotu, 9. června pokračoval „Lorenc – Logistic“ MMČR Junior v motokrosu druhým závodem v Třebízi. Na startu se sešlo 110 závodníků z Česka, Německa, Rakouska, Maďarska a Slovenska. Závod předčasně ukončila bouřka před poslední jízdou třídy MX2 Junior. Pro obrovskou nepřízeň počasí nebylo možné uskutečnit ani vyhlášení vítězů. Ti budou dodatečně dekorováni na dalším závodě MMČR Junior v Netolicích.

VÍCE
MMČR juniorů v motokrosu již v sobotu v Třebízi
motocross

Druhý závod seriálu Mezinárodního Mistrovství ČR Junior v motokrosu „Lorenc - Logistic 2018“ se po více jak měsíční přestávce uskuteční tuto sobotu, 9. června ve středočeské Třebízi! Závodit se bude ve třídách 50ccm, 65ccm, 85ccm, 125ccm Junior a MX2 Junior. Na startu se opět potkají nejen nejlepší čeští junioři, ale i mladí motokrosoví reprezentanti z Německa, Rakouska, Maďarska, Slovenska a Polska.

VÍCE
O MX1 trůn se letos perou hned dva Jihočeši
motocross

Potvrdil, že žezlo krále českého motokrosu ještě nechce dát z ruky. Obhájce posledních čtyř titulů mezinárodního mistra republiky Martin Michek (30 let) v nejprestižnější třídě MX1 vyhrál v Pacově i druhý díl šampionátu a upevnil si svou pozici na čele průběžné klasifikace.

VÍCE
Richard Šikyňa při MX mistráku v Pacově bronzový
motocross

Medzinárodné majstrovstvá Českej republiky v motokrose pokračovali v nedeľu 6. 5. 2018 druhým podujatím päť dielneho seriálu na trati v Pacove. Richard Šikyňa (MX Slovakia) jazdiaci tento rok za tým JD191 GUNEX KTM Racing Team sa po vydarenej kvalifikácii na svojej KTM 250 SXF v prvej jazde umiestnil na 2. mieste a v druhých pretekoch prešiel cieľom tretí.

VÍCE
MMČR MX Pacov 2018: Na takový mistrák jsme se těšili!
motocross

Memoriál Luďka Kůty - druhý letošní závod Kůta mezinárodního mistrovství České republiky v Pacově je minulostí. Super závody s obrovskou diváckou kulisou a ty boje na trati… rozhodně se bylo na co dívat. Davy šílely hlavně při druhé rozjížďce kategorie MX1.

VÍCE
Memoriál Luďka Kůty již v neděli v Pacově!
motocross

Letošní pacovský závod ponese podtitul Memoriál Luďka Kůty. Luděk Kůta převzal společnost KŮTA SERVIS po svém otci Františkovi Kůtovi, který ji založil v roce 1992. Od počátku se firma zabývá kompletním servisem nákladních i osobních vozidel. Nabídka servisních služeb byla postupně rozšířena o ověřování digitálních i analogových tachografů nákladních vozidel a autobusů.

VÍCE
Tisková zpráva: Druhý závod Kůta MMČR motokrosu v Pacově
motocross

Závod v Pacově patří tradičně mezi ty nejoblíbenější v sezoně. Skvělá trať, plné startovní rošty, pro diváky skvělá podívaná. Také dráha, která je tak nějak uprostřed republiky a všichni to k ní mají stejně daleko. Letos pacovský závod ponese název Memoriál Luďka Kůty.

VÍCE
MMČR juniorů v Horažďovicích je úspěšně za námi
motocross

Úvodní podnik seriálu „Lorenc – Logistic“ MMČR Junior v motokrosu hostily západočeské Horažďovice. Na perfektně připravené trati se sešlo celkem 122 závodníků z pěti zemí. A počasí? To bylo přímo letní. Zdravotníci měli naštěstí práce minimálně, což je především při juniorských závodech vždy důležitý faktor. Poměrně zajímavé rozměry nabyla diskuze ohledně stavu trati, neboť pořadatelský sbor Motokros Klub Horažďovice v AČR bleskově rovnal i zavlažoval trať v každé přestávce, což se některým jezdcům zdálo až kontraproduktivní, neboť se v podstatě ani nestačily tvořit koleje.

VÍCE
David Čadek už se chce motokrosem především bavit
motocross

V březnu oslavil už osmatřicáté narozeniny, přesto David Čadek stále ještě prohání na motokrosových tratích své výrazně mladší soupeře. „Už ale nemám žádné ambice. Chci se motokrosem hlavně bavit,“ usměje se.

VÍCE