Kůta MMČR 2019: Pozvánka na 4. závod do Opatova
motocross

A je tady čtvrtý závod Kůta mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu. To už je vlastně polovina sezony. Přesouváme se na trať do Opatova u Svitav. Uvidíme klasické vítěze? A ovlivní závody nové tváře? Zatím tipujte a přijeďte se přesvědčit na vlastní oči už v neděli 23. června.

VÍCE
MMČR report Karlín 2019: Třetí juniorský závod sezony
motocross

Třetí závod juniorského mistrovství České republiky nabídl skvělou podívanou, příjemné počasí a hezky připravenou trať v Karlíně u Čejče. Ve třech z pěti závodních tříd jsme viděli netradičního vítěze. A někde se bohužel i padalo. Jak závody skončily? Začtěte se.

VÍCE
Pozvánka na MMČR juniorů 2019 do Karlína
motocross

Z jihu Čech na jih Moravy se přesouváme s juniorským mezinárodním mistrovstvím České republiky. Už třetí závod letošní sezony se koná 8. června na trati v Karlíně u Čejče. Mezi jezdci ve všech třídách zatím nejsou nijak výrazné bodové rozdíly, tak také další MMČR slibuje napínavé souboje až do konce závodního dne.

VÍCE
Další smolná sezóna pro Járu Romančíka
motocross

Motokros je nádherný sport, ale umí být i krutý. Zranění k němu patří. Bohužel již po několikáté překazilo zranění Jaromíru Romančíkovi jeho snahu a silnou vůli, kterou vždy má ke zdolání celé sezóny. Co se přesně stalo, se dozvíte z jeho vyjádření.

VÍCE
Martin Michek se pomalu vrací po zlomenině palce tam, kam patří
motocross

České Budějovice – Už je zase zpátky, i když mu asi bude ještě nějaký čas trvat, než se znovu dostane do své obvyklé formy. Nejlepšího českého motokrosaře posledních let Martina Michka (31 let) přibrzdil zlomený palec.

VÍCE
TZ Kůta MMČR Dalečín 2019: Nové jezdecké tváře míchaly kartami
motocross

A další nabitý závod letošní sezony. Plné rošty skoro ve všech jízdách. Náročná trať a krásné počasí. Ve dvou třídách byl vítěz tradiční, další dvě ovládli zahraniční závodníci.

VÍCE
3. závod Kůta MMČR v motokrosu zve fanoušky do Dalečína!
motocross

Třetím závodem v řadě seriálu Kůta MMČR v motokrosu je Dalečín na Vysočině. Krásná trať, pěkné skoky a snad konečně počasí lepší než bylo na posledních zmrzlých závodech. A co nás čeká v jednotlivých třídách?

VÍCE
Report Jinín 2019: Druhý juniorský závod sezony
motocross

To byl zase krásný pohled na ty naše juniory. Napínavé to nikdy není jenom ve vyšších třídách. Nic si nedarují ani ti nejmenší závodníci. A Jinín nebyl výjimkou. Pořadí průběžného hodnocení vypadá zase úplně jinak, než po prvním závodě. Tak komu se závody dařily, a kdo si vybral smůlu?

VÍCE
Pozvánka na MMČR juniorů do Jinína (18.05.2019)
motocross

Další závod mladých motokrosových nadějí je tady už za pár dní. Celý seriál MMČR motokrosu juniorů se přesouvá do Jihočeského kraje na trať do Jinína. Uvidíte napínavé závody nejen v kategoriích velkých motorek, ale i nejmenších jezdců na padesátkách. Nebudou chybět ti nejlepší, ani průběžně vedoucí jezdec evropského mistrovství EMX65. Jinín bude stát za to! Druhý závod MMČR motokrosu juniorů se pojede pod názvem Memoriál Jana Stracha.

VÍCE
Report MX mistrák Pacov 2019: Letos to bude hodně zajímavé
motocross

Koho v neděli 5. května velká zima donutila zůstat doma, o hodně přišel. Závody v Pacově opravdu stály za to. Startovní rošty praskaly ve švech i přesto, že venku bylo jako na horách a nejednomu závodníkovi mrzly prsty. I diváků se přes nepřízeň počasí sešlo hodně. A právě jim jezdci Kůta MMČR motokrosu připravili úžasnou podívanou jako na světových závodech. Komu se dařilo?

VÍCE