Jarní cena Brna se odkládá
silnice

Vzhledem k aktuálnímu vývoji situace šíření nemoci COVID-19 a s tím souvisejícími opatřeními vlády ČR jsme bohužel nuceni odložit konání Jarní ceny Brna 2021. Závodní víkend se v plánovaném termínu od 9. do 11. dubna 2021 neuskuteční.

VÍCE
Hořických 300 ZGH se odkládá!
silnice

Se změnami plánovaných termínů už předčasně počítají všichni motocykloví příznivci. Vyhlídky pro letošní rok nejsou moc příznivé a pořadatelé již musí reagovat. V květnu se měl konat tradiční závod 300 zatáček Gustava Havla. Ten byl nově přesunut na srpen a měl by být spojen se závody IRRC. Propojení nabídne to nejlepší a nejkvalitnější závodění,“ věří Tomáš Jenčovský. Více v tiskovém prohlášení AMK Hořice.

VÍCE
Kalendáře závodů závodních a přírodních okruhů 2021
silnice

Komise silničních závodů motocyklů Autoklubu ČR představuje podobu letošních kalendářů závodů na závodních okruzích a přírodních okruzích.

VÍCE
Koncept sezóny MMČR Miniracingu 2021
silnice

Mezinárodní mistrovství České republiky - Miniracing v posledních dvou sezónách prošlo několika zásadními změnami, které vedly ke zkvalitnění šampionátu a velice dobrému zaplnění startovních roštů. V návaznosti na to se plánuje i tato sezóna, tak si pojďme koncept sezóny 2021 představit.

VÍCE
Celkové pořadí MMČR SZM závodních a přírodních okruhů 2020
silnice

Letošní závodní motocyklová sezóna je minulostí. Bohužel se nemohla odjet tak, jak se původně předpokládalo a všechny šampionáty byly značně zredukovány. Zde jsou konečné výsledky mezinárodních mistrovství a přeborů silničních závodů motocyklů na závodních a přírodních okruzích.

VÍCE
MMČR - Miniracing 2020 zná své konečné pořadí
silnice

Kvůli zrušení posledních bodovaných závodů letošní sezóny musela komise SZM předčasně vyhodnotit body letošní sezóny a jak vše dopadlo?

VÍCE
Finále Northern Talent Cupu v Brně vyhrál Gurecký
silnice

Dvěma závody na Masarykově okruhu se mladí jezdci rozloučili s první sezónou Northern Talent Cupu. Oba členové Brno Circuit Junior Racing Teamu na domácí trati předvedli dobrý výkon, který Jakub Gurecký završil vítězstvím.

VÍCE
Silniční závody na Slovensku jsou zrušeny
silnice

Komise silničních závodů motocyklů při Autoklubu České republiky musí bohužel zrušit poslední závody letošní sezóny. Ty se měly odjet na Slovakiaringu, ale opět do hry vstoupila opatřením kvůli šíření Covid-19.

VÍCE
Petr Najman měl úspěšné závody v Dymokurech
silnice

Závodní víkend v Dymokurech byl na první pohled pro Petra Najmana velice úspěšný, když vyhrál v obou svých třídách, nicméně celý víkend ho provázely i technické problémy.

VÍCE
Chorvatský Grobnik hostil další kolo MMČR SZM na závodních okruzích
silnice

První zářijový víkend se konaly další závody mezinárodního šampionátu Alpe Adria, když se tentokrát závodilo v Grobniku. Při těchto závodech se zároveň odjelo další kolo českého mezinárodního mistrovství ČR SZM na závodních okruzích.

VÍCE