ROZHOVOR: Jiří Petrla o svých zkušenostech a plánech
silnice

Připravili jsme pro vás rozhovor s Jirkou Petrlou, který se prohání po českých a slovenských přírodních okruzích. Jiří není prozatím mistrem světa, ale jezdcem, který si plní své klukovské sny a pohybuje se na předních příčkách v hodnocení závodů. Bezpochyby má nakročeno k tomu být dobrým roadracingovým jezdcem. Až navštívíte závody na přírodních okruzích, nezapomeňte tak sledovat motocykl s #27 na kapotách. Co na sebe prozradil, jak začínal a kde ho letos uvidíme?

VÍCE
300 Zatáček Gustava Havla se odkládá
silnice

Vzhledem k současné situaci jsme nuceni odložit závod 300 Zatáček Gustava Havla, který se měl konat ve dnech 23. a 24. května 2020.

VÍCE
Kalendář silničních závodů motocyklů AČR 2020
silnice

Komise silničních závodů motocyklů Autoklubu České republiky po dlouhých jednáních s pořadateli vydává kalendáře závodů pro všechny její disciplíny v letošním roce. Zároveň upozorňuje na změny pro přírodní okruhy.

VÍCE
Zakončení MMČR Miniracing proběhlo v Budějovicích
silnice

V sobotu 16. listopadu 2019 proběhlo vyhlášení letošního ročníku Mezinárodního mistrovství České republiky Miniracing. Tradičním místem vyhlášení tohoto seriálu pro nejmenší silniční motocyklisty jsou České Budějovice a ani v letošním roce tomu nebylo jinak.

VÍCE
Vyhlášení sezóny 2019 SZM
silnice

První listopadovou sobotu se v budově Autoklubu České republiky sešla špička PČR a MMČR na přírodních a závodních okruzích, když si jezdci z rukou hlavních představitelů komise SZM či AČR převzali poháry za celková umístění v sezóně.

VÍCE
Vydařené závody na Slovakiaringu ukončily letošní sezónu MMČR
silnice

Letošní sezóna mezinárodního mistrovství České republiky silničních závodů motocyklů na závodních okruzích o uplynulém víkendu skončila na Slovakiaringu. Díky dobrému počasí i organizaci si všichni mohli užít pěknou tečku za sezónou.

VÍCE
Na Slovakiaringu ukončí závodníci letošní MMČR na závodních okruzích
silnice

Mezinárodní mistrovství České republiky silničních závodů motocyklů na závodních okruzích už o víkendu skončí letošní sezónu. Na Slovakiaringu se odjedou poslední závody tohoto roku.

VÍCE
Závody Alpe Adria a MMČR SZM o víkendu v Mostě
silnice

Autodrom Most o nadcházejícím víkendu pohostí závody mezinárodního šampionátu Alpe Adria, při kterém se zároveň jede mezinárodní mistrovství České republiky silničních závodů motocyklů na závodních okruzích. Jde již o předposlední závody roku naší sezóny a závěr sezóny v Alpe Adrii.

VÍCE
Kolštejnský okruh v Branné hostil poslední letošní podnik
silnice

Letošní sezóna na českých přírodních okruzích je definitivně u konce, když se poslední závodní podnik odjel o uplynulém víkendu v Branné.

VÍCE
Konec motocyklových závodů v Hradci Králové
silnice

Autoklub České republiky s politováním oznamuje zrušení letošních motocyklových závodů v Hradci Králové, které se měly jet v rámci mezinárodního mistrovství České republiky a přeboru České republiky silničních závodních motocyklů na přírodních okruzích. Závod nebude nahrazen.

VÍCE