Pierre Coppa dvakrát druhý při chladné Jarní ceně Brna
silnice

Tým Motorvillage 69 nastoupil do “zimně” Jarní ceny Brna ve dvou třídách. V kubatuře 125 SP se představil David Polák, který v sobotním závodě skončil po penalizaci jednoho z jezdců jen těsně pod stupni vítězů. V nedělním závodě bohužel skončilo Davidovo snažení pádem v prvním kole, hned “na áčku”. Pro Marka Hornu byl start s otazníkem. Nakonec k závodu nastoupil, bohužel jeho zdravotní stav zatím nedovoluje plné závodní zatížení.

VÍCE
Nejlepším motocyklovým závodníkem roku 2016 se stal opět Ondřej Ježek!
silnice

Na konci listopadu odstartoval server BikeRacing.cz už 9. ročník ankety o nejlepšího závodníka roku. Předchozí dva ročníky nepatřilo prvenství nikomu jinému, než právě Ondrovi Ježkovi, a tak všichni byli zvědaví, jak dopadne letošní anketa.

VÍCE
Závěrečný podnik Alpe Adria
silnice

Slovakia Ring rozhodol o motocyklových šampiónoch Alpe Adrie

VÍCE
Změna termínu závodu v Dymokurech & pozvánka do Piešťan
silnice

Oznamujeme, že MČR a PČR PŘÍRODNÍCH OKRUHŮ 2016 v Dymokurech, které pořádá Road Racing Club, se v původně plánovaném termínu 03.-04.09.2016 nemohou konat a termín přesunujeme na 17.-18.09.2016.

VÍCE
Brož Racing v Moste na Alpe Adria Championship
silnice

Další díl seriálu Alpe Adria Championship se konal minulý víkend na okruhu v Mostě. #66 Jiří Brož a tým odjížděli na tento díl seriálu s cílem získat co nejlepší umístění v domácím prostředí a ukázat se fanouškům a partnerům, kteří se přijeli podívat na tento závod.

VÍCE
Pozvánka na MČR Přírodních okruhů
silnice

Do závodů, který již pravidelně pořádá PROSPORT-CZ je přihlášeno již okolo 180 jezdců z České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Lichtenštejnska, Švýcarska, Belgie, Dánska a také Švédska.

VÍCE
Brož Racing v Rijece
silnice

Třetí díl seriálu Alpe Adria Championship se konal minulý víkend na chorvatském okruhu v Rijece (Grobnik). S motocyklem Suter MMX2 zde #66 Jiří Brož ještě nestartoval, takže jsme opět netrpělivě očekávali, jak se zde bude Jirkovi dařit.

VÍCE
Motocyklový šampionát Alpe Adria pokračoval v chorvátskej Rijeke
silnice

Horúce počasie so silným vetrom sprevádzalo tretie podujatie motocyklového šampionátu Alpe Adria v chorvátskej Rijeke, kde sa v bojoch o majstrovské body predstavilo viac ako 160 pretekárov zo šestnástich krajín, pričom sa na mieste jazdili aj súťažiaci v kategórii veteránov.

VÍCE
Brož Racing na Pannoniaringu
silnice

Druhý díl seriálu Alpe Adria Championship se konal minulý víkend na maďarském okruhu Pannoniaring.

VÍCE
Skvelé súboje na Pannoniaringu
silnice

Viac ako dvesto pretekárov zo šestnástich európskych krajín bojovalo na maďarskom okruhu Pannoniaring o body v rámci druhého podujatia medzinárodného motocyklového šampionátu Alpe Adria a IMRC Cupu, ktorých organizátorom je slovenská motocyklová agentúra Slovakia Racing. Na pretekárov počas víkendu čakalo dvoje pretekov, po ktorých sa už začali rysovať aj kandidáti na víťazstvo v seriáli, no v niektorých triedach sa situácia ešte viac zamotala.

VÍCE