Na Slovakiaringu ukončí závodníci letošní MMČR na závodních okruzích
silnice

Mezinárodní mistrovství České republiky silničních závodů motocyklů na závodních okruzích už o víkendu skončí letošní sezónu. Na Slovakiaringu se odjedou poslední závody tohoto roku.

VÍCE
Závody Alpe Adria a MMČR SZM o víkendu v Mostě
silnice

Autodrom Most o nadcházejícím víkendu pohostí závody mezinárodního šampionátu Alpe Adria, při kterém se zároveň jede mezinárodní mistrovství České republiky silničních závodů motocyklů na závodních okruzích. Jde již o předposlední závody roku naší sezóny a závěr sezóny v Alpe Adrii.

VÍCE
Kolštejnský okruh v Branné hostil poslední letošní podnik
silnice

Letošní sezóna na českých přírodních okruzích je definitivně u konce, když se poslední závodní podnik odjel o uplynulém víkendu v Branné.

VÍCE
Konec motocyklových závodů v Hradci Králové
silnice

Autoklub České republiky s politováním oznamuje zrušení letošních motocyklových závodů v Hradci Králové, které se měly jet v rámci mezinárodního mistrovství České republiky a přeboru České republiky silničních závodních motocyklů na přírodních okruzích. Závod nebude nahrazen.

VÍCE
Pierre Coppa dvakrát druhý při chladné Jarní ceně Brna
silnice

Tým Motorvillage 69 nastoupil do “zimně” Jarní ceny Brna ve dvou třídách. V kubatuře 125 SP se představil David Polák, který v sobotním závodě skončil po penalizaci jednoho z jezdců jen těsně pod stupni vítězů. V nedělním závodě bohužel skončilo Davidovo snažení pádem v prvním kole, hned “na áčku”. Pro Marka Hornu byl start s otazníkem. Nakonec k závodu nastoupil, bohužel jeho zdravotní stav zatím nedovoluje plné závodní zatížení.

VÍCE
Nejlepším motocyklovým závodníkem roku 2016 se stal opět Ondřej Ježek!
silnice

Na konci listopadu odstartoval server BikeRacing.cz už 9. ročník ankety o nejlepšího závodníka roku. Předchozí dva ročníky nepatřilo prvenství nikomu jinému, než právě Ondrovi Ježkovi, a tak všichni byli zvědaví, jak dopadne letošní anketa.

VÍCE
Závěrečný podnik Alpe Adria
silnice

Slovakia Ring rozhodol o motocyklových šampiónoch Alpe Adrie

VÍCE
Změna termínu závodu v Dymokurech & pozvánka do Piešťan
silnice

Oznamujeme, že MČR a PČR PŘÍRODNÍCH OKRUHŮ 2016 v Dymokurech, které pořádá Road Racing Club, se v původně plánovaném termínu 03.-04.09.2016 nemohou konat a termín přesunujeme na 17.-18.09.2016.

VÍCE
Brož Racing v Moste na Alpe Adria Championship
silnice

Další díl seriálu Alpe Adria Championship se konal minulý víkend na okruhu v Mostě. #66 Jiří Brož a tým odjížděli na tento díl seriálu s cílem získat co nejlepší umístění v domácím prostředí a ukázat se fanouškům a partnerům, kteří se přijeli podívat na tento závod.

VÍCE
Pozvánka na MČR Přírodních okruhů
silnice

Do závodů, který již pravidelně pořádá PROSPORT-CZ je přihlášeno již okolo 180 jezdců z České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Lichtenštejnska, Švýcarska, Belgie, Dánska a také Švédska.

VÍCE