Sezóna MMČR zahájena na Pannoniaringu
silnice

Mezinárodní mistrovství České republiky silničních závodů motocyklů na závodních okruzích bylo úspěšně odstartováno na Pannoniaringu, kde se jelo v rámci závodů Alpe Adria.

VÍCE
Nepomucký trojúhelník se opět vydařil
silnice

O uplynulém víkendu se na Nepomuckém trojúhelníku konal 39. ročník motocyklových závodů. I přes to, že bylo vrtkavé počasí, byly to krásné a zároveň letošní jediné české závody ve třídách jízd pravidelnosti historických závodních motocyklů.

VÍCE
MMČR SZM na okruzích začne na Pannoniaringu
silnice

Po zrušení úvodních testů a závodů sezóny se o nadcházejícím víkendu konečně rozjede letošní sezóna MMČR SZM na závodních okruzích. Pojede se na maďarském Pannoniaringu a závodů by mohli využít i jezdci přírodních okruhů.

VÍCE
Náročné závodní víkendy jezdců miniracingu
silnice

Dva závodní víkendy za sebou čekají závodníky Mezinárodního mistrovství České republiky - Miniracing. Poslední závody se odjely minulou sobotu v Mostě a hned tento týden je čeká Cheb.

VÍCE
Závody v Písku provázel silný déšť
silnice

Letošní sezóna MMČR - Miniracing pokračovala druhým závodním podnikem minulou sobotu v Písku. Počasí bylo tentokrát pro malé závodníky velkou zkouškou, protože celý den pršelo.

VÍCE
Novinky letošní sezóny závodů silničních motocyklů
silnice

Komise silničních závodů motocyklů (SZM) má za sebou letošní první zasedání. Kvůli koronavirové pandemii musely být úvodní závody sezóny zrušeny, ale i současné podmínky pro pořádání veřejných akcí nejsou pro některé závody přívětivé. Komise SZM proto probrala nastalou situaci a řešila další důležité otázky týkající se tohoto sportu v letošní sezóně.

VÍCE
300 ZGH a IRRC definitivně zrušeno
silnice

Vzhledem k současné epidemiologické situaci jsme nuceni zrušit plánovaný závod 300 Zatáček Gustava Havla + IRRC, který se měl konat v náhradním termínu ve dnech 15. a 16. 8. 2020.

VÍCE
Mostecký polygon znovu přivítá MMČR Miniracing
silnice

Už počtvrté bude malý okruh v areálu polygonu mosteckého autodromu dějištěm soubojů republikového šampionátu motocyklových talentů na maloobjemových speciálech, a to v sobotu 4. července. Tréninky na mostecké trati, postavené při příležitosti evropského šampionátu minibiků v roce 2017, jezdci absolvují o den dříve. V Mezinárodním mistrovství ČR Miniracing, který měl v letošní sezoně po rozvolnění vládních opatření proti šíření pandemie koronaviru a nemoci covid-19 premiéru 30. května ve Vysokém Mýtě, se utkají jezdci všech vypsaných kategorií.

VÍCE
Závody ve Vysokém Mýtě zahájily sezónu
silnice

Letošní závodní motocyklová sezóna byla pozastavena kvůli neplánované pauze vzhledem k pandemii koronaviru, ale organizátoři z MMČR - Miniracing dokázali i přes veškerá opatření jako první u nás uspořádat závody, které se o víkendu odjely ve Vysokém Mýtě.

VÍCE
Miniracing zahájí sezónu na autodromu ve Vysokém Mýtě
silnice

Start letošní motocyklové sezóny musel být neplánovaně odložen, nicméně vzhledem k rozvolňujícím se opatřením je možné uspořádat první závody mezinárodního mistrovství České republiky - Miniracing. Závody se pojedou ve Vysokém Mýtě v původním termínu.

VÍCE