Drexler Formula Cup 2023: Berta vede v půli sezóny
ostatní

Již čtvrtý závod mají za sebou jezdci Drexler Formula Cupu na Red Bull Ringu. Dvojité vítězství si přivlastnil Maďar Benjamin Berta. Polovina sezóny zaklepala na dveře seriálu Drexler Formula Cup. Po ne mnoho vydařeném závodu na Hungaroringu, kde se sešlo velmi malé pole startujících, už na Red Bull Ringu bylo přeci jen veseleji.

VÍCE
Ulice Moravského Krumlova znovu ožijí motorsportem
ostatní

Jihomoravské monte carlo, tedy jedinečný městský závod s dlouholetou tradicí v Hrušovanech nad Jevišovkou, se v loňském roce kvůli tamějším dopravním omezením premiérově přesunul do Moravského Krumlova. A nejinak tomu bude i letos. Jako termín jedné z největších motoristických událostí na Moravě pořadatelé zvolili třetí červencový víkend 22. – 23. 7.

VÍCE
Max Karhan na ME FIA Karting Steel Ring Třinec 2023
ostatní

Budoucí piloti FORMULE F1 v Třinci... Zúčastnit se tohoto závodu bylo splněným snem Maxe Karhana ve třídě OK. Max prohlásil: Pokud chceš být jednou v závodech dobrý a posouvat se dále vpřed, je potřeba závodit s těmi nejlepšími. A povedlo se díky partnerům, bez kterých to nejde. Byla možnost, aby Max startoval v tomto šampionátu na divokou kartu. Zúčastnil se tak jednoho ze čtyř závodů mistrovství Evropy 2023, který se jel na okruhu Steel Ring.

VÍCE
Hankook Carboniacup 2023 a dva slovenské závody
ostatní

Slovenský autodrom Slovakia Ring měl tu čest hostit druhý závod Hankook Carboniacupu 2023 a na startu se u Orechovej Potoni objevilo 80 vozů ve startovních listinách. Garantem se stala firma Hankook, a tak se jezdilo pod názvem Hankook Racing Day.

VÍCE
Pozvánka na ATV TEST do Vranova (06.06.2023)
ostatní

Přijměte pozvání na prezentaci s možností osobního vyzkoušení několika modelů čtyřkolových vozidel Yamaha kategorie ATV a Side-by-Side, kterou pořádá YAMAHA PEMM BRNO ve spolupráci s importérem Yamaha Motor CZ. Testování se uskuteční v areálu motokrosové tratě ve Vranově u Brna dne 6. června 2023 v čase 14.00 - 18.00 hodin.

VÍCE
Max Karhan se představil doma v Třinci
ostatní

Max Karhan z Lukamotorsportu se představil také na domácí trati a po evropské anabázi zavítal do Třince na závody Champions of the Future 2023. Champions of The Future, Steel Ring, Třinec, je to pro mne defacto splněný sen, řekl Max Karhan a vysvětlil proč. Mohu nasbírat další pro mne cenné zkušenosti v mojí první sezóně ve třídě OK, a to že pojedu s těmi TOP jezdci z celého světa.

VÍCE
Nejzachovalejší Favorit na světě je zpět v ČR díky Jiřímu Mičánkovi
ostatní

Před třiceti lety se v Řecku vydala zbrusu nová bílá Škoda Favorit s novou majitelkou za volantem od místního dealera. Pro řidičku to byl návrat za volant po mnoha letech. Cestu dlouhou 34 kilometrů zvládla na jedničku. Jenže když pak zaparkovala v garážích kousek od svého domu, rozhodla se, že řízení pro ni prostě není.

VÍCE
Zkušenosti Maxe Karhana z WSK Masters Serie Cremona
ostatní

Max Karhan z Lukamotorsport jel čtvrtý závod série WSK Super Masters na Italském okruhu Cremona, kde získával další cenné zkušenosti v první sezóně třídy OK. Závod ve znamení čísla 13. Pro někoho smůla, pro Maxe tentokrát štěstí! Konkurence v tomto šampionátu je nejvíc na světě a jsem moc rád, že tady mohu závodit a získávat zkušenosti shrnul Max tento závod.

VÍCE
Paul Ricard otevřel sezónu Boss GP 2023
ostatní

Na známém francouzském autodromu se rozjel kolotoč letošních závodů BOSS GP. Mezi překvapení byl nejen start bývalého brazilského jezdce F1 Pizzonii, ale také zaváděcí vůz Ferrari z roku 2008. První závody Boss GP letos hostila Francie a její historický meeting na autodromu v Paul Ricard. Celkem v prvním klání bodovalo 15 vozů ve čtyřech kategoriích, přičemž Pizzonia a Clausnitzer na své soupeře teprve čekají.

VÍCE
HARLEY-DAVIDSON OZNAMUJE PŘÍCHOD NOVÝCH MODELŮ CVO
ostatní

Již od roku 1999 představují motocykly Harley-Davidson Custom Vehicle Operations (CVO) ambiciózní kolekci motocyklů v limitovaných sériích, které se vyznačují dokonalým stylem, designem, řemeslným zpracováním a důrazem na detail, ale také špičkovým výkonem. V průběhu desetiletí konstruktéři a designéři Harley-Davidson tyto motocykly vyvíjeli, zaváděli další a další vylepšení pro ještě lepší zážitek z jízdy, a zároveň pečlivě respektovali jejich dědictví a oblibu u fanoušků po celém světě.

VÍCE