Čtyřkolkářka Ollie Roučková v TOP 10 na ME v cross country
ostatní

Litevská trať přivítala v prvním květnovém víkendu letošní první vložený podnik mistrovství Evropy v Cross Country. Na startu stálo velké množství domácích a zahraničních závodníků. Nechyběla ani účast ambasadorky Autoklubu České republiky Ollie Roučková. Ta se postavila na start čtyřkolek v kategorii Quad 2x4.

VÍCE
Plochodrážní sezónu odstartoval první dvojzávod
ostatní

První dva plochodrážní závody byly odjety na pražském a pardubickém plochodrážním stadionu. Jezdci si tak na své konto mohou připsat první závodní účast v letošní sezóně na dvou podnicích Poháru Autoklubu České republiky, které doslova ovládl Jan Kvěch. Závodů se nezúčastnil Václav Milík. Jak si naši ostatní závodníci vedli, naleznete níže!

VÍCE
Předprodej vstupenek na Zlatou přilbu se odkládá
ostatní

V loňském roce se tradiční plochodrážní závod Zlatá přilba podařilo pardubickým pořadatelům uspořádat i přes značná omezení. I v letošním roce to vypadá na určitá omezení, proto bude prodej vstupenek v tzv. šachovnicovém režimu. Předprodej by měl být zahájen 1. června 2021.

VÍCE
Skyler Howes se přesouvá k tovární Husqvarně
ostatní

Ještě v roce 2020 hájil Skyler Howes barvy českého týmu Ondřeje Klymčiwa. Vloni skončil jako devátý mezi amatéry, před ním byli jenom tovární jezdci. Pro letošní Dakar přestoupil do holandského týmu BAS Dakar KTM Racing, se kterým skončil jako pátý se ztrátou 52 minut a 33 sekund na prvního Kevina Benavidese. Nyní se mu však splnil sen a jeho mise započne v továrním týmu Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing.

VÍCE
Speedway GP v Praze zná nové termíny!
ostatní

Z důvodu nejasného rozvolňování v nejbližších měsících se plochodrážní GP v Praze uskuteční o měsíc později, než bylo plánováno. Nově čeká fanoušky levých zatáček pražský dvojzávod 16. a 17. července 2021.

VÍCE
Red Bull Racing Formula 1 navštívila Prahu
ostatní

Po Karlově mostě se projela formula 1 týmu Red Bull Racing. Taky jste to zaslechli a přemýšleli, co je na tom pravdy? Návštěva Prahy je spojená s unikátním projektem pod taktovkou Red Bullu, o němž se lze postupně dozvídat přímo z www.redbull.cz/f1 a také z Instagramu Red Bull CZ.

VÍCE
Příslušenství Yamaha zdarma
ostatní

Yamaha neustále rozmazluje své zákazníky napříč celým sortimentem. K velkým skútrům nyní nabízí originální příslušenství zdarma. Nabídka platí do 31. května!

VÍCE
Plochá dráha se znovu odkládá
ostatní

Již během zítřejšího dne, 20. dubna 2021, mohla být zahájena plochodrážní sezóna. Sice by to bylo bez diváku, ale ti by si mohli užít živý přenos online. Závod 1. ligy tak musí hledat nový termín!

VÍCE
Max Verstappen v sérii For Real
ostatní

Ohlédnutí Maxe Verstappena za prvním vítězstvím v F1. Nová epizoda série For Real je tady. Nová epizoda videosérie For Real, která je zaměřená na sportovce a jejich příběhy, odhaluje dosud neviděné záběry pilota Formule 1 Maxe Verstappena. Kombinací živé akce s nejrůznějšími animacemi ukazuje neformální stránku slavného závodníka, který popisuje, jaké to bylo stát se historicky nejmladším jezdcem F1 a jak během svého debutového závodu za Red Bull Racing vyhrál.

VÍCE
Yamaha Tracer 7: Jsi na řadě!
ostatní

Díky nové agresivní masce a mnohem stylovějšímu vzhledu je nový Tracer 700 vybaven tak, aby vám vyplavil adrenalin do žil při každé jízdě. Po práci nebo o víkendu je tento dynamický sportovně cestovní motocykl připraven vás nadchnout svým vynikajícím výkonem a lehkou obratností.

VÍCE