Kolomý spojil síly s Prokopem a společně se vydají na Dakar
ostatní

Český kamionový jezdec Martin Kolomý po odchodu od Buggyry spojil síly s týmem MP-Sports Martina Prokopa a pojede v roli rychlé asistence na Rallye Dakar 2020.

VÍCE
Kvěch míří mezi elitu, bude závodit v Polsku
ostatní

Jan Kvěch, osmnáctiletý český závodník, bude od příští sezóny jezdit nejlepší plochodrážní ligu světa, a to polskou PGE Ekstraligu.

VÍCE
Tomáš Ouředníček míří na Rallye Dakar 2020
ostatní

Český závodník, jezdící za tým South Racing CE, se představí v lednu se svým Fordem Ranger v Saudské Arábii.

VÍCE
Barth Racing míří na Rallye Dakar 2020
ostatní

Jeden z největších dakarských týmů v České republice, pardubický Barth Racing, absolvuje Dakar v Saudské Arábii pouze s jedním jezdcem, kterým bude Zdeněk Tůma.

VÍCE
Rusko část 10.-11.: V Uljanovsku, cíl UAZ
ostatní

Dnes odjezd. Po prvním nadšení z pokoje, který má klimatizaci, zjišťuji, že při první noci trochu nestíhá a v pokoji je stále horko, okno zde také není, jen veliká tapeta s pohledem do přírody. Připadám si zde, jako bych byl v nějaké 3d hře, kde vše je jako realita, ale na nic se nedá sáhnout.

VÍCE
Češi skončili pátí na FIA Motorsport Games 2019
ostatní

Na italském okruhu Vallelunga nedaleko Říma se první listopadový víkend konal premiérový ročník soutěže národů s názvem FIA Motorsport Games 2019. Mezinárodní federace automobilového sportu tak založila novou tradici, která by měla být jedním z vrcholů každé motoristické sezóny.

VÍCE
Kalendář Speedway GP 2020
ostatní

Příznivci ploché dráhy a závodů levých zatáček se dočkali! FIM společně se Speedway GP představili oficiální kalendář závodů pro příští sezónu 2020.

VÍCE
Cestovatel Zdeněk Růžička vyprávěl své zážitky z Ruska na besedě!
ostatní

Náš redakční fotograf a nyní i cestovatel Zdeněk Růžička uspořádal svou první besedu o poznávání Ruska v sedle motocyklu a návštěvách zdejších měst při cestě na Ural a do Kazachstánu. Uskutečnila se ve skromném klubu v Horosedlech v pátek 25.10.2019 v podvečerních hodinách.

VÍCE
Fia Motorsport Games 2019
ostatní

Ve dnech 1. až 3. listopadu 2019 se na okruhu Vallelunga u Říma bude konat první ročník FIA Motorsport Games. Akce bude probíhat v olympijském duchu, Mezinárodní automobilová federace tímto vrcholným podnikem zakládá tradici soutěže, která dosud v motoristickém sportu chyběla – uskutečnit na jednom místě závody národních týmů v několika disciplínách.

VÍCE
Rusko část 8.-9.: Odjezd z Moskvy
ostatní

Je neděle a já plánuji odjezd z Moskvy. Zde by člověk mohl být klidně měsíc a neprošel by všechna muzea a zajímavá místa, co zde jsou.

VÍCE