Kolik let má tvoje Yamaha, tolik % dostaneš slevu
ostatní

Máš doma starší Yamahu? Neváhej využít této šance! Majitelé klasiků, youngtimerů a veteránů Yamaha mají takovou slevu na náhradní díly a doplňky, jak starý je jejich motocykl. Takže pokud doma máte například 36letou klasiku XS650, získáte 36% slevu!!!

VÍCE
Story racing – nový team pro Dakar 2021 v kategorii quad
ostatní

Citujeme TZ: "Po několikaleté účasti na dakarské soutěži jsme se rozhodli pro založení vlastního týmu. Důvodem i motivací byla lepší koordinace a kontrola času a prací potřebných k přípravě závodní i asistenční techniky. Pro tuto sezonu jsme navázali spolupráci s litevským závodníkem Laisvydasem Kanciusem, kterému jsme postavili identickou kopii naší závodní čtyřkolky Yamaha."

VÍCE
Do F1 se vrací jméno Schumacher
ostatní

Haas F1 Team podepsal v rámci víceleté dohody smlouvu s německým závodníkem Mickem Schumacherem, synem slavného Michaela. Mick bude součástí zcela nové jezdecké sestavy týmu pro závody FIA Formula 1 World Championship v nadcházející sezóně 2021.

VÍCE
Buggyra je na Dakar připravena!
ostatní

Poslední dny předtím, než technika nabere kurs Saudská Arábie, strávili piloti týmu Tatra Buggyra Racing i Zero Mileage Racing testováním v Polsku a Ledčicích. S výsledky poslední před dakarské prověrky panuje maximální spokojenost.

VÍCE
Engel s Michkem chtějí potvrdit pozice českých jedniček na Dakaru
ostatní

Orion - Moto Racing Group je už dlouhá léta stálicí světové rallye scény. Sedm dokončených Dakarů a nejlepší čeští motorkáři Milan Engel s Martinem Michkem oblékající barvy českého týmu budou klíčovou kombinací zkušeností a rychlosti, která bude v době omezených možností trénování a testování na takto těžkém závodě zásadní.

VÍCE
Barth Racing na Dakar 2021 nevyrazí
ostatní

Letošní rok je pro celý svět velkou zkouškou díky pandemii COVID 19. Bohužel tato situace má vliv i na nejslavnější a nejtěžší rallye, tedy na Rallye Dakar. Tým BARTH Racing se včele se čtyřkolkářem Zdeňkem Tůmou do poslední chvíle, i přes aktuální vývoj, na Dakar 2021 připravoval. Ovšem po nedávno zaslaných podmínkách od pořadatele začaly převažovat negativa a obavy nad nadšením a chutí se do Saudské Arábie na začátku roku 2021 vydat za dalším sportovním dobrodružstvím.

VÍCE
 Přechod Yamahy do éry Euro 5
ostatní

Rok 2021 bude pro společnost Yamaha Motor nesmírně zajímavý. Bude uvedeno několik nových klíčových modelů. Kromě příchodu nových motocyklů Hyper Naked a Sport Touring je další významnou novinkou zavedení předpisů EU5, které mění průmysl jednostopých motorových vozidel a nutí výrobce k zavádění inovací mnohem ekologičtějším způsobem.

VÍCE
Buggyra představila zajímavé posádky pro Dakar 2021
ostatní

Roudnická stáj Buggyra Zero Mileage Racing a Tatra Buggyra Racing odkryla dnes na virtuální tiskové konferenci své jezdecké složení pro následující Rallye Dakar v Saudské Arábii. Enge, Macháček, Šoltys a bývalý čtyřkolkář Ignacio Casale, zdá se to být jako zajímavá sestava roudnického týmu.

VÍCE
Ouředníček míří na Dakar za volantem Toyoty Hilux
ostatní

Po čtyřech letech s Fordem Ranger přesedá Tomáš Ouředníček do Toyoty Hilux, která si získala jeho srdce.

VÍCE
Mistryně Evropy Olga Roučková má za sebou úspěšnou sezónu
ostatní

Olga "Ollie" Roučková má za sebou ojedinělou závodní sezónu 2020, která byla úspěšná. Rodačka z Děčína a dvojnásobná účastnice Rallye Dakar může být s koronavirovým ročníkem spokojená. Vše ukončilo poslední Mistrovství Evropy, které proběhlo ve Španělsku.

VÍCE