20.08.2019
Poté, co minulý víkend vyhrál svůj třetí světový titul, se Tim Gajser s jeho týmem HRC přihlásil do závodu 2019 Monster Energy Cup, který se bude konat na stadionu Sam Boyd v Las Vegas. Již tradiční akce, za účasti nejlepších jezdců světa, se bude konat 19. října.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Po úspěšné sezóně a vyhraných závodech napříč světem se Gajser s teamem HRC přesunou po sezóně MXGP a závodě motokrosu národů do Ameriky, kde absolvují další novou výzvu. Tou bude účast na zmíněném závodě. Trať bude v supercrossovém stylu, pod umělým osvětlením a jedou se tři kratší rozjížďky.

 

Bojovat proti nejlepším supercrossovým jezdcům na světě nebude pro Slovince snadné, ale Tim chce uspět a má od týmu plnou důvěru.

 

Tim Gajser #243:

Opravdu se těším na závod Monster Energy Cup v Las Vegas v říjnu. Je to skvělá událost a jsem nadšený, že můžu jet do Ameriky a udělat dobrou práci. Rád bych poděkoval týmu HRC za spolupráci a pomoc s touto příležitostí. Po závodě v roce 2017 vím trochu, co mám očekávat, ale jsem stále nadšený, že to zkusím znovu a cítím, že si tentokrát tento zážitek dokážu užít mnohem víc.

 

Jak to vypadalo při závodě v roce 2017 se můžete podívat v oficiálním videu Monster Energy:

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: Gatedrop.com

Foto: Roman Borák

20.8.2019

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.