28.08.2019
Skvělé prezentace se sajdkárkrosu dostalo na velmi sledovaném a prestižním závodě ME autocrossu v Přerově o uplynulém víkendu. Své sajdkárkrosové dovednosti představili dvojice Lukášek-Peč, Tobiáš-Rocha, Gintherové a Pečové. Více si můžete přečíst z jejich reportáže a nasát jejich zážitky níže.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

„O víkendu 24. a 25.8. jsme spolu s posádkami #281 Lukášek/Peč, #97 Tobiáš/Rocha, #126 Ginther/Ginther přijali pozvání do přerovského areálu Morcus Morava, kde se jelo Mistrovství Evropy v autocrossu.

Již v sobotu nás příjemně překvapil velký zájem diváků, kteří se za námi zastavili v depu. Někteří mluvili o tom, že závody side znají a je velká škoda, že se nejezdí i ve zmiňovaném areálu v Přerově. Jiní zase obdivovali krásu tohoto sportu. Zajímalo je, co vše musí zvládat mitfára, stavba samotné sajdy, průběh seriálu a další.

V neděli, kdy se jeli hlavní závody autocrossu, navštívilo přerovskou rokli tisíce návštěvníků. Po odjetí finálových jízd jsme za doprovodu čtyřkolek předvedli naše stroje a ukázali, jak je tento sport krásný. Bohužel pro nás byl program velmi nadupaný a mi tak neměli příliš prostoru předvést vše, jak to chodí na závodech.

I přes to jsme rádi za pozvání a za možnost prezentovat kategorii SIDE. Doufáme, že jsme tento sport představili fanouškům, kteří mají rádi tvrdé kontaktní sporty, vůni benzínu a adrenalin."


Děkujeme team #40 Peč-Peč
TZ teamu Peč-Peč
Foto: FB stránka týmu Peč-Peč

28.8.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.