Letošní závod družstev se bude konat na trati v Dalečíně 22. září 2019.
Vklad se platí za jezdce a je ve stejné výši jako na závodech jednotlivců, tedy 840,- Kč plus 260,- Kč pojištění. Celkem tedy u přejímek uhradíte 3300,- Kč za družstvo.
MX1- bílý podklad / černé číslo
MX2- černý podklad / bílé číslo
MX3- žlutý podklad / černé číslo
Zvláštní ustanovení najdete ZDE. Časový harmonogram závodu najdete ZDE.
Speciální přihlášku pro družstva najdete ke stažení dole pod článkem.
2. HT Group Racing Team
- manažer – Brumla František
- MX1 – Liška Patrik #4
- MX2 - Krč Martin #5
- MX3 – Kovář Václav #6
4. Osička MX Team
- manažer – Smýkalová Kristýna
- MX1 – Neugebauer Filip #10
- MX2 – Jošt Šimon #11
- MX3 – Neurauter Lukas #12
5. 4c Racing
- manažer – Tichý Dušan
- MX1 – Smola František #13
- MX2 – Wagenknecht Jan #14
- MX3 – Michalec Petr #15
6. Haas Čepelák Racing Team
- manažer – Haas Václav
- MX1 – Plch Rudolf #16
- MX2 – Vondrášek Martin #17
- MX3 – Drdaj Dušan #18
7. Autoklub ČR I.
- manažer – Novotný Roman
- MX1 – Kosmák David #19
- MX2 – Černý Luděk #20
- MX3 – Švidra Erik #21
8. SMS Střední Čechy
- manažer – Strnad Jaroslav
- MX1 – Bureš Miroslav #22
- MX2 – Strnad Jaroslav #23
- MX3 – Vaněček Martin #24
9. KRTZ - HT Group Racing Team
- manažer - Jonáš Petr
- MX1 – Žerava Martin #25
- MX2 – Matějec Jiří #26
- MX3 – Finěk Martin #27
10. Autoklub ČR II.
- manažer - Kuthan Jiří
- MX1 – Mencl Jakub #28
- MX2 – Repčák Pavol #29
- MX3 – Brendl Ondřej #30
11. Vrtal MX Team
- manažer - Vrtal Miloš
- MX1 – Vrtal Daniel #31
- MX2 – Cimbulka Jan #32
- MX3 – Kaňkovský Tomáš #33
12. Fostrade s.r.o.
- manažer - Myška Milan
- MX1 – Křížek Pavel #34
- MX2 – Šturma Milan #35
- MX3 – Příhoda Patrik #36
13. Motokros klub Nepomuk v AČR
- manažer - Mračková Eva
- MX1 – Kainzmeier David #37
- MX2 – Laně Dominik #38
- MX3 – Šašek Stanislav #39
14. SMS motokrosu Morava v AČR
- manažer - Hrabica Jindřich
- MX1 – Kratochvíl Zdeněk #40
- MX2 – Nešpor Marek #41
- MX3 – Tögel Ondřej #42
15. SMS Jižní Čechy I.
- manažer - Zadražil Evžen
- MX1 – Gregor Michal #43
- MX2 – Bárta Michal #44
- MX3 – Beránek Pavel #45
16. SMS Jižní Čechy II.
- manažer - Zadražil Evžen
- MX1 – Hořejší Jakub #46
- MX2 – Doubek Pavel #47
- MX3 – Nusek Jakub #48
17. SMF
- manažer - Predanocy Dušan
- MX1 – Šimko Tomáš #49
- MX2 – Struk Samuel #50
- MX3 – Hruška Jakub #51
18. J.H. Racing Team - Eurotransport
- manažer - Holub Jaroslav
- MX1 – Kratzer Michael #52
- MX2 – Klein Johannes #53
- MX3 – Rauchenecker Pascal #54
19. Orion Racing Team
- manažer - Kovář Petr
- MX1 – Bartoš Petr #55
- MX2 – Nedvěd Jonáš #56
- MX3 – Michek Martin #57
20. SMS Pardubice I.
- manažer - Novotný Martin
- MX1 – Votroubek Michal #58
- MX2 – Mňuk Roman #59
- MX3 – Dvořák Denis #60
21. Autoklub ČR III.
- manažer - Sklenář Viktor
- MX1 – Kolaja Petr #61
- MX2 – Machač Radek #62
- MX3 – Sklenář Viktor #63
22. Q - Racing Team, z. s.
- manažer - Venhoda Michal
- MX1 – Vašíček Stanislav #64
- MX2 – Venhoda Martin #65
- MX3 – Kraus Radim #66
23. BV Racing - Zejax Team
- manažer - Hubálovský Jiří
- MX1 – Hubálovský Jiří #67
- MX2 – Mandys Daniel #68
- MX3 – Hendrych Jiří #69
Připravil: Pavel Horák
Zdroj: Český motokros
Foto: Radek Lavička
4.9.2019 - doplnění týmů 19.9.2019