27.09.2019
Kolenčík-Hejhal slavili již na předposledním podniku MMČR side v Kramolíně u Nepomuku v neděli 22.9.2019 obhajobu titulu. Pivo u nich teklo proudem, bouchalo se šampaňským, vystřelovaly se zlaté konfety na počest nových mistrů a v jejich táboře zavládla ohromná radost a opojení z úžasné, ale náročné sezony. Obrazem vás tak zavedeme do srdce jejich týmu a k mistrovským oslavám!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Jestliže minulý rok byl mistrovský titul pro posádku Kolenčík-Hejhal překvapením, kdy ho na svou stranu přiklonili až v posledním závodě sezony, letos tomu bylo naopak. Již předsezonní prognózy je pasovaly do role lídrů a oni v následujících podnicích českého šampionátu vše jen potvrzovali. Že ale budou v české kotlině až takhle suverénně a bezkonkurenčně vládnout, čekal málokdo. Na vítězné vlně se nesou i nadále. Bezkonkurenčně vyhráli všech pět podniků a v nich všechny jízdy, zajížděli nejrychlejší časy ze všech a zvítězili, až na jednu výjimku, všechny kvalifikace, taková je prozatimní vizitka nadvlády nových mistrů!


Za redakci Motolevel.com nezbývá než smeknout a pogratulovat k českému titulu a zároveň k triplu, protože dvojice Kolenčík-Hejhal již v Německu dosáhla na tamní titul, ostatně jako vůbec první česká posádka v historii, a dále k němu přidala i titul v českých družstvech v Dalečíně! Neztratila se ani ve světě, kde dosáhla jak na top10, tak i na top5! Gratulujeme!Text a foto: Josef Hejnal
27.9.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.