05.11.2019
Po posledním podniku MMČR side a quad v Horním Újezdě se uskutečnil, jak bývá tradicí, také slavnostní ceremoniál s vyhlášením všech zúčastněných jezdců tohoto seriálu. Ocenění se dostalo všem za jejich výkony v letošní sezoně 2019.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Slavnostní akt probíhal v sále kulturního domu v Horním Újezdě ve večerních hodinách v sobotu 12.10.2019. K jeho uskutečnění pomohla řada sponzorů, kteří přispěly finančně i věcně, zejména Autoklub ČR, ACI, Motoshop, BO Motor-oil, MEFO, Pardubický kraj, Obec Horní Újezd a Dolní Újezd, Taurus Trans a SSW.

Úvodního slova a moderování celého vyhlášení účastníků seriálu MMČR side a quad se před nabitým sálem zhostil Přemysl Hájek, předseda VV Svazu motokrosu AČR, který představil a poděkoval zástupcům generálních partnerů šampionátu (AČR, BO MOTOR-oil, Motoshop, ACI, SSW a MEFO) a dále uvedl i významné hosty. Všechny v sále pak přivítal také Václav Severa, předseda místního Autoklubu v AČR Horní Újezd, který na pódium pozval VIP hosta, pana senátora Michala Kortyše. Slavnostnímu ceremoniálu přihlíželi i starostové Ing. Radek Boštík (Horní Újezd), Miloš Vrabec (Dolní Újezd) a Jaroslav Kladivo (Desná).

Na začátku vystoupili na pódium také členové českého týmu v sajdkárkrosu a quadcrossu, kteří nás reprezentovali na družstev národů v německém Schwedt. Quadcrossaři Zdeněk Poláček, Jiří Kašpar a Jan Balšánek dosáhli na top 10. Čtvrté místo pak z národů přivezli sajdkárkrosaři Černý-Musil, Kolenčík-Hejhal a bratři Hrochové.

Po ocenění našich reprezentantů se již přikročilo k vyhlášení všech účastníků seriálu MMČR side a quad 2019. Podle jednotlivých kategorií a pořadí zval moderátor večera, Přemysl Hájek, postupně všechny jezdci na pódium. Vždy je přiváděly sličné hostesky BO-Motor Oil a ACI. Za blýštění blesků fotoaparátů jim zástupci hlavních sponzorů šampionátu předali ceny, v případě vítězů i finanční obnos, a památeční trofej za sezonu 2019.

STUPNĚ VÍTĚZŮ:

MMČR side:

1. Kolenčík-Hejhal
2. Hrochové
3. Boukalové

MMČR quad:

1. Zdeněk Poláček
2. Jiří Kašpar
3. David Sůsa

Přebor ČR side:

1. Polívka-Rota
2. Peták-Hotový
3. Hranický-Lizánek

Přebor ČR side veterán:

1. Hutira-Plhák
2. Konečný-Dostál
3. Funda-Vyšata

Přebor ČR side klasik:

1. Pokorný-Šimůnek
2. Bolfové
3. Jurka-Sekanina

Přebor ČR quad junior:

1. Jan Brhel
2. Jiří Brhel
3. Martin Dopita


Za letošní výkony, úsilí a dřinu se všem přítomným jezdcům dostalo veřejného ocenění a poděkování před zaplněným sálem, za bouřlivého potlesku a při slavnostní atmosféře. Sezona 2019 je tím definitivně uzavřena a můžeme se těšit na další!

----------------------------
Pozn. redakce: Níže nalezneta skromnou fotogalerii věnovanou jen trojici nejúspěšnějších z MMČR side a quad. Fotogalerii se všemi vyhlášenými závodníky teprve připravujeme!
Text a foto: Josef Hejnal
5.11.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.