07.11.2019
Pařížský supercross patří dlouhodobě mezi jedny z nejprestižnějších mezinárodních superkrosových závodů, které se jedou mimo tzv. hlavní sezónu. A je na programu už tento víkend (9. - 10. listopadu 2019)! Naneštěstí se startovka ztenčila o jezdce Zacha Osborne z Rockstar Energy Husqvarna týmu, který má zdravotní potíže.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Důvodem absence Zacha Osborne jsou dlouhodobější problémy s ledvinovými kameny. Ve svém Instagram postu konkrétně uvedl následující: 

"Mám pro vás novinky, které se týkají pařížského supercrossu, kde jsem měl původně startovat, ale bohužel došlo ke změně. V uplynulých měsících jsem měl problémy s ledvinovými kameny a musel jsi si jich nechat pár vyndat, což mě na pár dnů vyhodí ze sedla. Omlouvám se všem svým fanouškům i návštěvníkům SX Paris za svoji neúčast. Nepochybuji však, že to bude jako obvykle úžasný závod. Doufám, že budu mít příležitost závodit příští rok." 

Trošku to vypadá, že evropské přípravy amerického národního týmu s Osbornem, Jasonem Andersonem a Justinem Cooperem a následné odjetí Motokrosu národů se postarali o tzv. "off-season" proram. Ale jsou to jen spekulace, protože třeba Zach Osborne komunikoval s někým z RacerX bandy, kteří na něj vyrukovali s touto otázkou, a řekl, že jeho problém nemá co dělat s celým MXoN obdobím. Osobně se cítil dobře do doby, než se ozvaly ledvinové kameny.


Z námi publikované startovky na SX Paris 2019 si tedy vyškrtněte Zacha ZDE


Připravila: Lucie Havlíčková (luh) 
Zdroje: RacerX a Instagram @zacho_16
7. 11. 2019  

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.