07.11.2019
Slavnostní vyhlášení sezóny Jihočeského KP v motokrosu 2019 (SMS Jižní Čechy) se letos opět uskuteční v Kulturním domě v Chýnově v sobotu, 9. listopadu 2019. Nejprve bude zhodnocena letošní závodní sezóna a vyhlašovat se bude do 10. místa v každé hlavní kategorii (85ccm, Hobby MX2, Hobby MX1, Veterán, MX2 a MX1). Do pátého místa pak budou oceněni jezdci ve zvlášť hodnocených třídách 65ccm, Veterán 50 a Veterán 60 .
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Poháry a věcné ceny pro nejlepší jezdce bude předávat jezdec Mistrovství světa v motokrosu třídy MX2 Rakušan Rene Hofer a také zástupci hlavních sponzorů. Chybět nebudou ani tradiční hostesky. Nejlepší tři jezdci prestižních tříd MX2 a MX1 pak navíc dostanou hodnotné věcné ceny od hlavního sponzora seriálu firmy HR Technik. Oceněni budou i dva nejlepší jezdci, reprezentující SMS Jižní Čechy ve výsledcích v republikových šampionátech (MMČR Junior a v MMČR Senior). Pro všechny přítomné (vždy jezdec + jeden doprovod) bude připravena večeře na účet střediska a pro všechny pak sud piva. Po skončení vyhlášení bude od 21 hod. na programu veřejně přístupná diskotéka. Účastníci vyhlášení mají na diskotéku vstup zdarma. Vyhlášení motokrosové sezóny 2019 začíná v Chýnově v 18:00 hod., diskotéka pak ve 21 hod.


Pokud budete chtít rezervovat stůl, sdělte, prosím, počet míst a na jaké jméno či tým chcete stůl rezervovat, mailem: [email protected] Na tomto kontaktu můžete na vyžádání obdržet i seznam ubytovacích zařízení v místě a okolí, pokud byste si chtěli rezervovat ubytování. Parkování je možné zdarma před kulturním domem na náměstí. Parkovat je bez problémů možno také s obytnými karavany.


Srdečně jsou zváni nejen všichni jezdci a jejich doprovody, ale i pořadatelé závodů, sponzoři, oficiální činovníci závodů, fotografové, mediální partneři a vůbec všichni, kdo mají motokros rádi. Těšíme se se vámi na viděnou!:-)


Evžen Zadražil
vedoucí střediska SMS Jižní Čechy
7. 11. 2019 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.