1. Austrálie – Phillips Matthew, Sanders Daniel, Green Joshua, Styke Luke
2. USA – Sipes Ryan, Russell Kailub, Robert Taylor, Baylor Steward
3. Itálie – Oldrati Thomas, Cavallo Matteo, Moroni Rudy, Guarneri Davide
1. Austrálie – Driscoll Michael, Higlett Fraser, Snodgrass Lyndon
2. USA – Toth Joshua, Kelley Ben, Baylor Grant
3. Francie – Espinasse Theo, Le Quere Leo, De Clerq Till
1. XC Gear – Oliveira Dante, Russell Ricky, Walton Austin
2. Team Lozere AMV 4 – Malies Luc, Meo Antonie, Blanjoue Hugo
3. AMA District 37 – Argubright Jacob, Ferderer Nathan, Thompson Blayne
8. KBS Team-CZ – Živný Adolf, Hroneš Jakub, Markvart Patrik
21. Motosport Bozkov – Koucký Jakub, Koucký Tomáš, Hádek Jiří
44. Team Motokrosovaskola.cz – Friedrich Robert, Pitel Zdeněk, Nováčková Zuzana
1. Německo – Schittenhelm Selina, Borchers Anne, Franke Maria
2. USA – Sheets Rebecca, Richards Brandy, Gieger Tarah
3. Austrálie – Jones Tayla, Gardiner Jessica, Tricker Makenzie
1. Austrálie – Phillips Matthew, Sanders Daniel, Green Joshua, Styke Luke
2. USA – Sipes Ryan, Russell Kailub, Robert Taylor, Baylor Steward
3. Itálie – Oldrati Thomas, Cavallo Matteo, Moroni Rudy, Guarneri Davide
1. Austrálie – Driscoll Michael, Higlett Fraser, Snodgrass Lyndon
2. USA – Toth Joshua, Kelley Ben, Baylor Grant
3. Itálie – Verona Andrea, Pavoni Matteo, Spanu Claudio
1. XC Gear – Oliveira Dante, Russell Ricky, Walton Austin
2. Team Lozere AMV 4 – Malies Luc, Meo Antonie, Blanjoue Hugo
3. Team Italy – Zilli Enrico, Morettini Manolo, Cristini Simone
7. KBS Team-CZ – Živný Adolf, Hroneš Jakub, Markvart Patrik
17. Motosport Bozkov – Koucký Jakub, Koucký Tomáš, Hádek Jiří
37. Team Motokrosovaskola.cz – Friedrich Robert, Pitel Zdeněk, Nováčková Zuzana
1. USA – Sheets Rebecca, Richards Brandy, Gieger Tarah
2. Německo – Schittenhelm Selina, Borchers Anne, Franke Maria
3. Austrálie – Jones Tayla, Gardiner Jessica, Tricker Makenzie
1. USA – Sipes Ryan, Russell Kailub, Robert Taylor, Baylor Steward
2. Austrálie – Phillips Matthew, Sanders Daniel, Green Joshua, Styke Luke
3. Itálie – Oldrati Thomas, Cavallo Matteo, Moroni Rudy, Guarneri Davide
1. Austrálie – Driscoll Michael, Higlett Fraser, Snodgrass Lyndon
2. USA – Toth Joshua, Kelley Ben, Baylor Grant
3. Itálie – Verona Andrea, Pavoni Matteo, Spanu Claudio
1. XC Gear – Oliveira Dante, Russell Ricky, Walton Austin
2. Team Lozere AMV 4 – Malies Luc, Meo Antonie, Blanjoue Hugo
3. Team Italy – Zilli Enrico, Morettini Manolo, Cristini Simone
5. KBS Team-CZ – Živný Adolf, Hroneš Jakub, Markvart Patrik
15. Motosport Bozkov – Koucký Jakub, Koucký Tomáš, Hádek Jiří
33. Team Motokrosovaskola.cz – Friedrich Robert, Pitel Zdeněk, Nováčková Zuzana
1. USA – Sheets Rebecca, Richards Brandy, Gieger Tarah
2. Austrálie – Jones Tayla, Gardiner Jessica, Tricker Makenzie
3. Velká Británie – Daniels Jane, Holmes Nieve, Rowett Rosie
1. USA – Sipes Ryan, Russell Kailub, Robert Taylor, Baylor Steward
2. Austrálie – Phillips Matthew, Sanders Daniel, Green Joshua, Styke Luke
3. Itálie – Oldrati Thomas, Cavallo Matteo, Moroni Rudy, Guarneri Davide
1. Austrálie – Driscoll Michael, Higlett Fraser, Snodgrass Lyndon
2. USA – Toth Joshua, Kelley Ben, Baylor Grant
3. Itálie – Verona Andrea, Pavoni Matteo, Spanu Claudio
1. XC Gear – Oliveira Dante, Russell Ricky, Walton Austin
2. Team Lozere AMV 4 – Malies Luc, Meo Antonie, Blanjoue Hugo
3. Team Club RFME 1 – Guerrero Victor, Bernat Cortes, Sanchez Adria
5. KBS Team-CZ – Živný Adolf, Hroneš Jakub, Markvart Patrik
13. Motosport Bozkov – Koucký Jakub, Koucký Tomáš, Hádek Jiří
30. Team Motokrosovaskola.cz – Friedrich Robert, Pitel Zdeněk, Nováčková Zuzana
1. USA – Sheets Rebecca, Richards Brandy, Gieger Tarah
2. Německo – Schittenhelm Selina, Borchers Anne, Franke Maria
3. Velká Británie – Daniels Jane, Holmes Nieve, Rowett Rosie
1. USA – Sipes Ryan, Russell Kailub, Robert Taylor, Baylor Steward
2. Austrálie – Phillips Matthew, Sanders Daniel, Green Joshua, Styke Luke
3. Itálie – Oldrati Thomas, Cavallo Matteo, Moroni Rudy, Guarneri Davide
1. Austrálie – Driscoll Michael, Higlett Fraser, Snodgrass Lyndon
2. USA – Toth Joshua, Kelley Ben, Baylor Grant
3. Španělsko - Sans Marc, Navarro Sergio, Tomas Pau
1. XC Gear – Oliveira Dante, Russell Ricky, Walton Austin
2. Team Lozere AMV 4 – Malies Luc, Meo Antonie, Blanjoue Hugo
3. Team Club RFME 1 – Guerrero Victor, Bernat Cortes, Sanchez Adria
5. KBS Team-CZ – Živný Adolf, Hroneš Jakub, Markvart Patrik
11. Motosport Bozkov – Koucký Jakub, Koucký Tomáš, Hádek Jiří
28. Team Motokrosovaskola.cz – Friedrich Robert, Pitel Zdeněk, Nováčková Zuzana
1. USA – Sheets Rebecca, Richards Brandy, Gieger Tarah
2. Německo – Schittenhelm Selina, Borchers Anne, Franke Maria
3. Velká Británie – Daniels Jane, Holmes Nieve, Rowett Rosie
1. USA – Sipes Ryan, Russell Kailub, Robert Taylor, Baylor Steward
2. Austrálie – Phillips Matthew, Sanders Daniel, Green Joshua, Styke Luke
3. Itálie – Oldrati Thomas, Cavallo Matteo, Moroni Rudy, Guarneri Davide
1. Austrálie – Driscoll Michael, Higlett Fraser, Snodgrass Lyndon
2. USA – Toth Joshua, Kelley Ben, Baylor Grant
3. Španělsko – Sans Marc, Navarro Sergio, Tomas Pau
1. XC Gear – Oliveira Dante, Russell Ricky, Walton Austin
2. Team Lozere AMV 4 – Malies Luc, Meo Antonie, Blanjoue Hugo
3. Team Club RFME 1 – Guerrero Victor, Bernat Cortes, Sanchez Adria
5. KBS Team-CZ – Živný Adolf, Hroneš Jakub, Markvart Patrik
11. Motosport Bozkov – Koucký Jakub, Koucký Tomáš, Hádek Jiří
28. Team Motokrosovaskola.cz – Friedrich Robert, Pitel Zdeněk, Nováčková Zuzana
1. USA – Sheets Rebecca, Richards Brandy, Gieger Tarah
2. Německo – Schittenhelm Selina, Borchers Anne, Franke Maria
3. Velká Británie – Daniels Jane, Holmes Nieve, Rowett Rosi
Celkové výsledky a výsledky jednotlivých rozjížděk nebo speciálek naleznete ZDE.
Český KBS TEAM-CZ (Živný, Hroneš, Markvart) se stal vítězem Motorex Challenge. Na druhém msítě skončil Pro Club Team (Brogan, Chaine, Medaglia) a třetí skončil Team ST George (Jackman, Hughes, Lee).
Připravil: Pavel Horák
Zdroj: FIM ISDE
Foto: Jaromír Šigut, Motosport Bozkov, Zuzana Nováčková, ISDE
17. 11. 2019